تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین تبلت آندروید از نظر شما :

راي دهنده
131. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Asus Eee Pad Transformer TF101

37 28.24%
  • Samsung Galaxy Tab 10.1

67 51.15%
  • Motorola XOOM

27 20.61%
صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 49

نام تاپيک: نظرسنجی : بهترین تبلت آندروید »»» (Motorola Xoom) یا (Galaxy Tab 10.1) یا (Asus Transformer TF101)

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVP77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

جالبه که 59 نفر تابحال در مورد تبلت تو نظرسنجی شرکت کردند و 30 پست ارسال شده البته نه 30 نفر بلکه 30 پست !!
    به نظر من هم سامسونگ بعلت اینکه تو ایران بیشتر طرفدار و تبلیغات بیشتری داره رای بیشتری آورده در صورتیکه بزرگترین ضعف این تبلت نداشتن پورت مموری برای بالا بردن مموریش هست

لطف کنید اگر تو نظرسنجی شرکت میکنید حداقل دلیلش رو بگید تا به نتیجه خوبی دست پیدا کنیم .
    با تشکر

داره خودمونی میشه vaghean's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    اول از همه من يه توضيحي در مورد تبلت ها بدم چون خودم خيلي دنباله تبلت هستم اما الان نگرفتم چون اون چيزي كه مده نظرم بود پيدا نكردم
    همه شما از خوبي تبلتا خبر دارين من چندتا نكته هست كه ميگم
    تبلت سامسونگ دو مدل داره حتما به اين موضوع توجه كنيد يه مدلش تو بازار هست يه كي با 3g و يكي بدون 3g
    تفاوتش هم در اينه كه با 3g مموري و سيم كارت ميخوره اسمشم p7500
    هيچ كدام از 3g تا به امروز نميشه باهاش تماس گرفت مگر آپديت جديد چنين قابليتي داخلش باشه كه از نظر سخت افزاري مشكلي نيست و با نرم افزاري ميشه تماس هم گرفت اما اگر عشقشون بكشه و بزارن پس تا الان روش حساب نكنيد
    از نظر وزني اگر كسي ميگه يه كمي سنگيني براش مشكلي نيست سخت در اشتباهه چون سايزه تبلت گندس وقتي ميخواي تو دست بگيري كاملا تو دستت جا نمي شه پس بايد گوششو بگيري واسه همين بد از مدتي مچ درد ميگيري و با وزن گوشي مقايسه نكنيد و يه نكته ديگه مثل نوت بوك رو پاتون قرار نيست بزارين البته وزن سامسونگ باز هم زياده و همين وزن هم باعث خستگي شما ميشه اما در نوع خودش كم وزنه و اين ميشه آش كشك خالت
    يه نكته كه بايد توجه داشته باشيد اينه كه به باگ تبلت ها توجه نكنيد همشون قابل رفعا فقط زمان ميبره
    در مورد ايسوس هم حواستون باشه hdmi كار نميكنه و پورت اون شمارو گول نزنه چون بايد براي پورتش يه تبدبل هم بگيرين در واقعه اينو گذاشتن براي تبليغ و فكر نمي كنم تبدبلش هم گير بياد و اگر هم بياد قيمتش 100 به بالا بود كه تو يه سايتي قيمت زده بود فكر كنم 140 دلار بود يادم نمياد
    دوم تصويره كه تو اينترنتا پيدا ميشه مثلا از كنار نشون ميدن مثلا براي ايسوس كه تصوير سفيد مي شه بايد توجه كنيد شما تبلتو واسه خودتون مي خريد پس هيچكس اونجوري تبلتو نميگيره البته دو مورد وجود داره 1-باهم ديدن 2- بدون همديگه ديدن كه يه توضيحي من بدم يه موقع با كسي مي خوان فيلم ببينيد پس زاويه ديد تغيير ميكنه اونم كم نه به اون حد پس مطمئن باشيد مشكلي ندارين اگر هم باشه اصلا قابل محسوس نيست حالا يه جايي دارين به فيلمي ميبينيد يا دارين يه كاري مي كنيد نمي خواين بقيه ببينن (اينجا معلوم ميشه كي فكرش خرابه) اگر كسي از بغل نگاه كنه تصوير سفيد مي بينه مگر بياد بغله دسته شما تا اون موقع شما هزارتا برنامه عوض كردين پس بنظره من اگر اين يه حسن نباشه لا اقل عيب نيست
    عيب بعدي همه تبلتا شيشه تصويره كه مرتبا جاي انگشت روش ميمونه بعد از عمري نفهميدن نبايد شيشه تصوير اينجوري باشه دوم تصوير تو نوره كه هيچكدام از اينها ديگه نميشه استفاده ازشون كرد البته كم و زياد داره اما سوخت و سوز نداره
    اگر بازم چيزي يادم اومد در اختيارتون مي زارم
    خيلي زياد شد نه
    راستي يادم رفت بگم چرا من نخريدم عيب بزرگ تبلتا يه با مصرف بودن اوناست خاك تو سرشون بكنن باطري تبلتا رو غير قابل تعويض ساختن يعني مشتري اول و آخرش خودتونيد يعني بعد از ميگيم يك سال اگر تند شارژ خالي كنه هيچ كاريش نميشه كرد اگر ولتاژ كم و زياد شد و باطريشو خراب كرد اگر تند و تند شارژ كردين باطريش خراب شد و .... يا نه اصلا خوب ازش نگهداري كردين عمره تبلت شما به باطريش بر ميگرده من يه n70 دارم بعد از چهار روز يه بار شارژش مي كنم تا 1.5 سال باطريش دووم نمياره بايد عوضش كنم حالا تبلتا بايد روزي يه بار شارژ بشه تا 1.5 سال هم دووم بياره بعد بايد بندازينش دور البته دور نه ولي ميشه تلويزيون هر جا خواستي كار كني بايد بزنيش تو برق و هيچ كس هم تبلت يه بار از شما نمي خره حتي يه روز كار كرده و شما هم نبايد بخرين چون تبلتي كه باطريش خرابه مفت نمييرزه
    Last edited by vaghean; 21-08-2011 at 08:24.

3. 2 کاربر از vaghean بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirrasa kateb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    اول از همه من يه توضيحي در مورد تبلت ها بدم چون خودم خيلي دنباله تبلت هستم اما الان نگرفتم چون اون چيزي كه مده نظرم بود پيدا نكردم
    همه شما از خوبي تبلتا خبر دارين من چندتا نكته هست كه ميگم
    تبلت سامسونگ دو مدل داره حتما به اين موضوع توجه كنيد يه مدلش تو بازار هست يه كي با 3g و يكي بدون 3g
    تفاوتش هم در اينه كه با 3g مموري و سيم كارت ميخوره اسمشم p7500
    هيچ كدام از 3g تا به امروز نميشه باهاش تماس گرفت مگر آپديت جديد چنين قابليتي داخلش باشه كه از نظر سخت افزاري مشكلي نيست و با نرم افزاري ميشه تماس هم گرفت اما اگر عشقشون بكشه و بزارن پس تا الان روش حساب نكنيد
    از نظر وزني اگر كسي ميگه يه كمي سنگيني براش مشكلي نيست سخت در اشتباهه چون سايزه تبلت گندس وقتي ميخواي تو دست بگيري كاملا تو دستت جا نمي شه پس بايد گوششو بگيري واسه همين بد از مدتي مچ درد ميگيري و با وزن گوشي مقايسه نكنيد و يه نكته ديگه مثل نوت بوك رو پاتون قرار نيست بزارين البته وزن سامسونگ باز هم زياده و همين وزن هم باعث خستگي شما ميشه اما در نوع خودش كم وزنه و اين ميشه آش كشك خالت
    يه نكته كه بايد توجه داشته باشيد اينه كه به باگ تبلت ها توجه نكنيد همشون قابل رفعا فقط زمان ميبره
    در مورد ايسوس هم حواستون باشه hdmi كار نميكنه و پورت اون شمارو گول نزنه چون بايد براي پورتش يه تبدبل هم بگيرين در واقعه اينو گذاشتن براي تبليغ و فكر نمي كنم تبدبلش هم گير بياد و اگر هم بياد قيمتش 100 به بالا بود كه تو يه سايتي قيمت زده بود فكر كنم 140 دلار بود يادم نمياد (1)
    دوم تصويره كه تو اينترنتا پيدا ميشه مثلا از كنار نشون ميدن مثلا براي ايسوس كه تصوير سفيد مي شه بايد توجه كنيد شما تبلتو واسه خودتون مي خريد پس هيچكس اونجوري تبلتو نميگيره البته دو مورد وجود داره 1-باهم ديدن 2- بدون همديگه ديدن كه يه توضيحي من بدم يه موقع با كسي مي خوان فيلم ببينيد پس زاويه ديد تغيير ميكنه اونم كم نه به اون حد پس مطمئن باشيد مشكلي ندارين اگر هم باشه اصلا قابل محسوس نيست حالا يه جايي دارين به فيلمي ميبينيد يا دارين يه كاري مي كنيد نمي خواين بقيه ببينن (اينجا معلوم ميشه كي فكرش خرابه) اگر كسي از بغل نگاه كنه تصوير سفيد مي بينه مگر بياد بغله دسته شما تا اون موقع شما هزارتا برنامه عوض كردين پس بنظره من اگر اين يه حسن نباشه لا اقل عيب نيست
    عيب بعدي همه تبلتا شيشه تصويره كه مرتبا جاي انگشت روش ميمونه بعد از عمري نفهميدن نبايد شيشه تصوير اينجوري باشه (2) دوم تصوير تو نوره كه هيچكدام از اينها ديگه نميشه استفاده ازشون كرد البته كم و زياد داره اما سوخت و سوز نداره
    اگر بازم چيزي يادم اومد در اختيارتون مي زارم
    خيلي زياد شد نه
    راستي يادم رفت بگم چرا من نخريدم عيب بزرگ تبلتا يه با مصرف بودن اوناست خاك تو سرشون بكنن باطري تبلتا رو غير قابل تعويض ساختن يعني مشتري اول و آخرش خودتونيد يعني بعد از ميگيم يك سال اگر تند شارژ خالي كنه هيچ كاريش نميشه كرد اگر ولتاژ كم و زياد شد و باطريشو خراب كرد اگر تند و تند شارژ كردين باطريش خراب شد و .... يا نه اصلا خوب ازش نگهداري كردين عمره تبلت شما به باطريش بر ميگرده من يه n70 دارم بعد از چهار روز يه بار شارژش مي كنم تا 1.5 سال باطريش دووم نمياره بايد عوضش كنم حالا تبلتا بايد روزي يه بار شارژ بشه تا 1.5 سال هم دووم بياره بعد بايد بندازينش دور (3) البته دور نه ولي ميشه تلويزيون هر جا خواستي كار كني بايد بزنيش تو برق و هيچ كس هم تبلت يه بار از شما نمي خره حتي يه روز كار كرده و شما هم نبايد بخرين چون تبلتي كه باطريش خرابه مفت نمييرزه
    من یه بخش هایی از پستتونو اصلا قبول ندارم:
    (1) شما تا حالا میکرو یو اس بی دیدید توی گوشی ها؟ مثل نوکیا ها(البته جدید تر از n70) گوشی های جدیدتر سامسونگ؟
    تاحالا میکرو اج دی ام آی دیدید؟ مثل توی دوربین ها (بعضی هاشون) و گوشی هایی که اچ دی ام آی دارن (بعضی هاشون مثل نوکیا N8 و E7)
    میدونستی اینا همشون همون خروجی استانداردن ( یو اس بی و اچ دی ام آی معمولی هستن و فقط کوچیک ترشون کردن) و برای تبدیلشون به اندازه استاندارد یه کابل ساده که 5 تومن تا 20 تومن قیمت داره لازمه؟
    mini hdmi هم که توی ترنسفورمر وجود داره توی کلی از دستگاه های دیگه استفاده شده (مثل دوربین های فیلمبرداری و عکس برداری و حتی بعضی از مینی لپتاپ ها و نت بوک ها) برای استفادش به عنوان خروجی اچ دی ام آی فقط لازمه اون کابلشو بخرید که ایران رهجو این کابلو با مارک سونی و کیفیت مناسب به یه سری از نمایندگی هاش توزیع کرده (چون این خروجی توی تعدادی از دستگاه های سونی وجود داره) و همچنین توی بازار های قطعات کامپیوتر هم می تونید بخرید با قیمت حدود 10 تومن
    فروشگاه های آنلاین ایرانی هم یه سری دارن. کافیه سرچ کنید " کابل Mini HDMI". یه فروشگاه با قیمت 7500 تومن داشت
    (2) این حرف شما درسته اما راه حلش خیلی آسونه! اگه ازچرب شدن صفحه ناراحتید یه برچسب صفحه ضد چربی بگیرید
    (3) شما مگه از یه تبلت در روز چقدر استفاده می کنید؟ تبلتی مثل ایسوز 16 ساعت با داکش عمر باتری داره و 1000 تا سایکل (یک سایکل به 100 درصد خالی و پر شدن باتری گفته میشه) یعی شما اگه به طور معمول هر د روز یه بار تبلت و داکشو شارژ کنید و روز هایی هم باشن که هر روز شارژش کنید ( یعنی غیر 6-7 ساعت که می خوابید و 2 ساعت رو هم برای کار های دیگه بزارید 16 ساعت دیگه رو باید با تبلتتون کار کنید تا باتریش تموم شه! البته می دونیم چنین چیزی خیلی کم پیش میاد ولی برای خاطر جمع بودن، 200 تا سایکل در سال در نظر میگیریم) با عمر باتری حداقل 1000سایکل، و همچنین استفاده درست،باتری تبلت شما باید حد اقل 5 سال عمر کنه. بعد اون 5 سال هم مثل گوشی N70 از رده خرج میشه و باید دیگه عوضش کرد!
    تبلت های دیگه رو هم اگه هر روز یه بار باتریشونو کامل شارژ کنید، میشه 365 تا سایکل در سال (البته فکر نکنم کسی باشه که هر روز 7-8 ساعت با تبلتش کار کنه و باتریشو تموم کنه) اما با همون 365 تا سیکل در سال، تبلت شما که 7 ساعت باتریش با یه شارژ کامل کار می کنه، 3 سال حداقل کار میکنه
    -------------------------
    البته ممکنه من در بعضی موارد اشتباه کنم. خوشحال می شم با دلیلتون اشتباه منو تصحیح کنید
    Last edited by amirrasa kateb; 21-08-2011 at 12:10.

5. این کاربر از amirrasa kateb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

amirrasa kateb خوب بود حرفات ! خوشم اومد
    البته دلیل دیگه و اصلی استفاده ار پورت های مینی کم بودن حجم وفضای مصرفی هست و چون تو تبلت ها نازک دستگاه ملاک هست ،نمیتونن از پورتی که قطر و اندازه بیشتری نسیت به بدنه داره استفاده کنن ! و در ضمن همه این پورت ها استاندارد هستند و مدل کوچیک و جمع و جور شده هستند !!
    پورت ناقص یا غیراستاندارد چیزی هست مثل تبدیل SATA به IDE که هم از نظر استاندارد و سرعت متفاوت هستند هم از نظر تعداد رابط !!

داره خودمونی میشه vaghean's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من یه بخش هایی از پستتونو اصلا قبول ندارم:
    (1) شما تا حالا میکرو یو اس بی دیدید توی گوشی ها؟ مثل نوکیا ها(البته جدید تر از n70) گوشی های جدیدتر سامسونگ؟
    تاحالا میکرو اج دی ام آی دیدید؟ مثل توی دوربین ها (بعضی هاشون) و گوشی هایی که اچ دی ام آی دارن (بعضی هاشون مثل نوکیا N8 و E7)
    میدونستی اینا همشون همون خروجی استانداردن ( یو اس بی و اچ دی ام آی معمولی هستن و فقط کوچیک ترشون کردن) و برای تبدیلشون به اندازه استاندارد یه کابل ساده که 5 تومن تا 20 تومن قیمت داره لازمه؟
    mini hdmi هم که توی ترنسفورمر وجود داره توی کلی از دستگاه های دیگه استفاده شده (مثل دوربین های فیلمبرداری و عکس برداری و حتی بعضی از مینی لپتاپ ها و نت بوک ها) برای استفادش به عنوان خروجی اچ دی ام آی فقط لازمه اون کابلشو بخرید که ایران رهجو این کابلو با مارک سونی و کیفیت مناسب به یه سری از نمایندگی هاش توزیع کرده (چون این خروجی توی تعدادی از دستگاه های سونی وجود داره) و همچنین توی بازار های قطعات کامپیوتر هم می تونید بخرید با قیمت حدود 10 تومن
    فروشگاه های آنلاین ایرانی هم یه سری دارن. کافیه سرچ کنید " کابل Mini HDMI". یه فروشگاه با قیمت 7500 تومن داشت
    (2) این حرف شما درسته اما راه حلش خیلی آسونه! اگه ازچرب شدن صفحه ناراحتید یه برچسب صفحه ضد چربی بگیرید
    (3) شما مگه از یه تبلت در روز چقدر استفاده می کنید؟ تبلتی مثل ایسوز 16 ساعت با داکش عمر باتری داره و 1000 تا سایکل (یک سایکل به 100 درصد خالی و پر شدن باتری گفته میشه) یعی شما اگه به طور معمول هر د روز یه بار تبلت و داکشو شارژ کنید و روز هایی هم باشن که هر روز شارژش کنید ( یعنی غیر 6-7 ساعت که می خوابید و 2 ساعت رو هم برای کار های دیگه بزارید 16 ساعت دیگه رو باید با تبلتتون کار کنید تا باتریش تموم شه! البته می دونیم چنین چیزی خیلی کم پیش میاد ولی برای خاطر جمع بودن، 200 تا سایکل در سال در نظر میگیریم) با عمر باتری حداقل 1000سایکل، و همچنین استفاده درست،باتری تبلت شما باید حد اقل 5 سال عمر کنه. بعد اون 5 سال هم مثل گوشی N70 از رده خرج میشه و باید دیگه عوضش کرد!
    تبلت های دیگه رو هم اگه هر روز یه بار باتریشونو کامل شارژ کنید، میشه 365 تا سایکل در سال (البته فکر نکنم کسی باشه که هر روز 7-8 ساعت با تبلتش کار کنه و باتریشو تموم کنه) اما با همون 365 تا سیکل در سال، تبلت شما که 7 ساعت باتریش با یه شارژ کامل کار می کنه، 3 سال حداقل کار میکنه
    -------------------------
    البته ممکنه من در بعضی موارد اشتباه کنم. خوشحال می شم با دلیلتون اشتباه منو تصحیح کنید
    سلام
    در مورد اولي حق با شماست نه اينكه پورت ميني hdmi ندونم چيه فقط در يه جايي نوشته بود بايد يه چيزي شبيه پاور لبتاپ بهش بخوره حالا هرچي دنبالش گشتم پيداش نكردم اگر پيدا كردم لينكشو مي زارم حتي لينك فروش 100 خورده اي دلارش هم گذاشته بود ولي اشتباه از من بود بايد بيشتر تحقيق مي كردم
    در مورد دوميش هيچ نظري در موردش ندارم ولي در كل برچسب چون معمولا هوا زيرش مي يوفته و تو نور انعكاسش بيشتره و ناخواناتر ميشه استفادش مناسب نيست ولي من بحثم در مورد خود تبلت بود نه وسايله جانبيش
    در مورده سوميش شما با 10 بار شارژ باطري از طول دوومش مي كاهه و ديگه اونجوري كه قبلا جوابگو بوده نيست ولي در كل مي خواستم بگم اگر باطري خراب شد تبلته شما هم خرابه و خواستم بگم مشتري اول آخرش خودتونيد چون كسي ريسك اينجوري نمي كنه شايد من بد عنوان كردم
    در مورد n70 هم والا من از همه گوشيا بيشتر قبولش دارم چون بنده خدا هم سگ جون هست و تا حالا هم از هر نوع فرمت فيلمو و برنامه اي بر اومده فقط صفحش كوچكه در ضمن نگين يه گوشي ديگرو نديدم من n95 و i8910 داشتم الانم n86 , n8 , n70 دارم
    در كل بهتره يكمي دوستانه تر برخورد كنيد عزيز ولي مهم نيست

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    در مورد اولي حق با شماست نه اينكه پورت ميني hdmi ندونم چيه فقط در يه جايي نوشته بود بايد يه چيزي شبيه پاور لبتاپ بهش بخوره حالا هرچي دنبالش گشتم پيداش نكردم اگر پيدا كردم لينكشو مي زارم حتي لينك فروش 100 خورده اي دلارش هم گذاشته بود ولي اشتباه از من بود بايد بيشتر تحقيق مي كردم
    در مورد دوميش هيچ نظري در موردش ندارم ولي در كل برچسب چون معمولا هوا زيرش مي يوفته و تو نور انعكاسش بيشتره و ناخواناتر ميشه استفادش مناسب نيست ولي من بحثم در مورد خود تبلت بود نه وسايله جانبيش
    در مورده سوميش شما با 10 بار شارژ باطري از طول دوومش مي كاهه و ديگه اونجوري كه قبلا جوابگو بوده نيست ولي در كل مي خواستم بگم اگر باطري خراب شد تبلته شما هم خرابه و خواستم بگم مشتري اول آخرش خودتونيد چون كسي ريسك اينجوري نمي كنه شايد من بد عنوان كردم
    در مورد n70 هم والا من از همه گوشيا بيشتر قبولش دارم چون بنده خدا هم سگ جون هست و تا حالا هم از هر نوع فرمت فيلمو و برنامه اي بر اومده فقط صفحش كوچكه در ضمن نگين يه گوشي ديگرو نديدم من n95 و i8910 داشتم الانم n86 , n8 , n70 دارم
    در كل بهتره يكمي دوستانه تر برخورد كنيد عزيز ولي مهم نيست
    اول در مورد لحنم معذرت می خوام، گاهی اوقات وقتی می خوام از یه چیزی دفاع کنم یکم قاطی می کنم
    در مورد برچسب باید بگم که :
    1. باید برچسب با کیفیت بگیرید
    2. باید یه آدم وارد(مثل خودم) نصبش کنه
    این گوشی C7 بابامه که بایه برچسب 8 تومنی و کمی تجربه (که با نصب بیشتر از 50 برچسب در طول 5 سال بدست آوردم)
    درضمن کاملا ضد چربیه و خوانایی رو توی نور زیاد می کنه اما کیفیت صفحه تا حدی میاد پایین. اما از نظر من فوایدش بیشتر از ضررشه

در مورد باتری:
    در مورد 10 باهاتون زیاد مواق نیستم
    به نظر من بعد 10 شارژ باتری تازه ظرفیت واقعیشو نشون میده
    در مورد گوشی:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    روی تبلت های آندروید میشه ویندوز نصب کرد ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این سوال به وفور شنیده شده. و جوایش هم اینه:
    نـــــــــــه
    ویندوز اپن سرس نیست
    تبلت های اندروید هم پردازنده های ARM دارن
    ویندوز فقط با پردازنده های اینتل و ای ام دی کار می کنه
    +
    سخت افزار تبلت ها (اندرویدی) به مراتب ضعیف تر از حداقل سخت افزار مورد نیاز برای یک تجربه "خوب" از ویندوز هست

11. این کاربر از amirrasa kateb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vahid_crab708's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

کسی می دونه تبلت سامسونگ گالکسی 8.9 مدل 3G ان قابلیت مکالمه را دارد یا می شود بهش اضافه کرد؟
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    java scripts

پيش فرض

سلام
    منم واسه تبلت گالکسی 10.1 رو انتخاب میکنم دلیلشم موفقیت سامسونگ تو محصولات اندرویدی هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •