تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین تبلت آندروید از نظر شما :

راي دهنده
131. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Asus Eee Pad Transformer TF101

37 28.24%
  • Samsung Galaxy Tab 10.1

67 51.15%
  • Motorola XOOM

27 20.61%
صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 49

نام تاپيک: نظرسنجی : بهترین تبلت آندروید »»» (Motorola Xoom) یا (Galaxy Tab 10.1) یا (Asus Transformer TF101)

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من فردا میخام برم مرکز خرید پایتخت ببینم از این تبلت جدید ها کدوم اومده . البته من خودم بیشتر این سه مدل مدنظرم هست .
    Acer Iconia A500
    Toshiba Thrive
    و البته Archos G9 10 Inch
    همون جوری که گفتم امروز رفتم پایتخت و یه سری از تبلت ها را قیمت کردم .
    آیپد 2 که مثل چی ریخته بود ، من نمیدونم این آیپد که اینقدر گرونه چرا همه مغازه ها هم میارن .
    Asus transformers نسبتا زیاد بود و قیمتش هم مناسب .
    16 گیگ 650 و 32 گیگ 760 تومان . کیبورد هم 100 هزار تومان قیمت داشت .
    Acer Iconia A500 را بعضی مغازه ها داشتند که 32 گیگ را از 750 تا 780 قیمت دادند که به نظرم بالاست و باید خیلی پایین تر بیاد .
    قیمت های دیگه هم همشون پرت بودن ، مثلا زووم 980 تومان یا Black berry 16 گیگ 700 تومان . به یارو میگم دی جی کالا داره میده 590 ، بعد جواب میده که مدل ما با اونا فرق داره اون تایوانی هست ماله ما آمریکایی ( از این صحبت هایی که خودشون فقط بلدن )
    گالکسی تب 10.1 به هیچ عنوان ندیدم .
    تبلت HP و msi هم زیاد بود ولی چون نمیخواستم قیمت نکردم .
    خلا صه اینکه الان قیمت ها خیلی بالاست ، به نظرم باید صبر کرد

2. 6 کاربر از mehdi30nema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

ممنون دوست عزیز بابت قیمتا
    آیپد2 چقدر بود قیمتش !؟

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون دوست عزیز بابت قیمتا
    آیپد2 چقدر بود قیمتش !؟
    راستش من چون دنبال آيپدنبودم اصلا قيمت نگرفتم .

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

راستش منم میخوام یه تبلت بگیرم و دقیقا بین این سه گیر کردم
    موتورولا زوم مشخصات و دوربین بهتری داره (نسبت به گلکسی تب) اما عدم ساپورت و نداشتن گارانتی تو ایران نگران کننده هست
    گ

راستی بین این سه تبلت کدومشون سیمکارت میخوره ؟ یعنی میشه تو ایران بعنوان گوشی هم ازش استفاده کرد ؟
    زووم الان از نظر سخت افزاری و امکانات بهترین تبلت بازار هست .

از نظر ساپورت هم باید بدونید که الان آپدیتهای تبلتها اول برای زووم اومده و بعد برای بقیه . وساپورت خیلی خوبی میشه زووم . فکر کنم 3.1 رو همه دارن و 3.2 هم در حال ارائه به تمام کاربرانش هست . پس بی دلیل صحبت پشتیبانی رو نکنید

از نظر ارتباطی با داشتن خروجی usb و hdmi هیچ مشکلی نداره .
    از کارت حافظه میکرو اس دی تا 32 گیگ ساپورت میکنه .

ورژن gsm زوم سیم کارت ایرانسل رو ساپورت میکنه . البته برای اینترنت . ارسال مسیج هم میشه کرد .
    اما هیچکدوم از تبلتهای موجود قابلیت تماس تلفنی ندارن .

از نظر کیفیت ساخت و دوربین هم زوم بهتره .
    از نظر ال سی دی هم زووم بیشترین کنتراست رو در بین تبلتهای دیگه داره .

اما در مورد این عکس پایین .
    درسته که زاویه دید ال سی دی زوم پایینه . اما آیا شما با تبلت یا گوشیتون با این زاویه دید کار میکنید !!!

6. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

زوم یکم گندست و صفخه نمایشش خیلی بازتاب میده....

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

سلام من با هر سه کاملا کار کردم و همه چی رو کاملا تست کردم
    در ضمن از نظر سخت افزاری همه تو یه رنج و رده هستن !
    * موتو زوم *
    تبلت رون و خوبی هست و 3جی هم با سیم ایرانسل جواب میده
    دوربین خوبی داره در حد یه تبلت و چون فلش هم داره نویز کمتری داره
    وزنش زیاد جالب نبود بنظرم و سریع پشتش عرق میکرد و میترسیدی از دستت لیز بخوره
    کلی باهاش ور رفتم ،ولی زیاد باهاش حال نکردم و یکم لگ و تاخیر داشت (البته نمیدونم اپدیت شده بود یا نه)
    زیر نور خورشید که اصلا نمیشه باهاش کار کرد (پدرمو در اورد تو ماشین) و حتی تو زیر نور لامپ هم اذیت میکنه
    و چون گارانتی و ساپورت خوبی نداره و پورت هاش هم نقص داره میزارمش کنار

* سامی 10 *
    سبک و زیبا ! صفحه خوبی داشت ولی رفیقم هم که با هر سه تا کار کرده گفت باطریش زود خالی میشه و دایم باید تو شارژ بزنم !!!
    نسبتا روان بود و کیفیت ساخت متوسطی داشت ( نسبت به ایسوس و موتو )
    موقع کار زیاد راحت نبود و همش میترسیدم پرت شه و اصلا دوربینش جالب نبود !
    کار کردن باهاش تجربه جالبی بود برام

* ایسوس *
    وزنش خوب بود ولی نسیت به سامی سنگین بود اما خوش دست ! به خاطر حالت پشتش خوب وای میسته و حس لیز خوردن و افتادن نمیده
    صفحه نمایش واقعا توپی داشت ولی کنتراست موتو بنظرم بیشتر بود !
    اپدیت شده بود و مشکل و لگی دیده نمیشد ، برنامه ها کامل و عالی بود ،اون دوتا دیگه زیاد برنامه نداشتن ! موتو داشت ولی یا تریال بود یا به درد استفاده تو امریکا میخورد
    با فارسی مشکلی نداشت و دوربینش هم کیفیت قابل قبولی داشت
    اینترفیسش رو خیلی حال کردم باهاش ولی متاسفانه فعلا 3جی نیومده تو بازار 2 ماه دیگه میاد
    البته من که موبایلم Ad-Hoc میشه نیازی به 3جی ندارم !
    باطریش رو خیلی تعریف میکردن
    و میرم سر اصل مطلب که داکش هست !!
    برای من که تایپ انگلیسی زیاد دارم خیلی مفیده و تمام کلید های مورد نیاز رو داره برای اندروید + شورتکات ها !
    پورت هاش خیلی کامل بودن و جالب تر اینجا بود که تا پلیر کوون خودمو که هارد داره بهش وصل کردم عین برق شناخت !! و فایل منیجر رو باز کرد !!! انگار برای این ساخته شده بود
    رو داک یه پد لمسی هم داره که میشه باهاش پینج هم کرد و وزن متوسطی هم داشت و وقتی وصل میکردی یکم تو حالت ایستاده اذیت میکرد ولی خیلی چیز بدردبخوری هست ! باطری هم داره که خیلی کمک میکنه و کارایی خوبی داره ! کلا نسبت به بقیه خیلی بیشتر باهاش جال کردم و اونجوری هم که تو نت و ریوو ها دیدم دومین تبلت پرفروش دنیا هست !

من فردا یا شنبه میرم همین ترنسفورمر رو میگیرم !
    در ضمن صبر کردن برای یه مدل جدید یا تکنولوژی جدید اشتباه همون طور که سایر دوستا گفتن ! و اگر از پایه شروع کنید بیشتر تو مدل های بعدی لذت میبرید
    مثل کسی میمونه که اول یه پیکان داره بعد میشه وانت و بعد مزدا و تا بنز و بی ام دبلیو ! خوب تجربه های مختلف و لذت بردن از هر ارتقا !! ولی شخصی که اول سوار بنز بشه هیچ لذت بالایی رو نمیبره ! مثال بدی بود ولی منظور رو میرسونه
    و منتظر بودن هم اشتباه ! چون همه ماشین ها برای حرکت ساخته شدن و کار اصلیشون اینه ! تبلت ها هم برای کمک به امور روزانه و یه جایگزین سبک برای کامپیوتر های هستن !
    اگه میخوای عکس بندازی یا فیلم ببینی برو دوربین و پرتابل پلیر بگیرید
    راستی قید اپل هم با اون ایتونز مسخرش بزنید !
    Last edited by alil1369; 18-08-2011 at 00:58.

9. 4 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

علی آقا
    من میدونم که شما هرسه تبلت رو نگاهی انداختید بهش و دقیق بررسی کردید.من هیچ کدوم از تبلت ها رو از نزدیک ندیدم اما فکر میکنم تنها فردی باشم که بیشترین ریویو از این تبلت ها دیده باشم.درضمن من نمیخوام حرف های شما رو تکذیب کنم
    مثلا در مورد اینکه گفتید تبلت از دست آدم میخواد بیوفته ،چون من از نزدیک کار نکردم هیچ نظری در موردش ندارم.اما فکر میکنم یه کم نظرتون نسبت به تبلت های بیطرفانه نبود.اگه ظاهری هم نگاه کنیم شما سه خط در مورد تبلت سامسونگ نوشتید و بیشتر حرفتون درباره یسوس هست.البته اینم بد نیست چون فکر میکنم شما میخواهید تبلت ایسوس رو بگیرید ،به همین خاطر هم بیشتر حرفتون روی اون هست.
    به نظر من زن یه تبلت عامل بسیار بسیار مهمی هست.اینکه ایسوس واسه تبلتش اومده داک زده چیز جالبی نیست.به نظرم اگه کسی که وارد نیست به تبلت در نگاه اول این تبلت رو ببینه فکر میکنه شما نت بوک دارید.درصورتی که تعریف این دو وسیله از هم کاملا جداست.تبلت با داک همون نت بوک یا نوت بوک هست دیگه.چه فرقی دارن؟
    به نظر من یه عامل بسیار مهمی وزن هست که د شرکت معروه مثه اپل و سامسونگ بهش توجه زیادی داشتن.من سامسونگ رو مشتری مدار ترین شرکت میدونم و اگه سامسونگ هم به این نتیجه میرسید که گذاشتن پورت یو اس بی بر روی تبلت میتونه مفید باشه هیچ وقت دریغ نمیکرد.

به هرحال من بیشتر حرف شما رو قبول دارم و در نهایت هم هیچ کسی نمیتونه جای آدم تصمیم بگیره و نمیشه گفت که کدوم یکی از دیگری بهتر هست.تا کسی این تبلت هارو از نزدیک نبینه و باهاشون کار نکنه نمیتونه انتخاب درسی داشته باشه.الان شما رفتید و تبلت ایسوس کار کردید و دیدید که خیلی به دردتون میخوره.این خیلی خوبه.شاید منم با ایسوس کار کردم خوشم اومد و گرفتم.
    به هر حال مرسی از اینکه اطلاعاتتون رو شیر کردید.دوستان دیگه ایی هم که تجربه کار از نزدیک رو دارن،اگه نظری دارن بگن که انتخاب کردن با آگاهی انجام بشه

11. این کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

علی آقا
    من میدونم که شما هرسه تبلت رو نگاهی انداختید بهش و دقیق بررسی کردید.من هیچ کدوم از تبلت ها رو از نزدیک ندیدم اما فکر میکنم تنها فردی باشم که بیشترین ریویو از این تبلت ها دیده باشم.درضمن من نمیخوام حرف های شما رو تکذیب کنم
    مثلا در مورد اینکه گفتید تبلت از دست آدم میخواد بیوفته ،چون من از نزدیک کار نکردم هیچ نظری در موردش ندارم.اما فکر میکنم یه کم نظرتون نسبت به تبلت های بیطرفانه نبود.اگه ظاهری هم نگاه کنیم شما سه خط در مورد تبلت سامسونگ نوشتید و بیشتر حرفتون درباره یسوس هست.البته اینم بد نیست چون فکر میکنم شما میخواهید تبلت ایسوس رو بگیرید ،به همین خاطر هم بیشتر حرفتون روی اون هست.
    به نظر من زن یه تبلت عامل بسیار بسیار مهمی هست.اینکه ایسوس واسه تبلتش اومده داک زده چیز جالبی نیست.به نظرم اگه کسی که وارد نیست به تبلت در نگاه اول این تبلت رو ببینه فکر میکنه شما نت بوک دارید.درصورتی که تعریف این دو وسیله از هم کاملا جداست.تبلت با داک همون نت بوک یا نوت بوک هست دیگه.چه فرقی دارن؟
    به نظر من یه عامل بسیار مهمی وزن هست که د شرکت معروه مثه اپل و سامسونگ بهش توجه زیادی داشتن.من سامسونگ رو مشتری مدار ترین شرکت میدونم و اگه سامسونگ هم به این نتیجه میرسید که گذاشتن پورت یو اس بی بر روی تبلت میتونه مفید باشه هیچ وقت دریغ نمیکرد.

به هرحال من بیشتر حرف شما رو قبول دارم و در نهایت هم هیچ کسی نمیتونه جای آدم تصمیم بگیره و نمیشه گفت که کدوم یکی از دیگری بهتر هست.تا کسی این تبلت هارو از نزدیک نبینه و باهاشون کار نکنه نمیتونه انتخاب درسی داشته باشه.الان شما رفتید و تبلت ایسوس کار کردید و دیدید که خیلی به دردتون میخوره.این خیلی خوبه.شاید منم با ایسوس کار کردم خوشم اومد و گرفتم.
    به هر حال مرسی از اینکه اطلاعاتتون رو شیر کردید.دوستان دیگه ایی هم که تجربه کار از نزدیک رو دارن،اگه نظری دارن بگن که انتخاب کردن با آگاهی انجام بشه
    مرسی و حرفت رو قبول دارم و زیاد هم بی طرفانه نبوده حرف هام
    ولی هرکس باید ببینه چه نیازی داره ! من شاید اگه ایسوس این مدل داک دار رو نمیداد اصلا به فکر خرید تبلت نمیرفتم !
    ولی خوب نسبت به کاری که من میخوام انجام بدم و میدونم مصرف چیه میام انتخاب میکنم و نمیام به خاطر یه پورت یا نوع و کیفیت صفحه مدلی که کارم رو راحتتر انجام میده و مناسب کار منه ول کنم برم یه مدلی بگیریم که صفحه بهتر و وزن کمتری داره رو بگیرم !
    کلا رو وزن نباید حساس باشی چون تو این 3 مدل کلا 100 گرم بالا و پایین میشه ! نه 1 کیلو !
    تازه به نظر من هرچی وزن هم بیشتر باشه بهتر هم هست ! هم از نظر کارایی هم از این نظر که به خاطر سبک شدن قطعات رو عوض نمیکنن و بخاطر چند گرم سبک تر شدن اسپیکر رو قربانی میکنن و با یه مدل سبکتر و بی کیفیت تر عوض میکنن !
    ولی منم تمام ریوو های سایت های خارجی رو بادقت خوندم و خیلی ویدیو مقایسه دیدم !
    و خودم هم کار کردم و نسبت به یه سری از مزایا ایسوس مثل داک و پورت ها و ... اونو انتخاب کردم
    در مورد داک هم که موافق نبودی میگفتی که مثل نت بوک میشه حرف درسته و اگه دقت کنی ترنسفورمر اسم درستی هست !
    داک چیزی هست که در مواقع نیاز وصلش میکنی و حتی میتونی نخریش ! پس در اصل یه نوع اکسسوری به حساب میاد ولی با خریدش علاوه بر پرت ها و کیبورد کامل بهت باطری اضافه و راحتی برای کار کردن میده و یه جورایی کار نت بوک رو هم برات انجام میده ! که این واقعا خیلی برای من مهم و کار امد هست !

13. این کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

مرسی و حرفت رو قبول دارم و زیاد هم بی طرفانه نبوده حرف هام
    ولی هرکس باید ببینه چه نیازی داره ! من شاید اگه ایسوس این مدل داک دار رو نمیداد اصلا به فکر خرید تبلت نمیرفتم !
    ولی خوب نسبت به کاری که من میخوام انجام بدم و میدونم مصرف چیه میام انتخاب میکنم و نمیام به خاطر یه پورت یا نوع و کیفیت صفحه مدلی که کارم رو راحتتر انجام میده و مناسب کار منه ول کنم برم یه مدلی بگیریم که صفحه بهتر و وزن کمتری داره رو بگیرم !
    ===================
    کلا رو وزن نباید حساس باشی چون تو این 3 مدل کلا 100 گرم بالا و پایین میشه ! نه 1 کیلو !
    تازه به نظر من هرچی وزن هم بیشتر باشه بهتر هم هست ! هم از نظر کارایی هم از این نظر که به خاطر سبک شدن قطعات رو عوض نمیکنن و بخاطر چند گرم سبک تر شدن اسپیکر رو قربانی میکنن و با یه مدل سبکتر و بی کیفیت تر عوض میکنن !
    ===================
    ولی منم تمام ریوو های سایت های خارجی رو بادقت خوندم و خیلی ویدیو مقایسه دیدم !
    و خودم هم کار کردم و نسبت به یه سری از مزایا ایسوس مثل داک و پورت ها و ... اونو انتخاب کردم
    در مورد داک هم که موافق نبودی میگفتی که مثل نت بوک میشه حرف درسته و اگه دقت کنی ترنسفورمر اسم درستی هست !
    داک چیزی هست که در مواقع نیاز وصلش میکنی و حتی میتونی نخریش ! پس در اصل یه نوع اکسسوری به حساب میاد ولی با خریدش علاوه بر پرت ها و کیبورد کامل بهت باطری اضافه و راحتی برای کار کردن میده و یه جورایی کار نت بوک رو هم برات انجام میده ! که این واقعا خیلی برای من مهم و کار امد هست !
    قسمت اول حرفت که همون بحث سلیقس که باید برای هرکسی محترم باشه.شما اینجوری دوست داری و من یه جوره دیگه
    قسمت دوم حرفت هم بازم سلیقس اما من یه نکته ایی میخوام بگم.تبلت ها تعریفشو فرق میکنه با نوت بوک.یکی از عامل های مهم در تبلتها وزن هستش.چونکه اگه تبلتی قراره 1کیلو و خورده ایی باشه ،پس چه فرقی با نوت بوک داره؟تازه از نظر کارایی هم که از نوت بوک پایینتره.پس خرید همچین وسیله با عقل جور در نمیاد.در تبلت 100 گرم هم 100 گرمه و مهمه.همونطور که در گوشی های 10 گرم هم 10 گرمه.شما هیچ وقت یه گوشی که 300 گرم وزنش باشه انتخاب نمیکنی.حتی اگه اون گوشی خیلی عالی باشه.چون در درازمدت باعث احساس خستگی در شما میشه.در مورد تبلت ها یا نوت بوک ها هم همین قضیه وجود داره.در مورد بی کیفیت یا با کیفیت تر شدن محصول باید از نزدیک تست کرد.
    از نظر من اگه تبلتی(مثل تبلت سامسونگ)سبک باشه اما مثلا دوربینش 3 مگ باشه هیچ مشکلی نیست.چون اصلا قرار نیست با تبلت عکس حرفه ایی گرفته بشه.پس نیازی به دوربین خفن هم نیست.اما مثلا زوم تبلت همه چی تمامه.وربین خیلی خوبی داره اما 700 گرمه.این یعنی فاجعه.یا مثلا آیپد اول هم من باهاش کار کردم از نزدیک و بسیار بدم اومد.چون بشدت سنگینه و دست آدم از کار مینداخت.

البته اینم بگم که خیلی خوبه اینجور تنوع در بازار هست که یکی تبلتش با داکه ،یکی دوربین خوب داره،یکی سبکه،یکی اپلیکشین زیاد داره،یکی صفحه نمایش بهتری داره.در آینده هم ممکنه یه تبلتی بیاد که بیشتر این عوامل رو باهم داشته باشه.

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

درست میگی ولی ترنسفورمر همون طور که از اسمش پیداس قابلیت تبدیل شدن داره ! هم تبلت هست و هم نت بوک
    و داک هم میتونی خریداری نکنی ! برای من وزن زیاد ملاک نیست نه که نباشه ولی جز اولویت های اصلیم نیست و با وزن متوسط هم مشکلی ندارم و گوشی ویژنم هم 200 گرم وزن داره ولی با این حال خیلی خوش دسته و هرکی دستش میگیره اول میگه سنگینه ولی خوشدسته !
    سلیقه هم حرف مهمی میزنه شاید یکی 10 میلیون پول داشته باشه بخواد لب تاپ بگیره و دستش کاملا باز باشه ولی از یک لب تاپ 700 تومنی خوشش بیاد که زیاد هم مال نباشه
    من نسبت به احتیاجم ( اینترنت ،افیس ،نت برداری و یادداشت های انگلیسی و عمر باطری ) به این نتیجه رسیدم که ایسوس برام بهترینه و اگه خدا بخواد شنبه میرم میگیرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •