تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 65 از 65

نام تاپيک: مجموعه بفرمایید شام ایرانی

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من این ایرانیه رو ندیدم و شبکه های فارسی داخل و خارج رو دنبال نمیکنم ولی چند باری اتفاقی بفرمایید شام از شبکه ی من و اون رو دیدم.

چند وقت قبل، در حین وقت گذرانی و تماشای شبکه ی bbc (شبکه های اصلی انگلیسی)، نظرم به یه برنامه ای جلب شد که شباهت زیادی به بفرمایید شام داشت.

چند روز بعد، زدم تو اینترنت و فهمیدم که این بود:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از سال 2005 تابحال، 33 فصل ازش پخش شده و محصول ch4 بریتانیا هست. نکته ی جالب اینجا بود که شبکه ی من و اون، حتی یک نوآوری در شوی "بفرمایید شام" نداشته و تمامی جنبه ها، کپی مستقیم از reality show ی بالا هست! حتی مدل امتیاز دادن هم به همون شکل بود که عقب یه ماشین لیمو نشستن و به همون شکلی که در من و اون میبینید؛ همچنین منوی غذا و غیره...

احتمالاً برای همین کپی تمام عیار هم بسیار به سلول های مغزشون فشار اومده. [emoji3]

2-3 بار این مستندهایی که دوبله کردن رو دیدم، ینی نصف لغات تخصصی رو یا اشتباه یا با تلفظ غلط ترجمه میکنن!
    البته دوست عزیز امتیاز این برنامه مربوط به شبکه itv بریتانیا هست و هر شبکه دیگری هم ببینید به همین روال و سیستم پخش میشود فرقی نداره بی بی سی یا من و تو و یا هرجایی دیگه ...
    اگر توجه کنید اطلاعات مربوط به حق پخش در اخر هر برنامه ( لوگو شبکه itv بریتانیا )پخش میشود ....

این برنامه ..برنامه معروفی هست و در خیلی از کشورها به همین شکل پخش شده

2. این کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

البته دوست عزیز امتیاز این برنامه مربوط به شبکه itv بریتانیا هست و هر شبکه دیگری هم ببینید به همین روال و سیستم پخش میشود فرقی نداره بی بی سی یا من و تو و یا هرجایی دیگه اگر توجه کنید اطلاعات مربوط به حق پخش در اخر هر برنامه ( لوگو شبکه itv بریتانیا )پخش میشود ....
    من اصولاً این برنامه ها رو نگاه نمیکنم که بخوام دقت کرده باشم! ایده ی برنامه ی اصلی، برای itv که یک تولیدکننده ی محتوا هست، محفوظه و از ch4 به طور اصلی پخش میشه.

بفرمایید شام رو من و تو تولید میکنه و فکر نمیکنم itv "حق پخش" بگیره براش. اگر logo به نمایش درمیاد، احتمالاً به دلیل کپی رایت "ایده و داستان" باید باشه که به طور کلی بر اساس شوی اصلی هست؛ مسلماً من و تو، یه هزینه ای باید بابت استفاده از این ایده و داستان، به itv بپردازه و میپردازه احتمالاً، مگر اینکه خود itv در تولید و بازاریابی دست اندرکار باشه که شک دارم.

داره خودمونی میشه reza.1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حالا خوبه دقت نکردی ! یه دفعه تاپیک رو از زیر خاک کشیدی بیرون به منوتو گیر بدی!!جالبه!

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من اصولاً این برنامه ها رو نگاه نمیکنم که بخوام دقت کرده باشم! ایده ی برنامه ی اصلی، برای itv که یک تولیدکننده ی محتوا هست، محفوظه و از ch4 به طور اصلی پخش میشه.

بفرمایید شام رو من و تو تولید میکنه و فکر نمیکنم itv "حق پخش" بگیره براش. اگر logo به نمایش درمیاد، احتمالاً به دلیل کپی رایت "ایده و داستان" باید باشه که به طور کلی بر اساس شوی اصلی هست؛ مسلماً من و تو، یه هزینه ای باید بابت استفاده از این ایده و داستان، به itv بپردازه و میپردازه احتمالاً، مگر اینکه خود itv در تولید و بازاریابی دست اندرکار باشه که شک دارم.
    بله من و تو تولید میکنه اما با اجازه و رعایت استانداردهای شبکه itv و رعایت قوانین کپی رایت .... قطعا هزینه ای هم پرداخت میکنه ...
    یک نهادی هست در بریتانیا اگر درست یادم باشه به نام نهاد نظارت بر رسانه ها یه همچین چیزی (که دوستان پیگیر فوتبال لیگ جزیره شاید اسمش رو شنیده باشن ) که بسیار و بسیار به قوانین و محتوای رسانه ای حساسه و کامل نظارت میکنه و از اونجا که دفتر منو تو هم لندنه قطعا این شبکه تمام جوانب امر رو بر اساس قوانین و استاندارد های حرفه ای اونجا انجام میده ....
    بحث داره اف تاپیک میشه فقط بگم این اقدام که تغییری در نحوه اجرا برنامه ندادن بیشتر" حرفه ای" بود تا کپی کاری و عدم وجود خلاقیت !
    موفق باشید

6. این کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

حالا خوبه دقت نکردی ! یه دفعه تاپیک رو از زیر خاک کشیدی بیرون به منوتو گیر بدی!!جالبه!
    نه قصد "گیردادن" نداشتم و فقط مشاهداتم رو به اشتراک گذاشتم. اگر احیاناً از اطلاعات شاید جدیدی که به واسطه ی پست بنده بدست آوردید ناراضی هستید، میتوانید شکایاتتان را به 192 گزارش دهید...

در کل من و تو هم اولین شبکه ای نیست که برنامه ای بر طبق این داستان و ایده تولید نموده؛ روی wikipedia یه لیستی از برنامه های اقتباسی از این برنامه ی اصلی موجوده؛ مسلماً اگر در کشورهای "تابع کپی رایت" تولید شده باشن، هزینه ی کپی رایت رو میپردازن به itv/ch4.

بله من و تو تولید میکنه اما با اجازه و رعایت استانداردهای شبکه itv و رعایت قوانین کپی رایت .... قطعا هزینه ای هم پرداخت میکنه ...
    یک نهادی هست در بریتانیا اگر درست یادم باشه به نام نهاد نظارت بر رسانه ها یه همچین چیزی (که دوستان پیگیر فوتبال لیگ جزیره شاید اسمش رو شنیده باشن ) که بسیار و بسیار به قوانین و محتوای رسانه ای حساسه و کامل نظارت میکنه و از اونجا که دفتر منو تو هم لندنه قطعا این شبکه تمام جوانب امر رو بر اساس قوانین و استاندارد های حرفه ای اونجا انجام میده ....
    بحث داره اف تاپیک میشه فقط بگم این اقدام که تغییری در نحوه اجرا برنامه ندادن بیشتر" حرفه ای" بود تا کپی کاری و عدم وجود خلاقیت !
    موفق باشید
    w/e

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •