تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: آموزش استفاده از UltraISO

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

14 آموزش استفاده از UltraISO

سلام
    من يك آموزش ( مقاله يا اينكه خودتون اگه لطف كنين! ) جهت استفاده از نرم افزار UltraISO ميخوام
    در حد ابتدايي تا متوسط باشه كافيه، در همين حد كه بتونم استفاده مفيد ازش بكنم.
    فارسي باشه بهتره.
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه maxp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    کرح

پيش فرض

سلام
    من يك آموزش ( مقاله يا اينكه خودتون اگه لطف كنين! ) جهت استفاده از نرم افزار UltraISO ميخوام
    در حد ابتدايي تا متوسط باشه كافيه، در همين حد كه بتونم استفاده مفيد ازش بكنم.
    فارسي باشه بهتره.
    ممنون
    سلام.
    اصلا نیاز نیست برنامه رو باز کنی.
    وقتی برنامه رو نصب میکنی یه درایو سی دی رام جدید اضافه میشه. روش که کلیک کنی یه گزینه به اسم Ultra Iso داره. وقتی میری روش گزینه Mount داره. وقتی بزنی یه پنجره باز میشه. آدرس ایمیج رو بهش میدی و Open میکنی.تمومه ایمیجت توی سی دی رام مجازی قرار میگیره.

واسه ایمیج گرفتن هم روی درایوی که توش سی دی رو گذاشتی کلیک راست میکنی و باز میری توی Ultra Iso بعد Create CD/DVD image کلیک میکنی و بهش آدرس میدی و Save رو میزنی.

اگه بخوای از فایل های توی کامپیوترت ایمیج بگیری هم روی پوشه ای که میخوای تبدیل به ایمیج کنی کلیک راست میکنی و میری تو Ultra Iso و Add to Iso file رو میزنی و بهش آدرس میدی و سیو میکنی.
    از داخل برنامه هم میشه همه این کارا رو کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سبام میشه توضیح بدین چجور میشه یک غایل بوتیبل رو با استفاده از این نرم افزار درست کرد و بر روی فلش ریخت تا در محیط بوت قبل از شروع ویندوز بتونیم اجرا کنیم آخه لب تاب من جای دی وی دی نداره و در ضمن برنامه ای که می خوام اجرا کنم یک اسمج معمولی با پس وند آی اس او است که چون اتوران نیست اجرا نمیشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •