تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 173 از 173 اولاول ... 73123163169170171172173
نمايش نتايج 1,721 به 1,727 از 1727

نام تاپيک: (●̮̮•) ســـوم دبیرســـتان [ 92-91]

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

عربی اید فیلی تست و اموزش با همه؟؟ یا جداست؟؟ یعنی گلواژه خوب نیس؟؟؟
    ایاد فیلی منبع بانک تست نیست ولی بعد از هر مبحث یه 10 تا تستی داده
    گلواژه که برای اینه شما بری امتحان نهایی بدی نیفتی. وگرنه اگر میخوای بری کنکور بدی که... عددت میشه کدپستی. راستی برای امتحان نهایی اگر فقط سال سوم میخوایید گاج مشکی بخرید. کولاک میکنه یعنی حداقل رو من که جواب داد. ولی ایاد فیلی رو به شرطی که از همین الان و با برنامه ریزی شروع کنید خیلی عالیه

صرفا جهت اطلاع بچه ها من خودم چهارم تجربی هستم.
    Sent from XPERIA P using Tapatalk 2
    Last edited by Hamed-M1; 01-10-2013 at 06:57.

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

سلام

یه چندتا سوال داشتم. اول اینکه من امسال سوم تجربی میخونم، میخوام بدونم کتاب تست و ازین چیزا واسه امسال لازمه یا نه؟ اولش فکر میکردم مطالعه ی خود کتاب ها به صورت درست و خوب کافی باشه اما بعد که پرس و جو کردم دیدم افراد اکثراً میگن که برای سوم شیمی و زیست رو باید حتماً یه کتاب کنارشون داشته باشی. درسته؟
    بعد شیمی رو که حتماً مال مهندس بازرگانی رو میگیرم، ولی برای زیست بین خیلی سبز و گربه کدوم رو پیشنهاد میدین؟
    واسه آزمون و این چیزا از الان شروع کنم؟
    خودم بین گزینه ی دو و قلمچی مونده بودم که باز با پرس و جو بیشتر بهم قلمچی رو پیشنهاد کردن و حالا احتمالاً میرم همونجا، ولی اینجا میخونم که کارشون زیاد تعریفی نداره؟
    بعد من عربی هیچی حالیم نیست، واقعاً چیزی بلد نیستم ازش و وضعیتم شدیداً خرابه. پرسیدم و گفتن از الان با کتاب ایاد فیلی شروع کنم، الان این ترتیبش درس دادنش درسته؟ منی که چیزی بلد نیستم با این کم کم برم جلو چیزی حالیم میشه؟ یا اول باید خودم رو یکم تقویت کنم بعد برم سراغش مثلاً؟

ممنون
    بله قطعا باید از همین الان شروع کنید تازه دیر هم شده باید از دوم شروع میگردید. برای شیمی مهندس بازرگان خوبه ولی سعی کنید معلم خوب بگیرید خیلی بهتره چون بازرگان خیلی زیاد توضیح داده بعضی جاها زده تو جاده خاکی. خیلی سبز و گربه تفاوت چندانی باهم ندارند. من گربه ندارم و لی خیلی سبز دارم که خوبه. اول سعی کنید خوب کتاب رو بخونید بهد تست یزنید.
    گزینه دو، قلم چی، .... اینا همشون مثل هم اند. فرقی نداره شما فقط یکی رو شرکت کنید. برنامه هاشون رو بگیرید ببینید کدوم بهتره منظورم برنامه ازمون هاشون هست. از اون برنامه تلویزیونیش که اصلا خوشم نمیاد همه اش از خودشون تعریف میکنند مشاوره میگه باید در ازمونی شرکت کنید گه جامعه اماری خوبه داشته ( یعنی خودشون) و.... حالا باز فرصت برابر که برای قلمچی هست بهتره. ببینید برای هر درسی بهترین چیز ممعلم خوب هست نه کتاب خوب حالا اگر نمیتونید معلم خوب داشته بشید برید سراغ کتاب ایاد فیلی هم خوبه. هیچی بلد نباشید هم یاد میگیرید
    Sent from XPERIA P using Tapatalk 2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

سلام
    کسی امسال اینجا نداریم؟!!
    یادمه اون سال که من سوم راهنمایی بودم این تاپیک خیلی فعال بود بعد هر امتحان بچه ها کلی پست میدادن ...

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    کسی امسال اینجا نداریم؟!!
    یادمه اون سال که من سوم راهنمایی بودم این تاپیک خیلی فعال بود بعد هر امتحان بچه ها کلی پست میدادن ...
    خدا لعنت کنه اینستاگرام و لاین رو

6. 3 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

یادش بخیر سال سوم اینجا اومدیم همه معدلا اینقد بالا بود که تو افق محو شدم با مدل پایین خودم[emoji51]

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

8. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

خدا لعنت کنه اینستاگرام و لاین رو
    اره واقعا وقتا تلف میشه ... خودم وقتم تلف میشه متاسفانه ... الانم یقمو گرفته کتاب جبر و احتمالم دست نخوردست
    من معدل ترم یکم 19.85 شد
    اما میترسم فیزیک معدلمو بیاره پایین ، امروز شروع کردم درسنامه رو از مبتکران و سوالات رو از دوسالانه حل میکنم فصل 1 تموم شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •