تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 113

نام تاپيک: چگونگي فعال سازي گيرنده ديجيتال Samsung LED UA46D5000

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام داداش
    باز که مدلو کامل ننوشتی آخرشو بریدی
    ولی اگه ساخت مالزیه و بعد5500 نوشته RR کلا تیونر دیجیتال نداره.
    تو منو مخفی نرو که مشکل سخت افزاریه.

(سلام نمی دونم )
    من تو منو مخفیش رفتم و تو سرچ کانال ها دیجتال رو آوردم ولی هر چی سرچ می کنه دیجیتال پیدا نمی کنه فقط آنالوگ پیدا می کنه به آنت تلویزیون که ربطی نداره اگر هر آنتنی باشه قبول می کنه یا باید فرق داشته باشه)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

(سلام نمی دونم )
    من تو منو مخفیش رفتم و تو سرچ کانال ها دیجتال رو آوردم ولی هر چی سرچ می کنه دیجیتال پیدا نمی کنه فقط آنالوگ پیدا می کنه به آنت تلویزیون که ربطی نداره اگر هر آنتنی باشه قبول می کنه یا باید فرق داشته باشه)
    نه ربطی به آنتن نداره اگه سرچ اضافه شده و چیزی پیدا نمیکنه تیونر دیجیتال نداره بیخودی با منو مخفی ور نرو که خرج یه مین بردو رو دستت نزاره.

3. این کاربر از miladgoll بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام من هم همین مشکل رو دارم ایا می شود دیجیتال این سری رو فعال کرد البته مدل من مال مالزی هستش؟ یا اصلا این مدل دیجیتال داره یا نه؟ با تشکر

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوستان ما یه تلویزیون سامسونگ داریم که گیرنده دیجیتال داره و فقط یه آنتن سرخود بهش وصل کردیم که کانال ها رو زیاد خوب نمیگیره ولی وقتی میرم تو قسمت تنظیم دستی و سرچ کانالهای دیجیتال میزنم تمام کانال ها رو میاره به چه کیفیتی ولی شبکه های 1 تا 5 رو نمیاره اشکالش چیه؟؟؟ چیکار باید بکنم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان میخواسم بدونم تلوزیون led lg 5400 گیرنده دیجیتال داره و یا فعال میشه؟؟؟؟؟؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

چگونه ميشه ال اي دي سامسونگ 5500سري 5 را ديجيتال كرد
    دوست عزیز

طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
    برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را asia-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان ما یه تلویزیون سامسونگ داریم که گیرنده دیجیتال داره و فقط یه آنتن سرخود بهش وصل کردیم که کانال ها رو زیاد خوب نمیگیره ولی وقتی میرم تو قسمت تنظیم دستی و سرچ کانالهای دیجیتال میزنم تمام کانال ها رو میاره به چه کیفیتی ولی شبکه های 1 تا 5 رو نمیاره اشکالش چیه؟؟؟ چیکار باید بکنم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    دوست عزیز
    یا از آنتن هوایی استفاده کن که مشگل اصلی شما این است در بعضی از مناطق به علت کوری امواج کیفیت دریافت سیکنالهای دیجیتال پایین است و اگر نمی توانی از آنتن هوایی استفاده کنی پس از آنتن های رو میزی تلسکوپی بلند پایه دار که یک آنتن دایرهای شکل پهلویش است استفاده کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام.من یک سامسونگ ال سی دی سری ۴ ۲۲اینچ مدل ۴۷۰
    (la22b470) دارم که دوسال پیش خریدم.خواستم ببینم چطور میتونم بفهمم گیرنده داخلی داره یا نه؟تو منوی خودش یا منوی مخفیش جایی هست که بشه فهمید چون تو گوگل و اینترنت و سایت ایرانی سامسونگ و هرجا که جستجو کردم هیچ موردی پیدا نکردم.دفترچش هم موجود نیست و اون رو هم تو اینترنت پیدا نکردم.
    پشت تلوزیون هم فقط پورت ۱۵ سوزنه pc و hdmi داره.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام.من یک سامسونگ ال سی دی سری ۴ ۲۲اینچ مدل ۴۷۰
    (la22b470) دارم که دوسال پیش خریدم.خواستم ببینم چطور میتونم بفهمم گیرنده داخلی داره یا نه؟تو منوی خودش یا منوی مخفیش جایی هست که بشه فهمید چون تو گوگل و اینترنت و سایت ایرانی سامسونگ و هرجا که جستجو کردم هیچ موردی پیدا نکردم.دفترچش هم موجود نیست و اون رو هم تو اینترنت پیدا نکردم.
    پشت تلوزیون هم فقط پورت ۱۵ سوزنه pc و hdmi داره.
    دوست عزیز

تلویزیونهای LED سری E از ورژن 5 به بالا دارای دیجیتال و سری D از ورژن 4430 به بالا و سری C از ورژن 5 به بالا و تلویزیونهای LCD سری E از ورژن 490 به بالا

D465 - D585 -D550K7M - D475 - C675 - B650 - C650 - C8000 - C6900 - C9000- و معمولا همین ها است

پس در نتیجه تلویزیون شما دیجیتال ندارد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام آدرس سایت که درست نیست خودت می توی سایت بنویسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •