تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 113

نام تاپيک: چگونگي فعال سازي گيرنده ديجيتال Samsung LED UA46D5000

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام خدمت تمام دوستان
    من يه ال اي دي سه بعدي سامسونگ سري 6 مدل D6000 از قشم گرفته ام ولي دفترچه فارسي نداره چطوري ميتونم با تنظيماتش آشنا بشم
    ممنون از لطفتون
    همه چیزهایی که لازم دارین رو چن روز اینده براتون ا÷لود می کنم ور دارین
    موفق باشین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

آخر سر هم نفهمیدیم این دیجیتال چی شد!!!!!!!!!! ua40d5500rr

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام خدمت تمام دوستان
    من يه ال اي دي سه بعدي سامسونگ سري 6 مدل D6000 از قشم گرفته ام ولي دفترچه فارسي نداره چطوري ميتونم با تنظيماتش آشنا بشم
    ممنون از لطفتون
    لينك دفترچه فارسي و عكس منو هاي اين مدل و روش فارسي كردن رو همه به صورت يك جا براتون ارسال مي كنم
    منتظر باشين

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام دوستان من تازگی مدل UA46D5500 ال ای دی سامسونگ اسمارت ساخت مالزی خریدم . چند تا سوال داشتم

1-آیا این مدل گیرنده دیجیتال دارد یا نه ؟ یا مخفی باید فعالش کرد؟

2-این مدل قابلیت ضبط فیلم در حال پخش را دارد ؟ (روی فلش یا حافظه خودش)

3-تلوزیون من اصلا منو فارسی نداره فقط عربی انگلیسی اردو و چینی داره آیا راهی هست فارسیش کنیم ؟

4- تلتکسش حروف را درست نشون نمیده و چیزای بی ربط نشون میده آیا همون مشکل فارسی نبودنشه راه حلش چیه؟

5-من بارکد روی جعبش رو که خوندم مال کره جنوبی است ولی پشت خود تلوزیون ساخت مالزی رو زده ! این مال چیه؟

6- در کل این مدل مدل خوبی هست یا نه؟ منظورم این است امتحانشو پس داده یا نه؟

با تشکر از همه دوستانی که جواب میدن چون من از این مدل دوتا خریدم میخوام بدونم اگه خوب نیست عوضشون کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام من یک LED سامسونگ خریدم ولی نمیتونم گیرنده دیجیتال اون رو فعال کنم کمکم کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام تلویزیون من سامسونگ مدل ua40c6200 هستش می خواستم بدونم گیرنده دیجیتال داره یا نه؟؟؟
    اگه داره چه جوری فعال می شه؟؟؟؟؟؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوستان من تازگی مدل UA46D5500 ال ای دی سامسونگ اسمارت ساخت مالزی خریدم . چند تا سوال داشتم

1-آیا این مدل گیرنده دیجیتال دارد یا نه ؟ یا مخفی باید فعالش کرد؟

2-این مدل قابلیت ضبط فیلم در حال پخش را دارد ؟ (روی فلش یا حافظه خودش)

3-تلوزیون من اصلا منو فارسی نداره فقط عربی انگلیسی اردو و چینی داره آیا راهی هست فارسیش کنیم ؟

4- تلتکسش حروف را درست نشون نمیده و چیزای بی ربط نشون میده آیا همون مشکل فارسی نبودنشه راه حلش چیه؟

5-من بارکد روی جعبش رو که خوندم مال کره جنوبی است ولی پشت خود تلوزیون ساخت مالزی رو زده ! این مال چیه؟

6- در کل این مدل مدل خوبی هست یا نه؟ منظورم این است امتحانشو پس داده یا نه؟

با تشکر از همه دوستانی که جواب میدن چون من از این مدل دوتا خریدم میخوام بدونم اگه خوب نیست عوضشون کنم.
    من هم دقیقاً همین سؤال رو دارم . دوستان لطفاً اگه اطلاعاتی دارند جواب بدن. باتشکر فراوان

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

در مورد UA46D5500 چند تا از سوالها را میتوانم پاسخ بدهم

احتمال داشتن گیرنده دیجیتال زیاده ولی ممکن است گیرنده اش با سیستم دیجیتال ایران هماهنگ نباشه که آن هم راه حل داره و دستکاری منوی مخفی است. دوستان قبلا در تاپیکهایی بطور مفصل توضیح دادند ولی این دستکاری منوی مخفی کمی تخصصی است و باید خیلی حواست را جمع کنی که یه وقت تلویزیونت را خراب نکنی!

قابلیت ضبط به احتمال بسیار زیاد ندارد.

اینکه بارکد کجا خورده و ساخت جای دیگه، احتمالش هست که این مدل به سفارش کره در کارخانه ی سامسونگ در مالزی مونتاژ شده و سپس به کره منتقل و از آنجا صادر شده است. بهمین خاطر بارکد کره خورده ( بارکد کره 880 است که باید روی برچسبی که کلمه consumer داره نوشته شده باشه)

من خودم D5550 دارم که مدل ایرانی شده همین سری 5 D است و کاملا راضی هستم. حتی از قول بعضی دوستان شنیدم که کیفیت این مدلهای D که برای پارسال هستند از سری E که برای سال 2012 هستند هم بالاتره.
    حالا تلویزیون شما هم که اصل است و خیالت راحت باشه.

فقط باید مشکل گیرنده دیجیتال و ... را حل کنی که آن هم گفتم راه حل داره. باید کمی پرس و جو کنی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض همه چی در مورد d5500

در مورد UA46D5500 چند تا از سوالها را میتوانم پاسخ بدهم

احتمال داشتن گیرنده دیجیتال زیاده ولی ممکن است گیرنده اش با سیستم دیجیتال ایران هماهنگ نباشه که آن هم راه حل داره و دستکاری منوی مخفی است. دوستان قبلا در تاپیکهایی بطور مفصل توضیح دادند ولی این دستکاری منوی مخفی کمی تخصصی است و باید خیلی حواست را جمع کنی که یه وقت تلویزیونت را خراب نکنی!

قابلیت ضبط به احتمال بسیار زیاد ندارد.

اینکه بارکد کجا خورده و ساخت جای دیگه، احتمالش هست که این مدل به سفارش کره در کارخانه ی سامسونگ در مالزی مونتاژ شده و سپس به کره منتقل و از آنجا صادر شده است. بهمین خاطر بارکد کره خورده ( بارکد کره 880 است که باید روی برچسبی که کلمه consumer داره نوشته شده باشه)

من خودم D5550 دارم که مدل ایرانی شده همین سری 5 D است و کاملا راضی هستم. حتی از قول بعضی دوستان شنیدم که کیفیت این مدلهای D که برای پارسال هستند از سری E که برای سال 2012 هستند هم بالاتره.
    حالا تلویزیون شما هم که اصل است و خیالت راحت باشه.

فقط باید مشکل گیرنده دیجیتال و ... را حل کنی که آن هم گفتم راه حل داره. باید کمی پرس و جو کنی.
    باسلام
    به طور کلی تلوزیونهای هم مدل ساخت کشورهای مختلف با هم تفاوتهایی دارند که این تفاوتها در نامگذاری مدل اونها هم اومده،تلوزیون ساخت مالزی d5500RRکلا تیونر دیجیتال نداره ولی مدل 5500RMکه همون 5950این تیونر و داره و به صورت دیفالت فعاله.
    پساین طور شد که مدل RRسخت افزاری مشکل داره و بیخود با منو مخفی ورنرید که کار دست خودتون ندید که ایراد نرم افزاری نیست.
    در مورد ضبط تو 5950 هم باید بگه که با یه تغیر کوچیک تو منو مخفی به قابلیتهای تلوزیون اضافه میشه و به خوبی هم کار میکنه که اگه خواستید بگید تا توضیح بدم.
    در ضمن با یه تغییر کوچیک تو محتویات فلش میشه رو هر فلشی ضبط کردو نیاز به فلش سرعت بالا هم نیست.

10. این کاربر از miladgoll بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

ممنون میشم در مورد زیر بیشتر توضیح بدید:

در ضمن با یه تغییر کوچیک تو محتویات فلش میشه رو هر فلشی ضبط کردو نیاز به فلش سرعت بالا هم نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •