تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 12 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 113

نام تاپيک: چگونگي فعال سازي گيرنده ديجيتال Samsung LED UA46D5000

داره خودمونی میشه mojtaba54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    منظومه شمسی

پيش فرض

با سلام خدمت تمام دوستان
    من يه ال اي دي سه بعدي سامسونگ سري 6 مدل D6000 از قشم گرفته ام ولي دفترچه فارسي نداره چطوري ميتونم با تنظيماتش آشنا بشم
    ممنون از لطفتون

زبان رو تغییر نام بده به فارسی بقیه کاری نداره.

داره خودمونی میشه mojtaba54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    منظومه شمسی

پيش فرض

من مدل 5000 dاروپایی دارم از منوی مخفی وارد شدم تنظیمات مختلف رو تغییر دادم فقط تونستم زبان رو عوض کنم ولی دیجیتال فعال نشد .فکر نکنم دیجیتال فعال بشه چون فرمتهای پخش توی کشورها با هم فرق میکنه برای همین سرچ میکنه ولی نمیتونه کانالی رو پیدا کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

آقاي مخاني منتظرباش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان من چند تا عکس از منو مخفی و همچنین از قسمت نتورک (شبکه ) این مدل دارم نمی دونم چطور تو تایپیک بذارم شاید یکی راهنمایی بشه . ضمنا فروشنده میگفت این مدل که با پسوند pr در سال 2011 وارد بازار شده گیرنده دیجیتال فعال میشه . راستی یک سوال اگه این مدل نمی تونه به اینترنت متصل بشه پس گزینه آپدیت آنلاین و وصل شدن به شبکه به چه معنایی است.. باز هم یه سوال . اگه کسی بلده نحوه سرینگ کردن این تی وی را با وسایل دیگه واضح توضیح بده ممنون میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

لطفا یه استاد در مورد ua 46 d5000 توضیحات کامل بده تا نبردم پرتش نکردم بیرون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام - تی وی من ua 46 d 5000 pr isja - من مودم adsl را از طریق کابل لن به پشت تی وی وصل کردم و روی تنظیمات مربوط به نتورک (شبکه ) تی وی رفتم مینوشت اتصال موفقیت آمیز می باشد . ولی نمی دانستم که از کجا وارد اینترنت شوم . اگه اینترنت نداره پس برای چی گزینه آنلاین را برای آپدیت روش گذاشتن .و نیز توی همان تنظیمات انواع روشهای اتصال به اینترنت را پیش بینی کرده که نیاز به ملزومات داره که من از این چیزا سر در نمی یارم لطفا راهنمایی بفرمائید . - نحوه شرید کردن راهم اگه استادی بلده توضیح بده ممنون- راستی دکمه ضبط روی کنترلش به چه دردی میخوره

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان من چند تا عکس از منو مخفی و همچنین از قسمت نتورک (شبکه ) این مدل دارم نمی دونم چطور تو تایپیک بذارم شاید یکی راهنمایی بشه . ضمنا فروشنده میگفت این مدل که با پسوند pr در سال 2011 وارد بازار شده گیرنده دیجیتال فعال میشه . راستی یک سوال اگه این مدل نمی تونه به اینترنت متصل بشه پس گزینه آپدیت آنلاین و وصل شدن به شبکه به چه معنایی است.. باز هم یه سوال . اگه کسی بلده نحوه سرینگ کردن این تی وی را با وسایل دیگه واضح توضیح بده ممنون میشم.
    فقط در مورد عکس میتوانم راهنمایی کنم
    عکسها را میتوانید در سایت up.p30parsi.com آپلود کنید و بعد لینکش را در اختیار دوستان بگذارید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:51 PM ----------

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

سلام این هم از تصاویر برای دوستان و توضیحات
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

چند تا عکس از منوی شبکه و تنظیمات سامسونگ ua46d5000
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

اینم چند تا عکس از منوی شبکه و تنظیمات سامسونگ ua46d5000

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

زبان رو تغییر نام بده به فارسی بقیه کاری نداره.
    تمام مشکل ما همینه اقای محترم
    1. اگر لوکال ست تو این مدل فعال بشه که دیگه حله
    تو این مدل فعال نمیشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •