تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 36

نام تاپيک: سری گیمینگ لپ تاپ های ام اس آی (msi gaming series)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض سری گیمینگ لپ تاپ های ام اس آی (msi gaming series)

سلام بچه ها. کسی سری گیمینگ لپ تاپ های ام اس آی (msi gaming series) را دارد؟
    مانند GX680
    راجع امکاناتش و معیب و حسن هاش توضیح دهید.
    برند Msi در ایران چگونه است؟ میگویند ماتریکس نمایندگی رسمی شرکت در ایران است؟ حقیقت داد؟
    من میخواهم GX680 بخرم ولی در مورد برند و خدماتش درایران مرددم. لطفا بچه نظر خودشون را بگویند. ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام بچه ها. کسی سری گیمینگ لپ تاپ های ام اس آی (msi gaming series) را دارد؟
    مانند GX680
    راجع امکاناتش و معیب و حسن هاش توضیح دهید.
    برند Msi در ایران چگونه است؟ میگویند ماتریکس نمایندگی رسمی شرکت در ایران است؟ حقیقت داد؟
    من میخواهم GX680 بخرم ولی در مورد برند و خدماتش درایران مرددم. لطفا بچه نظر خودشون را بگویند. ممنون
    سلام دوست من لپ تاپ های msi در کل لپ تاپ های خوبین و کسی تا حالا مشکل خاصی ازشون ندیده ....
    گارانتی ماتریک هم گارانتی خیلی خوبیه و پشتیبانی خوبی میکنه ...
    و در مورد GX680 باید بگم که نسبت به قیمتش لپ تاپ خیلی خوبیه ... ولی کسی رو ندیدم این مدل رو داشته باشه ...
    CPU Intel® Core™ i7-2630QM
    OS
    Genuine Windows® 7 Ultimate
    Genuine Windows® 7 Professional
    Genuine Windows® 7 Home Premium
    Memory
    DDR3 1333MHz SO-DIMM x 4 slot, Max : 16GB ( 4GB x 4 )
    LCD Size
    15.6" HD (1366 x 768)
    15.6 FHD (1920 x 1080)
    Graphics Nvidia® GeForce GT 555M 1 GB GDDR5
    HDD (GB)
    750GB (4K sector) *2
    750GB SATA 7200rpm *2
    500GB SATA 7200/5400rpm*2
    320GB SATA 5400rpm*2
    Optical Drive Blu-ray / DVD Super Multi
    Audio 2 HD Speakers+1 Subwoofer
    Bluetooth V2.1+EDR
    D-Sub (VGA) 1
    HDMI 1
    USB 2.0 port 2
    USB 3.0 port 2
    eSATA 1
    Webcam HD Webcam
    Card Reader support SD/SDHC/SDXC/MMC/MS/MS PRO/XD
    Weight (KG) 3.5Kg (W/ 9 cells Battery)
    Battery 9 cells
    اینم کانفینگ GX680 تنها ضعفش وزن زیادشه که اون هم واسه یه لپ تاپ گیم معمولیه ...
    و از تکنولوژی های زیادی هم استفاده شده ...
    Exclusive Turbo Drive Engine (TDE) Technology
    میتونین با فشار یک دکمه پردازش رو تا حدی بالا ببرید ...
    Exclusive Cooler Boost Technology
    میتونین با فشار یک دکمه سرعت فن رو زیاد کنید ...
    Exclusive LED Performance Illumination Technology
    درخشندگی بشتر تصویر بهتر صدای واضح تر ...
    و خیلی چیزای دیگه ... که بعضی از این تکنولوژی هام در انحصار msi هست .
    امیدوارم دوستان توضیخات کامل تری بدن

Last edited by alichalki; 31-07-2011 at 13:01.

3. این کاربر از alichalki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ali1323's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

گارانتی ماتریکس در ایران واقعا حرف ندارد
    ماتریکس شریک تجاری شرکت msi در ایرانه و محصولاتش را میفروشه
    من خودم سه ماهه ge620 i7 دارم واقعا عالیه
    فقط به نظر من ویندوز اورجینالش خیلی جالب نیست و یه کم هن هست
    تا حالا سه بار به طرز وحشتناک زمین خورده ولی آخ نگفته.
    در کل راضی ام

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

GX680 خیلی خشکله ولی کاش این همه چراغ نداشت
    ماتریکس نمایندگی رسمی و قانونی MSI نیست (به دلیل تحریم ) ولی زیر نظر همونه تقریبا

6. این کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه gla021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ماتریکس نمایندگی رسمی و قانونی MSI نیست (به دلیل تحریم ) ولی زیر نظر همونه تقریبا
    البته این همه چراغ تو این عکس اینقدر تو ذوق میزنه و اگر ببنیش اتفاقا اصلا به چشم نمیاد و خاموش یا روشن بودنشون به احتمال زیاد دستیه

کلا اگر یکبار ببینیش متوجه میشی که ظاهرش خیلی با این عکسا تفاوت داره

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

11

دقیقا درسته! این شرکت یه نمایندگی از طرف نماینده امارات متحده هست

من چندین ساله که لب تاپ MSI دارم ! اونموقع که من خریدم ، شرکت بدرسان الکتریک نماینده MSI بود!

در حال حاضر برای چند تا از دوستان این مارک رو خریدم (خودم هم هنوز دارم) واقعا راضی هستن همه !

گارنتیش هم بد نیست .... سعی میکنن کار راه بندازن .... ولی یه مسئول فنی دارن که خیـــلی آدم زرنگیه! (فکر میکنه زرنگه) ! اگر پای حرف خودتون وایسین کارتونو راه میندازن! من چندصد بار گذرم برای CPU و مادربرد و AIO و اسپیکر و پاور و فن افتاده اونجا!

9. این کاربر از sourena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز A.IvI.I.N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر خوب مياد
    كانفيگ فول اچ دي تو ايران هستش يا فقط اچ دي پيدا ميشه...؟؟؟
    قيمتش چنده....؟؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

به نظر خوب مياد
    كانفيگ فول اچ دي تو ايران هستش يا فقط اچ دي پيدا ميشه...؟؟؟
    قيمتش چنده....؟؟؟
    من تو شیراز فول اچ دیش ندیدم شاید تهران پیدا بشه

قیمتش تا یک ماه نیم گذشته طرفای
    1900-2000000
    ولی یک شبه کلا سیاستشون عوض شد و قیمتش الان طرفای 15,950,000 ریال شده با گارانتی ماتریکس یک ساله + کیف + موس
    به نظر من 1600 واسه چنین سیستمی با این قیمت مقبوله

12. این کاربر از gla021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

در مورد gx680 موارد دیگه ای هست:
    1- سازندگانش بر این با ورند که یکی از سرعترین لپ ناپ های جهانه:

Based on PCMark Vantage test, GX680 gets 18,162 scores, the highest test score in the history. And compare to the all high-end gaming notebook in the market, the average performance is 75% faster than others.

No double!!! GX680 is the only one leader of fast performance in the world!!

این مطلب رو هم گذاشتن که همینطور که میبینید تو تست پی سی مارک این لپ تاپ تونسته 18162 امتیاز بیاره که گفته بالاترین امتیاز در تاریخ لپ تاپاست !!!!!!!!! (البته کاملا اغراق کرده چون فکر کنم طرف هنوزAlienware رو ندیده)

ودر ادامه هم گفته: که این لپ تاپ از تمام لپ تاپ های گیمینگ حاله حاضر بازار دارای بازده متوسط 75 درصدی بیشتر است و همتایی ندارد و تنها رهبر (تک تاز) در عملکرد سریع در جهان میباشد

الیته شاید اینا در زمان خودش صحیح بوده!!!!

البته تمام این تستها در
    PCMark Vantage
    با کانفینگ زیر انجام شده:

Configuration: Core i7 quad-core, 16GB system RAM, 120GB SSD x2, TDE+ function “ON”

2-از یک فناوری (تکنولوژی) به نامExclusive Turbo Drive Engine (TDE) Technology

درش استفاده شده

که با این فناوری شما می تونید زمان پاسخ سریعتر و عمل کرد دقیق تری را در هنگام پردازش داده ها داشته باشید

3-فناوری
    Exclusive Cooler Boost Technology

با شعار :
    Only one finger!!
    که یک نوع خنک کننده تقویتی و قدرتمند هست برای زمانی که دمای سی پی یو و سرعت فن ناگهان تغییر می کند

4-

این هم مشخصه که میگه تا 16 گیگ رم ساپورت میکنه

5-در مورد کارت گرافیکش بحث شده :
    NVIDIA GeForce® GT555M Discrete Graphics Card with DDR5 1.0GB

مهمترین مزیت این کارت گرافیک ساپورت دایرکت ایکس 11 هست

در زیر چندتا عکس گذاشته در مقایسه دایرکت ایکس 11 و 10 (سمت چپ 10 سمت راست 11)

With powerful tessellation, DirectX11 enhances 3D detail effects and makes images much more real!!!

More enhanced 3D detail effects makes gaming images closer to real world!!

6 -در مورد صفحه نمایشش صحبت شده که فول اچ دی هست ولی بازم تاکید می کنم که من مدل فول اچ دی را درشیراز ندیدم

16:9 Full HD* LED Backlit Display*

* Full HD LED display is optional.

7- در مورد کارت صدا و تکنولوژی های به کار رفنه در مورد صدا تعاریفی را گزاشته که من فقط انگلیسیش رو میزارم دیگه حال ترجمه کردن ندارم (روزه بردتم با لهجه شیرازی بخون) هر جاش سوالی داشتید بپرسید
    امیدوارم اشکالات موجود در این بچه ریو یو را به بزرگواری خودتون ببخشید

New Level of Sound Performance

MSI Premium Sound Technology

For serious gamers who demand extreme audio performance, the GX680 is the best and only choice!

THX TruStudio Pro Provides Excellent Surround Sound Effect

8- استایل و بدنه لپ تاپ :

A Paradigm of Cutting-Edge Performance

Style Perfected

Exclusive LED Performance Illumination Technology

This exclusive, dazzling LED performance illumination technology increases the sensation of instant immersion when listening to music, watching video, or while wrapped up in the gaming world, thanks to changes in the GX680's cool LED lights.

یه نکته در مورد این ال ای دی های دورش هست که به اصطلاح ما ایرانیها (یا شاید شیرازی ها) اینها یه جور رقص نور هستند که قابلیت تطبیق شدن و تغییر کردن با صدا و تکنولوژی صدایی که در این لپ تاپ به کار رفته رو داره و همینطور که در عکس های زیر میبینید همینطور بی جهت گزاشته نشده:

Audio Synchronize Mode

When listening to music, watching a video or when knee-deep in the exciting world of gaming, simply press the MSI LED light performance control hotkey and the GT680 enters Audio Synchronize Mode. Then, the GT680's LED lights on both sides of the notebook and at the front of the keyboard will light up all at once. The light performance will follow different changes in sound, allowing you to unconsciously follow the rhythm of the dynamic lighting and envelop yourself in an atmosphere of sound and light that will leave you breathless!

به شکل زیر خوب دقت کنید به ال یی دی های سمت چپ و راست لپ تاپ هنگام گذشتن گلوله:

Intelligent Simulation of Sound Source

The exclusive LED performance illumination mode can also intelligently simulate sound. When the left-side speaker emits sound, the LEDs on the left side will independently illuminate, and the same on the right side. For example, when an image of a bullet passes from left to right, the noise of the bullet will also pass from left to right through the speakers, and the LED lights then light up in conjunction with the direction of the sound moving from left to right, giving images and sound a three dimensional effect and making you feel as if you are in the midst of authentic and dynamic reverberations!

بقیه تو ضیحات هم از ویژگی های دیگر این لپ تاپ:

The Lifelike GX680 Breathes!

When in sleep or standby modes, you can select "breathe" (a pulsating LED light frequency) control function to give the GX680 different ways to express inactive modes. Just like an actual person resting, the GX680 is lifelike.

Be Your Own Light Expert!

You can control on/off commands with the LED performance illumination hotkey, and also open the selection manual to choose detailed light performance modes, allowing you to personalize your GX680!

Enjoy Entertainment in Multiple Extremes

Exclusive Cinema Pro Technology

Cinema Pro Technology offers consumers the finest movie viewing experience. Just need to push the Cinema Pro button, the Windows Media Player will automatically open. The quality on screen will be more detailed, the richness in sound as well as THX TruStudio Pro surround sound effect will be activated, providing the finest sensory of the theaters.

Latest & fastest Data Transfer Technology USB 3.0

USB 3.0 can reach transfer rates of 4.8GB per second, 10 times the bandwidth of the current USB 2.0. A 27GB HD file (about as large as a 4 hour HD video) can be transferred within 70 seconds, so HD video and 3D game playback speeds are even faster. USB 3.0 is also capable of executing read/write data operations, while USB 2.0 can only execute unidirectional document transfers in the same amount of time.

Built-in 720p HD Webcam

Genuine 720p high-definition (HD) video quality to 30fps (30 continuous images per second Allowing smooth, natural progression without jerkiness; ordinary webcams only offer 8fps). This guarantees truly clear and smooth video and picture quality and exceptional audio effects. In addition, the 16:9 HD wide-screen video display can be used with all kinds of social networking media, allowing optimum high-quality video communication and production of HD videos for the enjoyment of friends and family.

High-Definition Multimedia Interface

The GX680 ‘s HDMI output not only delivers super-fast 5GB per second data rates, but it also reduces cable clutter, while ensuring the best possible video quality. By taking advantage of HDMI, the GX680/GX680 can render game scenes with spectacular clarity and realism, making it a great choice for the next generation of both PC and online games.

Independent Numerical Keypad

The GX680 features a numerical keypad that provides a desktop-quality typing experience. For uers often needing to key in numbers, the GX680’s keyboard is a huge boon.

Convenient Wireless Networking

With its 802.11b/g/n(draft) wireless LAN and Bluetooth networking interfaces, the GX680 provides a versatile way to connect to, browse, and retrieve data on both your own devices and the online universe.

در مجموع با کاهش قیمت 300-400 هزار تومانی، این مدل به یکباره رقیبی شده برای مدل های زیر که در هنگام خرید در رنج قیمت این مدلها جای فکر و تامل بیشتری بر روی این مدل با توجه به گارانت معتبر هست:

HP dv6-6090
    Dell XPS L502XE10
    ودر آینده بازار ایران:
    Lenovo y570

Last edited by gla021; 08-08-2011 at 15:59.

14. 4 کاربر از gla021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ali1323's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دقیقا درسته! این شرکت یه نمایندگی از طرف نماینده امارات متحده هست

من چندین ساله که لب تاپ MSI دارم ! اونموقع که من خریدم ، شرکت بدرسان الکتریک نماینده MSI بود!

در حال حاضر برای چند تا از دوستان این مارک رو خریدم (خودم هم هنوز دارم) واقعا راضی هستن همه !

گارنتیش هم بد نیست .... سعی میکنن کار راه بندازن .... ولی یه مسئول فنی دارن که خیـــلی آدم زرنگیه! (فکر میکنه زرنگه) ! اگر پای حرف خودتون وایسین کارتونو راه میندازن! من چندصد بار گذرم برای CPU و مادربرد و AIO و اسپیکر و پاور و فن افتاده اونجا!
    تاحالا شده لپ تاپ هم واسه گارانتی برده باشی ؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •