تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 36 از 36

نام تاپيک: سری گیمینگ لپ تاپ های ام اس آی (msi gaming series)

داره خودمونی میشه alireza-01010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

سلام
    من قصد خرید gt780 یا gt683 را دارم آخرین قیمت به ترتیب 2980 و 2760 بوده کسی از قیمت جدید این دو لپ تاپ خبر داره
    کسی یکی از این دو لپ تاپو گرفته و باهاش کار کرده؟ در مورد داغ شدن در کارهای سنگین و کلا عملکردشون با توجه به 120 گیگ هارد ssd چطوذه؟ تو گیمهای جدید مثل بتلفیلد 3 در بالاترین تنظیمات کم میاره یا نه؟
    من 10 روز دیگه قصد خرید دارم
    دوست عزیز امکان کم آوردن توی این بازی ها برای این لپ تاپ های که گفتی صفر درصد هست.
    چون خودش یک قابلیتی برای فن داره،در شرایط بسیار پیچیده هم فن سیستم خنک میکنه.(من جی ایکس 680 دارم فکر نکم زیاد فرق داشته باشن فقط از نظر رم و گرافیک و بعضی امکانات فرق دارند ولی در کل مثل هم هستند)
    قیمتهاشون همانقدر که گفتی هست(حدودا)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

کسی یکی از این دو لپ تاپو داره(gt780 یا gt686)؟ با توجه به 120 گیگ هارد ssd ویندوز چقدر طول می کشه بالا بیاد
    اگه کسی با این دو لپ تاپ کار کرده یه رویو با نقاط ضعف و قوتش بزاره ممنون می شم؟
    مثلا درایو بلوریش دی وی دی ها رو خوب می شناسه یا سی دی؟
    اگه تو روز 20 ساعت روشن باشه به مشکلی نمی خورن؟
    کلا چقدر نسبت به لپ تاپای معمولی می تونه طول عمر بیشتری داشته باشه آخه من تا 4 سال حداقل می خوام بی نیازم کنه

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

یه کول پد مناسب که خوب خنک کنه مخصوص gt780 اگه معرفی کنین ممنون می شم

داره خودمونی میشه alireza-01010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

کسی یکی از این دو لپ تاپو داره(gt780 یا gt686)؟ با توجه به 120 گیگ هارد ssd ویندوز چقدر طول می کشه بالا بیاد
    اگه کسی با این دو لپ تاپ کار کرده یه رویو با نقاط ضعف و قوتش بزاره ممنون می شم؟
    مثلا درایو بلوریش دی وی دی ها رو خوب می شناسه یا سی دی؟
    اگه تو روز 20 ساعت روشن باشه به مشکلی نمی خورن؟
    کلا چقدر نسبت به لپ تاپای معمولی می تونه طول عمر بیشتری داشته باشه آخه من تا 4 سال حداقل می خوام بی نیازم کنه
    نمی دونم شاید شانس من بد بود ولی هفته ی اولی که لپ تاپ گرفتم هاردم طی همون هفته سوخت!!!!!!!!!!(این نقاط قوت ام اس آي نشون میده در برابر ضربه اصلا امیدی بهش نیست)
    ویندوز 7 بطور معمول 35 ثانیه طول میکشه بالا بیاد.مال لپ تاپ من حدودا 10 تا 20 ثانیه(gx680 با اون دو تا لپ تاپ فقط کمی فرق داره)حالا بگیم چون قویتره 15 ثانیه
    یک نقطه ی قوت دیگه ی اون این هست که چون گرافیکش انویدیا هست نمیشه از خود سایت آپدیتش کرد(به خاطر تحریم بودن)الان من توی اجرای بتلفیلد مشکل دارم.

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

آقا این لپ تاپهای گیمینگ msi بدجوری گرون شدند شانس ما می خواستیم gt780 بخریم نزدیک 300 تومن گرون شده
    gt780: 3160000
    gt683:2920000

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    شهر بهار نارنج ساری

پيش فرض

سلام به همه منم می خوام msi gx680 بخرم فقط از وزنش می ترسم که مشکل ساز بشه آخه حمل و نقل زیاد می کنم،با کیف کوله حمل بشه بازم وزنش اذیت می کنه؟ به نظر شما انتخاب خوبیه زیاد اهل بازی نیستم بیشتر می خوام برای کارای نرم افزاری مثل انسیس و اتوکد و ...من از نزدیک ندیدمش اما تو عکس خیلی کلفته آیا از نزدیکم همین طوره؟
    یه سوال آیا رمش قابلیت ارتقا تا 16 گیگ رو داره؟ مالتی تاچ هست یا خیر؟
    از همه ممنون

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •