تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 28 اولاول ... 182425262728
نمايش نتايج 271 به 277 از 277

نام تاپيک: کلیه مباحث مربوط به Jailbreak آیپد

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

سلام
    من سفارش اپل آیپد ایر 4G رو دادم ولی یه ذره دس نیگه داشتم! چون من میخوام فرهنگ لغت قدرتمند لانگ من رو روش داشته باشم با تمام امکاناتش، افسوس دیدم پولیه و حدودا 33 دلاره.
    سوال من اینه:
    آیا با جیلبریک کردن و توانستن نصب برنامه کرک شده اولا به من بگید از کجا بدونم که لانگمنی که 33 دلاره نسخه کرک شدش هست یا نه؟! و چه جوری باید دانلود و نصبش کرد
    دوم اینکه آیا برای ورژن 7.1 آی او اس جیل بریکی هس؟

هزار رحمت به اندروید به خدا این دردسر ها رو نداره. ولی حیفم میاد چیزی حدود 2 تومن رو بدم سامسونگ بخرم

هدف اصلی من فقط نصب این فرهنگ لغت هاس!!!! و بعدش باز کردن پی دی اف انگلیسی : کار من زبانه
    سلام ... لانگمن رو میتونید نصب کنید ( کرک شده ) ولی نه آخرین ورژن رو ... بله جیلبریک کنید میتونید نصب کنید .

این درد سر نیست زیر پا گذاشتن کپی رایت هست ( که در ایران معنی نداره ) نظر من اینه که اگر لانگمن رو به صورت حرفه ای احتیاچ دارید بخرید بهتره چون هم همیشه دارید اش و هم منظم آپدیت ها رو میگیرید ... ( حدود 100 تومن میشه که الان نسخه چاپی اش کمتر از 40 تومن نیست )

7.1 فعلا جیلبریک نشده و احتمالا نمیشه تا ios8 ... دستگاه شما 7.1 نیست پس نگران نباشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام ... لانگمن رو میتونید نصب کنید ( کرک شده ) ولی نه آخرین ورژن رو ... بله جیلبریک کنید میتونید نصب کنید .

این درد سر نیست زیر پا گذاشتن کپی رایت هست ( که در ایران معنی نداره ) نظر من اینه که اگر لانگمن رو به صورت حرفه ای احتیاچ دارید بخرید بهتره چون هم همیشه دارید اش و هم منظم آپدیت ها رو میگیرید ... ( حدود 100 تومن میشه که الان نسخه چاپی اش کمتر از 40 تومن نیست )

7.1 فعلا جیلبریک نشده و احتمالا نمیشه تا ios8 ... دستگاه شما 7.1 نیست پس نگران نباشید
    نه خوب بلاخره که میخوام آپ دیت کنم به 7.1 یا نه! اتفاقا اجبار و اصرار فراووونی به آپ دیت دارمش. اشاره شده خیلی تفاوت کرده! خوب روش خریدش؟

داره خودمونی میشه COD MW3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

دوستان من یه اشتباهی بزرگی کردم..از روی حقیقتش قرص خواب آور خورده بودم ..شل شده بودم بعد زدم تبلت جیلبریک شدمو آپدیت کردم به 7.1.1 تو dfu مود...الان که فکرمیکنم کلی بازی و نرم افزار گرون قیمت کرک شده داشتم...غبطه میخورم

الانم هیچ جوره مثل که نمیشه داونگرید کرد به همون 7.0.4.. شنیدم باید فایل shsh داشته باشی...خلاصه کلی بازی و برنامه پولی بای بای کرد...

آیپدم ایره الان 7.1.1 ... نمیشه یه جوری داونگریت کنیم به 7.0.4؟ من که کل یوتوب و سایت evas0n همه جهان رو گشتم آخرش اومدم اینجا سنگ آخر رو بندازم شاید کسی چیزی بلد بود کمک کرد ...

منتظرم..یا علی مدد

داره خودمونی میشه COD MW3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض نصب بازی پولی روی ios 7.1.1 بدون جیلبریک ....!

آقا سلام..یه روش بهتر پیدا کردم..برای نصب بازیهای پولی بدون جیلبریک روی IOS 7.1.1 ...برنامه تانگبو...یه برنامه داره روی کامپیوتر میریزی یه برنامه هم داره روی خود دستگاه ...بعدش یه ترفندی داره که بازی دانلود شده رو باید نصب کنید و گرنه نمیکنه که امروز کشف کردم..

از تو خود برنامه روی دیوایس بازی رو سرچ میکنید....بعد بازی رو دانلود میکنید شاید چند بار خطاا بده که سرورش خرابه ولی دوباره ادامه بدید..بعد که بازی دانلودش تموم شد ارور میده!!! بعد شما با خود برنامه که تو کامپیوتره...برید تو فایل منیجر برید تو تانگبو تو دیوایس

اون بازی که دانلود کردید رو بیارید تو کامپیوتر ....اوکی؟ بعد...از تو کامپیوتر نصبش کنید روی دیوایس و بعد نصب میشه...! به همین راحتی...

ببینید با خود برنامه تانگبو روی کامپیوتر اگر بازی دانلود کنید و بخواید نصب کنید ارور ورفیکیشن میده یعنی مطابقت نمیتونه بده....پس 1د

1- با خود تانگبو رو دیوایس بازی پولی مثل بد لند یا لئوس فورتون یا یه بازی گرون دانلود کنید بعد ....از فایل منیجر تانگبویی که روی کامپیوتره اون بازی رو بکشید بیرون بندازید تو دسکتابتون بعد نصبش کنید تو اپلتون..

الان گرفتین؟ یه خورده چرت پرت گفتم امیدوارم مفهوم باشه...

من با آموزشهایی که تو سایتهای دیگه بود نمیشد همش ارور هماهنگی میداد آخرش این روش رو خودم کشف کردم

کاربر فعال iOS JoWkErsSs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض جیلبریک آنتدر iOS 8.1.1 و iOS 8.2 Beta به وسیله Taig

جیلبریک آنتدر iOS 8.1.1 و iOS 8.2 Beta به وسیله تیم هکر جیلبریک آنتدر Taig عرضه شد.

*MuscleNerd نیز که نسبت به آپدیت 8.1.1 هشدار داده بود، اینبار این جیلبریک را امن اعلام کرد.

*این جیلبریک برای تمامی دستگاه هایی که 8.1.1 و 8.2 را ساپورت می کنند، قابل استفاده میباشد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام من ایپد ایر 2 دارم وزژن 8.1 جیل کردم حالا هرکاری میکنم برنامه اوووووپپپن وووووییییی شیییی ان روباز کنم کرش میکنه.از اپل استور و تانگبو و هرجای دیگه بگین امتحان کردم.میخام ببیمنم برنامه جایگزین یا راه حل دیگه ای هست ممنون...

اگه نباشه جاش خالی می مونه cccc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام لینک جیلبربک untethered برای 10.2.1 میخواستم، و اینکه ایا بعد از جیلبریک برای بروز رسانی ورژن جدید os باید دوباره جیلبریک جدید رو هم دان ونصب کنم؟ و این سیکل رو همیشه باید تکرار کرد؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •