تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: سوال درباره EDIUS

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

14 سوال درباره EDIUS

Edius
    سلام دوستان من تازه دارم EDIUS رو کار میکنم،چندتا سوال داشتم که ممنون میشم اگه جواب داده بشه .

1.سوال اول اینکه، 3D picture in picture رو از کجا میتونم پیدا کنم،من خودم با Layouter کار میکنم (کدوم بهتر،آیا تفاوتی هم دارن؟) ؟؟

2.چطور میتونم اطراف کلیپم رو Blur کنم،و اینکه آیا میشه Blur خود Edius رو Keyframe کرد ؟؟

3.آیا امکان اینکه بخشی از کلیپم رو رنگی و بقیه رو سیاه و سفید کرد،هست یا خیر،اگه میشه یه توضیحاتی در این باب بفرمایید؟؟

4.توی After Effects برا Shaky کردن دوربین یا کلیپ میشه از wiggle استفاده کرد، میخواستم بدونم چطوری میتونم کلیپم رو تو این نرم افزار shaky کنم؟؟

در ضمن من با Edius 6 شروع کردم به کار !!!

ببخشید اگه سوال هام زیاد شد !
    سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

1.امکانات 3D pnp بیشتره.مثل کار روی حاشیه کادر و ...
    2.تو ادیوس زیر 6 تو region می تونی کادری که می خوای بیرونش بلور باشه رو بکشی و بعد به هر قسمت یه فیلتر مثل بلور بدی، توی 6 دقیقا فیلترش خاطرم نیست اسمش چی بود ، ولی تو فیلتر هات هست.یه آموزش هم داده بودم برای افکت هایی که خودشون کیفریم ندارن که تو انجمن موجوده.کلیت کار اینه که کلیپت رو بالای خودش رو تایم لاین کپی کن و یکی ساده و یکی بلور باشه ، بعد با فید از کلیپ معمولیت برس به کلیپ بلور شده
    3.این هم با همون region میشه و یه کار دیگه هم اینه که بالا توضیح دادم.تو layout اونجایی که می خوای رنگش عوض بشه ، انتخاب کن و کلیپ اصلیت رو زیر کلیپی که layout کردی بذار
    4. اگه منظورت تکون دادن تصویره تو 3d pnp میتونی راحت این کار رو کنی ، اگه فیلتر میخوای فکر میکنم newblue FX داره یه فیلتر اینجوری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض سپاس

واقعا حامد جان ازت ممنونم،خیلی مفید بود.

یه سوال دیگه هم داشتم،ممنون می شم جواب بدید.

سوالم اینه که چطوری میتونم تیکه هایی از فیلمم رو پرش بدم (آیا باید با Time Remap کار کرد یا Speed، اگه باید با این ابزار ها اینکار رو کرد،لطفا بگید چجوری) ؟؟

بازم تشکر می کنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خواهش می کنم.دقیق متوجه نشدم منظور از پرش چیه؟
    اگه منظور اینه مثلا یه نفر داره قدم میزنه میاد سمت دوربین ، شما راحت با کات زدن می تونی این کار رو انجام بدی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •