تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: توی شیراز برای تانوما یا vdsl باید کجا زنگ بزنیم ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض توی شیراز برای تانوما یا vdsl باید کجا زنگ بزنیم ؟؟؟

سلام پارسال تابستون قبل کر.نا رفتم مرکز ولی عصر قصردشت شیراز که گفتن فعلا نمیدن منطقه ما خلاصه گفتن تا سال دیگه حالا با این وضع کرونا کسی شماره چیزی داره از همینا که کارشون تانوما هست توی مرکز مستقیم زنگ بزنم یو دو بارم 2020 زدم میگه حضوری باید بری نه وقتشو دارم نه حوصلشو که برمو بعدشم بگن نه گفتم تلفنی بپرسم

2. این کاربر از QSEVEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

سلام پارسال تابستون قبل کر.نا رفتم مرکز ولی عصر قصردشت شیراز که گفتن فعلا نمیدن منطقه ما خلاصه گفتن تا سال دیگه حالا با این وضع کرونا کسی شماره چیزی داره از همینا که کارشون تانوما هست توی مرکز مستقیم زنگ بزنم یو دو بارم 2020 زدم میگه حضوری باید بری نه وقتشو دارم نه حوصلشو که برمو بعدشم بگن نه گفتم تلفنی بپرسم
    سلام
    دوست عزیز ببین بس من پیگیر fftc , vdsl , ftth شیراز هستم مسئولینش نیستن!
    پس نتیجه تحقیقاتمو بهت میگم

اولا درست گفتن تا نری مرکز مخابراتی هیچی به هیچیه پس تنگ کن و برو
    دوم نگاه توی شیراز صدرا، فرهنگ شهر و چند جای محدود دیگه -مثل منطقه شما- مخابرات فیبر کشیده، جاهای دیگه نیست! یعنی کلا بیخیال شو اگر اونجاهایی
    سوم اگر توی مجتمع هستید فرق میکنه همه شرکتای اینترنتی اگر اکثر مجتمع بخوان میان براتون ftth یا vdsl میزنن توی سایتاشونم نوشته
    چهارم توی شیراز fttc یعنی فیبر تا کابینت مخابراتی وجود خارجی نداره، اما vdsl از مرکز مخابراتی هست، یعنی چی؟ یعنی شما اگر حداکثر فاصله عملیتون تا مرکز مخابراتی 1000 متر باشه براتون توی مرکز روی همین سیم مسی که الان روش تلفن دارید تجهیزات میذارن و سرعتتون بسته به فاصله تا 50 مگابیت هم میره. شاتل و مخابرات میدونم این کار رو میکنن، بقیه هم میکنن چون ظاهرا تمام مراکز مخابراتی تجهیزات vdsl راه اندازی شده

پنجم: با زور وزیر ارتباطات، پیگیری شورای شهر و شرایط کرونا، شهرداری شیراز از خواب غفلت و دزدی بیرون اومده همه شهر ور اگر دیده باشی برش اسفالت زدن و فیبرنوری دادن به ایرانسل کشیده (انقدر معطل بوده این پروژه که تا کرونا و وزیر نیومد کاری نداشتن!) و تا آخر شهریور تمام خیابونای اصلی و فرعی شیراز فیبر باید بشه، ظاهرا هم سفت چسبیدن حتی کمربندی هم فیبرکشیدن؛ مشکل اینجاست که تا کابینت های مخابراتی باید یه شرکت دیگه فیبر بکشه که بهش میگن پروژه تکمیل فیبرنوری شیراز، و شهرداری توسط شورای شهر و بازم وزیر و استانداری و ... همه تحت فشاره که با یه شرکت قرارداد ببنده (مثلا شاتل سه ساله میخواد بزنه نمیذاره شهرداری)، حالا مثل این که شکل و محتوای قرارداد رو شهرداری نهایی کرده با نوع قرارداد BOLT میخوان پیمانکار رو بالاخره انتخاب کنن ولی قرارداده باید توسط شورای شهر تایید بشه و یه پروتکل استفاده از دیتای آزاد شهری هم هست تا 5 ماه دیگه بنویسه اونم شورا تایید کنه اون موقع تکمیل فیبر نهایی میشه

پس پریروز برای بار چندم (واقعا نماینده وزارت ارتباطات تو فارس خیلی پیگیره کلی جلسه و ... داشتن تا حالا) جلسه تمام نهادهای دخیل رو برگزار کردن و بازم مساله پیمانکار رو گفتن و دستور چندباره داده استاندار:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با وضعی که من میبینم اکثر شیراز کافوها نوری میشن یا همشون، و پروژه هم Fttc نیست! یعنی زیرساخت برای vdsl نمیزنن توی قم و تهرانم این نیست، بلکه fttx هست، اون x آخر یعنی میتونه fttc ftth fttb باشه یعنی کابینت ها و کافو ها جوری زده میشه اگر کسی لازمه از همونجا تا خونش فیبر بشه (تعداد زیادی واقعا نیاز به فیبر ندارن) کسی هم که نمیخواد همون خط تلفنش تا کافو vdsl بشه و اگر بلوک مجتمع هم بخواد بشه بهش داد
    اگر درست انجام بشه عالیه

حالا شما میتونی صبر کنی تا این انجام بشه -واقعا با این مسئولین شیراز من نمیدونم کی!- یا بری مرکز مخابراتی و خودتو راحت کنی
    ضمنا قراره فیبرنروی مخابرات هم اشتراک گذاشته بشه یعنی شرکتای دیگه هم بتونن روش خدمات بدن چقدر حالا این قرارداد واقعیه و اجرا شدنی نمیدونم

اتمام گزارش!

4. 8 کاربر از alidorost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز ببین بس من پیگیر fftc , vdsl , ftth شیراز هستم مسئولینش نیستن!
    پس نتیجه تحقیقاتمو بهت میگم

اولا درست گفتن تا نری مرکز مخابراتی هیچی به هیچیه پس تنگ کن و برو
    دوم نگاه توی شیراز صدرا، فرهنگ شهر و چند جای محدود دیگه -مثل منطقه شما- مخابرات فیبر کشیده، جاهای دیگه نیست! یعنی کلا بیخیال شو اگر اونجاهایی
    سوم اگر توی مجتمع هستید فرق میکنه همه شرکتای اینترنتی اگر اکثر مجتمع بخوان میان براتون ftth یا vdsl میزنن توی سایتاشونم نوشته
    چهارم توی شیراز fttc یعنی فیبر تا کابینت مخابراتی وجود خارجی نداره، اما vdsl از مرکز مخابراتی هست، یعنی چی؟ یعنی شما اگر حداکثر فاصله عملیتون تا مرکز مخابراتی 1000 متر باشه براتون توی مرکز روی همین سیم مسی که الان روش تلفن دارید تجهیزات میذارن و سرعتتون بسته به فاصله تا 50 مگابیت هم میره. شاتل و مخابرات میدونم این کار رو میکنن، بقیه هم میکنن چون ظاهرا تمام مراکز مخابراتی تجهیزات vdsl راه اندازی شده

پنجم: با زور وزیر ارتباطات، پیگیری شورای شهر و شرایط کرونا، شهرداری شیراز از خواب غفلت و دزدی بیرون اومده همه شهر ور اگر دیده باشی برش اسفالت زدن و فیبرنوری دادن به ایرانسل کشیده (انقدر معطل بوده این پروژه که تا کرونا و وزیر نیومد کاری نداشتن!) و تا آخر شهریور تمام خیابونای اصلی و فرعی شیراز فیبر باید بشه، ظاهرا هم سفت چسبیدن حتی کمربندی هم فیبرکشیدن؛ مشکل اینجاست که تا کابینت های مخابراتی باید یه شرکت دیگه فیبر بکشه که بهش میگن پروژه تکمیل فیبرنوری شیراز، و شهرداری توسط شورای شهر و بازم وزیر و استانداری و ... همه تحت فشاره که با یه شرکت قرارداد ببنده (مثلا شاتل سه ساله میخواد بزنه نمیذاره شهرداری)، حالا مثل این که شکل و محتوای قرارداد رو شهرداری نهایی کرده با نوع قرارداد BOLT میخوان پیمانکار رو بالاخره انتخاب کنن ولی قرارداده باید توسط شورای شهر تایید بشه و یه پروتکل استفاده از دیتای آزاد شهری هم هست تا 5 ماه دیگه بنویسه اونم شورا تایید کنه اون موقع تکمیل فیبر نهایی میشه

پس پریروز برای بار چندم (واقعا نماینده وزارت ارتباطات تو فارس خیلی پیگیره کلی جلسه و ... داشتن تا حالا) جلسه تمام نهادهای دخیل رو برگزار کردن و بازم مساله پیمانکار رو گفتن و دستور چندباره داده استاندار:

با وضعی که من میبینم اکثر شیراز کافوها نوری میشن یا همشون، و پروژه هم Fttc نیست! یعنی زیرساخت برای vdsl نمیزنن توی قم و تهرانم این نیست، بلکه fttx هست، اون x آخر یعنی میتونه fttc ftth fttb باشه یعنی کابینت ها و کافو ها جوری زده میشه اگر کسی لازمه از همونجا تا خونش فیبر بشه (تعداد زیادی واقعا نیاز به فیبر ندارن) کسی هم که نمیخواد همون خط تلفنش تا کافو vdsl بشه و اگر بلوک مجتمع هم بخواد بشه بهش داد
    اگر درست انجام بشه عالیه

حالا شما میتونی صبر کنی تا این انجام بشه -واقعا با این مسئولین شیراز من نمیدونم کی!- یا بری مرکز مخابراتی و خودتو راحت کنی
    ضمنا قراره فیبرنروی مخابرات هم اشتراک گذاشته بشه یعنی شرکتای دیگه هم بتونن روش خدمات بدن چقدر حالا این قرارداد واقعیه و اجرا شدنی نمیدونم

اتمام گزارش!
    شماره تلفن حضری میری داره ولی یادمه اون سری رفتم شماره از یک زنی بود برای تانوما گرفتم گفت زنگ بزن خط مستقیم خودم گمش کردم حالا اگر یک وقت رفتی تونستی بگیری ازش به ما هم بدی ممنون میشم

6. این کاربر از QSEVEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

شماره تلفن حضری میری داره ولی یادمه اون سری رفتم شماره از یک زنی بود برای تانوما گرفتم گفت زنگ بزن خط مستقیم خودم گمش کردم حالا اگر یک وقت رفتی تونستی بگیری ازش به ما هم بدی ممنون میشم
    من برم؟
    دوست عزیز من اصلا اولا طرف شما خونمون نیس!
    دوما من کلا کاری مراکز مخابراتی ندارم

تنبل شدیا

8. 2 کاربر از alidorost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من برم؟
    دوست عزیز من اصلا اولا طرف شما خونمون نیس!
    دوما من کلا کاری مراکز مخابراتی ندارم

تنبل شدیا
    کاکو نگفتم برو گفتم اگر رفتی والا تنبل نیستم در‌مغازه ام نمیتونم برم دست تنهام بعدشم ما مرکز مخابرات مدرس هستیم پایگاه

10. 2 کاربر از QSEVEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

کاکو نگفتم برو گفتم اگر رفتی والا تنبل نیستم در‌مغازه ام نمیتونم برم دست تنهام بعدشم ما مرکز مخابرات مدرس هستیم پایگاه
    ها مدرسی؟ سی ای خ تو که گفتی قصردشت رفتم
    ای تو خود مجتمع های پایگاه هسی یی کاریش میشه کرد
    اما اگه نیسی تقریبا محاله!

مرکز مدرس که نابود ترین مرکزه اصن یه اوضاعیه

تنها راه رفتنه مرکز

12. 3 کاربر از alidorost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ها مدرسی؟ سی ای خ تو که گفتی قصردشت رفتم
    ای تو خود مجتمع های پایگاه هسی یی کاریش میشه کرد
    اما اگه نیسی تقریبا محاله!

مرکز مدرس که نابود ترین مرکزه اصن یه اوضاعیه

تنها راه رفتنه مرکز
    گوه ترین مرکزه کاکو میدونم والا قبلا adsl چند سال قبل خوب بود راحت 8 مگ میگرفتم الان که افتضاح شده 5 مگ به زور

14. 2 کاربر از QSEVEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

ممکنه تلفن ثابت تحت پوشش یه مرکز باشی

ولی فیبر نوری از یه مرکز دیگه بهت بدن

چون همه مراکز تجهیزات فیبر نوری نذاشتن

مثلا شهر ما کرمان از یه مرکز فقط فیبر دادن

که اونم هنور به ما ندادن

16. 4 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

ممکنه تلفن ثابت تحت پوشش یه مرکز باشی

ولی فیبر نوری از یه مرکز دیگه بهت بدن

چون همه مراکز تجهیزات فیبر نوری نذاشتن

مثلا شهر ما کرمان از یه مرکز فقط فیبر دادن

که اونم هنور به ما ندادن
    پاسخ خیر هست.
    هر مرکز فقط در محدوده خودش و برای شماره های تحت پوشش خودش فیبر ارائه میده.

18. 2 کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

اولین vdsl شیراز رو توی مسجد مصلی کنار شاهچراغ برای یه مرکز فرهنگی در حد یه مغازه و برای حوزه علمیه زدن!
    هرچی مسئول هم هست رفته اونجا برای پاچه خواری امام جمعه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •