تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 3017 اولاول 1234567814541045041004 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 30162

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خوزستان

آخر فروم باز dvd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    OPTICAL FIBER

پيش فرض

سلام به دوستان. فقط میتونم بگم لعنت به پارس آنلاین و پیشتیبانی پارس آنلاین چه تهران چه اهواز. امروز چهارمین روزه که اینترنتم قطعه .روز اول که باهاشون تماس گرفتم گفتن سیمای تلفونت سلفات زده تا آخر وقت درست میشه روز دوم گفتن مخابرات داره کابل برگردون میکنه عجیبه تلفنمون قطع نشده بود روز سوم گفتن برق مخابرات منطقه آزادی قطع شده و مشکل داره شما لطف کن برو منطقه آزادی بهشون اطلاع بده شاید درستش کنن دیروز که رفتم پیش آقای صالحی مسئول شبکه آزادی تا جریان بهش گفتم گفت:بیخود کردن دروغ گفتن ما نه کابل برگردان داشتیم نه برقمون مشکل داشته .مشکل از خود پارس آنلاین که لعنت خدا به مدیراشون باشه انشالله .امروز دوباره تماس گرفتم با این خراب شده گفت مشکل از کافوهامونه که اونم قرار از تهران کارشناس بیاد ببینه مشکل از کجاست. خاک بر سر پارس آنلاین هم اهواز و هم تهران که نمیتونن مشکو حل کنن. از دوستان کسی تو محدوده پاداد یا فاز2پاداد اهواز روی خط فیبر نوری از پارس آنلاین ای دی اس ال گرفته؟مال اوناهم قطع شده یا این بی شرفای دزد ژنتیک فقط مال منو قطع کردن.؟
    پست بالا را میخواستم سه روز پیش بذارم اما با سرعت مزخرف دایال آپ هر کاری کردم که بفرستم نشد. و اما باقی جریان:لعنت به پارس آنلاین .خوب دیروز دوباره رفتم مخابرات اما اینبار پیش ریس مخابرات آزادی ،ایشونم گفتن مشکل از خود پارس آنلاینه حتی به جهانگیری مسئول پارس آنلاین گفتم چرا به مشتریاتون میگید مشکل از مخابراته و برید مخابرات پیگیری کنید و به ما ربطی نداره و ایشون عذر خواهی کرده بودن که شما درست میگید.
    آقای یعقوبی ریس مخابرات بهم گفت که خودشونم دارن پیگیری میکنن انشالله درست میشه گفت اکثر مدیراهم تو اون منطقه اینترنتشون قطع شده.بهش گفتم که نمیشه مخابرات روی فیبرنوری ای دی اس ال بده که گفت همین امروز جلسه ای در این مورد برگزار شده که به زودی تجهیزاتش را میاریم نصب میکنیم که روی فیبر نوری هم خدمات بدن انشالله. منم که دیدم تنور داغه بهش گفتم راستی چرا اینقدر تعرفه هاتون گرونه 2گیگ 128 8000تومن اما پسر خالم تو تهران از مخابرات 128نامحدود گرفته ماهی 10تومن 256 قیمت نامحدودش 12تومنه شماها چرا گرون فروشی میکنید ؟؟هر گیگ رو4500میدید اما جاهای دیگه مثه زاهدان گیگی2500 هستش.یعنی زاهدان از ما پیشرفته تره؟اولش آقای صالحی قبول نمیکردن میگفتن که قیمتا سراسریه اما آقای یعقوبی بهش گفتن که نه سراسری نیست.بهم گفت چون ای دی اس ال هنوز تو اهواز جا نیوفتاده ما با این قیمت میدیم. منم در امد بهش گفتم که این چه کاری وقتی قیمت بالا باشه که کسی نمیگیره بعدش آقای یعقوبی بهم گفت انشالله به زودی قرار هم تعرفه هارو کم کنیم و هم روی فیبرنوری خدمات بدیم گفت خیلیها از الان میخوان بیان از مخابرات خدمات بگیرن.اینو گفتم که دوستان مطلع باشن. اما جریان خودم با این پارس آنلاین لعنتی :امروز ساعت11صبح نتم وصل شده امـــــــــــــــــــــــ ـــــــــا تا مخابرات روی فیبر خدمات بده از این شرکت لعنتی فرار میکنم. با تشکر
    Last edited by dvd2010; 07-08-2011 at 10:49.

2. این کاربر از dvd2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض سلام

من که دارم ازش راضیم فقط نمیدونم چقدر از ترافیکم استفاده کردم.

من صبانت دارم سرعت روزانه 50 تا 120 و شبانه 3 به بعد هست سرعت 7
    من می خوام از مخابرات بگیرم چطوره ؟
    صبانت 128 میده ماهی 3 گیگ ترافیک 13400 مخابرات 512 میده 2 گیگ 11600
    دوستان واسه مشاهده ترافیم مصرفی و مدیریت اون برنامه زیر رو نصب کنید عالیه .
    DU METER

4. این کاربر از t2download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

دوستان من از صبانت 128 دارم و اینم پینکش می خوام بیام ایرانسل سرعتش خوبه یا برم 512 مخابرات بگیرم ؟

6. 2 کاربر از t2download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه yahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

دوستان من از صبانت 128 دارم و اینم پینکش می خوام بیام ایرانسل سرعتش خوبه یا برم 512 مخابرات بگیرم ؟

دوست عزیز من و تو دقیق شرایط هم رو داریم.......منم شبانش 7 کیلو بایته....فکر کنم هم محله باشیم
    ایرنسل نگیر......خرجت بیشتر میشه...در ضمن ایرانسل با بارون و خاک و طوفان که اینجا زیاد هست خراب میشه....تازه قبلش یه چکی کن بین آنتن ایرانسل نزدیکتون هست یا نه!!!!
    در کل هر کدوم رو گرفتی یه خبر بده ببینم چطوره سرعتت چون منم راضی نیستم.....
    ولی از مخابرات بگیری بازم میگم بهتره اینم سایتش
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

من صبانت دارم سرعت روزانه 50 تا 120 و شبانه 3 به بعد هست سرعت 7
    من می خوام از مخابرات بگیرم چطوره ؟
    صبانت 128 میده ماهی 3 گیگ ترافیک 13400 مخابرات 512 میده 2 گیگ 11600
    دوستان واسه مشاهده ترافیم مصرفی و مدیریت اون برنامه زیر رو نصب کنید عالیه .
    DU METER
    سرعت روزانت که خیلی خوبه ولی سرعت شبانت کمه.سرعت مخابرات کلا حدود 30 هستش شب وروز تو امیدیه.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

اگه سرعتش روز و شب 30 هست پس همین صبانت خوبه چون من شبانه نیاز ندارم و دکل ایرانسل 500 متری ماست .

10. این کاربر از t2download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhd1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام من 1 مگ اسياتك دارم روزا سرعت 30 تا 50 و شبا 9 تا 12 مي دانلوده ميخوام از مخابرات سرويس بگيرم 256 به خانگي ميدن سرعت دانلود روز وشب چنده؟

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

سلام من 1 مگ اسياتك دارم روزا سرعت 30 تا 50 و شبا 9 تا 12 مي دانلوده ميخوام از مخابرات سرويس بگيرم 256 به خانگي ميدن سرعت دانلود روز وشب چنده؟
    به خونگی فقط 128 میدن واسه بالاتر باید از یه شرکتی مغازه ای چیزی گواهیشونو بگیری سرعت دانلود هم متوسط 30 هستش.

13. 2 کاربر از ali_phd71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه yahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

به خونگی فقط 128 میدن واسه بالاتر باید از یه شرکتی مغازه ای چیزی گواهیشونو بگیری سرعت دانلود هم متوسط 30 هستش.
    دوست عزیز خدماتش چطوره؟؟؟...مثلا چطوری شارژ مجدد میکنی؟ و
    ایا میتونی باقی مانده شارژت رو بدونی؟

15. این کاربر از yahe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال plsboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Beneath My Roof

پيش فرض

دوست عزیز خدماتش چطوره؟؟؟...مثلا چطوری شارژ مجدد میکنی؟ و
    ایا میتونی باقی مانده شارژت رو بدونی؟
    عزیز این سایتشه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و این عزیز هم تو امیدیه هستن که اگه شما تو اهوازی که هیچ ربطی بهم ندارید...
    اسم این نت adsl مخابراته ولی شرکت خصوصی مثل اینکه پیمانکاریشو گرفته...
    من کسی رو نمیشناسم که از مخابرات گرفته باشه و کسی هم هنوز از این شرکت نگرفته که بیاد اینجا آمار بده...

17. این کاربر از plsboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •