تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3017 اولاول 123456713531035031003 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 30162

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خوزستان

پروفشنال sinasalar2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام جانم
    خوب 4 ساعت هم کم هست ولی از هیچی بهتره.شبا هم تقریبا حدود 400 مگابایتی دانلود میکنم.که بد نیست.
    واقعا 400 مگابایت کمه ! من پارس انلاینی هستم میخواستم بیام مخابرات ولی با این شرایط فکر نکنم من در بدترین شرایط 500 مگ دانلود می کنم و در شرایط عادی 1.2 گیگ
    مشکل پارس انلاین اینه که یکی دو هفته ای هست که یا پینگش 500 هست و سرعت روی 15 یا پینگش 150 میشه (!! ) و سرعت میاد روی 6-5 ! واقعا ازار دهنده هست

2. 2 کاربر از sinasalar2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز wordship's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

خوش به حالت.درست میگی ولی خوب ما بدبخت بیچاره ها همینه که داریم چه کنیم.
    راستش من بیشتر فیلم دانلود میکنم
    اون موقع که سرعت 200 بود من شبی حدود 3 تا 4 گیگ دانلود داشتم کانکشن ها رو هم رویه 16 تنظیم کرده بودم!
    ولی الان میشه حدود یه فیلم که میبینم زیاد ارزشی نداره! اگر نا محدود هست که بدک نیست ولی اگه محدوده که واقعا هر نرم افزار یا فیلم و یا... هرچیزی از بازار بگیری خیلی ارزونتر در میاد

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

واقعا 400 مگابایت کمه ! من پارس انلاینی هستم میخواستم بیام مخابرات ولی با این شرایط فکر نکنم من در بدترین شرایط 500 مگ دانلود می کنم و در شرایط عادی 1.2 گیگ
    مشکل پارس انلاین اینه که یکی دو هفته ای هست که یا پینگش 500 هست و سرعت روی 15 یا پینگش 150 میشه (!! ) و سرعت میاد روی 6-5 ! واقعا ازار دهنده هست
    خوب شهر ما کوچیکه کلا دو شرکت بیشتر نبودن که adsl داشتن تازشم خیلی گرون و محدود بودن.adslمخابرات واسه ما خیلی خوبه ولی در واقعیت خوب نیست چاره ای هم نداریم.هیچ شرکت معروفی هم تو امیدیه نمایندگی نداره.این است وضعیت اینترنت ایران.بعد طرف تو کره با سرعت 30 مگ وصل میشه....

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

راستش من بیشتر فیلم دانلود میکنم
    اون موقع که سرعت 200 بود من شبی حدود 3 تا 4 گیگ دانلود داشتم کانکشن ها رو هم رویه 16 تنظیم کرده بودم!
    ولی الان میشه حدود یه فیلم که میبینم زیاد ارزشی نداره! اگر نا محدود هست که بدک نیست ولی اگه محدوده که واقعا هر نرم افزار یا فیلم و یا... هرچیزی از بازار بگیری خیلی ارزونتر در میاد
    نه بابا من یه فیلمو تو دو شب دانلود میکنم.اصلا سرویس نامحدود هم نداره.مجبوریم به همین قانع باشیم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بابا به خدا تقصیر خودمونه که اعتراض نمی کنیم...
    آخه همه جا مخابرات داره سرویس نا محدود میده اینجا حجمی میده به قیمت خون باباش...
    مطمئنم این مخابرات خوزستان داره رابط بازی می کنه ...
    این شرکت کیش هم به نظر یه شرکت خصوصیه....مخابرات دولتیه! اینا اصلا با هم نمی خونه...

6. این کاربر از Masoud-Susa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sinasalar2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بابا به خدا تقصیر خودمونه که اعتراض نمی کنیم...
    آخه همه جا مخابرات داره سرویس نا محدود میده اینجا حجمی میده به قیمت خون باباش...
    مطمئنم این مخابرات خوزستان داره رابط بازی می کنه ...
    این شرکت کیش هم به نظر یه شرکت خصوصیه....مخابرات دولتیه! اینا اصلا با هم نمی خونه...
    مخابرات بقیه شهر ها رو چک کردم اونا هم دیگه سرویس نامحدود رو برداشتن ...
    قیمت هر گیگ اضافی مخابرات هم پایینه
    مشکل اون ساعت دانلود رایگان کمش هست ، اگه دو ساعت بهش اضافه بشه ارزش رفتن داره ...

پروفشنال plsboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Beneath My Roof

پيش فرض

مخابرات بقیه شهر ها رو چک کردم اونا هم دیگه سرویس نامحدود رو برداشتن ...
    قیمت هر گیگ اضافی مخابرات هم پایینه
    مشکل اون ساعت دانلود رایگان کمش هست ، اگه دو ساعت بهش اضافه بشه ارزش رفتن داره ...
    عزیز 128 kb ارزش رفتن داره؟
    البته adsl پارس آفلاینی که من الان دارم از 128 هم کمتره ولی بازم خطری که بخوای به یه شرکت خصوصی که پول ک...
    ننشو میگیره اطمینان کنی...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من تصمیم گرفتم برم سمت مخابرات بقول دوستمون پارس آقلاین خیلی آشغال شده و سرعتم شبها 5 6 کیلو بایت و روزها 12-15 یعنی از سرعت ایرانسل هم کمتره شبها هم که عمرا دانلود کنم آخه سرعت 3 کیلوبایت ارزش داره قبلنا اینطور نبود و سرعت روز و شب عالی بود شبی دوتا فیلم دانلود می کردیم (البته ماله 1 ساله پیشه این حرف!) خواستم برم شاتل یا همون نیماد دیدم اونم گند زد میترسم برم مخابرات اونم 3- 4 ماه دیگه بازی در بیاره والان برای جذب مشتری سرعت خوب بده و بعدش خراب کنه . الانم دارم از سرویس ماهواره ای استفاده می کنم با سرعت 150 کیلو دانلود دارم و دنبال یک سرویس ارزون باسه Send میگردم و میترسم پورت های مخابرات همه بسته باشه!!! مثل خر ادم تو گل گیر می کنه همینه! میگن تو بهشت زندگی می کنیم اما یه عمره نفهمیده بودم که الان خوب شیر فهم شدم اونم با دمای 55 درجه!
    Last edited by sajiran; 03-08-2011 at 21:38.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

من تصمیم گرفتم برم سمت مخابرات بقول دوستمون پارس آقلاین خیلی آشغال شده و سرعتم شبها 5 6 کیلو بایت و روزها 12-15 یعنی از سرعت ایرانسل هم کمتره شبها هم که عمرا دانلود کنم آخه سرعت 3 کیلوبایت ارزش داره قبلنا اینطور نبود و سرعت روز و شب عالی بود شبی دوتا فیلم دانلود می کردیم (البته ماله 1 ساله پیشه این حرف!) خواستم برم شاتل یا همون نیماد دیدم اونم گند زد میترسم برم مخابرات اونم 3- 4 ماه دیگه بازی در بیاره والان برای جذب مشتری سرعت خوب بده و بعدش خراب کنه . الانم دارم از سرویس ماهواره ای استفاده می کنم با سرعت 150 کیلو دانلود دارم و دنبال یک سرویس ارزون باسه Send میگردم و میترسم پورت های مخابرات همه بسته باشه!!! مثل خر ادم تو گل گیر می کنه همینه! میگن تو بهشت زندگی می کنیم اما یه عمره نفهمیده بودم که الان خوب شیر فهم شدم اونم با دمای 55 درجه!
    سرعت ما هم انچنان خوب نیست نسبت به جاهای دیگه ولی خوب تا حالا که نزدیک یک ماهه دارمش قعطی نداشته سرعت دانلودم حدودای 20 تا 40 متغییره.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

سلام بچه ها سرعت دانلود از انچه که بودم هم کمتر شده و نهایتش به 20 میرسه.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

سلام بچه ها سرعت دانلود از انچه که بودم هم کمتر شده و نهایتش به 20 میرسه.
    سرعت به حال اول برگشت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •