تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2963 از 3017 اولاول ... 1963246328632913295329592960296129622963296429652966296729733013 ... آخرآخر
نمايش نتايج 29,621 به 29,630 از 30162

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خوزستان

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

تنها راه پیش روی شما تخلیه خطه از شر مخابرات خودتو راحت کن و دیگه حتی به اینترنت مخابرات فکر هم نکن !

قبلا 60 گیگ میخریدم 40 تومن الان همونو باید 80 تومن بخریم ! مسخرس واقعا جای اینکه خدماتشون را روز به روز بهتر کنند هی بدتر و بدترش میکنند .. چون مشتریهاشون رو بلانسبت شما "خر" فرض کردند و هر بلایی دلشان بخواهد سر مشتری میارن دریغ از ذره ای مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده !

2. 2 کاربر از AnonymousX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_amd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

تنها راه پیش روی شما تخلیه خطه از شر مخابرات خودتو راحت کن و دیگه حتی به اینترنت مخابرات فکر هم نکن !

قبلا 60 گیگ میخریدم 40 تومن الان همونو باید 80 تومن بخریم ! مسخرس واقعا جای اینکه خدماتشون را روز به روز بهتر کنند هی بدتر و بدترش میکنند .. چون مشتریهاشون رو بلانسبت شما "خر" فرض کردند و هر بلایی دلشان بخواهد سر مشتری میارن دریغ از ذره ای مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده !
    مرتب دارن اینترنت را گرون میکنند.با ترفندهای مختلف. هر گزینه ای میبینند طرفدار داره حذفش می کنند. نهایت مشتری مداری
    هیچ جا هم نیست شکایت کنی.

شاتل زنگ زدم گفت بزودی داریم سیم کارت بیرون میدیم برای دیتا و تعرفه ها همون تعرفه های adsl هست.
    Last edited by amir_amd; 29-04-2017 at 16:48.

4. 3 کاربر از amir_amd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام
    آقا میدونم سیمکارت همون بر اساس دکل های دیگر اپراتورها هستن ... ولی توضیحات بیشتر برای شرایط ووو چیزی موجود نیست!! توی سایتش هم گشتم نبود!! آیا اطلاهات بیشتری دارید؟
    ایرانسل هم داره بسته های بدرد بخورش رو حذف میکنه ... البته پشتیبانیش گفت که بسته های جدید ولی به جرف اینا اعتباری نیست

موفق باشید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان پشتیبانی مخابرات بیست و چهار ساعته هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ___vampire___'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوستان ساعت رایگان در حال حاظر چند تا چنده ؟ من 1 تا 6 میزاشتم چونی سرعت از 1 کم میشد.. ولی حس کردم ترافیک میخوره... اگه میشه بگید الان چند تا چنده... ممنون

8. این کاربر از ___vampire___ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان ساعت رایگان در حال حاظر چند تا چنده ؟ من 1 تا 6 میزاشتم چونی سرعت از 1 کم میشد.. ولی حس کردم ترافیک میخوره... اگه میشه بگید الان چند تا چنده... ممنون
    من دیشب امتحان کردم همون 1 تا 6 هست
    البته خطوط مسی

10. این کاربر از amir_amd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام
    کسی از دوستان میدونن برای بررسی دقیق ترافیک استفاده شده چه باید کرد.
    من ماهی 4 گیگ مصرف میکردم
    21 فروردین اکانتم رو تمدید کردم تا امروز 13 اردیبهشت 11 گیگ کم شده، کسی پاسخگو نیست، انواع رمز و مک آی دی فیلتر واسه مودم گذاشتم باز مصرفم زیاده
    امروز صبح کسی خونه نبوده 400 مگابایت مصرف شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    21 فروردین اکانتم رو تمدید کردم تا امروز 13 اردیبهشت 11 گیگ کم شده، کسی پاسخگو نیست، انواع رمز و مک آی دی فیلتر واسه مودم گذاشتم باز مصرفم زیاده
    سلام
    توی پارتاک وارد حساب کاربری که بشید پایین صفحه "جزییات حساب کاربری " رو بزنید.بعد اونجا "ریز مصرف " رو بزنید.روی علامت تقویم کلیک کنید و تاریخ شروع
    و خاتمه بررسی رو انتخاب کنید.البته فقط بر حسب آی پی هست .
    برای امنیت بیشتر رمز ورود تنظیمات مودم رو عوض کنید.بیشتر مودمها رمزشون admin هست و اگه کسی بخواد میتونه از طریق اینترنت وارد تنظیمات مودم شما بشه و یوزرنیم و پسورد اکانت اینترنت رو بدست بیاره.برای اطمینان پسورد اتصال اینترنت رو هم از توی پارتاک عوض کنید.
    Last edited by paveej; 03-05-2017 at 16:27.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    نرم افزارهایی هستند که ترافیک ورودی و خروجی رو مانیتور میکنند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام
    توی پارتاک وارد حساب کاربری که بشید پایین صفحه "جزییات حساب کاربری " رو بزنید.بعد اونجا "ریز مصرف " رو بزنید.روی علامت تقویم کلیک کنید و تاریخ شروع
    و خاتمه بررسی رو انتخاب کنید.البته فقط بر حسب آی پی هست .
    برای امنیت بیشتر رمز ورود تنظیمات مودم رو عوض کنید.بیشتر مودمها رمزشون admin هست و اگه کسی بخواد میتونه از طریق اینترنت وارد تنظیمات مودم شما بشه و یوزرنیم و پسورد اکانت اینترنت رو بدست بیاره.برای اطمینان پسورد اتصال اینترنت رو هم از توی پارتاک عوض کنید.
    نرم افزارهایی هستند که ترافیک ورودی و خروجی رو مانیتور میکنند

متشکرم از راهنمایی شما دوستان عزیزم، ولی پاسخ سوال بنده نبود، انواع روشهای مبارزه با سوءاستفاده رو به کار بردم، مشکل اینه که کنتور در اختیار سرویس دهنده هست و من نمیتونم اثبات کنم ترافیک استفاده شده که به آی پی من نسبت داده شده، درست هست یا خیر، فقط میدونم حداکثر ماهی 4 گیگ ترافیک استفاده میشده که الان در سیستم پارتاک نشون میده برای 20 روز 10 گیگ، و این مغایرت باعث میشه به سیستم شمارنده سرور شرکتهای پیمانکار مخابرات آدم شک کنه، الیته شاید اون شمارنده در اختیار خود مخابرات باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •