تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 3017 اولاول ... 814151617181920212228681185181018 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 30162

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خوزستان

آخر فروم باز porya_spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

نه دوست عزیز.اینجوریم نیست.الان دوست من همینجا توی سربندر سرویس 512 گرفته و واقعی بستن واسش.نمیدونم چیجوریاس.عجیبه.
    ایمان جان شما الان چند ماه که از مخابرات سرویس دارید ؟ تا الان قطعی داشتید ؟! من قطعی خیلی واسم مهمه . اگه قطعی نداره منم میخوام برم مخابرات .

2. این کاربر از porya_spy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه krasusmh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

حالم شدیدا گرفتس ! adsl 2 مگ خریدم اولش 512 وصل شد حالا بعد از چند روز downstream و upstream رو درست کردن اما نگاه کردم دیدم snr ها اومدن پایین .طوری که snr upstream شده 6 و auth ها رفتن بالا و سرعتم به طور متوسط شده 80 . من چیکار کنم ؟؟؟؟ راه حلی هست ؟؟؟ مشکل فقط از خطه یا از مخابراتم هست ؟؟؟ لطفا اگه کسی میدونه بهم بگه واسه چی نویز خط عوض شده و اینکه چکار میتونم بکنم .

4. 2 کاربر از krasusmh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اهواز

6. 3 کاربر از krasusmh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز KING iMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خوزستان - بندر امام خمینی(سربندر)

پيش فرض

ایمان جان شما الان چند ماه که از مخابرات سرویس دارید ؟ تا الان قطعی داشتید ؟! من قطعی خیلی واسم مهمه . اگه قطعی نداره منم میخوام برم مخابرات .
    سلام عزیزم.
    من دقیقاً الان ششمین ماهیه که دارم از این سرویس استفاده میکنم.
    بله قطعی که داشته.اما نه اونقدر که آزار دهنده باشه.فقط یه بارش بد بود که اونم سراسری بود.

8. این کاربر از KING iMAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

داداش خوب کاری نداره . اگه میخوای بدونی موقتی یا نه برو توی تنظیمات مودم ببین downstream روی چنده . که به احتمال زیاد روی 2000 به بالا بستن . فکر کنم درست کردن برات . الان سرعت دانلودت 290 ایناست درسته ؟! برای 2 مگ باید 250 اینا باشه . برای شما فکر کنم بالاتر هم بستن .

راستی برای نویز خط هم من خطم نویز داشت . بعد از مخابرات اومدن گفت سیم های تلفنت از کنار برق عبور کرده برای همین نویز داره . بعد یه سیم مستقیم برام از توی حیاط تا توی خونه کشید الان عالییی شد . البته ممکن مال شما دلیلش چیز دیگه ای باشه .
    سلام عزیزم.
    من دقیقاً الان ششمین ماهیه که دارم از این سرویس استفاده میکنم.
    بله قطعی که داشته.اما نه اونقدر که آزار دهنده باشه.فقط یه بارش بد بود که اونم سراسری بود.
    ایمان جان کلا در ماه چقدر و معمولا چند ساعت قطعی داشته ؟! الان من شاتل دارم در ماه کلا 5 دقیقه قطعی داره ! اگه هم سراسری یا برای ارتقا تجهیزات باشه قبلش sms میدن که از این ساعت تا این ساعت قطع .
    Last edited by porya_spy; 17-07-2012 at 13:34.

10. 3 کاربر از porya_spy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

داداش خوب کاری نداره . اگه میخوای بدونی موقتی یا نه برو توی تنظیمات مودم ببین downstream روی چنده . که به احتمال زیاد روی 2000 به بالا بستن . فکر کنم درست کردن برات . الان سرعت دانلودت 290 ایناست درسته ؟! برای 2 مگ باید 250 اینا باشه . برای شما فکر کنم بالاتر هم بستن .

راستی برای نویز خط هم من خطم نویز داشت . بعد از مخابرات اومدن گفت سیم های تلفنت از کنار برق عبور کرده برای همین نویز داره . بعد یه سیم مستقیم برام از توی حیاط تا توی خونه کشید الان عالییی شد . البته ممکن مال شما دلیلش چیز دیگه ای باشه .

ایمان جان کلا در ماه چقدر و معمولا چند ساعت قطعی داشته ؟! الان من شاتل دارم در ماه کلا 5 دقیقه قطعی داره ! اگه هم سراسری یا برای ارتقا تجهیزات باشه قبلش sms میدن که از این ساعت تا این ساعت قطع .
    سرعت خیلی نوسان داره . downstream va upstream درست شدن اما سرعت دانلودم پایینه خیلیم نوسان داره . نویز خطم از موقعی که سرعتو بردن رو 2 مگ شدیدا رفته بالا

12. این کاربر از krasusmh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سرعت خیلی نوسان داره . downstream va upstream درست شدن اما سرعت دانلودم پایینه خیلیم نوسان داره . نویز خطم از موقعی که سرعتو بردن رو 2 مگ شدیدا رفته بالا
    دوست عزیز تمام این چیزا به خاطر نویز خط . منم همینطوری بود . ولی بعد اینکه سیم مستقیم کشیدم اصلا از این مشکل ها ندارم . شما بگو بیان برات یه سیم مستقیم از حیاط تا توی خونه بکشن به احتما 99% مشکلت حل میشه .

14. این کاربر از porya_spy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

[URL=http://www.speedtest.net][/UR

16. این کاربر از krasusmh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

بربکس درود
    میگم میشه یه توضیح بیشتر بدید ببینم چطوریه این وضعیت adsl
    من الان مبین نت دارم دو مگ اما سرعت دانش از 90بالا نرفته گاهی یه 150رسیده اما دریغا از دویست !
    منزل هم کیانپارس خط تلفنمم فیبر نوری
    یه راهنمایی بکنید ببینم وضعیتش چطوریه بخوام کوچ کنم به adsl:-؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

میگم الان که سرعتت بهتر شده . تست کن ببین شب هم همین 200 ایناست یا نه . بعد downstream و upstream رو روی چند بستن . لطفا عدد هاش بزار ببینم . ممنون
    Last edited by porya_spy; 17-07-2012 at 21:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •