تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 3017 اولاول ... 511121314151617181925651155151015 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 30162

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خوزستان

اگه نباشه جاش خالی می مونه krasusmh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستانی که سرویس دارن هنوز سرویسشون خوبه ؟! پیمان جان شما قطعی یا افت سرعت نداشتید ؟! دوست عزیزمون krasusmh شما سرویستون وصل شد یا نه ؟
    امروز خط رانژه شد و شنبه صبح هم باید برم پول و مدارک رو بدم و اشتراک بگیرم . زنگ زدم گفت اشتراکتون 1 مگ ثبت شده که حالا شنبه که رفتم عوضش میکنم مشکل اینه که تو کنسول مودمو نگاه کردم دیدم رو 512 . خدا کنه تصادفی باشه اگرم نبود حتما درستش میکنم . فقط کسی adsl داره بهم بگه snr و athu مال خط باید رو چند باشن ؟

2. این کاربر از krasusmh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من با پشتیبانی تماس گرفتم و گفتم که با سرویس 2 مگ 12 کیلو دانلود دارم اونم چرت وپرت گفت که خط نویز داره و از این حرفها در صورتی که مطمئنم نویز نداره و بعد به اصرار من خط رو روی یه مگ بست دیدم که مشکل حل شد.پس یعنی مشکل از من نیست.حالا چه کنم ؟من دارم پول دو مگ میدم ولی یه مگ سرعت دارم الان اگر بگم برشگردونن روی همون 2 مگ دوباره گیر میکنه و هیچ پیجی باز نمیکنه.نظر شماها چیه؟
    شاید مشکل از مودمت باشه!
    بعضی مودم ها 2مگ رو نمیکشن دوست عزیز..
    با یه مودم دیگه (ترجیحا جدید) تست کن نتیجه رو بذار...

4. این کاربر از EHSANRF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز porya_spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

12

امروز خط رانژه شد و شنبه صبح هم باید برم پول و مدارک رو بدم و اشتراک بگیرم . زنگ زدم گفت اشتراکتون 1 مگ ثبت شده که حالا شنبه که رفتم عوضش میکنم مشکل اینه که تو کنسول مودمو نگاه کردم دیدم رو 512 . خدا کنه تصادفی باشه اگرم نبود حتما درستش میکنم . فقط کسی adsl داره بهم بگه snr و athu مال خط باید رو چند باشن ؟
    این لینک رو کامل بخون . همه چیز رو در مورد snr و Attenuation گفته . فقط شنبه که وصل شد یه خبری بده ببینم وضعیت 2 مگ چطوره . ممنونم .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اقا ما بلاخره فهمیدیم مشکل از کجاست.متاسفانه به دلیل نویز خط snr margine روی 2 مگ زیر 8 میومد و قطع میشد و سرعت افتضاح ولی روی یک مگ 21 و line attention 48 هست .حالا اگر من نویز رو برطرف کنم چه جوری بفهمم روی 2 مگ snr چند میشه واصلا مقدار نویز رو کجای مودم نوشته؟

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

نویزت خیلی بالاس، ولی مشکل دیگه هم همون قدرت سیگنالته.
    اونا میتونن قدرت سیگنال رو بالا ببرن ولی خیلی کم اتفاق میوفته که چنین کاری رو انجام بدن.
    با اون نویز اگه قدرت سیگنالت رو بیارن روی 15-10 دسی بل مشکلت حل میشه (ولی گه گاهی قطعی داری-خیلی کمتر از الان)

snr هم همه اش به تجهیزات و دست خود مخابراته و ربطی به سرویس نداره.

8. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohamad hosain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بچه سلام.ما اخر نفهميديم به فيبر نوري ميدن يا نه ؟البته من ماهشهر ناحيه صنعتي هستم الانم تو سايت قسمت استعلام شماره تل رو زدم گفت شما مركز وليعصر هستيد(تا قبل از اين نميدوسنتم )به همه گفتن اونايي كه با 78 شروع ميشه فيبر هستن .الان دارم از شركت بدررايان جنوب ميگيرم 30 تير ساعت 11 تمام ميشه از 7 عصر تا 7 صبح دانلود روي 46 k بود بقيه روي 14 k ماهي 45.000 تومان نامحدود ميدادم 3 روزه كه سرعت افتضاح شده ديگه سرعت بالا نمياد تا اينكه توي اين 3 روز بعضي مواقع به مدت 15 تا 20 دقيقه سرعت ميرفت روي 120 تا 140 خلاصه وضعيتيه ... خيلي خسته شدم و البته ناراضي الان ديگه هيچ نميشه دانلود كرد با اين سرعت.كسي هست فيبر باشه گرفته باشه از مخابرات؟
    همه جا نوشتن خطوط فيبر بهترين خطوطن با بهترين امكانات اونوقت تو اين كشور فيبرها از همه بدبخت ترن .... اگر مخابرات به فيبر نميده پس چرا تو سايتش زده شما قابليت برقراري اينترنت پر سرعت رو دارين؟؟؟اين هم عكس

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه ppeyman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستانی که سرویس دارن هنوز سرویسشون خوبه ؟! پیمان جان شما قطعی یا افت سرعت نداشتید ؟! دوست عزیزمون krasusmh شما سرویستون وصل شد یا نه ؟
    خدا رو شکر تا الان قطعی نداشته و خوب بوده
    اگه شد ماه بعد 2 مگ تمدید میکنم چون شبا میشه حجم خیلی بیشتری دانلود داشت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان یک سوال

الان تمام سیم کشی های داخلی رو عوض کردم و متاسفانه تغییر چندانی نداشت فقط سوال من اینه که مودم به طور اتوماتیک روی annex M تنظیم میشه که مشخصات به صورت زیره:

Downstream Upstream
    SNR Margin : 18 ---------------21.1 db
    Line Attenuation : 48--------------- 25.6 db
    Data Rate : 1024------------- 1021 kbps
    Max Rate : 4772------------- 1205 kbps

ولی وقتی adsl type رو روی annex A ست میکنم مقادیر به صورت زیر تغییر میکنن:

Downstream Upstream
    SNR Margin : 28.3------------ 12.1 db
    Line Attenuation : 41.9------------ 25.6 db
    Data Rate : 1024--------- 1021 kbps
    Max Rate : 10556--------- 1205 kbps
    CRC : 9 1

حالا اینطوری مشکل سیگنال و نویز ندارم .میتونم بگم خط رو روی 2مگ ببنده یا بازم قطع میکنه؟
    Last edited by alimail3248; 13-07-2012 at 17:26.

اگه نباشه جاش خالی می مونه krasusmh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

امروز adsl ام وصل شد اما فعلا رو 512 بسته شده که واقعا نمیدونم چرا ؟! رفتم اونجا داشتن جابجا میشدن برن خیابون پهلوان احتمالا فردا پس فردا میرم که بگم سرعتمو درست کنن . فعلا speedtest برای 512 زیاد جالب نبود اما جواب میده . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از krasusmh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohamad hosain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان اين شماره تلفن 0611-3337770 كي{چه زماني} هستن من هرچي زنگ ميزنم كسي برنميداره(من ماهشهر هستم)...كسي با فيبرنوري بهش نت دادن؟
    Last edited by mohamad hosain; 14-07-2012 at 15:30.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •