تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 3017 اولاول ... 39101112131415161723631135131013 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 30162

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خوزستان

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

شاتل مشکلش چی نیست. فقط به درد افرادی میخوره که وبگردی میکنن و بعد از سالی توی روز دانلود دارن.
    من تعریف مخابرات دزفول رو از دوستم که گرفته بود شنیدم. گفت مدرک هم نمیخواد برای 2مگ. گفت که گفتن بش 256 ببنده، بعدش بدون مدرک و از طریق سایت 2مگ تمدید کنه. کی به کیه.
    خیلی از سرعت و قطعی کمش راضی بود.
    ولی من هنوز پینگش و دانلود شبانه اش رو نمیدونم.
    ابادان دانلود شبنه اش عالیه . ( مخابرات)

2. 2 کاربر از Hamed-M1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ppeyman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

پارس آنلاین قیمتاش خیلی بالاس . فکر هم میکنم سیستم رو طوری طراحی کردن پهنای باند به سرعت تموم میشه. دو تا سایت باز میکنی یهو 50 مگ میره. ساعت یک به بعد هم که دیگه رسما باید بگیر بخوابی چون سرعتش از جی پی آر اس هم کمتر میشه
    تنها مزیت پارس آنلاین پشتیبانی و آپ تایمشه

آخر فروم باز porya_spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ابادان دانلود شبنه اش عالیه . ( مخابرات)
    دوست عزیز شما چه سرویسی داری ؟ شبی چند گیگ دانلود میکنی ؟!! قطعی زیاد داری درسته ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

پارس آنلاین قیمتاش خیلی بالاس . فکر هم میکنم سیستم رو طوری طراحی کردن پهنای باند به سرعت تموم میشه. دو تا سایت باز میکنی یهو 50 مگ میره. ساعت یک به بعد هم که دیگه رسما باید بگیر بخوابی چون سرعتش از جی پی آر اس هم کمتر میشه
    تنها مزیت پارس آنلاین پشتیبانی و آپ تایمشه
    پیمان جان چی شد قرار بود بیای راجع به مخابرات بگی . قطعی هاش . سرعت دانلود شبانه . پینگ . لطف کن یه تست هم از Speedtest بذار ببینیم چطور . ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

پیمان جان چی شد قرار بود بیای راجع به مخابرات بگی . قطعی هاش . سرعت دانلود شبانه . پینگ . لطف کن یه تست هم از Speedtest بذار ببینیم چطور . ممنون
    فعلا که قطعی نداشته و خوبه
    سرعت شب و روزش هم یکیه ولی نپرسیدم رایگانش از چه ساعتی هست من ساعت 3 هم تست کردم سرعتش همون بود

سرعتش یه مقدار نوسان داره مثلا میزاری رو دانلود از 60 شروع میشه و میره تا 150
    اگه میانگین حساب کنی سرعت دانلود همون حدود 120 هست که میشه یه مگ

7. 2 کاربر از ppeyman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

دوست عزیز شما چه سرویسی داری ؟ شبی چند گیگ دانلود میکنی ؟!! قطعی زیاد داری درسته ؟
    من پارس انلاین بودم . پارسال . با سرعت 1024 از ساعت 1 تا 6 یک گیگ دانلود میکرد
    الان با سرعت 512 داخل مخابراتم شبانه ساعت 2 تا 6 600 مگابایت دانلود میکنه . ( از پارس انلاینه پارسال از نظر سرعت بهتره ولی حیف از ساعت 2 بامداد شروع میشه)
    فعلا یکبار بیشتر نداشته ( قطعی رو میگم)

9. این کاربر از Hamed-M1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

فعلا که قطعی نداشته و خوبه
    سرعت شب و روزش هم یکیه ولی نپرسیدم رایگانش از چه ساعتی هست من ساعت 3 هم تست کردم سرعتش همون بود

سرعتش یه مقدار نوسان داره مثلا میزاری رو دانلود از 60 شروع میشه و میره تا 150
    اگه میانگین حساب کنی سرعت دانلود همون حدود 120 هست که میشه یه مگ
    خیلی عالیه پیمان جان . شبانه رو من سوال کردم از 2 تا 6 صبح . اگه اینطوری باشه که شبا هم سرعت سرویس من 2 مگ بگیرم شبی 3 گیگ رو راحت میتونم دانلود کنم . فقط میمونه قطعی . حالا میزارم یه 1-2 هفته بگذره ببینم مال شما زیاد قطع میشه یا نه . فقط پیمان جان چند روز طول کشید که خط رانژه شد ؟

من پارس انلاین بودم . پارسال . با سرعت 1024 از ساعت 1 تا 6 یک گیگ دانلود میکرد
    الان با سرعت 512 داخل مخابراتم شبانه ساعت 2 تا 6 600 مگابایت دانلود میکنه . ( از پارس انلاینه پارسال از نظر سرعت بهتره ولی حیف از ساعت 2 بامداد شروع میشه)
    فعلا یکبار بیشتر نداشته ( قطعی رو میگم)
    خیلی خوبه دوست عزیز . الان چند ماه از مخابرات سرویس داری ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خیلی عالیه پیمان جان . شبانه رو من سوال کردم از 2 تا 6 صبح . اگه اینطوری باشه که شبا هم سرعت سرویس من 2 مگ بگیرم شبی 3 گیگ رو راحت میتونم دانلود کنم . فقط میمونه قطعی . حالا میزارم یه 1-2 هفته بگذره ببینم مال شما زیاد قطع میشه یا نه . فقط پیمان جان چند روز طول کشید که خط رانژه شد ؟
    مال من از قبل خودش رانژه بود! کسی که قبلا توی این خونه مینشست از مخابرات ADSL داشت برای همین دیگه من هزینه رانژه رو هم ندادم فقط یوزر پس رو گرفتم

12. این کاربر از ppeyman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مال من از قبل خودش رانژه بود! کسی که قبلا توی این خونه مینشست از مخابرات ADSL داشت برای همین دیگه من هزینه رانژه رو هم ندادم فقط یوزر پس رو گرفتم
    خوبه . فقط امشب از 2 تا 6 بذار ببین چند گیگ دانلود میکنه . ممنونم

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

خیلی خوبه دوست عزیز . الان چند ماه از مخابرات سرویس داری ؟
    چند روزه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •