تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: 132SX ، تیبا یا 206 کار کرده؟؟؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض 132SX ، تیبا یا 206 کار کرده؟؟؟

سلام...
    یکی از آشنایان تا سقف نهایتا 10-11 تومن میخواد ماشین بخره... دست دو که اکثرا یا 405 بودن که خوشش نمیاد و که نفله هم بودن یا سمند نفله ، یا 206 تیپ 2 که اونا هم وضع خوبی نداشتن خیلی :|
    یه 206 کارکرده گیر آورده ، مدل 84 ، ولی تیپ 5... کارکردش رو یادم نیس چند تا بود ولی خیلی بالا بود و صاحابش هم خیلی از ماشین کار میکشیده و تقریبا این ماشین همه شهرای ایران رو هم یه سر رفته
    نو هم بخواد چیزی بخره ، میشه 132 اس اکس و تیبا... تیبا میشه گفت بهتره ، ولی با نمایندگی که صحبت کرده ، گفتن که ما در حال حاضر 60 درصد از قطعات رو نداریم ، تعمیرگاه ها هم 100% قطعات رو ندارن این آشنای ما به دلایلی زیاد تو جادس ، واسه همین مهمه واسش که تو جاده ماشین طوریش شد بدبخت نشه...
    پراید رو بره بقالی همه لوازم یدکیشو دارن ، ولی تیبا نه... و از این لحاظ تیبا ممکنه دردسر ساز شه واسش... مخصوصا اینکه یه وخ تو جاده دستشو تو حنا نزاره...
    حالا به نظر شما کدوم یکی از اینا واسش بهتره؟؟؟ 132 SX یا تیبا یا 206 تیپ 5 84؟؟؟
    خیلی ممنون

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام دوست من.
    با توجه به صحبت های شما من اینجا باید بگم 206 تیپ 5 با این بودجه تمیز گیرت نمیاد اما با 11 میلیون تومان میتونی 206 تیپ 2
    مدل 87 تمیر و عالی گیر بیاری بدون کوچکترین مشکلی.

3. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amir..H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

سلام دوست من.
    با توجه به صحبت های شما من اینجا باید بگم 206 تیپ 5 با این بودجه تمیز گیرت نمیاد اما با 11 میلیون تومان میتونی 206 تیپ 2
    مدل 87 تمیر و عالی گیر بیاری بدون کوچکترین مشکلی.
    دقیقا منم میگم 206 تیپ 2 تمیز مناسبه

5. 2 کاربر از Amir..H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با 11 تومن تیپ 5 تمیزش گیر میاد راحتم پیدا میشه! اما 206 بخصوص تیپ 5 دست دوم زیاد توصیه نمیشه
    منم با تیپ 2 موافقم.

7. این کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

خیلی ممنون دوستان ولی 206 تیپ 2 تمیز گیر نیاورد و هر چی بود داغون...
    همون پراید رو گرفت... خیلی ممنون

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

206 که فقط صفر توصیه میشه مگر اینکه کارکرده ای باشه که برای اشناها باشه...در غیر اینصورت تیبا با سال ساخت90 به بعد و گزینه دیگه 131 اس ایکس هستش که تا این لحظه بی نظیر تولید شده...

10. این کاربر از irinn65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت St . ANGER . 051's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    مشهد - 051

پيش فرض

دوسته عزیز ,, عرض کینم خدمت شما 206 اون قد خرجش بالا هست که فکر دست دومشو نکن ! اونم این 206 که شما داری میگی .. تیبا که اصلا فکرشو به مغزت خطور نده !! پراید هم که چی بگم !! ولی شما میتونی با این مقدار پول یه ریو کم کار توپ بگیری که سگش شرف داره به تیبا و پراید ! ماشین پر شتاب و کم مصرف خوبیه ! از عیباشم به این نکته اشاره کنم که تویه جاده صدای موتور شاید یه مقدار داخل کابین بیاد و از نظر بدنه ماشین هم یه مقدار ضعیفه .... اما واقعا ماشینه خوبیه , من باشم اینکارو میکنم ...

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوسته عزیز ,, عرض کینم خدمت شما 206 اون قد خرجش بالا هست که فکر دست دومشو نکن ! اونم این 206 که شما داری میگی .. تیبا که اصلا فکرشو به مغزت خطور نده !! پراید هم که چی بگم !! ولی شما میتونی با این مقدار پول یه ریو کم کار توپ بگیری که سگش شرف داره به تیبا و پراید ! ماشین پر شتاب و کم مصرف خوبیه ! از عیباشم به این نکته اشاره کنم که تویه جاده صدای موتور شاید یه مقدار داخل کابین بیاد و از نظر بدنه ماشین هم یه مقدار ضعیفه .... اما واقعا ماشینه خوبیه , من باشم اینکارو میکنم ...

مخارج و هزینه هایی که یک خودرو داره بستگی به عملکرد راننده و چگونگی نگهداری و انجام دادن سرویس های خودرو توسط صاحب خودرو هست.
    مثال: یکی 206 صفر میخره سر 4 ماه باید تعمیرش کنه و یکی دیگه هم 206 میخره چندین سال حتی
    رنگ تعمیرگاه رو هم نمیبینه.
    206 نسبت به ریو قطعات مصرفیش گرون تره.

در آغاز فعالیت St . ANGER . 051's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    مشهد - 051

پيش فرض

مخارج و هزینه هایی که یک خودرو داره بستگی به عملکرد راننده و چگونگی نگهداری و انجام دادن سرویس های خودرو توسط صاحب خودرو هست.
    مثال: یکی 206 صفر میخره سر 4 ماه باید تعمیرش کنه و یکی دیگه هم 206 میخره چندین سال حتی
    رنگ تعمیرگاه رو هم نمیبینه.
    206 نسبت به ریو قطعات مصرفیش گرون تره.

خدمت دوسته عزیز سلام عرض میکنم .
    خدمت شما عرض شود همونطور که تو پست قبلی گفتم بین 3 ماشینی که گفته شد , تیبا و پراید که هیچ ! اما 206 که دوستمون گفته بود درسته که تیپ 5 بوده , اما طبق گفته خودشون کل ایرانو دور زده و الان با هزینه های سر سماور موتوری و ... مواجه میشه ! اما خب من یه پیشنهاد دادم , و به نطرم ریو نسبت به 206 تیپ 2 بهتره .. هم هزینه های جانبیش پایین تره و هم سواری خوبی داره . از لحاظ موتوری واقعا موتور پر شتاب و در عین حال کم مصرفی داره . در اون رنج قیمت ماشینه خوبیه ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •