تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: سریال سی‌امین روز

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مهران رجبي ـ بازيگر «سي‌امين روز»:
    شتابزدگي در توليد بي‌احترامي به بيننده است

مهران رجبي كه نقش «محمود كياني» را در سريال «سي‌امين روز» بازي مي‌كند، اين نقش را منفي و مرموز توصيف كرد.

اين بازيگر در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره اينكه چرا مخاطبان بيشتر جذب نقش‌هاي منفي مي‌شوند، گفت:‌ نقش منفي به خاطر نوع ارائه‌اش، طبيعا جذاب‌تر به نظر مي‌رسد؛ اگرچه شايد متانت ايمان در ابتدا جذاب به نظر نرسد، اما آرام آرام حق را نمايان مي‌كند.

بازيگر نقش «محمود كياني» در سريال «سي‌امين روز» درباره‌ي شتابزدگي در توليد سريال‌هاي مناسبتي بيان كرد:‌ شتابزدگي در ساخت باعث از بين رفتن كيفيت سريال و بي‌احترامي به بيننده مي‌شود. شتابزدگي در سريال‌هاي مناسبتي هميشه وجود داشته و هر سال هم تكرار مي‌شود؛‌ اين قضيه به مديريت مجموعه و تلويزيون برمي‌گردد.

وي درباره‌ي پخش «سي‌امين روز» بعد از يك سال و اينكه آيا تاريخ مصرف اين سريال به لحاظ موضوعي تمام نشده است، خاطرنشان كرد:‌ «سي‌امين روز» اگر پنج سال ديگر هم پخش مي‌شد، موضوعيت خود را حفظ مي‌كرد؛ چراكه موضوعش براي زمان خاصي نيست و براي دوران است‌؛ بعضي از موضوعات كهنه نمي‌شوند و جاري هستند.
    اين بازيگر ادامه داد كه «سي‌امين روز» را بايد يك سريال اجتماعي دانست چراكه قصاص از مسائل جاري اجتماع است و جزو احكام شرع مقدس است.

رجبي نقش خود در سريال «سي‌امين روز» را يك نقش منفي و مرموز عنوان كرد و درباره اينكه چرا مخاطبان بيشتر جذب نقش‌هاي منفي مي‌شوند؟ گفت:‌ نقش منفي به خاطر نوع ارائه‌اش طبيعا جذاب‌تر به نظر مي‌رسد، اگر چه شايد متانت ايمان در ابتدا جذاب به نظر نرسد اما آرام آرام حق را نمايان مي‌كند.

بازيگر سريال «سي امين روز» در پايان نيز عنوان كرد:‌ سريال‌هاي ماه رمضان باعث لطيف شدن فضاي اين ماه مي شوند‌؛ توليد سريال در اين ايام يكي از نقاط مثبت تلويزيون است كه انگيزه افراد را براي وارد شدن به رمضان بيشتر مي‌كند.

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

«سي‌امين روز سريالي ماورايي نيست»
    عوامل سريال ماه رمضان شبكه دو در گفت‌وگو با ايسنا

تلويزيون رمضان امسال براي نخستين بار پخش يك سريال مناسبتي را قبل از افطار محك ‌زد. «سي‌امين روز» سريالي است كه توليد آن در تابستان سال گذشته به پايان رسيد و قرار بود در رمضان 89 پخش شود اما به دلايلي از پخش كنار گذاشت شد تا تلويزيون سال بعد و در رمضان 90 پخش يك سريال از پيش آماده شده را تجربه كند.
    به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، در نخستين روزهاي رمضان هر قسمت از سريال «سي‌امين روز» دو بار در روز پخش مي‌شد؛ يك بار قبل از افطار و يك بار هم حدود ساعت 30 دقيقه بامداد. اما آمارهاي به دست آمده از ميزان مخاطبان و همچنين درخواست‌هاي مطرح شده درباره‌ي زمان پخش اين سريال، مسؤولان شبكه دو را بر آن داشت تا هر قسمت از «سي‌امين روز» را سه بار در روز تكرار كند.
    با اين حال به نظر مي‌رسد نحوه‌ي پخش سريال‌ «سي‌امين روز» چندان به مذاق سازندگان خوشايند نيامده باشد چراكه جواد افشار ـ كارگردان سي‌امين روز ـ در گفت‌وگو با ايسنا ابراز عقيده كرد: انتظار داشتيم اين سريال بيشتر تبليغ شود.
    «سي‌امين روز» را سريالي ماورايي مي‌دانند؛ هر چند نويسنده اين سريال معتقد است: سي‌امين روز يك سريال اجتماعي است. كارگردان هم «سي‌امين روز» را سريالي با مضمون گذشت در جامعه و رعايت اصول اخلاقي مي‌داند. مهران رجبي هم معتقد است: سي‌امين روز سريالي اجتماعي است كه موضوع قصاص را به عنوان يك مساله جاري در جامعه مطرح مي‌كند.
    خبرنگار ايسنا در گفت‌وگويي با برخي از عوامل «سي‌امين روز» نظر آنان را درباره‌ي همكاري با اين سريال ماه رمضاني جويا شده است.
    كارگردان: موضوع اصلي گذشت است
    كارگردان «سي‌امين روز» گفت: موضوع اصلي اين سريال گذشت در جامعه و رعايت اصول اخلاقي است.
    جواد افشار در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا خاطرنشان كرد: سريال‌هاي ماه رمضان الزاما نبايد سفره‌ي افطاري نشان دهند؛ بايد سريالي در ماه رمضان پخش شود كه حرف خوبي براي گفتن و پيام مناسبي براي مخاطب داشته باشد.
    وي همچنين خاطرنشان كرد: موضوع اصلي ما در «سي‌امين روز» بحث قصاص و گذشت در جامعه و رعايت اصول اخلاقي در بين افراد است كه بسيار اهميت دارد.
    اين كارگردان همچنين با بيان اينكه انتظار داشتيم اين سريال بيشتر تبليغ شود، اظهار كرد:‌ مديران شبكه كه تصميم گرفتند اين سريال را قبل از افطار پخش كنند جا داشت كه تبليغ بيشتري نيز روي زمان پخش سريال داشته باشند.
    نويسنده:‌ كم‌فروشي نكرديم
    سعيد رحماني ـ نويسنده «سي‌امين روز» نيز در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا با بيان اينكه در اين قصه كم‌فروشي نشده است، خاطرنشان كرد: در قصه ما، در هر قسمت يك نقطه عطف وجود دارد و اتفاقات متفاوتي در آن رخ مي‌دهد. هيچ قسمتي نبود كه نقطه‌ي عطف نداشته باشد و اين مساله كار ما را از ساير سريال‌ها متفاوت مي‌كند.
    وي همچنين خاطرنشان كرد: نماد قصه‌هاي ماورايي فرشته و روح است كه با شخصيت اصلي قصه طي طريق مي‌كند، اما داستان ما يك داستان اجتماعي است و حضور فرشته كه در برخي موارد حضور دارد، زمزمه‌گر خير است؛ بنابراين «سي‌امين روز» را ماورايي نمي‌دانم بلكه اين قصه يك قصه كاملا اجتماعي است.
    تهيه‌كننده: اميدوارم تجربه خوبي باشد
    تهيه‌كننده «سي‌امين روز» گفت: سي‌امين روز تنها سريالي است كه مراحل توليد آن قبل از ماه رمضان به پايان رسيد.
    رضا جودي در گفت‌وگويي كه با خبرنگار ايسنا داشته، درباره پخش اين سريال گفت:‌ اولين سالي است كه سريالي قبل از افطار پخش مي‌شود و اميدوارم تجربه‌ي موفقي براي ما باشد.
    وي در ادامه گفت:‌ قبل از افطار بيشتر مردم در خانه هستند و انتظار افطار را مي‌كشند‌، پس اين فرصت خوبي است كه يك سريال را نيز تماشا كنند.
    جودي همچنين درباره آماده‌سازي سريال سي‌امين روز قبل از ماه رمضان، خاطرنشان كرد: از آنجا كه قرار بود سي‌امين روز رمضان 89 پخش شود، اين سريال در همان زمان‌بندي چهار ماهه‌اي كه همه كارهاي ماه رمضان ساخته مي‌شوند توليد شده است؛ با اين تفاوت كه اين سريال زودتر آماده شد، اما بقيه سريال‌ها همزمان با پخش، تصويربرداري مي‌شوند.
    مهران رجبي: «سي‌امين روز» 5 سال بعد هم جذاب بود
    مهران رجبي معتقد است:‌ سي امين روز اگر پنج سال ديگر هم پخش مي‌شد، باز موقعيت خود را حفظ مي‌كرد و جذاب بود.
    بازيگر نقش محمود كياني در «سي‌امين روز» در گفت‌وگويي با خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، اظهار كرد: «سي‌امين روز» اگر پنج سال ديگر هم پخش مي‌شد موقعيت خود را حفظ مي‌كرد چرا كه موضوعش براي زمان خاصي نيست و براي دوران است بعضي از موضوعات كهنه نمي‌شوند و جاري هستند.
    او درباره‌ي شتاب‌زدگي در توليد سريال‌هاي مناسبتي بيان كرد: شتاب‌زدگي در ساخت باعث از بين رفتن كيفيت سريال و بي‌احترامي به بيننده مي‌شود و اين قضيه به مديريت مجموعه تلويزيون برمي‌گردد.
    وي همچنين درباره‌ي سريال‌هاي ماه رمضان ابراز عقيده كرد:‌ اين سريال‌ها باعث لطيف شدن فضاي اين ماه مي‌شوند؛ توليد سريال در اين ايام يكي از نقاط مثبت تلويزيون است كه انگيزه افراد را براي وارد شدن به رمضان بيشتر مي‌كند.
    اين بازيگر نيز «سي امين روز» را يك سريال اجتماعي دانست، چراكه قصاص از مسائل جاري اجتماع است و جزو احكام شرع مقدس است.
    به گزارش ايسنا، سريال «سي‌امين روز» به كارگرداني جواد افشار و با بازي آزاده صمدي‌، پژمان بازغي‌، سيما تيرانداز‌، رزيتا غفاري‌، محمود عزيزي‌، كورش سليماني‌، اتابك نادري‌، صفا آقاجاني‌، مهران رجبي‌، ميرطاهر مظلومي‌، بهرام ابراهيمي و ... از شبكه دو سيما به روي آنتن مي‌رود.
    ساير عوامل عبارتند از: نويسنده:‌ سعيد رحماني، دستيار اول كارگردان: برزونيك نژاد‌، مديربرنامه‌ريزي:‌ امين قوامي منشي، صحنه: ليدا مقري‌، طراح صحنه: محسن شريفي.

آخر فروم باز nafe-bandar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سریال به نظر من خوب تموم شد
    درسته سریال یکم تخیلی بود ولی شخصا از پاشایی + بازیش و همینطور دیالوگاش خوشم اومد
    تکلیف همه مشخص شد، حتی لادن که تاثیری اونچنانی نداشت توی داستان، غیر همین 2-3 قسمت آخر
    اما چند نکته عجیب:
    1. پاشایی وکالت تام الاختیار از سیاوش داشت، پس قانونا می تونست در مورد اموالش تصمیم بگیره!
    2. سیاوش تلفنی به نوری گفت خونه رو تقسیم کن... محضر طبق چه سندی می خواست این کارو بکنه؟ نمی دونم قانون ارث چطوره ولی مطمئنا به خواهر ناتنی نمی رسه، فکر کنم به فامیل درجه2 برسه یعنی همون عموی نامردش!

آخر فروم باز nafe-bandar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سریال به نظر من خوب تموم شد
    درسته سریال یکم تخیلی بود ولی شخصا از پاشایی + بازیش و همینطور دیالوگاش خوشم اومد
    تکلیف همه مشخص شد، حتی لادن که تاثیری اونچنانی نداشت توی داستان، غیر همین 2-3 قسمت آخر
    اما چند نکته عجیب:
    1. پاشایی وکالت تام الاختیار از سیاوش داشت، پس قانونا می تونست در مورد اموالش تصمیم بگیره!
    2. سیاوش تلفنی به نوری گفت خونه رو تقسیم کن... محضر طبق چه سندی می خواست این کارو بکنه؟ نمی دونم قانون ارث چطوره ولی مطمئنا به خواهر ناتنی نمی رسه، فکر کنم به فامیل درجه2 برسه یعنی همون عموی نامردش!

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با الناز حبيبي، بازيگري که در 2 سريال ماه رمضان بازي کرد

عصر يك روز تابستاني، اواسط مرداد، منزل الناز حبيبي بوديم. نمي تونم براتون بگم كه چقدر خوش گذشت. يك خانواده فوق‌العاده صميمي و مهربون. با اين كه براي اولين بار بود او را مي‌ديدم، اما آنقدر پر از انرژي و خوش برخورد بود كه دوستاي خوبي براي هم شديم. از همه چيز با هم حرف زديم.از سريال‌هايي كه روي آنتن داره،از كارهاي قبليش. گفتگوي ما رو در يك غروب فراموش نشدني بخونيد،حتم دارم كه لذت مي‌بريد. راستي الناز حبيبي موقع اذان براي همه خوانندگان مجله دعا كرد.

الناز حبيبي از زبان خودش
    سلام. الناز حبيبي در فصل گرم اما زيباي تابستان به دنيا آمد. دقيقا 21/5/1367، مجرد و دانشجوي رشته تدوين است. الناز از سال 1378 كارش را با كانون پرورش فكري كودكان شروع كرده تا به اينجا كه چند سريال و فيلم سينمايي بازي كرده.
    تازه چه خبر
    اخيرا دو تا كار مناسبتي براي ماه رمضان روي آنتن داشتم. يكي «پنج كليومتر تا بهشت» آقاي عليرضا افخمي و «سي‌امين روز» آقاي جواد افشار كه هر دو كار را دوست دارم و همين طورمشغول بازي در سريال جديد «تا ثريا» به كارگرداني آقاي سيروس مقدم نيز هستم. در اين كار با بازيگراني مثل آزيتا حاجيان، هومن سيدي، ليندا كياني، حسين مهري و مهران رجبي همبازي هستم. همين طور فيلم سينمايي «پيتزا مخلوط» به كارگرداني حسين قاسمي جامي را آماده اكران دارم.
    نقطه افتخار كارنامه‌ام
    بازي در سريال «روزگار قريب» آقاي كيانوش عياري هميشه برايم يك افتخار بزرگ است، اما كاري كه باعث شد من ديده شوم، سريال «فاصله‌ها» بود، سريالي كه در ميان مردم جاي خود را باز كرده بود و همه آن را دوست داشتند. نقش صبا برايم يك نقطه پرتاب بود.

بازي در كارهاي مناسبتي
    نمي توانم بگويم اين از خوش شانسي من بوده يا نه، اما امسال دو كار همزمان را روي آنتن دارم.درباره سريال «سي‌امين» روز بايد بگويم اين كار قرار بود سال گذشته پخش شود كه نشد و پخش آن به امسال موكول شد و امسال كه من در كار «پنج كيلومتر تا بهشت» هم بازي داشتم. تا به اين جا كه خدا را شكر همه چيز خوب بوده و از پخش هر دو كار راضي هستم.
    انرژي مردم
    ما مردمان بسيار با هوشي داريم.اين كه كارها را مو به مو دنبال مي‌كنند و براي ديدن كارها وقت مي‌گذارند ارزش زيادي دارد. گاهي از مردم برخوردهايي را مي‌بينم كه باورش برايم سخت است، آنها هنوزهم «صباي فاصله‌ها» را به ياد دارند و برايش دلسوزي مي‌كنند. همين برخوردها براي من يعني بزرگ‌ترين پاداش.
    خدا چه روزي را نياره؟
    آرزو مي‌كنم خدا خيلي از روزها را نياورد. خدا هيچ وقت روزي را نياره كه دل كسي بشكنه واتفاق بدي براي كسي بيفته و كسي غمگين باشه. آرزو مي‌كنم همه آدم‌ها هميشه در آرامش مطلق زندگي كنند.
    الناز حبيبي كيه؟!
    سعي مي‌كنم آدم صبوري باشم. از خودم تعريف نمي‌كنم اما شديدا آدم رازداري هستم. براي دوستي و رفاقت ارزش زيادي قائلم.سعي مي‌كنم كسي را از خودم نرنجانم و تمام تلاشم اين است كه انسان خوبي باشم.
    هزينه الناز حبيبي شدن
    من براي كارم وقت گذاشتم، انرژي زيادي را براي كاري كه دوست دارم صرف كردم، پس گران‌ترين چيزي كه پرداخت كردم عمرم بوده. گاهي شده به مهماني نرفتم، در خانه ماندم و كتاب خواندم، فيلم ديدم تا چيزهاي جديدتري ياد بگيرم. چون كارم برايم ارزش زيادي دارد پس من هم براي آن ارزش قائلم و بهايش را پرداخت مي‌كنم.
    گاهي دلتنگ و گاهي شاد
    خيلي دلم براي صدا كردن مادر تنگ شده. هميشه از ديدن ناراحتي مردم دلتنگ مي‌شوم.از اين كه كسي دلش بشكند به شدت آزرده‌خاطر مي‌شوم و برعكس هميشه از شنيدن صداي خنده آدم‌ها خوشحال مي‌شوم. اين كه مردم به همان چيزي كه خدا به آنها داده قانع هستند و با همان هم مي‌خندند واقعا شاد مي‌شوم.
    حرف آخر
    الان كه سر سفره افطار هستم براي همه خوانندگان خوب‌تان از ته دل دعا مي‌كنم. اميدوارم به هر آنچه كه دوست داريد برسيد.اگر خدا صلاح بداند مطمئن باشيد براي برآورده كردن آرزوهاي‌تان لحظه‌اي ترديد نمي‌كند. باور كنيد...
    از لابه‌لاي حرف‌هاي الناز حبيبي
    خانواده خوبي دارم.
    دلم براي مادرم خيلي تنگ شده.
    براي همه انسان‌ها آرامش را آرزو مي‌‌كنم.
    بازيگري برايم يك احساس مسئوليت است.
    صحبت‌هاي خواهر بزرگ‌تر
    زندگي با يك بازيگر گاهي خوبه و گاهي هم بد، الناز از بچگي كارش را شروع كرده. هميشه از ديدن موفقيت‌هايش از اين كه مردم اين قدر دوستش دارند خوشحال مي‌شوم اما اين خوشحالي با نگراني هم همراه است چون نگران رفت و آمدهايش مي‌شوم، نگران به خاطر مواقعي كه شب كاره دير مي‌خوابه، زود ميره، نگران غذا خوردنش اما همين كه مي‌بينم كارش را دوست داره براي من بسه. بهترين نقشي كه ازش ديدم صباي فاصله‌ها بود. احساس مي‌كردم كه خيلي واقعي است، به نوعي تداعي‌كننده مادرم بود. حركاتش، حتي گريه‌هاش. الناز دختر شيطوني نيست اما زمان‌هايي كه خانه نيست و سر كاره كمبودش حسابي احساس مي‌‌شه. الناز برام خيلي عزيزه. هميشه تلاشم اين بوده كه براش يك دوست باشم تا يك خواهر بزرگ‌تر، سعي كردم به نوعي حمايتش كنم كه او هم با من رفاقت كنه و تا به امروز هم همين طوري بوده و خوشحالم كه با بودنش در كنار خودم،همسرم و دخترم يك «خانواده‌سبز» داريم. خانواده‌اي كه براي شاد كردن هم هر كاري مي‌كنيم و فكر مي‌كنم اين با ارزش‌ترين نعمت دنياست.

الناز عزيزم 21 مرداد سالروز تولدت را تبريك مي‌گويم و برايت آرزو مي‌‌كنم به هر آرزويي كه در دل داري برسي. شاد باشي عزيز دلم.
    خواهرت، افسانه حبيبي
    خانواده سبز

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •