تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: مشکل بالا نیامدن و نصب نشدن ویندوز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض مشکل بالا نیامدن و نصب نشدن ویندوز

با سلام.
    چند روز پیش در حالی که مشغول کار با لپ تاپ بودم ناگهان سیستم ری استارت شد و پس از آن در قسمتی که لوگوی ویندوز 7 می آید سیستم هنگ میکند و دیگر بالا نمی آید.
    پس از آن چند بار اقدام به تعویض ویندوز کردم اما در همان ابتدا پس از اینکه درایورهای سخت افزاری را لود میکند و صفحه آبی رنگ می آید دو باره هنگ میکند. (نسخه های گوناگون ویندوز های 7 و XP را امتحان کردم)
    حتی درایوی که قبلا مربوط به سیستم عامل بود را هم از داخل داس فرمت کردم اما مشکلم حل نشد.
    لپ تاپ من DELL و مدل VOSTRO 1015 است.
    لطفا راهنمایی کنید......

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام.
    چند روز پیش در حالی که مشغول کار با لپ تاپ بودم ناگهان سیستم ری استارت شد و پس از آن در قسمتی که لوگوی ویندوز 7 می آید سیستم هنگ میکند و دیگر بالا نمی آید.
    پس از آن چند بار اقدام به تعویض ویندوز کردم اما در همان ابتدا پس از اینکه درایورهای سخت افزاری را لود میکند و صفحه آبی رنگ می آید دو باره هنگ میکند. (نسخه های گوناگون ویندوز های 7 و XP را امتحان کردم)
    حتی درایوی که قبلا مربوط به سیستم عامل بود را هم از داخل داس فرمت کردم اما مشکلم حل نشد.
    لطفا راهنمایی کنید......
    هی وای بر من!!!

Blue page یا همون صفحه آبی معمولا قسمت پائین علت خرابی رو ذکر میکنه.قبل از نصب ویندوز تو بایوس شما آیا ID Mode رو دستکاری نکردی؟این هم خودش می تونه عامل Bluepage باشه.
    و اما عموما" این نوع خرابی مربوط به رم و در ثانی مربوط به HDD شماست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ممنون از پاسخت اما منظور من bluepage نبود بلکه صفحه آبی رنگی که در هنگام نصب ویندوز با عنوان Setup is starting ظاهر میشه است

داره خودمونی میشه ShahrokH_rt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    MashhaD

پيش فرض

زمانیکه کامپیوتر رومیزی داشتم هر وقت سیستم خود به خود ری استارت میشد یا اینکه موقع نصب ویندوز گیر میکرد میفهمیدم cpu بیش از حد داغ شده که اجازه کار سنگین نمیده، ماله شمام زیاد داغ میکنه؟ کول پد داری؟

داره خودمونی میشه Sky_Jet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

با سلام.
    لطفا راهنمایی کنید......
    ویندوز رو در حالت safe mode اجرا کن ببین اجرا میشه اگه نشد فک کنم شاید لپ تاپت ویروسی شده

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببین دوست من ....

ویروس به صفحه Starting windows کاری نداره شما اگر هارد لب تاب رو جدا کنید بازهم این قسمت رو بایستی رد کنه.مگر اینکه در این قسمت چراغ هارد شما دائم روشن بمونه....

آیا اینطوره؟

می تونید هارد رو جدا کنی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

فکر نمی کنم مشکل از داغ کردن سیستم باشه.
    از طریق safe mode هم سیستم بالا نمیاد.
    در مورد هارد هم باید بگم که در ابتدا چراغش روشن میشه اما بعد از حدود 30 ثانیه خاموش میشه و بعضی وقتا چشمکی می زنه.
    فکر نمیکنم بتونم هارد رو جدا کنم.

داره خودمونی میشه Sky_Jet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

ببین دوست من ....

ویروس به صفحه Starting windows کاری نداره شما اگر هارد لب تاب رو جدا کنید بازهم این قسمت رو بایستی رد کنه.مگر اینکه در این قسمت چراغ هارد شما دائم روشن بمونه....

آیا اینطوره؟

می تونید هارد رو جدا کنی؟
    اگه هارد نباشه سیستم از رو چی میخواد بوت بشه که ویندوز بالا بیاد
    یه کار هست که فک کنم مشکلتو حل کنه البته یکم ناجوره با سی دی ویندوز 7 یا ویندوز xp پارتیشن هاتو کلن پاک کن دوباره پارتیشن بندی کن و ویندوز رو نصب کن ولی همونطور که گفتم باید قید اطلاعاتتو بزنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

مطمئنم که مشکل از هاردمه چون وقتی هارد رو سیستمه Windows Live هم بالا نمیاد و لی با برداشتن اون میشه Windows live رو بالا آورد.
    یه سری از اطلاعات هاردم رو لازم دارم و نمیشه فرمتش کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    منم همین مشکل واسم پیش امده کل هارد رو فرمت کردم از نو پارتیشن بندی کردم اما حالا میخوام ویندوز xp نصب کنم بعد از تنضیمات ساعت یک صفحه آبی میاد و یه سری چیزا روش نوشه.سون هم خواستم نصب کنم همون اول این صفحه آبی رنگ میاد.
    در ضمن سیستم من pc است تقریبا جدید است
    سی پی دو هسته ای - رم 2 گیگ - گرافیک 512 - مادر بورد asuz

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •