تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: مسابقه برگزار کنیم ؟!

راي دهنده
44. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله ، من شرکت میکنم !

23 52.27%
  • بله ، اما من نمیتونم شرکت کنم !

13 29.55%
  • خیر !

1 2.27%
  • اتاق تمساح ها !! : دی

9 20.45%
Multiple Choice Poll.
صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 47

نام تاپيک: [ برگزاری مسابقه ]

حـــــرفـه ای hadi665's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مازندران !

پيش فرض

خوب اولا که سعی میکنیم تا جایی که میشه موضع مسابقه رو محدود نکنیم ! مثلا اگه اگه بگین ساخت فضای داخلی ، دیگه نمیگیم چه فضایی
    از یه خونه گرفته تا حتی یه پارکینگ هم فضای داخلی حساب میشه
    هر کی بتونه یه فضای جذاب تری رو انتخاب کنه توی جذب افراد هم موفق تر خواهد بود

-
    توی نمره دادن هم من فکر میکنم اگه چند تا با تجربه به کار نظر بدن و توی یه گروه با هم مشورت ککنند ، و نفرات برترو انتخاب کنند خیلی بهتر باشه !

در مورد این دوستمون که گفتن رنکینگو اینا باید بگم ما خیلی تلاش کردیم که گالری و سیستم رنکینگ به سایت اضافه بشه اما ادمین ها میگن نمیشه !
    اما من بازم سعیمو میکنم ببینم میتونم راضیشون کنم یا نه

2. 6 کاربر از hadi665 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مازندران !

پيش فرض

دوستان دیگه شده آخر هفته اما هنوز اتفاق نظر روی موضوع نداریما !
    آخرش نظر دوستان چی شد ؟

هوم ؟

4. 3 کاربر از hadi665 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SevenART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Spadanaa_Club

پيش فرض

خوب هادی یه نظر سنجی بزار عزیزم !

بچه ها اون موقع میان نظر میدن

نه بچه ها ؟

6. این کاربر از SevenART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال saber1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

با اینکه تازه اومدم اما فک کنم به مسابقه برسم
    اما موضوع نباید محدود باشه.
    کار باید از نظر تکنیک بررسی بشه فرقی نداره کار داخلی خارجی یا کاراکتر یا ... باشه
    بهرحال
    من هستم
    "I'm IN"

8. 2 کاربر از saber1370 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای SSS_HHH_OOO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

حیف یه کاری گرفم مشغول اونم وگرنه خیلی دوس دارم شرکت کنم
    شایدم شرکت کنم
    به نظرم یه کار معماری خوبه همه شرکت میکنن

10. 3 کاربر از SSS_HHH_OOO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

حیف یه کاری گرفم مشغول اونم وگرنه خیلی دوس دارم شرکت کنم
    شایدم شرکت کنم
    به نظرم یه کار معماری خوبه همه شرکت میکنن
    کاملا موافقم... کار معماری اکثر بچه ها کار کردن و شرکت می کنن ; )

12. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مازندران !

پيش فرض

خوب منم نظرم روی معماریه اما موافقم با اینکه محدودش نکنیم
    حالا یکی میخواد معماری داخلی بسازه ، یکی هم میخواد خارجی
    کلا یه محیط ساخته شه ، یه آبجکت نباشه

دوستان دیگه چه نظری دارند ؟

14. 5 کاربر از hadi665 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه dgx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام

من يه كوچول نظر بدم

من فك ميكنم چون اين مسابقه به احتمال زياد جايزه اي نداره و صرفا جهت بالا بردن توانايي هاي شركت كنندگان برگذار ميشه و ارزش معنوي و اينا , ضمن اينكه ميتونه يه مسابقه باشه ميتونه همكاري تو يه پروژه مشتركم باشه
    يه خط مشي توسط روسا داده ميشه فرضا محيط يه شهربازي.(فرض)
    هر كدوم از شركت كننده ها يه وسيله از شهربازي رو درست ميكنه ضمن اينكه مسابقه پيش ميره به مدل هر شركت كننده از لحاظ ساخت و تكسچر و رندر امتياز داده ميشه . در نهايت شركت كننده ها ابجكتشون رو در اختيار هم قرار ميدن و همه صاحب يه محيط كامل ميشن.(happy end)

ممنون

16. این کاربر از dgx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

خوب منم نظرم روی معماریه اما موافقم با اینکه محدودش نکنیم
    حالا یکی میخواد معماری داخلی بسازه ، یکی هم میخواد خارجی
    کلا یه محیط ساخته شه ، یه آبجکت نباشه

دوستان دیگه چه نظری دارند ؟
    عالیه... خیلی موافقم...
    سلام

من يه كوچول نظر بدم

من فك ميكنم چون اين مسابقه به احتمال زياد جايزه اي نداره و صرفا جهت بالا بردن توانايي هاي شركت كنندگان برگذار ميشه و ارزش معنوي و اينا , ضمن اينكه ميتونه يه مسابقه باشه ميتونه همكاري تو يه پروژه مشتركم باشه
    هر كدوم از شركت كننده ها يه وسيله از شهربازي رو درست ميكنه ضمن اينكه مسابقه پيش ميره به مدل هر شركت كننده از لحاظ ساخت و تكسچر و رندر امتياز داده ميشه . در نهايت شركت كننده ها ابجكتشون رو در اختيار هم قرار ميدن و همه صاحب يه محيط كامل ميشن.(happy end)

ممنون
    آخه در این صورت ، خود شخص انتخاب نمیکنه که چی رو باید بسازه و یه کمی قسمت فان قضیه از بین میره...

+
    خیلی هیجان نداره به نظرم :| : دی

18. 3 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه PrimeP30Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    ¤₪-™ Depth of CGVFX-₪¤

پيش فرض

سلام

من يه كوچول نظر بدم

ممنون
    درود بر همه دوستان 3D کار ؛
    این دوستمون ایده جالبی دادن بیشتر از این جهت که این باعث به وجود اومدن یک کار گروهی به صورت خود به خود میشه و اگه همه همکاری کنند میتونه نتیجه ی جالب و در عین حال عظیمی داشته باشه؟!!
    حالا منم یه طرحی مثل همین به نظرم رسید که خدمتتون عرض میکنم :
    دوستان عزیز اول میخوام یه مقدمه ای در رابطه با طرحم ارائه بدم ؛
    ببینید اینکه ما هی بیایم بگیم مسابقه برگزار کنیم و فلان کنیم و... بی فایدست و یا دیر نتیجه میده و یکی از دلایلش هم میتونه همین باشه که چون این مسابقات یا جایزه نداره و یا اگه داره زیاد پر ر نگ و چشم گیر نیست پس نتیجه جالب در نمیاد ؛ میگید نه ، حالا بیاید یه جایزه بزرگ واقعی برا مسابقات بزارید ببینید چه جوری رقابت ها شکل میگیره ؟!!
    خب البته این فعلا واسه ما جماعت مثل یه رویاست و انشاءالله در آینده به واقعیت تبدیل خواهد شد؟!!
    خب بگذریم زیاد حرف زدم و اما ایده بنده :
    من میگم حالا که ما سرمایه ای نداریم که جایزه بزرگ بزاریم پس بیاید دست به دست هم بدیم و مرد و مردونه و با همدلی و یکرنگی یه کار دسته جمعی ارائه بدیم ، درست مثل یه شرکت انیمیشن سازی و بدین شکل که مثلا یه پروژه رو با هماهنگی همه دوستان تعیین میکنیم بعد از اون شروع میکنیم به تقسیم کردن مراحل کار بین بچه های گروه بدین صورت که مثلا همون شهربازی که دوستمون گفتن رو به عنوان پروژه هدف در نظر بگیرید ؛ حالا پروژه مشخص شده و باید جزیئات اون رو مشخص کنیم مثلا محیط شهربازی در چه ابعادی باشه بعد چه وسایلی داخلش وجود داشته باشه ، اینها دونه دونه مشخص بشه با اندازه های حدودی و. ..(البته سیستم کاری پروژه و نرم افزارهای مورد استفاده به جهت تعامل فایل ها بین اعضای گروه باید از قبل مشخص و یکسان شده باشه که وسط کار به مشکل بر نخوریم و همه چیز طبق برنامه ریزی پیش بره) خب بعد از اینکه جزییات و ملزومات پروژه مشخص شد ، نوبت میرسه به تقسیم بندی کارها بین اعضای گروه به عنوان مثال محیط و آبجکت ها به تمام اعضا معرفی می شه و میریم واسه به عهده گرفتن وظایف مربوطه مثلا کسایی که میتونن مدل کنند اونا کار مدلینگ رو بر عهده میگیرند ، اونایی که تو متریال و بافت دهی واردن این قسمت رو برعهده میگیرند و بقیه قسمت ها هم بدین شکل تا الی آخر.........این تا اینجای کار!!
    خب ، وقتی هرکسی بخش مربوطه رو انتخاب کرد و وظیفش تعیین و تایید شد ، اون موقع تمامی این وظایف همراه با نام کاربری شخص مربوطه در یک جدول ثبت میشن و در ابتدای تاپیکی که برای این پروژه ایجاد خواهد شد ، درج شده و ضمیمه میشه تا اعضا بدونن که وقتی آیتم محوله رو انجام دادن اون رو باید برای کی بفرستن تا بخش بعدی رو اعمال کنه و به همین روال تا آخرین مرحله که کمپوزیت پروژه هست و بدست عضو مربوطه خوهد رسید..؟!!
    خب با این فرض که این اقدامات تا اینجا صورت گرفت و قراره انشاءالله پروژه کلید بخوره ، خب فعالیت گروه که شروع شد چون این پروژه مرحله به مرحله هست مثلا مرحله اول که مدلینگه ، هر عضوی که آبجکت مربوطه اش رو مدل کرد تو تاپیک میذاره تا بقیه روش نظر بدن و وقتی که دیگه ایراداتش بر طرف شد تایید میشه واسه مرحله بعد و سورس اون به عضو بعدی داده میشه تا اون هم عملیات مربوطه رو انجام بده و به همین روال تا آخر..؟!!
    از دوستان عزیز می خواهم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات سازندشون رو در راه شکل گیری این پروژه و فعالیت ارزشمند ارائه بدن...؟!
    ..................................................
    .....................................
    .....................
    نکته : شاید دوستان بگن که این زمان بره ، بله ممکنه زمان بر باشه ولی اگه بچه ها یه همتی بکنند میتونه زودتر انجام بشه و اگه این پروژه بدرستی و تا آخر به سر انجام برسه مطمئنا انشاءالله در آینده کارهای بهتری ارائه خواهد شد و آینده ی روشنی در انتظارمون خواهد بود ، مطمئن باشید دوستان؟!!
    --------------------------------------------------------
    تبصره 1: برای هر مرحله از پروژه یه زمان معین میشه مثلا برای مدلینگ تعیین میشه که اعضای این بخش 15 روز برای ارائه کارهاشون فرصت دارن و اگه تو این مدت ، تا نیمه اول فرجه زمانی تعیین شده هیچ کاری انجام ندادن باید اعلام کنن و از گروه انصراف بدن تا کارشون رو یکی دیگه بر عهده بگیره و اگه اعلام نکردند و نیمه اول فرجه زمانی گذشت سر گروه موظفه که این موضوع رو به اعضای گروه ابلاغ کنه تا انجام اون قسمت رو یکی بر عهده بگیره که پروسه کاری پروژه دچار وقفه نشه...؟!!!
    --------------------------------------------------------
    تبصره 2 : هر بخش باید به ترتیب انجام بشه مثلا اول قسمت مدلینگ که تکمیل شد ، بریم سراغ مرحله ی بعد ، با این کار برای نظر دادن درباره کارها بی نظمی ایجاد نمیشه و منظم تر خواهد بود.
    دوستان عزیز میدونم که زیاد حرف زدم و سرتون رو بدرد آوردم ولی خواهشا روی این طرح مثبت فکر کنید و به جنبه های منفی زیاد اهمیت ندید و کم و کاستی کار رو با نظرات و ایده های سازندتون بر طرف کنید و برای انجام این کار مشتاق باشید و مطمئن باشید که اگر با همدیگه همکاری کنیم و همدل و یکرنگ و مثبت اندیش باشیم مسلما به یاری خداوند موفق و پیروز خواهیم شد و این کار خودش یه جذابیت و هیجان خاصی داره که اون چیزی نیست جز انجام یه کار گروهی با همدیگه که در این کار همه سعی می کنند که بهترین کار ها رو ارائه بدن و در ضمن منتظر و مشتاق به پایان رسیدن پروژه و دیدن نتیجه کار گروهیشون خواهند بود که لذتی بس فروان خواهد داشت!!!
    دوستان عزیز توجه داشته باشید که این حرکت میتونه واسه ما مثال جرقه ای باشه که موتور یه وسیله نقلیه بسیار بزرگ و سنگین رو روشن میکنه و اون رو واسه پیمودن مسافتی طولانی برای رسیدن به مقصدی معین به راه میندازه؟1پس بیایید با همدیگه این جرقه رو بزنیم؟!!
    -----------------------------------------------
    در آخر هم یه حدیث و چند تا جمله میگم و پستم رو به پایان میرسونم :
    به نقل از مولایمان حضرت علی (ع) که می فرمایند : کسی که سوء ظن شدید دارد از لذت حیات محروم و بی بهره است.
    بیایید به هم اعتماد کنیم و دست بدست هم بدیم و باهم وهمکاری همدیگه راه موفقیت رو طی کنیم دوستان ، لااقل برای یک بار هم که شده این کار رو تجربه کنیم و به سرانجام برسونیمش تا نحوه ی کار گروهی برای همه به خوبی جا بیفته؟!! حتما که نباید مسابقه مصداق واقعی این کلمه باشه ، همین کاری که انشاءالله ما انجام بدیم خودش یه نوع مسابقه است البته دوستانه و بدون اینکه کسی نیت برتری خودش بر دیگران رو در سر داشته باشه و بخواد خود نمایی کنه؟!!!

به امید موفقیت 100% برای همگی بچه های 3D کار ،
    منتظرتون حضور سبزتان هستم بچه ها...
    «و من الله توفیق».

20. این کاربر از PrimeP30Master بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

dgx

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •