تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: سوال در مورد باترى ipad 4G

داره خودمونی میشه pakhme2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض سوال در مورد باترى ipad 4G

سلام، من يه ipad 4G 64gb دارم كه تقريبا نصفشو اپ ريختم، مشكلم اينه كه هر بار شارژ كاملش حدود ١٠ ساعت طول ميكشه، ميخواستم بدونم كه اين زمان طولاني واسه شارژ طبيعيه؟ و يه سوال ديگم اينكه وقتي از تبلت استفاده نميكنين و واي فاي و سلولار هم خاموشه هر روز تقريبا چند درصد از شارژش كم ميشه؟ در واقع زمان standby نرمال چقده؟
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

سلام، من يه ipad 4G 64gb دارم كه تقريبا نصفشو اپ ريختم، مشكلم اينه كه هر بار شارژ كاملش حدود ١٠ ساعت طول ميكشه، ميخواستم بدونم كه اين زمان طولاني واسه شارژ طبيعيه؟ و يه سوال ديگم اينكه وقتي از تبلت استفاده نميكنين و واي فاي و سلولار هم خاموشه هر روز تقريبا چند درصد از شارژش كم ميشه؟ در واقع زمان standby نرمال چقده؟
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    سلام ... آیپد شما چه نسلی هست ؟ iPad 1- iPad 2 3 4 ؟

ولی در کل طبیعی نیست اگر با شارژر 10 وات خود آیپد شارژ میکنید ... ( حداکثر زمان 5 ساعت برای آیپد های 3 و 4 )

زمان استندبای آیپد 720 ساعت هست تقریبا ...

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام ... آیپد شما چه نسلی هست ؟ iPad 1- iPad 2 3 4 ؟

ولی در کل طبیعی نیست اگر با شارژر 10 وات خود آیپد شارژ میکنید ... ( حداکثر زمان 5 ساعت برای آیپد های 3 و 4 )

زمان استندبای آیپد 720 ساعت هست تقریبا ...
    نسل ٤ هست، از روز اول همينطور بوده شارژرم هم ١٠ واته، به نظرتون مشكل از كجاست؟ ممكنه از شارژر باشه؟ چون همون اول روكش پلاستيكيه usb سيم شارژر در اومد كه مجبور شدم بهش چسب بزنم. ممكنه خود تبلت مشكلي داشته باشه؟ تو شارژ نگه داشتن مشكلي نداره.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

نسل ٤ هست، از روز اول همينطور بوده شارژرم هم ١٠ واته، به نظرتون مشكل از كجاست؟ ممكنه از شارژر باشه؟ چون همون اول روكش پلاستيكيه usb سيم شارژر در اومد كه مجبور شدم بهش چسب بزنم. ممكنه خود تبلت مشكلي داشته باشه؟ تو شارژ نگه داشتن مشكلي نداره.
    سلام... شارژر نسل چهارم 12 وات هست ... اگر کابل usb پارگی داره حتما با یک کابل اورجینال تست کنید ( بهتره کلا کابل رو عوض کنید ) برای خرید اگر دسترسی به فروشگاه معتبر ندارید از چاره خرید اینترتی کنید ...

احتمالا مشکل از کابل هست یا نهایتا از سارژر ... چون آیپد مشکل شارژ دهی نداره .

5. این کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام... شارژر نسل چهارم 12 وات هست ... اگر کابل usb پارگی داره حتما با یک کابل اورجینال تست کنید ( بهتره کلا کابل رو عوض کنید ) برای خرید اگر دسترسی به فروشگاه معتبر ندارید از چاره خرید اینترتی کنید ...

احتمالا مشکل از کابل هست یا نهایتا از سارژر ... چون آیپد مشکل شارژ دهی نداره .
    شارژر من ١٠ واته و اصلا با اون چيزى كه تو عكسا ديدم فرق ميكنه

جاي شارژر تو جعبه هم با عكسا فرق داره و به جاى يك گودى دو تا گودى جدا داره، شارژر اصليش همينه؟ چرا مال من اينجوريه؟
    جعبه من این شکلیه فقط کابل lighting داره که اونم روکش usb اش همون دفعه اول در اومد:

ولی این بسته بندی و شارژر مال آیپد نسل 2 و 3 هست! مگه همچین چیزی میشه؟ پشت جعبه لیبل خورده ipad 4G، تو سایت apple هم شماره سریال رو چک کردم درست بود.
    چیکار کنم؟ مال کس دیگه ای هم اینجوری هست؟
    Last edited by pakhme2000; 23-02-2014 at 11:49.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

شارژر من ١٠ واته و اصلا با اون چيزى كه تو عكسا ديدم فرق ميكنه

جاي شارژر تو جعبه هم با عكسا فرق داره و به جاى يك گودى دو تا گودى جدا داره، شارژر اصليش همينه؟ چرا مال من اينجوريه؟
    جعبه من این شکلیه فقط کابل lighting داره که اونم روکش usb اش همون دفعه اول در اومد:

ولی این بسته بندی و شارژر مال آیپد نسل 2 و 3 هست! مگه همچین چیزی میشه؟ پشت جعبه لیبل خورده ipad 4G، تو سایت apple هم شماره سریال رو چک کردم درست بود.
    چیکار کنم؟ مال کس دیگه ای هم اینجوری هست؟
    سلام ... شارژر آیپد نسل ۴ به بالا ۱۲ وات هست ... اون دو قسمتی بودن شارژر هم مربوط به پارت نامبر هست ... مثلا عکسی که قرار دادید برای انگلیس و هنگ کنگ و کشور های وابسته هست ... ( نوع سری شارژر فقط متفاوته )

Sent from my iPhone 5

8. این کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •