تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشاوره برای خرید اسمارت فون با بودجه نزدیک به 700 هزار تومن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

13 مشاوره برای خرید اسمارت فون با بودجه نزدیک به 700 هزار تومن

میخوام با بودجه ی نهایت هفتصد تومنی یه اسمارت فون با سیستم عامل آندروید بگیرم ، برندش برام فرقی نمیکنه مهم کیفیتو کاراییشه، دیگه اگه سوالی مونده دوستانِ متخصص باید بپرسن ازم!
    دوستان فقط یه مسئله دیگه ایم مطرحه اونم این که میخوام با توجه به انتشار ورژن 5 اندروید گوشی مذکور رو هم با این سیستم عامل تهیه کنم چطوری میتونم اینکار رو بکنم؟
    یه نکته ی دیگم که شاید طرحش لازم باشه اینه که قصد دارم خرید اینترنتی انجام بدم شاید قیمت ها نازل تر باشه

یه توضیح مختصری راجب انتظاراتم بگم:

من در وهله اول قدرت سخت افزاریش برام مهمه خیلی.. ترجیح میدم از این جهت تا میشه سریع باشه
    بعد از اون کیفیت دوربینهاش و البته فلش داشتنش برام مطرحه ،همچنین داشتن امکانات جی پی اس قطب نما و خیلی تایین کنندست برام، مثلا ببین من یه گوشی هواوی 350 تومنی رو دیدم که همه ی این امکانات رو باهم داشت ولی سامسونگ 600 تومنی دیدم که نصف این امکانات رو داشت فقط ،ینی حتی دوربینش هم فلش نداشت،واقعا برام عجیب بود یه همچین چیزی ! در صورت امکان اندروید پنج رو هم ساپورت کنه

بعد مسئله ی بعدی مسئله قیمته
    سایت دیجی کالا "مثلا"قیمت sony t2 رو زده تقریبا 850 تومن!
    تجربه ثابت کرده که قیمت های بازار معمولا 100 200 تومن از دیجیکالا هم بیشترن
    ولی سایت مبایل.آی آر زده با قیمت 650 ای هم گیر میاد
    الان من چیکار کنم باید که گوشی رو با نازل ترین قیمت ینی 650 تومن بگیرمش؟

Last edited by ∞ LuCiFeR ∞; 18-06-2015 at 10:17.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میخوام با بودجه ی نهایت هفتصد تومنی یه اسمارت فون با سیستم عامل آندروید بگیرم ، برندش برام فرقی نمیکنه مهم کیفیتو کاراییشه، دیگه اگه سوالی مونده دوستانِ متخصص باید بپرسن ازم!
    دوستان فقط یه مسئله دیگه ایم مطرحه اونم این که میخوام با توجه به انتشار ورژن 5 اندروید گوشی مذکور رو هم با این سیستم عامل تهیه کنم چطوری میتونم اینکار رو بکنم؟
    یه نکته ی دیگم که شاید طرحش لازم باشه اینه که قصد دارم خرید اینترنتی انجام بدم شاید قیمت ها نازل تر باشه

یه توضیح مختصری راجب انتظاراتم بگم:

من در وهله اول قدرت سخت افزاریش برام مهمه خیلی.. ترجیح میدم از این جهت تا میشه سریع باشه
    بعد از اون کیفیت دوربینهاش و البته فلش داشتنش برام مطرحه ،همچنین داشتن امکانات جی پی اس قطب نما و خیلی تایین کنندست برام، مثلا ببین من یه گوشی هواوی 350 تومنی رو دیدم که همه ی این امکانات رو باهم داشت ولی سامسونگ 600 تومنی دیدم که نصف این امکانات رو داشت فقط ،ینی حتی دوربینش هم فلش نداشت،واقعا برام عجیب بود یه همچین چیزی ! در صورت امکان اندروید پنج رو هم ساپورت کنه

بعد مسئله ی بعدی مسئله قیمته
    سایت دیجی کالا "مثلا"قیمت sony t2 رو زده تقریبا 850 تومن!
    تجربه ثابت کرده که قیمت های بازار معمولا 100 200 تومن از دیجیکالا هم بیشترن
    ولی سایت مبایل.آی آر زده با قیمت 650 ای هم گیر میاد
    الان من چیکار کنم باید که گوشی رو با نازل ترین قیمت ینی 650 تومن بگیرمش؟

راجع ب گوشی باید بگم ب نظر من بهترین انتخابا ب ترتیب HTC DESIRE 816 و LG G3 BEAT هستن ک 816 الان آپدیت اندروید 5 اومده براش و LG هم براش اومده فکرکنم...
    باتری و دوربین و مشخصات سخت افزاری قابل قبولی دارن نسبت ب قیمت...

اون 816 هم خودم باهاش کارکردم مخصوصا وقتی اندروید5 شده خییییلی روون و بدون لگ و هنگ شده انصافا...دوربین پشت13و جلو5 و باتری2600 و صفحه بزرگ و اسپیکرهای خوب و طراحی شیک...
    ضمنا منظورم از 816 نسخه اصلی و تک سیم هستش...نه 816G و غیره

در مورد قیمت هم اگر تهرانی تا اونجا ک من میدونم و بارها خودم خریدم ارزونترین جایی ک میشه گوشی خرید طبقه5و6 پاساژ علادین هستش ک گوشیای بدون گارانتی هم دارن و قیمتش کف قیمت ممکنه...البته موقع خرید اولا حواست ب پلمپ باشه و اینکه همونجا سریع همه چیشو تست کن دوربین و تاچ و مکالمه و...3دقیقه بیشتر طول نمیکشه...

مبارکه
    یاعلی
    Last edited by mhda69; 18-06-2015 at 11:58.

3. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

راجع ب گوشی باید بگم ب نظر من بهترین انتخابا ب ترتیب HTC DESIRE 816 و LG G3 BEAT هستن ک 816 الان آپدیت اندروید 5 اومده براش و LG هم براش اومده فکرکنم...
    باتری و دوربین و مشخصات سخت افزاری قابل قبولی دارن نسبت ب قیمت...

اون 816 هم خودم باهاش کارکردم مخصوصا وقتی اندروید5 شده خییییلی روون و بدون لگ و هنگ شده انصافا...دوربین پشت13و جلو5 و باتری2600 و صفحه بزرگ و اسپیکرهای خوب و طراحی شیک...
    ضمنا منظورم از 816 نسخه اصلی و تک سیم هستش...نه 816G و غیره

در مورد قیمت هم اگر تهرانی تا اونجا ک من میدونم و بارها خودم خریدم ارزونترین جایی ک میشه گوشی خرید طبقه5و6 پاساژ علادین هستش ک گوشیای بدون گارانتی هم دارن و قیمتش کف قیمت ممکنه...البته موقع خرید اولا حواست ب پلمپ باشه و اینکه همونجا سریع همه چیشو تست کن دوربین و تاچ و مکالمه و...3دقیقه بیشتر طول نمیکشه...

مبارکه
    یاعلی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] "دو تافاصله بین حروف رو بردارید ک نشون بده ادرسو"
    دوستان این لینک بالا رو ببینید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و Sony Xperia SP رو ببینید (دو تا فاصله گذاشتم بین حروف اونارو بردارین که نمایش بده)
    بنظرتون کدوم مناسب تره برا خرید؟
    الان T3 و honor 3c نزدیک 100 200 تومن اختلاف قیمت دارن!ولی هواوی یه گیگ رمش از سونی قوی تر هم هست!الان اینجا من شدیدا گیج شدم هواوی به نظر بسیار مقرون به صرفه تر میاد رمش هم بیشتره.. الان بنظرتون کدومو انتخاب کنم خوبه؟ خفن گیج شدم هواوی چینیه کالای چینیو به غیرقابل اعتماد بودن میشناسن همه سونی ژاپنی پرستیژشم بالاس ولی قیمت و ارقام یه حرف دیگه دارن میزنن وسوسه میکنن ادمو!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان یه مدل گوشی پیدا کردم Huawei Ascend G750 U10 Dual SIM مشخصاتش شدیدا تعجب برانگیز بود دوربین 13 سی پی یو هشت هسته ای رم دو فقط هم با 700 هزار تومن :/ نظرتون راجع بهش چیه؟ من تا پیش از این دیگ تقریبا میخواستم سونی t3 رو بگیرم"اونم همین قیمته" ولی این باعث شد شدیدا مردد بشم الان باید چیکار کنم؟ :/
    نظرات سایت دیجیکالا رو خوندم هیچ کس نمیگفت که خریدم و راضی نیستم ولی همه فقط نهایتا سه هفته بود ک دستشون بوده و مدت زیادی بنظر نمیرسید که گذشته باشه براشون.. الان نظرتون چیه واقعا این هشت تا هسته و رم دو گیگ میتونه از تی 3 بهتر باشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

بعد دوستان این هواوی جی 750 اندروید پنج هیچ جوره براش نمیاد؟صبر کردن فایده نداره؟ سایتش نمیزنه دراین باره چیزی؟ این رو هم بدونم دیگ فک کنم تموم شه این قائله

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •