تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 329 از 475 اولاول ... 229279319325326327328329330331332333339379429 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,281 به 3,290 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

اگه نباشه جاش خالی می مونه mo_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    قـــــــــــــم

پيش فرض

پس نظر شما آی پد 4 هست درسته ؟
    والله میگن نرم افزار های IOS راحت گیر نمیاد، و تو ایران کلآ مشکلات زیاد داره. درسته یا که دیگه این مشکلات برطرف شده ؟
    با این اوصاف پیشنهاد شما چه محصولاتی هستن با 2 میلیون تومن؟ ویندوزی یا IOS ؟
    من خودم nexus 7 2013 دارم. ازش ناراضی هم نیستم بلکه خیلی هم راضی ام. ولی شما که 2 تومن داری دارم بهت چیزای بهتری پیشنهاد می دم، مثل آی پد 4 (البته آی پد Air هم داره میاد که هم از iPad 4 قوی تره هم وزنش حدود 400 و خرده ای گرمه (با اینکه صفحه ش 9.7 اینچه!) ، تبلت ویندوزی هم چیز خوبیه. (منظورم ویندوز فون نیست) منظورم ویندوز 8ـه. اگه بیشتر داشتید که Surface رو پیشنهاد می کردم!

2. این کاربر از mo_sa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض تبلت TwinMOS TwinTAB 8GB

سلام
    دوستان کسی از میون شما هست که درباره این مدل تبلت
    TwinMOS Twin اطلاعاتی داشته باشه؟ هم قیمتش به نظرخوب میاد (570000 تومن) و هم سیم کارت می خوره و قابلیت مکالمه و رادیو هم داره.
    امکانات:قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - قابلیت نصب سیم کارت به همراه قابلیت مکالمه - GPRS - GPS - Edge - بلوتوث - قابلیت نصب کارت حافظه - دوربین - وب کم - رادیو - حسگر شتاب سنج - USB - microUSB

می خواستم نظر دوستان رو درباره ش بدونم.
    اینم آدرس سایت کمپانی:
    http://www.twinmos.com/products/multimedia-communication/tablet-pc/twintab-t7283gd1-7-wifi-3g-detail

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

منظور من ویندوز فون نبود. تبلت ویندوزی رو می گم که روش ویندوز 8 نصبه. ویندوز فون که برای موبایله، نه تبلت.
    داداش منظورم کلی بود که ی دفعه نره مثلا سراغ فبلت نوکیا

5. این کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mo_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    قـــــــــــــم

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی از میون شما هست که درباره این مدل تبلت
    TwinMOS Twin اطلاعاتی داشته باشه؟ هم قیمتش به نظرخوب میاد (570000 تومن) و هم سیم کارت می خوره و قابلیت مکالمه و رادیو هم داره.
    امکانات:قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - قابلیت نصب سیم کارت به همراه قابلیت مکالمه - GPRS - GPS - Edge - بلوتوث - قابلیت نصب کارت حافظه - دوربین - وب کم - رادیو - حسگر شتاب سنج - USB - microUSB

می خواستم نظر دوستان رو درباره ش بدونم.
    اینم آدرس سایت کمپانی:
    http://www.twinmos.com/products/multimedia-communication/tablet-pc/twintab-t7283gd1-7-wifi-3g-detail
    لینک رو دیدم. به نظر چیز خوبی میاد نسبت به قیمتش... سی پی یوی 2 هسته ای 1.5 ... رمِ 1... چیز خوبی بود. می ارزه به قیمتش.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

لینک رو دیدم. به نظر چیز خوبی میاد نسبت به قیمتش... سی پی یوی 2 هسته ای 1.5 ... رمِ 1... چیز خوبی بود. می ارزه به قیمتش.
    مرسی که لینک رو دیدید. آره به نظر من هم خوبه. ساخت کشور تایوان. کمپانیش تو دوبی هم شعبه داره و نمایشگاه زده بود.
    گارانتی ش هم تو ایران واسه شرکت اس جی هست. وسوسه شدم که بخرمش. یه خورده دیگه هم پرس و جو کنم ببینم دیگران چی می گن؟

8. این کاربر از nima-62 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بچه ها یه تبلت زیر ۶۰۰ تومان بگین . اولا مارک و اینا مهم نیست حتی اگه ساخت مریخ باشه دوم فقط باتری مهمه یعنی خیلییی مهمه و حافظه رم . بقیش مهم نیست
    Asus memopad hd مدل هفت اينچي اش بهترين انتخاب تو اين رنج قيمته

10. این کاربر از bleu2u4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

پس نظر شما آی پد 4 هست درسته ؟
    با این اوصاف پیشنهاد شما چه محصولاتی هستن با 2 میلیون تومن؟ ویندوزی یا IOS ؟
    اصولا تنها دليلي كه الان براي رفتن به سمت تبلت هاي اندرويدي هست محدوديت بودجه است
    وگرنه براي كسي با بودجه شما بهترين راه انتخاب از ميون مدلهاي مختلف ايپده
    فكر تبلت هاي ويندوزي (منظور ويندوز آرتي) از سرت بيرون كنيد كه هنوز خيلي از مهمترين برنامه ها هم براش عرضه نشده چه برسه به برنامه هاي متفرقه تر

والله میگن نرم افزار های IOS راحت گیر نمیاد، و تو ایران کلآ مشکلات زیاد داره. درسته یا که دیگه این مشکلات برطرف شده ؟
    كيا ميگن؟تا اونجايي كه من ميدونم اين فعلا فروشگاه رسميه گوگله كه ايرانيا نميتونن ازش برنامه نصب كنن وگرنه ايتيونز غير از يه مدت كوتاه تو چند سال پيش مشكلي براي دانلود برنامه هاش نداره
    از لحاظ كيفيت برنامه ها هم كه چيزي نگم بهتره تفاوت از زمين تا اسمونه

12. 2 کاربر از bleu2u4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MESI08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان تا 1 تومن یه تبلت 8 اینچ به بالا میخوام که فقط باهاش کتاب و pdf بخونم . به نظرتون کدوم از همه بهتره ؟ یا امکان داره قیمتا بیاد پایین ؟ یا محصولات جدید وارد بشه ؟

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

دوستان تا 1 تومن یه تبلت 8 اینچ به بالا میخوام که فقط باهاش کتاب و pdf بخونم . به نظرتون کدوم از همه بهتره ؟ یا امکان داره قیمتا بیاد پایین ؟ یا محصولات جدید وارد بشه ؟
    تبلت خیلی خوبیه
    Lenovo s6000

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

15. 2 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    یه تبلت میخوام با مشخصات:9 یا 10 اینچ اندازه وسیم کارت خور و قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای و سیم کارت را داشته باشد با محدوده قیمت یک تا1.5 میلیون.
    تبلت های -lenovo ideapad s6000- hundai t10 16g-galaxy tab2 10.1 p5100 -galaxy tab3 10.1 p5200 چطور هستند؟
    لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون
    Last edited by punishment; 31-10-2013 at 14:52.

17. این کاربر از punishment بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •