تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 475 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

این هم یه خبر خوش برای طرفدارای سونی:
    تبلت جدید سونی یه تبلته که مهمترین مشخصش بازیه یا به عبارت دیگه یه تبلت پلی استیشنه!

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

این هم خبر کامل از تبلت جدید سونی:

این مقاله رو هم به نقل از نارنجی براتون درج میکنم که در واقع از گیزمودو گرفته شده!
    خوب سونی بالاخره در یک کنفرانس خبری تبلتهای خودش رو معرفی کرد. برخلاف تصور ما که فکر میکردیم قراره فقط یک تبلت توسط این شرکت عرضه بشه، سونی این بار دو تبلت رو عرضه کرده!
    با دو تبلت اندرویدی این شرکت به نام های S1 و S2 آشنا بشید. ‏
    ‏هر دو تبلت از نسخه هانی کام اندروید استفاده میکنن و پردازشگر Tegra2 دارند. اما در دو شکل متفاوت طراحی شدند. تبلت S1 با دو دوربین و در سایز 9‪.‬4 اینچی است و قسمت بالاش یه زاویه داره که اون و شبیه یه مجله میکنه که تا شده. مدل S2 هم دو نمایشگر 5‪.‬5 اینچی داره و مثل کتاب بسته می شه. سونی نرم افزار کتابخوانش رو هم به شکلی طراحی کرده که هر صفحه رو بتونین روی یه نمایشگر ببینید. درست مثل یه کتاب واقعی. ‏

سونی گفته که نمایشگرهای S2 عملکرد ترکیبی دارند. وقتی وبگردی می کنید هر دو نمایشگر یکی می شن و صفحه ی نمایش بزرگی رو میسازند. اما وقتی ایمیل چک می کنید یا یادداشت می کنین نمایشگر پایین به صورت مجزا عمل می میکنه و مثلا تبدیل به کیبرد میشه. ‏

این دو تبلت با فروشگاه دانلود سونی به بازار ارایه میشند پس یه گزینه های عالی برای موسیقی، فیلم و کتاب هستند. ضمنا هر دو تبلت گواهی پشتیبانی از پلی استیشن رو هم دارند. ‏

تبلت S1 سونی میتونه به عنوان کنترل از راه دور محصولات مختلف سری براویا این شرکت مثل تلویزیون و پخش کننده بلو-ری هم عمل کنه. یا اینکه برعکس صوت و تصویر رو از روی خودش روی تلویزیون بفرسته. ‏

سونی در کنفرانس امروزش خیلی در مورد مشخصات فنی یا تاریخ عرضه و قیمت صحبت نکرده. اما چیزهایی که لو رفته اینه که هر دو تبلت از WiFi و شبکه های 3G و 4G پشتیبانی می کنند. در مورد قیمت هم از منابع غیر رسمی خبر رسیده که مدل S1 با قیمت ۵۹۹ دلار و S2 با قیمت ۶۹۹ دلار به بازار ارایه میشند. ‏

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض اگر چه سیستم عامل این تبلت هنوز مشخص نیست ولی چون جالب بود براتون درجش میکنم!

تبلت ها بزرگ شده ی تلفن های همراه و کوچک شده ی نت بوک ها هستند. بزرگ ترین کمبودی که می توان به تبلت ها وارد کرد، نداشتن صفحه کلید واقعی ست که البته این مشکل با اتصال یک صفحه کلید خارجی رفع می شود.

شرکتی به نام Kosmaz Technologies با درک این موضوع و آینده ی دستگاه های پرتابل طرحی را آماده کرده تا بتوان به راحتی یک گوشی، تبلت و نت بوک را باهم در اختیار داشت. در این طرح ابتکاری، تلفن همراه به صورت همیشگی قابل استفاده است. برای استفاده از تبلت، گوشی را درون تبلت قرار می دهیم. در حقیقت تلفن همراه تنها نقش برقرار کننده ی ارتباط از طریق شبکه و پردازشگر را بازی می کند. حال می توان به راحتی از تبلت استفاده کرد و دیگر نیازی نیست تلفن خود را در جیب خود قرار دهیم. حال اگر در وضعیت مناسبی باشیم و نیاز به صفحه کلید داشته باشیم، کافی ست تبلت را درون یک کیس قرار دهیم. این کیس تنها دارنده ی یک صفحه کلید است و البته یک رابط برای ارتباط با تبلت. قسمت پشتی این کیس طوری طراحی شده که بتواند تبلت را در حالت عمودی نگه دارد. حالا کاربر در حقیقت از یک نت بوک استفاده می کند. مجموعه ی طراحی شده، به بهترین وجه باهم هماهنگ هستند و از این بابت مشکلی در عدم تطابق وجود ندارد.

از مشخصاتی که برای این مجموعه در نظر گرفته شده، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پردازنده ی دو هسته از نوع NVIDIA Tegra 2 با فرکانس یک گیگاهرتز
    یک گیگابایت حافظه*ی در حال اجر و ۱۶ گیگابایت حافظه*ی اصلی
    صفحه نمایش گوشی: ۴ اینچ با رزولوشن ۶۴۰×۹۶۰، صفحه نمایش تبلت ۱۰.۱ اینچ با رزولوشن ۷۶۸×۱۰۲۴
    سیستم عامل اندروید نسخه ی ۳
    پشتیبانی از شبکه های GSM و WCDMA
    پشتیبانی از بلوتوث، Wi-Fi، NFC و A-GPS
    دوربین ۵ مگاپیکسل به همراه فلاش

نام این گجت جالب Compufon است. هنوز در مورد زمان ورود به بازار و یا قیمت آن حرفی به میان نیامده است.

منبع:
    ---------.ir
    Last edited by tanatos; 27-04-2011 at 20:41.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

مدتی است شرکت کره ای و نه چندان معروف Hardkernel با محصولات اندرویدی خود از تبلت گرفته تا کنسول بازی جای پای خود را میان تبلت سازان باز نموده است.
    به گزارش ایتنا، آخرین محصول این شرکت تبلتی با نام ODROID-A است که از سیستم عامل اندروید ۲.۳ (Gingerbread) استفاده می کند.

این تبلت با صفحه نمایش ۱۰ اینچی وضوح تصویری برابر 736*1366 دارد که در میان تبلت های مشابه وضوح بسیار بالایی محسوب می شود.
    ODROID-A از پردازنده دو هسته ای Exynos ۴۲۱۰ با مدل ARM Cortex-A۹ محصول سامسونگ استفاده می کند .
    به گزارش ایتنا، این تبلت مجهز به دو درگاه MicroSD، مودم HSPA+، خروجی HDMI، و یک درگاه USB ۲.۰ است.
    این محصول از یک دوربین ۱.۳ مگاپیکسلی در جلو و یک دوربین ۳ مگاپیکسلی در پشت نیز استفاده می کند.
    قدرت باتری های این تبلت نیز به ۹۰۰۰ mAh می رسد که در میان رقیب های خود میزان قابل توجهی به حساب می آید.
    از ویژگی های دیگر سخت افزاری ODROID-A می توان به ۱ گیگابایت رم DDR۲، و حسگر ژیروسکوپ و شتاب سنج ۳ محوره محوره اشاره کرد.
    محصول Hardkernel با قیمت ۷۵۰ دلار به زودی عرضه خود را در بازارهای جهانی آغاز می کند.
    منبع:
    ---------.ir

5. این کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

در کنفرانس خبری اخیر، توشیبا اعلام کرد که قصد دارد اولین کامپیوتری خود که با نام AT300 Regza شناخته شده است ٬ در ماه ژوئن در ژاپن عرضه کند. نام رسمی برای عرصه تبلت در ایالات متحده اعلام نشده است، هر چند گزارشات بسیاری باور این دارند که با نام Toshiba Thrive عرضه می شود. عرضه جهانی این تبلت انتظار می رود همان زمان اعلامی عرضه آن در ژاپن باشد. توشیبا در نمایشگاه CES در در ماه ژانویه از آن رونمایی کرد. تبلت با سیستم عامل کرد آندروید ۳(مدل لانه زنبوری) قابل اجرا خواهد بود و با صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچی٬ پردازنده NVIDIA Tegra 2٬ دوربین های جلو و عقب٬ قابلیت ذخیره سازی ۱۶ گیگابایتی و حاقظه یک گیگابایتی همراه است. گزینه های قابل اتصال به تبلت شامل USB و miniUSB ٬ کابل هایHDMI و اسلات کارت SD می باشد. انتظار می رود تبلت شامل سیستم اینترنت وای فای ۸۰۲٫۱۱b/g/n Wi-Fi و بلوتوث باشد. تبلت توشیبا همچنین دارای باتری هشرده قابل برداشت می باشد. باتری با طول عمر جزء لوازم جانبی اختیاری. خواهد بود

علاوه بر تبلت آینده، توشیبا در حال برنامه ریزی برای عرضه لپ تاپ هایی با عینک های سه بعدی است که که با استفاده از لنز های نازک در مقابل صفحه نمایش همراه با دوربین٬ تجربه تماشای سه بعدی را برای کاربران آن فراهم می آورد. تاریخ انتشار رسمی برای این لپ تاپ که انتظار می رود که بخشی از خط تولید Qosmio باشد٬ هنوز مشخص نیست.
    منبع:
    ---------.ir

پروفشنال iMosi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

شایدم این حرفاش یه دروغ باشه از سامی...
    مدرک:.

ادعای نازک تر بودن Galaxy Tab 8.9 از iPad 2 یه دروغ از سامی بودش

البته چندان هم سخت نیست فهمیدنش
    یه تبلت 8.9 اینچی 3D با Tegra 2
    جریان چیه؟
    مشکل از سامیه یا از منبع من؟

سلام...ببخشید این تاپیک رو بالا آوردم...ولی دیدم به سامسونگ ستم ()شده کسی جوابی نداده...

دوستان عزیز سامسونگ یه تبلت 10 اینچی 14 فوریه معرفی کرد ....همون کلفته..دوربین 8 مگاپیکسل!!!

بعد 22 مارس بود (فکر کنم )دو تا تبلته دیگه معرفی کرد ...

یه چند تا فیلم هست ببینید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

تو این عکس خود سامسونگ داره میگه دو نوع تبلته...ضخامتشون فرق میکنه:

حالا نکته این تبلت نازک ها چی بود...نکته اش این بود که سامسونگ نمیذاشت روشن شن...

به همین دلیل همه شک کرده بودن که عمرا یه چیز سالم بیآد بیرون....!!!

تا اینکه چند وقت پیش یه سایت ویتنامی یه فیلمی رو منتشر کرد که زد تو دهن یاوه گویان اپلی

اینم فیلم :

کد:

الان این قراره تا 1 ماه دیگه بیاد ولی از نسخه 3 جی اش خبری نیست....البته من که برام فرقی نمیکنه....اینترنت گوشی رو میدی رو تبلت

ولی به نظر من بهترین تبلت بعد از آیپد 2 قطعا اینه....اگر HoneyComb برنامه داشت که بهتر از آیپد 2 بود...
    Last edited by iMosi; 06-05-2011 at 10:01.

8. 3 کاربر از iMosi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام

من تبلت archos 10 اینچ گرفتم

سایت های فارسی رو درست نشون نمیده چیکار کنم

داره خودمونی میشه tohid_rasa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    همین دور و ورا

11 اتصال گالاکسی تب سامسونگ به کامپیوتر

سلام دوستان عزیز

من یه گالاکسی تب 16 گیگ خریدم جدیدا ولی موقعی که با یو اس بی وصلش می کنم به کامپیوتر، اونو نمیشناسه!!

از دوستانی که تو این زمینه تجربه دارن درخواست می کنم که لطف کنن و منو راهنمایی کنن

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوست عزیز من یه 32 گیگ دارم و ÷س از نصب سی دی همراهش (Samsung Kies) به راحتی کامپیوتر مثل 1 درایو جدید شناختش ، برنامشو نصب کردین ؟

در آغاز فعالیت LOCOMOTIVE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

برو به این آدرس و درایور گالاکسی رو دانلود کن.پس از نصب این درایور کامپیوتر گوشی رو مثل یه درایو جدید میشناسه.این درایور برای win7 32bit هستش.

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •