تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 475 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

اگه نباشه جاش خالی می مونه dara_az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان . من پست مربوط به kindle fire رو خوندم . اما یک سری اطلاعاتی میخوام که اونجا در موردش مطلبی نوشته نشده بود .
    اول اینکه این تبلت تو ایران هم هست ؟ قیمتش چنده ؟
    سوال دومم اینه که با اینکه این تبلت سیستم عاملش آندروید هست اما یه جورایی مثل اینه در اون تغییراتی داده شده و انحصاری آمازون هستش . با این حال برنامه ها و بازی های آندروید روی این تبلت اجرا میشه یا فقط باید از برنامه ها و بازی هایی که خود سایت آمازون ارائه میده براش استفاده کرد ؟؟؟ و یک سوال اینکه آیا این تبلت شتاب سنج هم داره ؟
    سوال سوم اینکه من فقط برای وب گردی و استفاده از بازی ها و اپلیکیشن ها و در نهایت پخش موسیقی میخوام تبلت بخرم و خیلی از امکاناتی که بقیه تبلت ها دارند اما این تبلت نداره ( مثل gps , gprs ، بلوتوث ، دوربین و یک سری از اینجور امکانات) برام مهم نیست . با توجه به قیمتش به نظرتون برای من میصرفه که این تبلت رو بخرم ؟ (با توجه به اینکه یکی از اقوام آخر هفته از آمریکا میاد و میتونم بگم برام از اونجا بخره)
    کلا نظرتون در مورد این تبلت چیه ؟؟؟ من فقط برای کارهای معمولی میخوام استفاده کنم و آیا با این قیمت (200$) تبلت بهتری میتونم بخرم یا نه ؟؟
    Last edited by dara_az; 01-01-2012 at 10:57.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به این تاپیک چرا کسی سر نمیزنه!

میخواستم در مورد تابلت اطلاعاتی داشته باشم
    تبلتی که سایز صفحه اش کوچک باشه و بشه حملش کرد و اینکه ترجیحا سیم کارت هم بخوره. دوربین اهمیتی نداره و ...
    ارزش قیمت پرداختی رو داشته باشه و هر چه ارزانتر بهتر.
    Galaxy Tab 7 3G
    زیادم نباید گرون باشه (البته با قیمت دلار چرا گرون شده!)
    قیمت اصلیشم حول و حوش 450 بوده الان باید 500 و کمیاب باشه

سلام
    اگه میشه یه سایت که نرم افزار و بازیهای هانی کام رد داشته باشه معرفی کنید (البته به جز آندرویید مارکت)
    سوال سختی بود! بهتره با وی پی ان به همون مارکت وصل شید
    And- ro id.ir یا موبایلستان شاید داشته باشند
    سلام به دوستان و خسته نباشید

این تبلت acer iconia tab a501 تو بازار هست ؟ قیمتش چنده ؟؟

یادآوری : 500 منظورم نیست بلکه 501 که 3G هست .
    باید حول و حوش 650 باشه!و البته اگر پیدا کردید! (پیدا نمیکنید)

یه تبلت میخوام ارزون بیشتر برای خوندن ebook و دیدن فیلم با زیرنویس اما بیشتر برای خوندن کتاب میخام

تبلت های energy sistem , archos و اینا چجورین خوبن ؟
    آرچوس یکم الکی سنگین ولی تبلت خوبیه! اون 250 گیگش خوب بود! دیدن فیلم هم با پلیر میسر هست

بهترین تبلت سامسونگ الان چه مدلیه ؟به غیر از 7.7

که تو ایران موجود باشه

مشخصات وقیمت هم لطفا بگید ؟
    7plus
    قیمت حدودا 900

اقا 10.1 بخر که توپه
    من خودم العان پول ندارم ولی بعدا قراره بخریم
    10.1 زیادی گندس 7پلاس که بهتره!
    سلام.من می خوام یه تبلت archos 7c home با قیمت 280 برا داداشم بخرم.می تونین یه آدرس بدین برای تهیش تو تهران؟؟؟نزدیکای صادقیه باشه بهتره.
    بیاید پایتخت! محصولات متفرقه اون دور و ور پیدا نمیشه! مترو که هست دم دستتونه
    با سلام
    من می خام تبلت سامسونگ بخرم
    با توجه به قیمت سامسونگ را انتخاب کردم
    بین 2 مدل P1000 و P1010 موندم
    این دو تا چه فرقی با هم دارند؟
    چرا قیمتاشون فرق می کنن
    جایی هست که این دو تا را بشه با هم مقایسه کرد؟
    ممنون از لطفت
    اولی سیم کارد میخوره دومی وایفای داره
    همین فرقشونه!
    سلام دوستان . من پست مربوط به kindle fire رو خوندم . اما یک سری اطلاعاتی میخوام که اونجا در موردش مطلبی نوشته نشده بود .
    اول اینکه این تبلت تو ایران هم هست ؟ قیمتش چنده ؟
    سوال دومم اینه که با اینکه این تبلت سیستم عاملش آندروید هست اما یه جورایی مثل اینه در اون تغییراتی داده شده و انحصاری آمازون هستش . با این حال برنامه ها و بازی های آندروید روی این تبلت اجرا میشه یا فقط باید از برنامه ها و بازی هایی که خود سایت آمازون ارائه میده براش استفاده کرد ؟؟؟ و یک سوال اینکه آیا این تبلت شتاب سنج هم داره ؟
    سوال سوم اینکه من فقط برای وب گردی و استفاده از بازی ها و اپلیکیشن ها میخوام تبلت بخرم و خیلی از امکاناتی که بقیه تبلت ها دارند اما این تبلت نداره ( مثل gps , gprs بلوتوث و یک سری از اینجور امکانات) برام مهم نیست . با توجه به قیمتش به نظرتون برای من میصرفه که این تبلت رو بخرم ؟ (با توجه به اینکه یکی از اقوام آخر هفته از آمریکا میاد و میتونم بگم برام از اونجا بخره)
    کلا نظرتون در مورد این تبلت چیه ؟؟؟ من فقط برای کارهای معمولی میخوام استفاده کنم و آیا با این قیمت (200$) تبلت بهتری میتونم بخرم یا نه ؟؟
    بله هست! کم و بیش دیده میشه با قیمت حدود 500
    همه این بازی ها و اینا روش اجرا میشه! چرا نشه!؟ فقط سرویس های آمازون رو هم داره
    از ایران نه نمیصرفه و اگر میتونن از امریکا بیارن
    برای 200دلارم نه نمیتونید بهتر بخرید! ولی دارید میخرید کیندل فایر بخرید همون که دوال کور هست

3. 4 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دمت گرم دادا!!!خیلی به دردم خورد.
    یه سوال دیگه------>>>>من چون می خوام الآن تبلت هم بخرم فعلا عجله زیادی ندارم.حتی می تونم تا تابستون سال دیگه صبر کنم.
    ،البته اگه قیمتا به طرز قابل توجهی تا اون موقع پایین بیاد.به نظرتون تا اون موقع حدودا چقدر قیمتا پایین میاد؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله هست! کم و بیش دیده میشه با قیمت حدود 500
    همه این بازی ها و اینا روش اجرا میشه! چرا نشه!؟ فقط سرویس های آمازون رو هم داره
    از ایران نه نمیصرفه و اگر میتونن از امریکا بیارن
    برای 200دلارم نه نمیتونید بهتر بخرید! ولی دارید میخرید کیندل فایر بخرید همون که دوال کور هست
    آقا دستت درد نکنه . حالا یک سوال دیگه
    بین کیندل فایر و نوک تبلت و اچ پی تاچ پد شما کدومو پیشنهاد میکنید ؟
    درسته که اچ پی دیگه ساپورت سیستم عاملی و نرم افزاری نداره . اما شنیدم که میشه روش همزمان با سیستم عامل خودش آندروید نصب کرد و امکانات سخت افزاریشم خیلی بهتر از کیندل هست (بلوتوث شتاب سنج دوربین حافظه بالاتر اسکرین 9.7 اینچی و غیره قیمتشم خیلی خوبه (99$برای 16 گیگش). حالا به نظر شما کدوم رو بگیرم ؟ میشه لطفا دلایلشم بگی که چرا کدوم بهتره . من خودم فعلا نظرم رو کیندل هست اما اونا هم بعضی برتری هایی نسبت به کیندل دارن که آدمو دو دل میکنه ! راستی این Archos چجوریه ؟ میارزه به قیمتش ؟ مثلا 200 دلار که میشه همون 300 تومن خودمون بهتره همون کیندل رو بگم برام بیارن یا مثلا از اینجا این مدلای Archos رو بگیرم ؟ از نظر سخت افزاری و قدرت و کارایی بین اون 3 تا مدل بالا و این دو مدل پایین (جمعا 5 مدل) شما کدومو پیشنهاد میکنید ؟؟

بازم ممنونم از راهنماییتون

ویرایش مدیریت :
    قرار دادن لینک سایت های خرید و فروش ایرانی ممنوع میباشد
    Last edited by biostar; 03-01-2012 at 20:57.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

آقا دمت جیز
    فقط یه سوال دیگه:
    ماین تبلت archos 7c home رمش 8 گیگه.مدل دیگه ای هم نداره که رمش بالا تر باشه.می خواستم بدونم میشه رم این تبلت رو با microsd یا sdکارت ارتقا داد؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تو این مقایسه که برتری کامل یا HP هستش . حالا به نظرتون رام کوک شده روی تبلت جواب میده یا زیاد به مشکل بر میخوره ؟ به نظرم یدونه HP بگیرم سیستمشو آندروید نصب کنم بهتر از اون دو تای دیگه هستش .

Last edited by dara_az; 01-01-2012 at 14:37.

آخر فروم باز hesam68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان

میخواستم بدونم با 400 تومن میشه تبلت اندرویدی با حداقل صفحه نمایش 9 اینچی خرید؟؟

اگه نمیشه با این قیمت بهترین گزینه ها رو واسم معرفی کنین و بی زحمت حتما لینک مشخصاتشون و قیمت دقیقشونم واسم بزارین
    منتظر راهنماییتونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض سایت معتبر مقایسه cpu

سلام من یه سایت معتبر میخواستم که همه cpu ها و gpu های مداول رو تبلت ها رو مقایسه کرده باشه و بنچمارک ازشون گذاشته باشه ، مثلا یه سایت عین [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که رتبه بندی کرده
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض اتصال تبلت به اينترنت

سلام به دوستان
    سوالي كه دارم اينه كه تبلتهايي كه مودم سيمكارتي مي خورند ايا همه نوع مودم سيمكارتي رو ساپورت مي كنند چون من ديدم تبلتهاي ارزان چيني روبروي مشخصه ي
    تري جي چند مدل خاص مودم سيمكارتي نوشته شده
    سوال دوم هم اينكه تبلتهايي كه مودم سيمكارتي مي خورند يا اونايي كه نمي خورند امكان داره كه با اينترنت موبايل به اينترنت رفت دوستاني كه از اينترنت موبايل روي تبلت استفاده كرده اند مراحل كار رو توضيح بدند.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه . حالا یک سوال دیگه
    بین کیندل فایر و نوک تبلت و اچ پی تاچ پد شما کدومو پیشنهاد میکنید ؟
    درسته که اچ پی دیگه ساپورت سیستم عاملی و نرم افزاری نداره . اما شنیدم که میشه روش همزمان با سیستم عامل خودش آندروید نصب کرد و امکانات سخت افزاریشم خیلی بهتر از کیندل هست (بلوتوث شتاب سنج دوربین حافظه بالاتر اسکرین 9.7 اینچی و غیره قیمتشم خیلی خوبه (99$برای 16 گیگش). حالا به نظر شما کدوم رو بگیرم ؟ میشه لطفا دلایلشم بگی که چرا کدوم بهتره . من خودم فعلا نظرم رو کیندل هست اما اونا هم بعضی برتری هایی نسبت به کیندل دارن که آدمو دو دل میکنه ! راستی این Archos چجوریه ؟ میارزه به قیمتش ؟ مثلا 200 دلار که میشه همون 300 تومن خودمون بهتره همون کیندل رو بگم برام بیارن یا مثلا از اینجا این مدلای Archos رو بگیرم ؟ از نظر سخت افزاری و قدرت و کارایی بین اون 3 تا مدل بالا و این دو مدل پایین (جمعا 5 مدل) شما کدومو پیشنهاد میکنید ؟؟
    کیندل فایر صد در صد! اچ پی تاچ پد کاملا تعطیله و از رده خارج!
    فکر نکنم بشه روش اندو ریخت ! بشه هم پر باگ و مشکل
    کیندل یک کتاب خوانه در اصل حالا آمازون حال داده و روش آندروید هم ریخته و سی پی یو دوال کور کرده
    جمعا که بین همشون کیندل بهتره! اگر خواستید بیشتر خرج کنید فکر کنم 400دلار باید باشه 7پلاس یا 8.9 (دقیق ننمیدونم قیمت خارج رو! از سایت آمازون چک کنید ) با 199 دلار کیندل رقیب نداره
    آقا دمت جیز
    فقط یه سوال دیگه:
    ماین تبلت archos 7c home رمش 8 گیگه.مدل دیگه ای هم نداره که رمش بالا تر باشه.می خواستم بدونم میشه رم این تبلت رو با microsd یا sdکارت ارتقا داد؟؟؟
    میشه ولی به نظرم اون 250گیگی رو بخرید بهتره! چون فیلم برداری با تبلت بی معنیه که بگیم هاردش کم سرعته

سلام دوستان

میخواستم بدونم با 400 تومن میشه تبلت اندرویدی با حداقل صفحه نمایش 9 اینچی خرید؟؟

اگه نمیشه با این قیمت بهترین گزینه ها رو واسم معرفی کنین و بی زحمت حتما لینک مشخصاتشون و قیمت دقیقشونم واسم بزارین
    منتظر راهنماییتونم
    نمیشه والا
    بهترین Archos یک مدل 250 گیگابایتی داشت که باید 310-320 باشه!
    خوراک آرشیو فیلمه

12. 2 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •