تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 464 از 475 اولاول ... 364414454460461462463464465466467468474 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,631 به 4,640 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

تشکر میکنم
    فقط دوتا سوال دارم.
    1.از بین این دو تبلت میخواستم بدونم ایا تبلت ASUS MeMO Pad 8 ME181C کیفیت تصویر بهتری از ASUS Google Nexus 7 3G داره؟از لحاظ سخت افزاری کدوم بهتره؟
    از اون جا که این دو تبلت تفاوت قیمت کمی دارند و تبلت MeMO Pad 8 هم دوربین خوبی داره و هم 8 اینچیه و بنا به تصور من کیفیت تصویر و رزولوشن و سخت افزار بهتری نسبت به Google Nexus 7 3G داره بنابر این ارزش خرید تبلت مموپد باید بهتر باشه.درسته؟

2.مورد دوم اینکه خاستم بدونم که شما از روی تجربه شخصی وقتی با یک تبلت 7 اینچی به وبگردی میپردازید ایا براتون مشکل ایجاد میکنه و اذیتتون میکنه یا اینکه به راحتی میتونید صفحات اینترنت رو با اون ببینید؟
    کیفیت و غلظت رنگ های نکسوس بهتره همچنین تراکم پیکسل.
    سخت افزار ها تفاوت زیادی ندارن
    سخت افزار خوبی داشته باشه.برنامه های خیلی سنگین نمیخوام روش نصب کنم.اما طوری نباشه که هنک کنه.بیشتر برای تماشای فیلم و خواندن کتاب و وبگردی نیاز دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اگه شما واقعا اینکارو میکنید من نکسوس رو ترجیح میدم.
    در ضمن فکر کردن ب فیلمبرداری یا عکسبرداری با اون عظیم الجثه ها خنده داره! تبلت برای اونکار نیست! بازم خودتون میدونید !
    مشکل خاصی نداره اما من با گدجت های لمسی وبگردی نمیکنم زیاد
    در اخر
    هرکدوم از ایندو تبلت رو بگیرین سود میکنین زیاد حساسیت نشون ندین ک اخرش راه ب افزایش بودجه ختم میشه!!

2. این کاربر از NEED FOR PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه E-Masood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

نکسوس سیمکارت میخوره ولی ممو پد نه

4. این کاربر از E-Masood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amin tala's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

متشکرم.شما درست میفرمایید.تبلت برای فیلم برداری و اینطور کارا نیست.بنده هم بیشتر برای کتابخوانی و وبگردی میخوام و اصلا دوربین پشتش برام مهم نیست.چون موبایل های هوشمند که صفحه بزرگی ندارن و ادمو اذیت میکنن.پشت رایانه و لب تاپ هم برای ساعت های طولانی که مینشینم خستگی جسمی یا چشمی میاره.برای همین تبلت رو برای این مورد بهتر دونستم.
    با عرض معضرت یه سوال دیگه هم دارم.پست های قبلی رو خوندم و دوستان میگفتن در کنار نکسوز جی پد هم از بهترین های بازاره.اما درسته که میگن تبلت جی پد 7 زیاد داغ میکنه؟
    Last edited by amin tala; 30-01-2015 at 13:31.

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

متشکرم.شما درست میفرمایید.تبلت برای فیلم برداری و اینطور کارا نیست.بنده هم بیشتر برای کتابخوانی و وبگردی میخوام و اصلا دوربین پشتش برام مهم نیست.چون موبایل های هوشمند که صفحه بزرگی ندارن و ادمو اذیت میکنن.پشت رایانه و لب تاپ هم برای ساعت های طولانی که مینشینم خستگی جسمی یا چشمی میاره.برای همین تبلت رو برای این مورد بهتر دونستم.
    با عرض معضرت یه سوال دیگه هم دارم.پست های قبلی رو خوندم و دوستان میگفتن در کنار نکسوز جی پد هم از بهترین های بازاره.اما درسته که میگن تبلت جی پد 7 زیاد داغ میکنه؟
    خوشحالم ک ب این نتیجه رسیدین!
    ببینین مشکل داغ کردن رو همه دارن ! همه تلفن ها تبلت ها و... داغ میکنه اما میزان گرما ب دستگاه (ب عقیده من) ربط نداره. میزان گرما ب روش استفاده از گدجت بر میگرده.
    شما با هر موبایلی حتی موبایلی ک همه میگن داغ نمیکنه بزارینش تو شارژ و نیم ساعت clash of clans بازی کنین مسلما داغ میکنه.اگه از دیتا سیم کارت استفاده کنین ک دیگه خیلی داغ میشه.(وای فای بهترین گزینس)
    پس ب دستگاه نیست ب خودتون مربوطه.
    جی پد هم خوبه ولی من نکسوس رو بیشتر میپسندم بدلیل پشتیبانی نرم افزاری خیلی قوی تر.
    امیدوارم کمک کرده باشم

7. 2 کاربر از NEED FOR PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amin tala's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

متشکرم

پس زیاد سخت نمیگیرم و میرم همون نکسوز رو میگیرم.اگه مموپد 7 هم جوابگو نیاز بنده باشه که همونو میگیرم .

9. این کاربر از amin tala بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Blue-Rose's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    Skyrim

پيش فرض

تبلت اندروید برای برنامه نویسی(روی خود تبلت) و اجرای برنامه های در حال develop روش، قابلیت otg داشته باشه، اگه کیبورد داشته باشه بهتر، 10 اینچ باشه بهتره، تا حدود 1 تومن، ولی گزینه های با قیمت کمتر رو هم بگید، اگر تجربه شخصی هم دارید بیان کنید.
    با تشکر، BR

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

تبلت اندروید برای برنامه نویسی(روی خود تبلت) و اجرای برنامه های در حال develop روش، قابلیت otg داشته باشه، اگه کیبورد داشته باشه بهتر، 10 اینچ باشه بهتره، تا حدود 1 تومن، ولی گزینه های با قیمت کمتر رو هم بگید، اگر تجربه شخصی هم دارید بیان کنید.
    با تشکر، BR
    این کیبوردم داره
    ASUS Transformer Pad TF103CG with Keyboard Dock - 8GB

LG G Pad 8.3

اینم بسیار اوکی هست!
    قیمت اولی 940 تومن و دومی800 تومن

12. این کاربر از NEED FOR PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه littledemon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بچه هاجووون سلام

آقا من میخوام یه تبلت بگیرم مناسب دانچگاه فقط ! در حال ارشد و اینااام
    +بیشترین نیاز جزوه نویسی هست
    + قابلیت تماس هم ای اگه داشته باشه بدک نیست
    +پورت های اضافی(Hdmi) هم پذیرفته میشه

آخ ولی هزینه زیر 1 میلیون میتونم بکنماااااا. منت بگذارید سر بنده و یه چی خوب معرفی کنید برام که صد البته تو بازار هم پیدا بشه (چون بعضی دوستان قبلا پیشنهاداتی میدادن که فقط یکی دوجا پیدا میشد)

ممنون از همتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام ، یه تبلت 10 اینچی برای کتاب خوندن میخوام و نهایت فیلم دیدن که ارزان قیمت باشه ، این مدل چطوره :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کلا تبلت برای کتاب خوندن خوبه و چشم رو اذیت نمیکنه یا اینکه بودجه رو بیشتر کنم و لپتاپ بگیرم؟
    ممنون.

16. این کاربر از User720 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •