تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 463 از 475 اولاول ... 363413453459460461462463464465466467473 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,621 به 4,630 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنماییتون خودم نظرم FE170CG ASUS Fonepad 7 بود آیا قا بلیتهای مودمی که معرفی کردید رو داره ؟مودمم سیم کارت خوره ولی میترسم وقتی از اینترنت استفاده میکنم آنتش ضعیف بشه یا بسوزه راستی این تبلها چطوری به مودم adsl وصل میشه منظورم اینه که با کدام یک از پورتها
    با تشکر
    مدلی که معرفی کردید از لحاظ کیفیت صفحه نمایش چندان جالب نیست ولی تبلت بدی هم محسوب نمیشه چون امکاناتش با توجه به قیمت مناسبه
    ببینید وقتی میگه GPRS یعنی از اینترنت سیم کارت (همون نت جی پی آر اس همراه اول و ایرانسل و...) میتونه استفاده کنه. وقتی میگه 3g یعنی از اینترنت پرسرعت رایتل و جدیدا ایرانسل و...میتونه استفاده کنه همه ی اینها شامل حال تبلت هایی هست که سیم کارت میخورن

که هردو مدلی که گفتیم این شرایط رو دارند
    برای استفاده از مودم adsl نیازی به پورت نداره تبلت خودش گیرنده داره (در مشخصه ها نوشته وای فای) یعنی در حالت روشن بودن wi-fi تبلت، مودم بیسیم رو شناسایی میکنه و اتصال برقرار میشه

یعنی وقتی میخواید از این مودم استفاده کنید فقط باید وای فای تبلت روشن باشه

وقتی میخواید از این مودم استفاده کنید باید سیم کارت رو ازش خارج کنید درون تبلت بگذارید

2. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hesam68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    دوستاننظرتون در مورد تبلتو لنوو یوگا ۲ ده اینچی چیه؟؟
    تو این رنج گزینه ی بهتری مخصوصا از نظر باتری هست؟؟؟
    Last edited by hesam68; 21-01-2015 at 23:33.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    اقا رفتم تو بازار می خواستم یک چیز خیلی خوب "گنده (صفحه بزرگ )" بگیرم باهاش اینترنت برم مقاله و کتاب بخونم یعنی استفاده بهینه کنم و علاوه بر حافظه داخلی بالا مهمترین مزیت "دو سیم کارته " باشه و مقاوم باشه وسایلش گیر بیاد اصلا از این گوشی های خوشم نمیاد که بخرم دو سال دیگه خدای نکرده خراب شده حالا بد اینطرف و انطرف دنبال قطعاتش قیمت زیر یک میلیون نتونستم پیدا کنم راهنمایی کنید یعنی نمیفهمیدم چی بگیرم من اصلا و ابدا تو کار گوشی نیستم فقط یک استفده کننده هستم از نوع دیوونه وار

الان میگید "دو سیم کارته " ؟ اونهم تبلت ؟ نکنه گوشی می خواهد نه تبلت
    باید بگم والا خودم هم نمیدونم باید بگم صفحه بزرگ می خواهم + نرم افزار بتونم نصب کنم اندروید + جواب تلفونامو بتونم بدم + اینترنت برم + جی پی اس + PDF بخونم + کلاس هم بگذارم + دوتا سیم کارت هم بتونم بگذارم روش البته بتونم مشخص کنم از اینترنت کدام سیم کارت استفاده کنم + فیلم + موزیک احتمالا اینی من می خواهم هنوز تو بازار نیامده
    Last edited by alaydyn; 22-01-2015 at 15:38.

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    اقا رفتم تو بازار می خواستم یک چیز خیلی خوب "گنده (صفحه بزرگ )" بگیرم باهاش اینترنت برم مقاله و کتاب بخونم یعنی استفاده بهینه کنم و علاوه بر حافظه داخلی بالا مهمترین مزیت "دو سیم کارته " باشه و مقاوم باشه وسایلش گیر بیاد اصلا از این گوشی های خوشم نمیاد که بخرم دو سال دیگه خدای نکرده خراب شده حالا بد اینطرف و انطرف دنبال قطعاتش قیمت زیر یک میلیون نتونستم پیدا کنم راهنمایی کنید یعنی نمیفهمیدم چی بگیرم من اصلا و ابدا تو کار گوشی نیستم فقط یک استفده کننده هستم از نوع دیوونه وار

الان میگید "دو سیم کارته " ؟ اونهم تبلت ؟ نکنه گوشی می خواهد نه تبلت
    باید بگم والا خودم هم نمیدونم باید بگم صفحه بزرگ می خواهم + نرم افزار بتونم نصب کنم اندروید + جواب تلفونامو بتونم بدم + اینترنت برم + جی پی اس + PDF بخونم + کلاس هم بگذارم + دوتا سیم کارت هم بتونم بگذارم روش البته بتونم مشخص کنم از اینترنت کدام سیم کارت استفاده کنم + فیلم + موزیک احتمالا اینی من می خواهم هنوز تو بازار نیامده
    تو برند هاي معروف تبلت 10 اينچي و دو سيم كارته نداريم... (ايسوس يه مدل تبلت با اندازه متوسط 8 اينچي دو سيمكارته داره ... 7 اينچي كه كوچيكه چندتا مدل خوب داريم)
    ولي مدل تك سيمكارته زياد هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ا
    ساتید بزرگوار
    .من یکی از این تبلتهای 7 اینچی کریتیو رو برا دخترم خریدم و علاوه بر هنگ زیادش یه مشکل دیگه هم با کیبورد فارسیش دارم .حروفهارو جدا از هم و از چب به راست نشون میده. تو رو خدا کمکم کنید البته این تبلت دست دومه و اندروید 2.2 روش هست. بسیار ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdy2504's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام ..می خواستم تبلت تا رنج قیمت 500 پبشنهاد بدبد ...

سبم کارت خور + صفحه نمایش هر چی بزرگ تر بهتر ... ممنون///

اگر چند مدل به ترتبت اولبت پبشنهاد بدبد ممنون می شم

اگه نباشه جاش خالی می مونه E-Masood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی تجربه کار با این تبلت رو داره؟

ASUS Fonepad 8 FE380CG Dual SIM - 16GB
    واینکه اگر آپدیت بشه مشکل پیدا نمیکنه؟
    در کل میخواستم بدونم معایبش چیه؟

داره خودمونی میشه amin tala's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام.
    راهنمایی میخواستم برا تبلت زیر 500 تومان.
    سیمکارت لازم نیست.
    کیفیت صفحه نمایش برام خیلی خوبه.
    دوربین هم برام مهم نیست.
    سخت افزار خوبی داشته باشه.برنامه های خیلی سنگین نمیخوام روش نصب کنم.اما طوری نباشه که هنک کنه.بیشتر برای تماشای فیلم و خواندن کتاب و وبگردی نیاز دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام.
    راهنمایی میخواستم برا تبلت زیر 500 تومان.
    سیمکارت لازم نیست.
    کیفیت صفحه نمایش برام خیلی خوبه.
    دوربین هم برام مهم نیست.
    سخت افزار خوبی داشته باشه.برنامه های خیلی سنگین نمیخوام روش نصب کنم.اما طوری نباشه که هنک کنه.بیشتر برای تماشای فیلم و خواندن کتاب و وبگردی نیاز دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ASUS Google Nexus 7 3G - 32GB
    ASUS MeMO Pad 8 ME181C - 16GB

Last edited by NEED FOR PC; 29-01-2015 at 22:37.

داره خودمونی میشه amin tala's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

تشکر میکنم
    فقط دوتا سوال دارم.
    1.از بین این دو تبلت میخواستم بدونم ایا تبلت ASUS MeMO Pad 8 ME181C کیفیت تصویر بهتری از ASUS Google Nexus 7 3G داره؟از لحاظ سخت افزاری کدوم بهتره؟
    از اون جا که این دو تبلت تفاوت قیمت کمی دارند و تبلت MeMO Pad 8 هم دوربین خوبی داره و هم 8 اینچیه و بنا به تصور من کیفیت تصویر و رزولوشن و سخت افزار بهتری نسبت به Google Nexus 7 3G داره بنابر این ارزش خرید تبلت مموپد باید بهتر باشه.درسته؟

2.مورد دوم اینکه خاستم بدونم که شما از روی تجربه شخصی وقتی با یک تبلت 7 اینچی به وبگردی میپردازید ایا براتون مشکل ایجاد میکنه و اذیتتون میکنه یا اینکه به راحتی میتونید صفحات اینترنت رو با اون ببینید؟
Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •