تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 429 از 475 اولاول ... 329379419425426427428429430431432433439 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,281 به 4,290 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ممنون.
    این توصیه آخر زیاد مهم نیست. تبلت توی این بودجه با صفحه نمایش بزرگتر پیدا نمیشه پس ؟ الان نوی این تبلت چقدر است ؟
    دست دوم 1 تومن یکی هست میده و میگه اسفند 92 خریده و فرصت تست هم میده. ارزش داره بگیرم ازش ؟
    نوش الان یه چیزی تو مایه های 1200 - 1300 ــه
    من شخصا میگم آدم نباید وسایل الکترونیکی رو دست دوم بخره ولی اگه مطمئنید که سالمِ خوب چرا که نه ؟!
    ولی میگم ! تنها ایرادش اینه که خیلی وقته از زمان عرضه ــش میگذره و احتمالا پاییز مدل جدیدش بیاد
    با صفحه نمایش بزرگتر توی این رنج قیمت چیزی نمیتونی بخری ولی اگه میتونی صبر کن تا سری جدید Galaxy بیاد
    یه نمونش توی لینک زیر هست :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    احتمالا با قیمت 1500 فروخته بشن اوایل
    یکی از دوستان هم هواوی رو پیشنهاد داد که من اصلا نظرم مساعد نیست !
    دلیلش هم اینه که فعلا تبلت و خریدش اونجور که باید جا نیفتاده و خرید تبلت هایی مثل هواوی ریسکِ ! سعی کن از یه کمپانی نام آشنا که امتحانش رو پس داده باشه تبلت بخری ، نه اینکه هواوی شرکت کوچیکی باشه ولی مسلما Asus سرتر از هواویِ

دوستان یک مدل لنوو وجود داره 7 اینچ که حدود قیمتش 550 تومنه .سیم کارت و مموری هم میخوره.
    کلا نظر دوستان نسبت به برند لنوو چیه؟ الان ارزونه کیس مناسبش هم هست + قاب دورش استیل هست و میشه تا حدودی مطمئن شد که لبه هاش نمی پره !
    شما یه خورده دیگه پول بزاری روش میتونی به راحتی Asus Fonepad 7 مدل 2013 رو بخری

اتفاقا امروز با این برنامه ریزی فشرده زندگی ام یک وقت نیم ساعته گذاشتم توی مجتمع خرید یک چرخی زدم این 10 اینچی ها هم میتونه گزینه خوبی باشه
    فعلا دارم در مورد برندها و مدل ها تحقیق میکنم نظر دوستان رو میخوام، نظر شما هم مد نظر میگیریم ممنون.
    فقط یک چیزی، دوستان این گلکسی 3 ها 10 اینچی هاشون چطوره ؟
    تبلت هایی که سیم کارت میخورند گرونتر هستند آره ؟
    اگه آره غیر سیم کارت خور گزینه های خوب چی است ؟
    بله ! تبلت های سیم کارت خور گرون ترن ، اگه سیم کارت واست اهمیت نداره که خوب به نظرم iPad Mini with Retina Display هم میتونه گزینه ی خیلی مناسبی باشه
    یا همون سامسنوگی که اون بالا معرفی کردم مدل بدون سیم کارتش حدود 70 یورو ارزونتره

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از LΩRD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام من میخوام این تبلت رو بخرم
    ASUS Fonepad 7 (2014 ولی بعضی دوستان گفتن این تبلت چون پردازنده اینتل داره مشکل داره با بازی و نرم افزار ؟؟!!!!!!!!! درسته پس اگه اینطور باشه به دردم نمیخوره اخه میخوام واسه بچه ام بگیرم که بازی آموزشی فیلم و و بریزم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

سلام من میخوام این تبلت رو بخرم
    ASUS Fonepad 7 (2014 ولی بعضی دوستان گفتن این تبلت چون پردازنده اینتل داره مشکل داره با بازی و نرم افزار ؟؟!!!!!!!!! درسته پس اگه اینطور باشه به دردم نمیخوره اخه میخوام واسه بچه ام بگیرم که بازی آموزشی فیلم و و بریزم

نخیر دوست عزیز من خودم فون پد 7 ندل 2013 رو دارم پردازندش هم اینتل هست تا حالا هم با هیچ برنامه ای مشکل نداشتم شما هم مطمىن باشید که از همه برنامه ها پشتیبانی میکنه
    مو باشید

5. این کاربر از Nimus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

نخیر دوست عزیز من خودم فون پد 7 ندل 2013 رو دارم پردازندش هم اینتل هست تا حالا هم با هیچ برنامه ای مشکل نداشتم شما هم مطمىن باشید که از همه برنامه ها پشتیبانی میکنه
    مو باشید
    این تبلت رو خریدم ولی اصلا راضی نیستم . بازی به سبک ماریو Lep’s World رو هم اجرا نکرد و بیشتر بازی و نرم افزار هارو ساپورت نمیکنه میزنه متوقف شد !!!!!!!!!!!!!!!!!
    دوستان به نظر من به درد نمیخوره برید سراغ همون سامسونگ اگرچه لگ داره ولی لااقل تواجرا مشکلی نداره . این تبت فقط برای مکالمه خوبه واگرنه بیشتر بازی و نرم افزار هارو ساپور نمیکنه . فقط سرعتش خوبه . اخه چه فایده داره سرعت وقتی اجرا نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by zadis; 04-08-2014 at 11:46.

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

این تبلت رو خریدم ولی اصلا راضی نیستم . بازی به سبک ماریو Lep’s World رو هم اجرا نکرد و بیشتر بازی و نرم افزار هارو ساپورت نمیکنه میزنه متوقف شد !!!!!!!!!!!!!!!!!
    دوستان به نظر من به درد نمیخوره برید سراغ همون سامسونگ اگرچه لگ داره ولی لااقل تواجرا مشکلی نداره . این تبت فقط برای مکالمه خوبه واگرنه بیشتر بازی و نرم افزار هارو ساپور نمیکنه . فقط سرعتش خوبه . اخه چه فایده داره سرعت وقتی اجرا نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    دوست عزیز چی میگید؟!
    والا ما هم این تبلتو داریما
    بازیه ماریو رو الان دوازده دو صفر هم اجرا میکنه!
    شما احتمالا بازی رو اشتباه نصب کردی
    بازی و برنامه شما اینجا بگید من راه حلشودبگم

8. این کاربر از Nimus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوست عزیز چی میگید؟!
    والا ما هم این تبلتو داریما
    بازیه ماریو رو الان دوازده دو صفر هم اجرا میکنه!
    شما احتمالا بازی رو اشتباه نصب کردی
    بازی و برنامه شما اینجا بگید من راه حلشودبگم
    ممنون عزیز مثلا همین بازی Lep’s World 3 میزنه متوقف شد !!!! بیشتر برنامه ها میزنه متوقف شد!!!!!!راستی آپدیت 4.4.2 هم واسه مال من نیومده . دو تا آپدیت داشت یکی 70 مگ و دیگری 16 مگ که هر دو نصب کردم . فقط ریست فکتوری نکردم بعد از نصب ممکنه مشکل همین باشه؟؟؟ اندروید 4.4.2 کیت کت چی چرا هنوز واسه مال من نیومده !!!!!!!! نکنه اصلی نباشه ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

ممنون عزیز مثلا همین بازی Lep’s World 3 میزنه متوقف شد !!!! بیشتر برنامه ها میزنه متوقف شد!!!!!!راستی آپدیت 4.4.2 هم واسه مال من نیومده . دو تا آپدیت داشت یکی 70 مگ و دیگری 16 مگ که هر دو نصب کردم . فقط ریست فکتوری نکردم بعد از نصب ممکنه مشکل همین باشه؟؟؟ اندروید 4.4.2 کیت کت چی چرا هنوز واسه مال من نیومده !!!!!!!! نکنه اصلی نباشه ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
    سلام شما اول بگو که تک سیمشو داری یا دو سیم؟
    اگه تک سیم هست شما باید سیمکارتو در بیاری بعد باید بری چند بار پشت سر هم چک کنی تا پیدا کنه
    شما حتما بگو که تک سیمه یا دوسیمه

11. این کاربر از Nimus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

مگه این مدل تک سیم هم داره ؟!!!!!!!!!! دقیق
    Fonepad 7 2014 FE170CG هست و دو سیم البته سیم روش ننداختم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Excel-VB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض

معرفي Galaxy Tab 3 8.0
    البته به ندرت در بازار پيدا ميشه ولي اگر پيدا كرديد با گارانتي خوب واقعا عاليست.
    امكانان برتر اين تبلت:
    8 اينچي بودن كه مناسب ترين سايز مي باشد.
    داشتن DLNA و ارسال تصاوير و فيلم بر روي تلويزيون هاي داراي AllShare
    WiFi Direct
    و كابل OTG
    تاچ فوق العاده
    پشتيباني عالي از 3G
    بنظر من اينها مهم ترين مزاياي اين تبلت هست كه با قيمت 1 ميليون تقريباً بي رقيب هست.

14. این کاربر از Excel-VB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام شما اول بگو که تک سیمشو داری یا دو سیم؟
    اگه تک سیم هست شما باید سیمکارتو در بیاری بعد باید بری چند بار پشت سر هم چک کنی تا پیدا کنه
    شما حتما بگو که تک سیمه یا دوسیمه
    مگه این مدل تک سیم هم داره ؟!!!!!!!!!! دقیق
    Fonepad 7 2014 FE170CG هست و دو سیم البته سیم روش ننداختم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •