تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 379 از 475 اولاول ... 279329369375376377378379380381382383389429 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,781 به 3,790 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

سلام
    بین انتخاب های Fonepad 7 ME372CG و
    لنوو 3000 و
    Galaxy Tab 3 7 موندم

درسته که دو مدل دیگه از نظر سخت افزاری نسبت به گلکسی قوی تر هستند ولی باتوجه به رویوهای زیادی که خوندم می بینم هنگ کردن. مشکل صدا در قطعات، کندی مودم لنوو، درست نشون ندادن تصویر درحالت صحبت تصویری

و دیر اپ شدن اسیوز و خیلی مشکلات ریزو درشت دیگه بهتره گلکسی رو بگیرم.

حداقل اینه که یه رابط کاربری تمیز و شسته رفته و کیفیت بهتر و امتحان پس داده گیرم میاد

نظر شما چیه؟

نویسنده و کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل GOLDFINCH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Slightly Ahead

پيش فرض

سلام
    بین انتخاب های Fonepad 7 ME372CG و
    لنوو 3000 و
    Galaxy Tab 3 7 موندم

درسته که دو مدل دیگه از نظر سخت افزاری نسبت به گلکسی قوی تر هستند ولی باتوجه به رویوهای زیادی که خوندم می بینم هنگ کردن. مشکل صدا در قطعات، کندی مودم لنوو، درست نشون ندادن تصویر درحالت صحبت تصویری

و دیر اپ شدن اسیوز و خیلی مشکلات ریزو درشت دیگه بهتره گلکسی رو بگیرم.

حداقل اینه که یه رابط کاربری تمیز و شسته رفته و کیفیت بهتر و امتحان پس داده گیرم میاد

نظر شما چیه؟
    بین این سه گزینه، لنوو 3000 بهترین گزینه هست. اما مدل Tab 3، از لحاظ نرم افزاری، قطعاً بهترین هست.

اما در این رنج قیمت، Xperia-Tablet-S-32GB بهترین مدل، در این رنج هست.

سخت افزار بسیار قدرتمند، نرم افزار، دوربین، ضد آب بودن ( در شرایط متوسط ( نه استخر) )

در بین تبلت های 8 اینچی، LG G Pad بهترین انتخاب هست با قیمت 990 تومان.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

بین این سه گزینه، لنوو 3000 بهترین گزینه هست. اما مدل Tab 3، از لحاظ نرم افزاری، قطعاً بهترین هست.

اما در این رنج قیمت، Xperia-Tablet-S-32GB بهترین مدل، در این رنج هست.

سخت افزار بسیار قدرتمند، نرم افزار، دوربین، ضد آب بودن ( در شرایط متوسط ( نه استخر) )

در بین تبلت های 8 اینچی، LG G Pad بهترین انتخاب هست با قیمت 990 تومان.
    سونی و ال جی مدل های خوبی هستند مخصوصا ال جی. ولی حیف که سیم کارت نمی خورن

بیشترین استفاده من از تبلت برای وبگردی و اینترنت هست تبلتی هم که سیمکارت نخوره تقریبا بدرد من یکی نمیخوره چون همه جا وای فای پیدا نمیشه

لنوو رو می ترسم بگیرم چون واقعا می بینم از هر دو نفر یکی باهاش مشکل داره اونم موارد و مشکلات عجیب که نشوندهنده کیفیت پایین قطعات هست. مثل صدای قاب پشتی، مودم ضعیف، هنگ و ریست شدن زیاد ،برعکس شدن تصویر و .......

حاضرم سخت افزار پایین تری داشته باشه ولی باهاش مشکل اعصاب نداشته باشم
    Last edited by arash59b; 16-03-2014 at 13:33.

پروفشنال kalepoook's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    وقت بخیر
    دوست عزیز لنوو مشکلی نداره ،بیشتر ایرادها برمیگرده به کاربر!
    بنده خودم چند ماه پیش برای یکی از دوستان یه تبلت لنوو گرفتم به قیمت 560 که مشکلی نداشت،امروز هم خیلی تلاش کردم یکی تهیه کنم که به خاطر قیمت بالای تبلت دست نگه داشتم
    شما با گارانتی سازگار بگیرین مشکلی پیش نمیاد،چون گارانتی الماس،ویستا یکی هستن یعنی همون یاس هستن و آوات که هم جدید اومده معلوم نیست چی هست و ...
    میگم سازگار چون لب تاب های لنوو رو هم سازگار گارانتی میکنه
    تبلت خوبی هست ولی نه به قیمت 620 تومان
    ایسوس رو هم به خاطر مشکلات نرم افزاریش کلا از گزینه خرید حذف کردم منظورم ایسوس فون پد 7 بود
    سونی هم که قیمت بالایی داره البته قیمت این تبلت که دوستمون معرفی کرده رو نمیدونم
    ولی باز لنوو ارزش خرید داره ولی زیره 550 تومان

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

سلام
    وقت بخیر
    دوست عزیز لنوو مشکلی نداره ،بیشتر ایرادها برمیگرده به کاربر!
    بنده خودم چند ماه پیش برای یکی از دوستان یه تبلت لنوو گرفتم به قیمت 560 که مشکلی نداشت،امروز هم خیلی تلاش کردم یکی تهیه کنم که به خاطر قیمت بالای تبلت دست نگه داشتم
    شما با گارانتی سازگار بگیرین مشکلی پیش نمیاد،چون گارانتی الماس،ویستا یکی هستن یعنی همون یاس هستن و آوات که هم جدید اومده معلوم نیست چی هست و ...
    میگم سازگار چون لب تاب های لنوو رو هم سازگار گارانتی میکنه
    تبلت خوبی هست ولی نه به قیمت 620 تومان
    ایسوس رو هم به خاطر مشکلات نرم افزاریش کلا از گزینه خرید حذف کردم منظورم ایسوس فون پد 7 بود
    سونی هم که قیمت بالایی داره البته قیمت این تبلت که دوستمون معرفی کرده رو نمیدونم
    ولی باز لنوو ارزش خرید داره ولی زیره 550 تومان
    شما خودتون با لنوو کار کردین؟

اکثر مشکلاتی رو که من دیدم سخت افزاری هستند مثلا مشکل مودم که یکی از دوستان تو تاپیک لنوو مطرح کردن و اینکه مودمش سرعت های بالا مثل 1 مگ رایتل رو جواب نداده
    یا صدا دادن درب پشتی و هنگ کردن وریست شدن دستگاه که تو خلی از رویو ها دیدم همچنین مشکل برعکس شدن تصویر هنگام تماس تصویری که خود سازنده هم هنوز مشکل اش رو جل نکرده

احتمالا فردا یه گالکسی تب 7 بگیرم بدون گارانتی هر چند سخت افزارش راضیم نمیکنه ولی بهتر از هیچیه حداقل یه رابط کاربری خوب داره با یه امتحان پس داده تو کیفیت

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Slightly Ahead

پيش فرض

سونی و ال جی مدل های خوبی هستند مخصوصا ال جی. ولی حیف که سیم کارت نمی خورن

بیشترین استفاده من از تبلت برای وبگردی و اینترنت هست تبلتی هم که سیمکارت نخوره تقریبا بدرد من یکی نمیخوره چون همه جا وای فای پیدا نمیشه

لنوو رو می ترسم بگیرم چون واقعا می بینم از هر دو نفر یکی باهاش مشکل داره اونم موارد و مشکلات عجیب که نشوندهنده کیفیت پایین قطعات هست. مثل صدای قاب پشتی، مودم ضعیف، هنگ و ریست شدن زیاد ،برعکس شدن تصویر و .......

حاضرم سخت افزار پایین تری داشته باشه ولی باهاش مشکل اعصاب نداشته باشم
    پس به نظرم Galaxy Tab 3 بهترین گزینس !

7. این کاربر از GOLDFINCH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kalepoook's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

شما خودتون با لنوو کار کردین؟

اکثر مشکلاتی رو که من دیدم سخت افزاری هستند مثلا مشکل مودم که یکی از دوستان تو تاپیک لنوو مطرح کردن و اینکه مودمش سرعت های بالا مثل 1 مگ رایتل رو جواب نداده
    یا صدا دادن درب پشتی و هنگ کردن وریست شدن دستگاه که تو خلی از رویو ها دیدم همچنین مشکل برعکس شدن تصویر هنگام تماس تصویری که خود سازنده هم هنوز مشکل اش رو جل نکرده

احتمالا فردا یه گالکسی تب 7 بگیرم بدون گارانتی هر چند سخت افزارش راضیم نمیکنه ولی بهتر از هیچیه حداقل یه رابط کاربری خوب داره با یه امتحان پس داده تو کیفیت
    سلام
    بله کار کردم،کلا باید خودتون کار کنید،زیاد نمیشه رو گفته دیگران تاکید کرد،البته جسارت نباشه
    بیشتر بحث کاربره تا دستگاه،مثلا کاربر به اندازه ای که دستگاه توان کار کردن داره از دستگاه کار بکشه
    مثلا خواستیم از جی پی آر اس رایتل استفاده کنیم تو سایت رایتل راهنما داره طبق راهنما وارد کردیم ولی سرعتش کم بود که اخر فقط اسم اپراتور رو وارد کردیم بدون آی پی یا تغییراتی که درست شد!
    فکر کنم با اپدیت مشکلاتش حل بشه،در مورد صدا دادن درب پشتش به حدی سفت بود که به زور در میومد چه برسه به لق بودنش
    من ایسوس هم داشتم ممو پد،از ممو پد کیفیت بدنش بهتر بود
    به هر حال مبارک باشه هر انتخابی که کردین ولی به نظر بنده با گرون شدن ارزش خرید نداره نه این تبلت نه تبلت های دیگه
    Last edited by kalepoook; 17-03-2014 at 05:52.

9. این کاربر از kalepoook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

سلام
    بله کار کردم،کلا باید خودتون کار کنید،زیاد نمیشه رو گفته دیگران تاکید کرد،البته جسارت نباشه
    بیشتر بحث کاربره تا دستگاه،مثلا کاربر به اندازه ای که دستگاه توان کار کردن داره از دستگاه کار بکشه
    مثلا خواستیم از جی پی آر اس رایتل استفاده کنیم تو سایت رایتل راهنما داره طبق راهنما وارد کردیم ولی سرعتش کم بود که اخر فقط اسم اپراتور رو وارد کردیم بدون آی پی یا تغییراتی که درست شد!
    فکر کنم با اپدیت مشکلاتش حل بشه،در مورد صدا دادن درب پشتش به حدی سفت بود که به زور در میومد چه برسه به لق بودنش
    من ایسوس هم داشتم ممو پد،از ممو پد کیفیت بدنش بهتر بود
    به هر حال مبارک باشه هر انتخابی که کردین ولی به نظر بنده با گرون شدن ارزش خرید نداره نه این تبلت نه تبلت های دیگه
    ممنون
    یه گلکسی تب 3 7 اینچ و 8 گیگ سیمکارت خور رو یکی از دوستان 1 هفته پیش خریده می خواد ردش کنه بره

تبلت هم هنوز اک هست و باز نشده بنظرتون 500 تومن میارزه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Slightly Ahead

پيش فرض

ممنون
    یه گلکسی تب 3 7 اینچ و 8 گیگ سیمکارت خور رو یکی از دوستان 1 هفته پیش خریده می خواد ردش کنه بره

تبلت هم هنوز اک هست و باز نشده بنظرتون 500 تومن میارزه؟
    وقتی هنوز اک ـه، چرا که نه....

اگه من جای اون دوست عزیز بودم، 800 تومان می فروختم.

12. این کاربر از GOLDFINCH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

فرق بین نوت 8 (N5100) و تب 8 (T311) چیه؟ (بغیراز پردازنده)
    تقریبا هم قیمت هستند بنظرتون کدومش بهتره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •