تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 327 از 475 اولاول ... 227277317323324325326327328329330331337377427 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,261 به 3,270 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزيز
    آقا با بودجه اي حدود 400.000 چه تبلتي رو پيشنهاد ميديد. فقط واسه ديدن فيلم با كيفيت HD و اينترنت با سيم كارت

اگه نباشه جاش خالی می مونه mo_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    قـــــــــــــم

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزيز
    آقا با بودجه اي حدود 400.000 چه تبلتي رو پيشنهاد ميديد. فقط واسه ديدن فيلم با كيفيت HD و اينترنت با سيم كارت
    سلام.
    من اینو براتون پیدا کردم: Innovel I710B
    گارانتی هم داره. (یک سال)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (به جای خط چین ها : دیجی کالا دات کام بذارید لطفا)
    تراکم پیکسلی صفحه ش 133ppi ـه. اون قدری هم خوب نیست ولی با بودجه ی 400 تومن، چیز خوبیه.
    سی پی یوی دو هسته ایه یک و نیم گیگاهرتز داره.
    رم یه گیگ.
    متأسفانه سیمکارت هم نمی خوره.
    دیگه حالا خودتون یه نگاه بندازید ببینید می پسندید یا نه.

3. این کاربر از mo_sa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hamedsaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    PERSIQUE

پيش فرض

با سلام.
    نظر شما در مورد تبلت z-touch q85 که چینی و ارم سامسونگ دارد چیست ؟ و ایا ارزش خریدن دارد ؟ اگر توضیحاتی اضافی در مورد این تبلت هست راهنمایی بفرمایید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام.
    من اینو براتون پیدا کردم: Innovel I710B
    گارانتی هم داره. (یک سال)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (به جای خط چین ها : دیجی کالا دات کام بذارید لطفا)
    تراکم پیکسلی صفحه ش 133ppi ـه. اون قدری هم خوب نیست ولی با بودجه ی 400 تومن، چیز خوبیه.
    سی پی یوی دو هسته ایه یک و نیم گیگاهرتز داره.
    رم یه گیگ.
    متأسفانه سیمکارت هم نمی خوره.
    دیگه حالا خودتون یه نگاه بندازید ببینید می پسندید یا نه.

ممنون از لطفتون. حالا ميرم يه نگاهي ميندازم ببينم چطوريه.

6. این کاربر از mhe3xe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    قـــــــــــــم

پيش فرض

با سلام.
    نظر شما در مورد تبلت z-touch q85 که چینی و ارم سامسونگ دارد چیست ؟ و ایا ارزش خریدن دارد ؟ اگر توضیحاتی اضافی در مورد این تبلت هست راهنمایی بفرمایید.
    راستش من از این چیزایی که مال یه شرکت دیگه ست ولی آرم یه شرکت دیگه رو می زنه خاطره ی خوشی ندارم.
    چند وقت پیش فامیلامون یه گوشی خریده بود که مارک نوکیا داشت ولی شرکت xynolong ساخته بودش. حدود یه ماه کار کرد، بعدش درست شارژ نمی شد و پیام هم که می فرستاد برای بقیه، خالی می اومد و دیگه بعد از یه مدت کار نکرد.
    اگه مطمئنید که از این مشکلات براش پیش نمیاد و از نظر اقتصادی، اینو فقط می تونین بخرین تصمیم با خودتونه.

8. این کاربر از mo_sa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    PERSIQUE

پيش فرض

راستش من از این چیزایی که مال یه شرکت دیگه ست ولی آرم یه شرکت دیگه رو می زنه خاطره ی خوشی ندارم.
    چند وقت پیش فامیلامون یه گوشی خریده بود که مارک نوکیا داشت ولی شرکت xynolong ساخته بودش. حدود یه ماه کار کرد، بعدش درست شارژ نمی شد و پیام هم که می فرستاد برای بقیه، خالی می اومد و دیگه بعد از یه مدت کار نکرد.
    اگه مطمئنید که از این مشکلات براش پیش نمیاد و از نظر اقتصادی، اینو فقط می تونین بخرین تصمیم با خودتونه.
    خیلی ممنون از نظر حضرت عالی .
    حقیقتا گوشی های چینی رده بندهی های مختلف دارند این تبلتی که اسم اوردم ارم ندارد و فقط ارم برند را به صورت برچسب بر روی تبلت میزنند اما نکته ای که برام در این تبلت جالب هست همه مشخصات ان به جز دوربین بالا هست و دو سیم کارت هست و اخرین اندروید هم هست . من خودم گوشی ZTC دارم گوشی عالی هست فقط مشکلی که چینی ها دارند بحث باطری شون هست اگر بعد از یک مدت خراب میشه و باید تعویض کنیم . این تبلتی که گفتم خواستم فقط یک مورد بدونم ایا می شود همه برنامه های اندروید را متناسب با سیستم عامل ان بر روی ان اجرا کرد؟ و مشکلی بر روی ان نیست ؟ ضمنا سی پی یو ARM دو هسته ای هم دارد. نکته ای دیگر خواستم بپرسم ایا حافطه میکرو اس دی 64 گیگابایت موجود هست یا نه یا اخریش همین 32 هست ؟؟با سپاس

10. این کاربر از hamedsaba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام دوستان با 700 هزار تومان بودجه چی پیشنهاد میدید
    قابلیت : خواندن pdf و اتصال به اینترنت

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    قـــــــــــــم

پيش فرض

خیلی ممنون از نظر حضرت عالی .
    حقیقتا گوشی های چینی رده بندهی های مختلف دارند این تبلتی که اسم اوردم ارم ندارد و فقط ارم برند را به صورت برچسب بر روی تبلت میزنند اما نکته ای که برام در این تبلت جالب هست همه مشخصات ان به جز دوربین بالا هست و دو سیم کارت هست و اخرین اندروید هم هست . من خودم گوشی ZTC دارم گوشی عالی هست فقط مشکلی که چینی ها دارند بحث باطری شون هست اگر بعد از یک مدت خراب میشه و باید تعویض کنیم . این تبلتی که گفتم خواستم فقط یک مورد بدونم ایا می شود همه برنامه های اندروید را متناسب با سیستم عامل ان بر روی ان اجرا کرد؟ و مشکلی بر روی ان نیست ؟ ضمنا سی پی یو ARM دو هسته ای هم دارد. نکته ای دیگر خواستم بپرسم ایا حافطه میکرو اس دی 64 گیگابایت موجود هست یا نه یا اخریش همین 32 هست ؟؟با سپاس
    خواهش می کنم.
    راستش باید بگم که برای اجرای برنامه ها، هر برنامه ای که برای سیستم عامل اندروید نوشته شده باشه، روی سیستم عامل اندروید اجرا میشه. البته بعضی برنامه ها هستن که ذکر کردن که این برنامه مثلا از اندروید 4.0 به بعد اجرا می شود و اگه طرف سیستم عامل اندرویدش مثلا 2.3 باشه، دیگه اونو نمی تونه اجرا کنه.
    درباره ی میکرو اس دی هم باید بگم که 64 گیگ هم وجود داره. اینم لینک برای microSD 64GB:

1: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از mo_sa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    قـــــــــــــم

پيش فرض

سلام دوستان با 700 هزار تومان بودجه چی پیشنهاد میدید
    قابلیت : خواندن pdf و اتصال به اینترنت
    Asus FonePad نزدیک به بودجه ی شماست، اینم لینکش:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    PERSIQUE

پيش فرض

خواهش می کنم.
    راستش باید بگم که برای اجرای برنامه ها، هر برنامه ای که برای سیستم عامل اندروید نوشته شده باشه، روی سیستم عامل اندروید اجرا میشه. البته بعضی برنامه ها هستن که ذکر کردن که این برنامه مثلا از اندروید 4.0 به بعد اجرا می شود و اگه طرف سیستم عامل اندرویدش مثلا 2.3 باشه، دیگه اونو نمی تونه اجرا کنه.
    درباره ی میکرو اس دی هم باید بگم که 64 گیگ هم وجود داره. اینم لینک برای microSD 64GB:

1: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با سپاس.
    سوالی دیگری داشتم ایا مثلا تبلتی که نوشته نهیاتا تا 32 گیگ رم میکرو اس دی ساپورت میکنه ایا میشه از 64
    گیگ استفاده کرد و ایا اجرا میشه ؟

16. این کاربر از hamedsaba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •