تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 279 از 475 اولاول ... 179229269275276277278279280281282283289329379 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,781 به 2,790 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali nemesis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    زیر چتر خدا

پيش فرض

از نظر اصلا امکان نداره یک تب اندوریدی را جایگزین لپ تاپ کرد حالا چرا دلایلم را هم میگم:
    ۱- محدودیت بسیار شدید اندروید نسبت به ویندوز در مورد نرم افزارهای قابل اجرا
    تا به الان نرم افزاری اندرویدی پیدا نشده که بتواند کار افیس را در ویندوز انجام بده حتی نرم افزارهای اجرا فایل های پاورپوینت بسیار ناقص و بد در اندروید کار می کنند و یک جورایی این نرم افزارها بیشتر کار راه انداز هستند
    ۲- قابلیت های سخت افزاری بالا یک لپ تاب نسبت به یک تبلت
    اکثر دانشجویان نیاز دارند تا پروژه های خود را از طریق پرژکتور اجرا کنند فکر کنم تمامی تبلت های اندوریدی از خروجی پرژکتور بی بهره مباشند و نهایتا یک خروجی HDMI دارند که اتصال یک تبلت از طریق این پورت به یک پرژکتور یک مکافت پیچیده ای دارد
    ولی تبلت یکسری فواید دارد که نمیشه از اونا چشم پوشی کرد:
    ۱- جمع و جوری تب که خیلی راحت قابل حمل هست
    ۲- همین نرم افزارهای اندرویدی خیلی جاها کار راه انداز هست
    ۳- برای وبگردی و چک کردن ایمیل بسیار وسیله مناسبی هست
    ۳- برای مطالعه کتاب های الکترونیکی و فایل های پی دی اف خوب هست
    خلاصه در مجموع نه تبلت کار لپ تاپ را انجام میده و نه لپ تاپ کار تبلت را و هر کدام دو مقوله جداگانه می باشند و هر فردی با توجه به نیازش انتخاب می کند

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

2. 2 کاربر از ali nemesis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام .
    من می خوام یه وسیله بگیرم که باهاش بتونم خیلی راحت کتاب بخونم ، بین e-reader و تبلت گیر کردم . تبلت اگه بخوام بگیرم صد در صد باید اَندروید باشه ، برای همین اینجا پست دادم . راستش من یک دنیا کتاب دارم که باید بخونم ، پس اگه تبلت گرفتم مهم ترین نکته صفحه نمایش خوب و باتری قویشه . تو این زمینه هیچ تبلتی به e-reader ها نمی رسه ولی خب از تبلت میشه استفاده های خیلی بیشتری کرد ، پیشنهادی دارید ؟

پروفشنال Meisam.apk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام .
    من می خوام یه وسیله بگیرم که باهاش بتونم خیلی راحت کتاب بخونم ، بین e-reader و تبلت گیر کردم . تبلت اگه بخوام بگیرم صد در صد باید اَندروید باشه ، برای همین اینجا پست دادم . راستش من یک دنیا کتاب دارم که باید بخونم ، پس اگه تبلت گرفتم مهم ترین نکته صفحه نمایش خوب و باتری قویشه . تو این زمینه هیچ تبلتی به e-reader ها نمی رسه ولی خب از تبلت میشه استفاده های خیلی بیشتری کرد ، پیشنهادی دارید ؟
    هرچیزی را بهره کاری ساختند.
    من به شخصه اگه بخوام با تبلت 10 دقیقه ی فایل pdf بخونم چشممام درد می گیره E-Reader ها بخاطر تکنولوژی های بکار رفته تو صفحه نمایششونE-Link به شما این امکان رو میدن که مثل یک کتاب کاغذی تا هر اندازه که بخاید کتاب بخونید.
    به نظر من اگه کاربری شما بیشتر روی خواندن کتاب های الکترونیک است بهترین گزینه انتخاب کتاب خوان های الکترونیکی(فارسی رو پاس بداریم)هست.
    موفق باشید!

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام.
    محصولات سامسونگ به خصوص تبلت ها و اسمارت فون هاش .به طور کامل از زبان فارسی پشتیبانی می کنه.(اما نرم افزار های موجود به خوبی و چیزی که ما انتظار داریم
    نه؛چیز هایی که من امتحان کردم)
    همه ی نیازهایی رو که فرمودید از قبیل:
    منظورم استفاده عمومی و ثبت نام در سایت های مختلف بخصوص فارسی هست. مثل انتخاب واحد دانشگاه، ثبت نام کنکور یا آزمون های استخدامی، چک کردن فیسبوک، ساختن و ارائه فایل های پاورپوینت دقیقا مثل آفیس لپ تاپ، ساخت pdf، اسکایپ،و ...
    رو کامل می تونید با استفاده از گنجینه ی قدرتمند نرم افزاری آندروید برآورده کنید.
    اما وقتی مطالب یه کم تخصصی تر مثل:
    ساختن و ارائه فایل های پاورپوینت دقیقا مثل آفیس لپ تاپ
    میشه دیگه نمی تونید روی یک سیستم مبتنی بر آندروید اجرا کنید.
    من خودم خیلی تلاش کردم و وقت زیادی گذاشتم تا بتونم با تبلت سند آفیسی رو که با کامپیوتر ساختم درست کنم.
    آخرش لپ تاپ ی چیز دیگه ست.
    سراغ پرینت می ریم.تا اونجایی که من می دونم و اگه بخام با دستگاهم یه متن یا تصویری رو پرینت بگیرم خودش اررور میده که حتما باید از نسل جدید پرینترهای سامسونگ استفاده کنید.
    درضمن شما اگه یه تبلت خوب و چیزی که می خاین تا چند سال توی این بازاری که هر روز فقط توش نوآوری می بینی انتخاب کنی باید.2 تومنی رو خرج کنی مثل این:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما لپ تاپ ویندوزی چیزی هست که از اون پلتفرم خارج نمیشه.وتا سال ها می تونی از نسخه های متععد ویندوز استفاده کنی اما آندروید به دلیل محدودیت سخت افزاری حدود 3 نسخه براش میاد و تموم میشه.
    انتخاب با خودتون
    موفق باشید

6. این کاربر از Meisam.apk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه varians's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    گنبد کاووس استان گلستان

پيش فرض

خیلی ممنون دوست عزیز. با این معرفی galaxy note n8000 منو خیلی بفکر فرو بردی. باعث شد نظرم عوض شه. قبلا نظرم رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود اما الان با اینکه n8000 500 تومن گرونتره ولی بنظرم کاملا ارزش داره. طول عمر باطریشم به نسبت بیشتره. نظر شما چیه ؟
    کیفیت صفحه اش در عمل واقعا خوب هست یا نه ؟ در موردش هرچی میدونی (غیر از اینایی که تو سایه ها نوشتن) بهم بگو لطفا.

داره خودمونی میشه AM1R95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    T.E.H.R.A.N

پيش فرض

سلام

دوستان میخواستم بدونم الآن یه تبلت 10 اینچی حداقل قیمتش چنده؟
    و یه سوال دیگه... من الآن یه گوشی اندرویدی دارم و میخوام جاش تبلت بگیرم که هم بتونه فیلمهای Full HD رو بدون مشکل پخش کنه، کٌندی و هنگ نداشته باشه، کیفیت و رزولشن صفحه برام خیلی مهمه، بازیهای HD هم تا جایی که میتونه راحت اجرا کنه و همچنین باتری بسیار خوبی داشته باشه(معمولا وای فای روشنه) لپ کلام اینکه عمر شارژ باتری و قدرت سخت افزار خیلی برام مهمه. حالا با این تفاسیر و توقعات من(!) تا 800 تومن چیزی پیدا میشه (البته اگه 10 اینچی باشه که چه بهتر)؟
    Last edited by AM1R95; 17-07-2013 at 16:38.

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

دوستان میخواستم بدونم الآن یه تبلت 10 اینچی حداقل قیمتش چنده؟
    و یه سوال دیگه... من الآن یه گوشی اندرویدی دارم و میخوام جاش تبلت بگیرم که هم بتونه فیلمهای Full HD رو بدون مشکل پخش کنه، کٌندی و هنگ نداشته باشه، کیفیت و رزولشن صفحه برام خیلی مهمه، بازیهای HD هم تا جایی که میتونه راحت اجرا کنه و همچنین باتری بسیار خوبی داشته باشه(معمولا وای فای روشنه) لپ کلام اینکه عمر شارژ باتری و قدرت سخت افزار خیلی برام مهمه. حالا با این تفاسیر و توقعات من(!) تا 800 تومن چیزی پیدا میشه (البته اگه 10 اینچی باشه که چه بهتر)؟
    قیمت ها بالاتر از اون چیزی هستن که فکر می کنید.اما با این تفاسیر به نظر بهترین انتخاب برای شما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست به نظر من.
    با قیمت 1400 حدودا.

11. این کاربر از Meisam.apk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اول پس معلوم شد که تصمیمتون رو تبلت رفته.(اما من خودم فکر کردم با توضیحاتی که دادم شما به فکر خرید لپ تاپ برید!!!)اما مهم نظر و نتیجه گیری خودتونه.
    من خودم وقتی این دوتا تبلت رو نداشتم و فقط درحدی بوده که دیدمشون نمی تونم چیزی خارج چیز هایی که توی سایت می گن بگم
    یه مقایسه ای انجام میدم:
    برند:سامسونگ دیگه ی برند کاملا شناخته شدست و کاملا جواب خودشو پس داده اما هواوی برند نوظهور(در عین حال خوب)با ساخت خوب والبته نکته ی مهم:قیمت رقابتی وارد بازار میشه.
    رام و ورژن نرم افزاری:پشتیبانی که سامسونگ توی بحث انتشار ورژن های جدید برای دستگاه هاشو داره هواوی فعلا نداره!
    سی پی یو قوی تر نوت8 که شاید کم به چشم بخوره.
    اینکه نوت8 دقیقا 1 سال زودتر تولید شده.و حداقل دیرتر از مدیاپد بورس بازار خواهد بود.
    دوربین قوی تر مدیا پد
    سایز و رزولیشن که واقعا توی این زمینه هواوی کاملا برتر از نوت8 است.
    موفق باشید.یا حق

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

هرچیزی را بهره کاری ساختند.
    من به شخصه اگه بخوام با تبلت 10 دقیقه ی فایل pdf بخونم چشممام درد می گیره E-Reader ها بخاطر تکنولوژی های بکار رفته تو صفحه نمایششونE-Link به شما این امکان رو میدن که مثل یک کتاب کاغذی تا هر اندازه که بخاید کتاب بخونید.
    به نظر من اگه کاربری شما بیشتر روی خواندن کتاب های الکترونیک است بهترین گزینه انتخاب کتاب خوان های الکترونیکی(فارسی رو پاس بداریم)هست.
    موفق باشید!
    می دونم اینا رو ولی تو ایران راحت گیر نمیان :( شما چی رو پیشنهاد میدین ؟ بعد شنیدم صفحه ی e-reader ها زود میشکنه و ترک بر می داره آیا درسته ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •