تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 475 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

در مورد تبلتهای شرکت Viliv هم باید بگم که به نظر من بغیر از باتری فوق العاده در مدل X10، حرفی برای گفتن ندارند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با سلام !
    با همه ایت تبلت ها میشه مثل گالاکسی تب سامسونگ مکالمه کرد ؟
    یعنی من تبلت رو میخوام جایگزین گوشی کنم ، فکر میکنم 7 اینچ بزرگتر هم خیلی بزرگه!

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض Velocitymicro و سری Cruz

تبلت ها اصلی ترین محصولاتی بودند که CES امسال حول آنها می گشت. شرکت Velocitymicro هم بی کار ننشسته و با عرضه سه مدل 7، 8 و 10 اینچی تصمیم گرفته که بازاری مناسب برای خودش دست و پا کند.

نمایشگر مدل L37، از نوع خازنی بوده و با 7 اینچ و رزولوشن 1024x600 خود نمایی می کند. به غیر از آن باید به وای فای و 4GB حافظه داخلی آن اشاره نمود. دوربین های جلو و عقب و شبکه 3G و GPS و بلوتوث و HDMI، همه و همه در این تبلت وجود دارند. مدل P38 هم کم و بیش همین امکانات را عرضه می کند. تنها فرق آن در نمایشگر 8 اینچی با رزولوشن 1024x768 پیکسلی آن می باشد. البته GPS هم در این تبلت وجود ندارد.

وقتی که L510 وارد می شود، دو مدل بالا هیچ کدام به چشم نخواهند آمد. این مدل با نمایشگر 10 اینچی خود و رزولوشن 1366x768 پیکسل ارائه خواهد شد و مجهز به چیپست Tegra 250 و یک پردازنده دو هسته ای و یک گیگاهرتزی می باشد. امکانات دیگر آن: دوربین های عقب و جلو، پشتیبانی از شبکه های سه بعدی، بلوتوث 2.1 – GPS و قطب نمای دیجیتالی – خروجی HDMI، سیستم عامل اندروید 2.2 یا 2.3 و اپلیکیشن از پیش نصب شده Kindle آمازون می باشد.
    تبلت L510 هم یکی دیگر از مدعیان رقابت است.
    Last edited by tanatos; 22-02-2011 at 17:36.

4. 2 کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

اینا هم حرفی برای گفتن ندارند.
    (یکی نیست بگه اگه حرفی برای گفتن ندارند پس واسه چی درجشون میکنی!)

6. این کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mahdis_apex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ?!!

پيش فرض

مرسی واسه پستای مفیدتون
    فک میکنم بد نباشه اگه از galaxy tab 7 inch سامسونگ هم بنویسین.

8. این کاربر از mahdis_apex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

فکر کردم به خاطر اینکه تقریبا همه با این تبلت آشنایی دارند بهتره به تبلتهای جدیدتر بازار بپردازیم ولی حالا که تمایل دارید اونم به چشم!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

گفتم که نمیدونم استفاده از قلم نوری در یک تبلت تجربه ی موفق و رضایت بخشی هست یا نه.
    اما بدون شک تری دی بودن یک تبلت تجربه ی جالبیه که Optimus Pad، تبلت جدید و جنجالی الجی این تجربه ی جالب رو با خودش به همراه داره.
    با پردازشگر دو هسته ای، فیلمبرداری با کیفیت Full HD 3D با استفاده از دو دوربین پشتی، ژیروسکوپ، شتاب سنج، وای فای و پورت HDMI میشه گفت که این تبلت حرفهای زیادی برای گفتن داره.
    اگر چه اندازش از نظر من یکمی بزرگه و بدون عینک نمیتونید تصاویر رو سه بعدی ببینید ولی این چیزی از جذابیتهای اون کم نمیکنه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

با همه ایت تبلت ها میشه مثل گالاکسی تب سامسونگ مکالمه کرد ؟
    متاسافنه،در مقام مقایسه،تبلت های 7 اینچی،برای تبلت بودن خیلی کوچیکن...دوست من که خوره ی اپل هستش و من و اون معمولا دستگاه هامون رو با هم مقایسه میکنیم،از ایپدش،خیلی بیشتر از من کار میکشه و یکی از دلایلش،همون بزرگ تر بودن صفحه اش هست....
    در مورد مکالمه،خوب اینا همه وایرلس دارن و میشه با گوگل ویس با رفقای امریکایی،و با اسکایپ با رفقای بین المللی مکالمه کرد!!سیم کارت خور بودن هم احتمالا میخورن...

هنوز تبلت های اندرویدی زیاد جدی گرفته نشدن...متاسفانه اندروید تبلت های چه میدونم سه بعدی و دو هسته ای داره میده بیرون،ولی هنوز کلا اندروید برای اینها کاربردی نداره...بعد از یه سال هم خوب دستگاه های جدید میان..تا اون موقع هم،هیچ اپ خاصی نیست....
    در حال حاضر،به نظر من خرید گوشی یا تبلت دو هسته ای اصلا به صرفه نیست...مثلا فوقش انگری برد اچ دی رو سریعتر لود کنی!!به هر صورت،در تبلت های معمولی هم مشکلی باهاش نخواهی داشت...حتی با فلای تاچ چینی...

12. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

متاسفانه اندروید تبلت های چه میدونم سه بعدی و دو هسته ای داره میده بیرون،ولی هنوز کلا اندروید برای اینها کاربردی نداره...بعد از یه سال هم خوب دستگاه های جدید میان..تا اون موقع هم،هیچ اپ خاصی نیست....
    فکر کنم شما از اون دسته کاربر هایی باشی که روی Galaxy Tab اندروید رو تجربه کردی
    گوگل رسما گفته Android 2.2 برای تبلت ها نیست ولی کو گوش شنوا برای سامسونگ
    کمی صبر کن و ببین Android 3.0 میتونه پلتفرم فوق العاده ای باشه برای تبلت ها یا نه
    +
    سخت افزار قویتر یعنی فقط بازی بهتر؟
    1080P HDMI
    1080P Recorder
    سرعت بشتر توی محاسبات
    ....

14. این کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اره خوب....اینی که شما میگی(کیفیت بالاتر فیلم و اینا!!)...
    ولی راستش،من بالاترین کیفیت ویدیویی که توی تبلتم دیدم،ویدیو ی جان لنون "تصور کن" بودش که کیفیت 720 بودش...اهل فیلم دیدن با کیفیت 1080 نیستم و بیشتر 720 دارم ....هیچ صحنه ی خاصی هم نیست که من،به فیلم برداری بالای 480 پی براش نیاز داشته باشم!!که اگر نیاز باشه،حتمی دوربین حرفه ایم همراهمه که برای فیلم برداری ساخته شده...

البته این هم هست که تنها استفاده کننده من نیستم!!و دیگری ممکنه دلش بخواد مونیتورش رو موقع فیلم دیدن بغل کنه...راستش ایده ی خیلی جالبیه مخصوصا اگه بازیگرش انجی باشه!!!
    ولی کلا چیزی نیست که مثلا وقتی میشنوی بگی"واو!! پس یعنی 1080 پی اومد؟!"
    از این لحاظ گفتم که دو هسته ای و سه بعدی،بیشتر برا بازی ها هستش....
    ضمن اینکه باید به یاد داشته باشیم که دولوپر ها،معمولا یه حد وسط رو در نظر میگیرن...مثلا،من برای یکی از رفیقام یه فلای تاچ چینی خریدم،چیزی که منو ناراحت میکنه اینه که 95 درصد برنامه های گلکسی تب من،روی تبلت درب و داغون اون هم اجرا میشن...!!
    موزیک ویدیو میذاره ادم میخواد کیف کنه...قیافه ی دستگاهش هم که شبیه ایپده....
    رویو های هانی کامب رو دیدم و واقعا ازش لذت بردم....تبلت،بخش جدایی ناپذیره زندگی ماست و در حال حاضر،باید لپ تاپ ها رو فراموش،و کوله ی گنده ی لپ تاپ 5 کیلویی رو با یه تبلت ناز 10 اینچی،و یه نت بوک پر کنیم...البته اگه کارای کد نویسی میکنید نیازه که نت بوک بذارین تو کوله!!!

در کل،به نظرم تا برای تبلت های اندرویدی،نرم افزارهایی در حد نرم افزارهای ایپد نیاد،تبلت های اندرویدی از یک کتاب خوان،با قابلیت پخش ویدیو با کیفیت بالا جلو تر نخواهند رفت...
    خوندن نشریه های سان اقای مرداخ و گرفتن جدید ترین خبر های بی بی سی از تبلت،با اپ های مخصوص واقعا لذت بخشه!!
    روزنامه ها و مجلاتی که نسخه ی تبلتیشون برای ایپد و ایفونیشون برای ایفون هست...یا کلی نرم افزار اختصاصی دیگه...
    ولی برای اندروید،هنوز مجبوریم برنامه ها رو مشترکن استفاده کنیم....
    به قول شما این سامسونگ هم که حالیش نیست این اندویی که نصب میکنه،به درد تبلت نمیخوره!!
    سونی هم که هر چی میل میزنیم که اقا تبلت بزن،قر میده و میگه بعدا باخمار شدنتون که یه تبلت 800 تومنی رو بهتون 1.5 غالب کنیم!!(عادت سونی رو هم که میدونین؟!)

موتو هم که از محصولاتش خوشم نمیاد....ال جی رو هم که قبول ندارم،اچ تی سی هم که دستگاهش مثل دخترا میمونه!!با یه اشتباه،برای همیشه پشیمون میشی!!

16. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •