تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 19 اولاول ... 91516171819
نمايش نتايج 181 به 186 از 186

نام تاپيک: سریال سقوط یک فرشته

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

اخرش چی شد دقیقا؟
    کلیدو دادن به فاطمه

آخر فروم باز nafe-bandar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

ببين دوست عزيز بلاخره شيطان يه چيزي كه تو دين اسلام ازش ياد شده و بلاخره بايد براي آشنايي افراد چند تا سريال راجع بهش ساخته بشه و به قول خودتون چون با عقل سليم جور در نمايد كه به عنوان شخص وجود داشته باشه پس كار مشكل ميشه و به بن بست ميخوره تا جايي كه به اين فكر ميافتي كه هيچ راهي جز نشون دادن شيطان به صورت شخص برات باقي نميمونه و مجبوري اينجري نشونش بدي.

البته من نميگم وجود شيطان با عقل سليم جور در مياد ولي اگه صحبت هاي استاد رائفي پور راجع به فرقه فراماسونري و شيطان پرستي بشنوي ممكنه يه كم دودل بشي.

تازه من نميگم سريال خوبه در صورتي كه سريال پر از مشكل و نقصه ولي خب يه 10000000 دليل وجود داره كه سريال ماه رمضون بايد با اين موضوع ساخته بشه. ولي خب اين سريال به نظر من از نمونه هاي خودش خيلي بهتره و تازه داستانش با وجود اينكه مذهبيه از 1هزار تا سريال مثل فاصله خيلي خيلي خيلي بهتر و مفيدتره.

من منکر وجود شیطان نشدم ولی می تونستن شیطان رو یه جریان نشون بدن که اینطوری انتقاد نشه بهشون...
    یه مدت نیما شیطانی شد، لیلا، حتی فاطمه داشت میزد به نیما با ماشین
    آخرش هم لیلا دختر حاجی شیطان رو شکست داد
    بهتر بود که همین چهره هایی که نشون داد هم ماوراء الطبیعی نمی شدن و یکی مثل نیما توجیه میشد ظاهرشون
    در ضمن لازم نیست ما بگیم شیطان واقعا وجود داره، می تونیم بگیم وقتی میبینیم یه 10 تا تراول 100 تومنی رو زمینه یه حس میگه اونو بردار، همین حس رو اسمش بزار شیطان! کافیه!!
    و اینکه به نظر من هیچ دلیلی قانع کننده نیست که سه سریال ساخته بشه با

موضوعات: فرشته، شیطان، روح !!!

فاصله ها هم بحثش کـــامـــلـا جداســـت!

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

خب بلاخره اين سريال هم تموم شد و مثل بقيه سريال ها با سربلندي تمام همه چي به خوبي و خوشي تموم شد و واقعا گند زد به همه چي با اين پايان كليشه اي.

هر چي كه تا قسمت يكي به آخر قشنگي داشت همه رو تو قسمت آخر از بين برد. به نظر من كلا قسمت آخر اضافي بود اگه نبود سريال يه پايان قشنگ داشت ولي خب حيف شد.

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

من منکر وجود شیطان نشدم ولی می تونستن شیطان رو یه جریان نشون بدن که اینطوری انتقاد نشه بهشون...
    یه مدت نیما شیطانی شد، لیلا، حتی فاطمه داشت میزد به نیما با ماشین
    آخرش هم لیلا دختر حاجی شیطان رو شکست داد
    بهتر بود که همین چهره هایی که نشون داد هم ماوراء الطبیعی نمی شدن و یکی مثل نیما توجیه میشد ظاهرشون
    در ضمن لازم نیست ما بگیم شیطان واقعا وجود داره، می تونیم بگیم وقتی میبینیم یه 10 تا تراول 100 تومنی رو زمینه یه حس میگه اونو بردار، همین حس رو اسمش بزار شیطان! کافیه!!
    و اینکه به نظر من هیچ دلیلی قانع کننده نیست که سه سریال ساخته بشه با

موضوعات: فرشته، شیطان، روح !!!

فاصله ها هم بحثش کـــامـــلـا جداســـت!

من نگفتم شما منكر شدي شما نظرت اينه كه شيطان يه جريان ولي من نظرم اينه كه شيطان ميتونه تو دنياي ما به هر شكلي در بياد و واقعيه و جريان نيست ودلايل خودم رو هم دارم البته همچين مال شخص من هم نيست چون يه سري جاها راجع به شيطان خوندم.

البته اينم بگم من خودم با اينكه تو هر سريالي يه شيطان به صورت انسان وجود داشته باشه مخالفم چون واقعا كليشه اي شده.

اگر دليل ها قانع كننده بود كه منو شما قانع ميشديم پس بدونيد اون هزار تا دليل اصلن براي منو شما قانع كننده نيست.

فاصله هارو هم از اين لحاظ گفتم كه آدم اگه وقتشو بذاره برا ديدن سقط يك فرشته خيلي بهتر از اونه كه بذاره واسه فاصله ها. البته اين فقط نظر شخصي منه و نظرات دوستان كاملا محترمه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

خب بلاخره اين سريال هم تموم شد و مثل بقيه سريال ها با سربلندي تمام همه چي به خوبي و خوشي تموم شد و واقعا گند زد به همه چي با اين پايان كليشه اي.

هر چي كه تا قسمت يكي به آخر قشنگي داشت همه رو تو قسمت آخر از بين برد. به نظر من كلا قسمت آخر اضافي بود اگه نبود سريال يه پايان قشنگ داشت ولي خب حيف شد.

خب طبیعیه شما نباید توقع داشته باشی که سریالی که با هزینه ی صدا و سیما اونم برا ماه رمضون و یه مناسبت مذهبی ساخته میشه و هزار نفر روش نظارت می کنن تا ساخته شه آخرش شیطون بیاد و پیروز شه و آدم خوبا شکست بخورن در ضمن در همین حدی هم که این سریال پیش رفت متوجهین که بسیار کار بزرگی بود .و واقعا یه سر و گردن از بقیه ی سریالا چه از نظر فنی و چه از نظر داستان و چه از نظر دیالوگ ها و بازی ها بالاتر بود .به نظر من که یکی از بهترین کارهایی بود که درکل تو ماه رمضون داده بودن .من که عاشق تیتراژآخرشم

6. 2 کاربر از ahzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

گفت‌وگوي ايسنا با محمدرضا عليمرداني
    از صداپيشگي «شرك» تا شيطان «سقوط يك فرشته»

محمدرضا عليمرداني در سريال «سقوط يك فرشته» صداپيشه‌ي شيطان است؛ او در گفت‌وگويي با ايسنا شركت كرده و از ويژگي‌هاي روايت نقش «شيطان» گفته است.
    عليمرداني همچنين بر تجربه جديدش تاكيد و خاطرنشان كرده كه نگران اين نبوده‌ است مردم او را با نقش شيطان بشناسند، او همچنين بازتاب‌هاي اين نقش را مثبت ارزيابي كرده است.

اين دوبلور و صداپيشه در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا در پاسخ به پرسشي خاطرنشان كرد: نگران اين نبودم كه مردم مرا با نقش منفي شيطان بشناسند. فيدبك‌ها و بازتاب‌هاي خوبي از نقشم گرفتم. الان مثل قديم نيست كه مردم تعزيه‌خوان شمر را كتك مي‌زدند بلكه متوجه هستند كه اين يك نقش است و بازيگر،‌ تنها آن را بازي مي‌كند.
    وي ادامه داد: قبل از اين كه صداپيشه باشم، بازيگرم و هر نقشي را بازي مي‌كنم، سابق بر اين هم نقش روح را در تئاتر بازي كرده‌ام.
    اين دوبلور افزود: شيطان رَُلِ حساسي است. ابليس شخصيت ساده‌اي نيست چون تجربه‌اش به اندازه طول تاريخ زندگي بشر است، بنابراين خيلي حساس است و اين مساله، حساسيت اجراي نقش را بالا مي‌برد.
    عليمرداني تاكيد كرد: ادعايي ندارم كه بگويم شيطان را آن گونه كه هست نشان داده‌ام. من در حد بضاعت خودم تلاش كردم. در واقع چيزي كه مردم، ‌ماه رمضان امسال شنيدند، ‌ايده جالبي بود كه با صداي شيطان آشنا شدند.
    وي در ادامه درباره روند اجراي نقش شيطان گفت: من هم پا به پاي عوامل توليد مشغول به كار هستم و اين طور نبوده كه كل متن را به صورت يك جا بخوانم؛ قرار بر اين بود ولي اين طور نشد تا فرصت تغييرات داشته باشيم.

عليمرداني كه جزو آخرين اعضاي اصلي بود كه به گروه سازنده «سقوط يك فرشته» اضافه شد، در اين زمينه عنوان كرد: به اين دليل ناچار بوديم زماني را صرف كنيم تا قصه را بدانم، نويسنده‌ها، كارگردان و تهيه‌كننده به من خيلي كمك كردند و بسيار منعطف و پذيرا بودند. من بعد از اداي اولين جملات، فهميدم كه مورد تاييد آنها هستم.
    راوي نقش «شيطان» خاطرنشان كرد: ديالوگ‌ها نيز گاهي دستخوش تغيير قرار گرفت. من هم اگر در جايي ايده‌اي داشتم، به آن توجه مي‌شد. اما متن را بيشتر نويسنده، كارگردان و تهيه‌كننده پيش بردند و من مجري آن بودم.

عليمرداني درباره‌ي فشردگي كارهاي مناسبتي ماه رمضان و تاثير آن بر كارش گفت: هر قدر هم كه گروه عجله داشت سعي مي كردند با من اين طور برخورد نكنند و اگر از آنها آرامش و يا وقت براي تمرين بيشتر مي‌خواستم در اختيارم قرار مي‌دادند. اما من هم بايد آنها را درك مي‌كردم تا همه مراحل طي شود. با اين حال اين مساله كمي تاثير داشت و اگر زمان بيشتري داشتيم طبيعتا كار بهتر مي‌شد.
    وي در پاسخ به پرسشي درباره تجربه حضور در يك كار ماورايي، خاطر نشان كرد: من از سال 70 تمرين بازيگري را شروع كردم و سال 75 تحصيل در اين رشته را شروع كردم. بازيگري هميشه دغدغه من بوده است. بيان و صدا نيز جزو كارهاي واجب يك بازيگر است كه متاسفانه كمتر در بازيگران مي‌بينم. با اين حال من از تجربه اين مساله نترسيدم و سعي كردم بدون توجه به محواشي اي مثل ماه رمضان بودن سريال، از آن ياد بگيرم.
    اين دوبلور افزود: من در دوره فعاليتم بيشتر در انيميشن‌ها صداپيشگي كرده‌ام و بچه‌ها صداي من را شنيده‌اند. من در نقش هايي مثل ساليوان «كمپاني هيولاها»، ديگوِ «عصر يخبندان» و شرك صحبت كرده‌ام. «سقوط يك فرشته» تجربه جديدي بود كه در يك قالب ديگر اجرا شد و واكنش‌هاي خوبي هم براي من در پي داشت.
    عليمرداني در پايان گفت: در اجراي اين نقش فقط يك «اي كاش» برايم باقي مانده كه تنها مي‌توانم بگويم اي كاش اينطور مي‌شد.

---------- Post added at 06:13 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

عوامل سريال ماه رمضان شبكه يك از «سقوط يك فرشته» گفتند

سريال «سقوط يك فرشته» توسط بهرام بهراميان ساخته شده است؛ كارگرداني كه دو سريال «مشق عشق» و «ساعت شني» و فيلم سينمايي «آل» را در كارنامه هنري خود دارد. ساخت «ساعت شني» با موضوعي كه براي نخستين بار در رسانه ملي مطرح مي‌شد، بهراميان را به چهره‌اي شناخته شده در بين علاقمندان فيلم و سريال بدل كرد و كارگرداني فيلم «آل» در سينما او را به عنوان كارگرداني علاقمند به ساخت موضوعات ماورايي به مخاطب شناساند. بهراميان اين بار با ساخت «سقوط يك فرشته» حوزه‌اي جديد را تجربه كرد؛ ساخت سريال براي ماه رمضان تلويزيون كه البته به لحاظ موضوعي چندان هم بي‌ربط به كارهاي قبلي‌اش نيست.
    و اما خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا در گفت‌وگويي با برخي عوامل سريال ماه رمضان شبكه اول موضوعاتي چون شرايط ساخت سريال‌هاي ماورايي، شتابزدگي در توليد كارهاي مناسبتي، همكاري با بهراميان و ... را به بحث گذاشته است؛ عواملي كه نام برخي از آنها پيش از اين در تيتراژ سريال «مختارنامه» به چشم خورده است.
    تهيه كننده: «سقوط يك فرشته» با ماه رمضان تناسب دارد
    رامين عباسي زاده كه تهيه‌كنندگي سريال هاي «کت جادويي»، «پليس جوان»، «او يک فرشته بود»، «پريدخت» و «شمس‌العماره» را نيز بر عهده داشته است، گفت: با توجه به تجربياتي که در توليد مجموعه‌هاي قبلي داشتيم، تلاش شد مانند گذشته با دعوت از عوامل حرفه‌يي، گروهي را با خود همراه کنيم تا نتيجه‌اي که حاصل مي‌شود، درخور شأن مخاطب ايراني باشد.
    وي همچنين عنوان كرد: يكي از ويژگي‌هاي سريال «سقوط يك فرشته» تناسب قصه و موضوع با ماه مبارك رمضان است. در اين مجموعه به مفاهيم ديني و قرآني به شكل ويژه توجه شد و نيز اين پيام را به اطلاع مخاطبان رساند كه توجه به قرآن راه نجات بشر است.
    نويسنده: سعي كرديم ايرادها را در كارمان برطرف كنيم
    بابك كائيدان ـ يكي از سه نويسنده‌ي «سقوط يك فرشته» ـ در گفتگويي با خبرنگار ايسنا درباره‌ي نگارش يك سريال ماورايي، خاطرنشان كرد: ‌زماني را براي خواندن نقدها و ايرادهايي كه در سريال‌هاي ماورايي قبل وجود داشت، مطالعه كرديم و تقريبا 80 درصد اين نقدها را خوانديم.
    وي ادامه داد: سعي كرديم ايرادها را در كارمان برطرف كنيم و نكته‌هايي را كه براي مخاطب خاص مساله‌ساز است برطرف كنيم. از اين رو سعي كرديم قصه را به شكلي كاملا اسلامي روايت كنيم.
    نويسنده «سقوط يك فرشته» در پاسخ به پرسشي درباره‌ي اضافه شدن راوي به سريال در لحظات آخر، متذكر شد: از همان ابتدا در سيناپسي كه آقاي بهراميان از قصه ارائه كرد، قرار بود راوي در قصه باشد. حتي براي راوي ديالوگ هم نوشته بوديم. اما تصميم نهايي درباره‌ي حضور راوي در روزهاي آخر گرفته شد.
    كائيدان همچنين درباره‌ي طرح اوليه‌ي قصه، گفت: طرحي وجود داشت كه تهيه‌كننده به همراه زامياد سعدونديان نوشته بود. ما اين طرح را خوانديم به صورت كاملا گروهي قصه را نوشتيم. حتي كارگردان هم سيناپس‌هايي زده بود كه از آنها هم استفاده كرديم تا قصه شكل گرفت. بعد از آن بود كه نگارش را آغاز كرديم.
    طراح گريم: ماورايي بودن سريال بيشتر از طريق صحنه‌ نشان داده شد
    مسعود ولدبيگي كه طراحي چهره‌پردازي سريال «مختارنامه» را هم بر عهده داشته، در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، درباره طراحي گريم «سقوط يك فرشته» عنوان كرد: بهرام بهراميان ـ كارگردان ـ ديد‌گاه خاصي در كار دارد و من به عنوان طراح بايد آنها را لحاظ كنم؛ خيلي تلاش شده است تا رمز و راز متن به صورت دقيق پياده شود.
    وي كه در حين توليد اين سريال با ايسنا گفت‌وگو مي‌كرد، در ادامه با اشاره به كامل نبودن فيلمنامه خاطرنشان كرد: خود من نمي‌دانم در پايان چه اتفاقي مي‌افتد؛ چون هنوز هيچ متني نداريم كه مشخص شود شيطان در پايان مشخص مي‌شود يا نه؛ البته اين مساله خوب نيست. چون ما بايد از قبل به شخصيت‌ها و متن و نوشته واقف باشيم تا فرصت داشته باشيم روي آنها كار كنيم. اما من و هيچ كس ديگر قسمت‌هاي آتي را نداريم.
    ولدبيگي درباره ويژگي‌هاي طراحي گريم در «سقوط يك فرشته» با توجه به ماورايي بودن آن، گفت: بيشتر صحنه‌ها ماورايي هستند و ماورايي بودن كار، بيشتر از طريق صحنه‌ نشان داده مي‌شود و اينكه اين خانواده دچار چه مسائلي است.
    آهنگساز: موسيقي «سقوط يك فرشته» و «مختارنامه» شباهتي به هم ندارند
    اميرتوسلي نيز كه آهنگسازي سريال «مختارنامه» را برعهده داشته به خبرنگار ايسنا گفت: «مختارنامه» موسيقي كشنده‌اي داشت و موسيقي «سقوط يك فرشته» هيچ شباهتي به موسيقي «مختارنامه» ندارد.
    وي ادامه داد: در موسيقي «سقوط يك فرشته» بيشتر از اصواتي استفاده شده كه نت خاصي را به ما منتقل نمي‌كنند، بلكه فضاي موهوم و وهم‌انگيزي را به مخاطب منتقل مي‌كنند؛ با توجه به ماورايي بودن سريال، موسيقي آن هم فضاي غيرمتعارفي دارد.
    اين آهنگساز در ادامه درباره شتابزدگي كارهاي مناسبتي و تاثير آن بر كيفيت موسيقي، گفت: موسيقي جزء مهم يك فيلم و سريال است. قاعدتا وقتي كه همه‌ي اجزا شتاب‌زده باشند موسيقي هم شتاب‌زده مي‌شود و ممكن است در كليت كار تاثير خوبي نداشته باشد؛ به هر حال تقريبا همه‌ي بخش‌هاي يك سريال مناسبتي همين ويژگي‌ را دارند و شتاب‌زده ساخته مي‌شوند؛ به ويژه موسيقي كه آخرين نقطه‌ از يك فيلم و سريال است كه شكل مي‌گيرد.
    مشاور انتظامي : آموزش مردم اولويت است
    مشاور انتظامي سريال «سقوط يك فرشته» گفت: محتواي اين سريال ‌پليسي نيست، اما در مواردي كه نياز به دخالت باشد، پليس با هماهنگي ناجي هنر دخالت مي‌كند و ماموريت خودش را انجام مي‌دهد.
    سرهنگ ناصر قزلباش ادامه داد: ‌در اين سريال، مراحل اداري پرونده‌ها در كلانتري 125 يوسف آباد تصويربرداري شده است. اين مراحل دقيقا مثل همان مراحلي است كه مردم عادي شكايت مي‌كنند.
    مشاور انتظامي «سقوط يك فرشته» در پاسخ به اين پرسش كه چه ميزان از صحنه‌هاي اين سريال با دخالت پليس همراه بود؟ گفت: صحنه‌هاي پليسي زياد نبود چون بحث اين سريال، بحث پليسي نيست و داستان آن حالت ماورايي ـ مذهبي دارد و خارج از اين است كه يك مورد صرفا پليسي باشد.
    قزلباش افزود: اولين چيزي كه ما در سريال‌ها مدنظر داريم آموزش مردم است تا مردم بدانند كجا مراجعه كنند. نكته بعدي اين است كه همكاري با پليس خيلي اهميت دارد و اگر كسي در صحنه‌اي، چهره يا شماره‌اي را به خاطر بسپارد يا فيلم بگيرد مي‌تواند خيلي موثر باشد. سعي كرديم اهميت همكاري و مشاركت مردم با پليس در كشف جرايم را در فيلم‌ها به مردم نشان دهيم و به مورد بگوييم پليس در هيچ شرايطي از انجام وظايفش كوتاهي نمي‌كند.
    خاطره اسدي: از كامل نبودن فيلمنامه نگران نيستم
    خاطره اسدي كه در سريال «سقوط يك فرشته» نقش «سارا» را بازي مي‌كند، معتقد است: كاراكتر و شخصيت «سارا»، نقش جذابي است كه او ايفا كرده است.
    اسدي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا درباره‌ي فشردگي ساخت سريال‌هاي مناسبتي ماه رمضان و تاثير آن بر بازيگران و گروه توليد، عنوان كرد: اجازه نداديم اين اتفاق جلوي دوربين بيفتد؛ حتي من با وجود اين كه براي بازي در برخي صحنه‌هاي اكشن و آسيب‌ديدگي ناشي از ايفاي نقش اين صحنه‌ها، بدن درد دارم، وقتي جلوي دوربين قرار مي‌گيرم مي‌توانم به راحتي راه بروم و بازي كنم؛ همه تلاشمان را انجام مي‌دهيم تا آخر به همين صورت پيش برويم.
    اين بازيگر تاكيد كرد: با اين حال اگر نقشي جذاب باشد و عوامل خوبي داشته باشد، حاضرم دوباره هم در يك سريال مناسبتي بازي كنم.
    خاطره اسدي همچنين از كامل نبودن فيلمنامه در كارهاي هرشبي صحبت كرد و با بيان اينكه از اين مساله نگران نيست، گفت: ما تا آخر داستان را مي‌دانيم و حتي سيناپس داستان را تا انتها خوانده‌ايم؛ قصه در مسير همان سيناپس جلو مي‌رود و تغيير زيادي اتفاق نمي‌افتد كه قرار باشد ما نگران باشيم؛ من به قدري به نويسنده‌ها و آقاي بهراميان ـ كارگردان ـ اطمينان دارم كه از اين قسمت خيالم راحت است.
    هدي زين‌العابدين و علاقه به نقش‌هاي منفي
    هدي زين‌العابدين ـ بازيگر نقش «فاطمه» ـ معتقد است: نقش‌هاي منفي جذاب‌ترند به دليل اينكه يكسري خط‌ها در آن شكسته مي‌شود؛ دوست دارم بعد از سريال «سقوط يك فرشته» نقشي عكس «فاطمه» بازي كنم. علاقه زيادي به بازي در نقش‌هاي منفي دارم؛ چرا كه احساس مي‌كنم نقش‌هاي منفي برون‌ريزي بيشتري دارند.
    وي درباره‌ي شتابزدگي سريال‌هاي مناسبتي به ويژه ماه رمضان گفت: بازي در سريال‌هاي مناسبتي به خاطر شتاب و عجله‌اي كه دارد خيلي سخت و خسته‌كننده است و صددرصد بر بازي بازيگر هم تاثير خواهد گذاشت. اگر ساخت سريال‌هاي مناسبتي را دو ـ سه ماه زودتر شروع كنند، خيلي بهتر است؛ چراكه به عوامل و‌ بازيگران، تهيه‌كنندگان و كارگردانان فشار وارد نمي‌شود و كارها هم از كيفيت بهتري برخوردار خواهند بود.
    شبنم مقدمي: «سقوط يك فرشته» از لحاظ ماورايي بهترين خواهد بود
    شبنم مقدمي ـ ديگر بازيگر اين سريال ـ نيز درباره فشردگي كار در سريال‌هاي مناسبتي معتقد است: در سريال‌هاي مناسبتي زماني كه تايم كار بالا باشد، قطعا انرژي چندين برابري را از بازيگر و همه عوامل مي‌گيرد. به هر حال بايد خيلي صبور باشيم تا بتوانيم يك پروژه را به انجام برسانيم.
    وي ادامه داد: تاكنون كارهاي مناسبتي ويژه ايام نوروز داشتم اما اين اولين تجربه‌ام است كه در سريال‌هاي ماه مبارك رمضان بازي كردم و اميدوارم مورد استقبال مخاطبان قرار بگيرد. به عقيده من بازي در سريال‌هاي ماه رمضان نسبت به ديگر مناسبت‌ها از فشردگي بيشتري برخوردارند..
    شبنم مقدمي اظهار كرد: به جرات مي‌توانم بگويم اين سريال از لحاظ ماورايي يكي از بهترين‌ها خواهد بود و اميدوارم يك سريال مخاطب‌پسند و جذاب باشد.
    فرخ نعمتي‌: شتابزدگي به سياست مديران برمي‌گردد
    فرخ نعمتي درباره شتابزدگي سريال‌هاي مناسبتي به ويژه مجموعه‌هايي كه براي ماه رمضان آماده مي‌شوند، گفت:‌ شتابزدگي ساخت سريال‌هاي ماه رمضان، صد در صد بر روي همه بخش‌ها تاثير مي‌گذارد و فشار آن فقط شامل حال بازيگران نمي‌شود.
    همچنين اين بازيگر با اشاره به بحث كامل نبودن فيلمنامه‌ در شرايطي كه كار كليد خورده است و تاثير آن بر بازيگر، گفت: با وجود ناقص بودن فيلمنامه، پس از كليد خوردن يك طرح تصويب شده‌اي وجود دارد كه قصه بر همان اساس پيش مي‌رود؛ ولي در مجموعه به كارهايي كه وقت كافي برايشان صرف نمي‌شود، لطمه‌هايي وارد مي‌شود
    سعيده عرب و خستگي ناشي از بازي در سريال‌هاي مناسبتي
    سعيده عرب ـ بازيگر نقش مادر «ياور» ـ در گفت‌وگويي با خبرنگار ايسنا بيان كرد:‌ طبيعتا سريال‌هاي مناسبتي به ويژه‌ سريال‌هاي ماه مبارك رمضان فشردگي‌هاي خاص خود را دارند و اغلب اوقات مي‌بينيم كه اين سريال‌ها همزمان با توليد، پخش مي‌شوند؛ به عقيده من كارهاي مناسبتي فقط خستگي به همراه دارند.
    وي در ادامه درباره‌ نقش خود در سريال «سقوط يك فرشته»،‌ توضيح داد: «سقوط يك فرشته» يك سريال ماورايي است؛ احساس مي‌كنم نقشي كه در اين سريال دارم متفاوت‌تر از ديگر نقش‌هايم است و اميدوارم مورد استقبال مخاطبان قرار گيرد.
    همچنين او درباره‌ي كليد خوردن كارها پيش از اينكه فيلمنامه كامل شود، يادآور شد: اگر فيلمنامه‌ها كامل باشند، قطعا بهتر است؛ چراكه تمركز روي كاري كه فيلمنامه‌ي ناقصي دارد خيلي سخت است.
    به گزارش ايسنا، «سقوط يك فرشته»، با بازي مسعود رايگان، فريبا کوثري، داريوش کاردان، شبنم مقدمي، علي سليماني، مهرداد صديقيان، خاطره اسدي و هدي زين العابدين در ماه رمضان هر شب ساعت 22 و 30 دقيقه از شبکه يک پخش مي‌شود.
    ساير عوامل اين سريال مناسبتي عبارتند از طراحي داستان: رامين عباسي زاده ، زامياد سعدونديان نويسندگان: بابک کائيدان ، روح الله صديقي و زامياد سعدونديان ، راوي : محمد رضا عليمرداني تصويربرداران: افشين احمدي، آرش خلاق دوست، صدابرداران : بهمن حيدري، فرشيد کيوان مهر ،طراح گريم: مسعود ولد بيگي ، طراح صحنه : رضا حاج درويش طراح لباس : ژاله زکي زاده ،دستيار تهيه: سحر مصيبي، برنامه ريز: فرزاد رحماني، آهنگساز: امير توسلي، مدير توليد: حسن مصطفوي، تدوين: سپيده عبدالوهاب، صداگذار: ايرج شهزادي، جلوه‌هاي ويژه رايانه‌يي: داريوش حافظ الکتب، جلوه‌هاي ويژه ميداني: رضا ترکمان، عکاس: اميد صالحي، مدير تدارکات: حيدر زرقومي، روابط عمومي: منصوره بسمل.

8. این کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •