تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 28 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 274

نام تاپيک: » درخواست و اعلام قیمت iPad ها

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

نه بابا قیمتش همون حدودای 800 دلاره یه سر به سایت amazon بزن.

داره خودمونی میشه navidr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اون پست من یکم بد اومد منظورم با جناب emadpumad بود.نه به خدا این لینک خود اپل استوره که از 499 دلار شروع میشه تا 829 دلار.من هنوز برام حل نشدست؟تازه با حساب کردن نرخ حواله زدن دلار به حساب دوستم بره من گرون تر در میومد

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

شرمنده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از navidr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

اون پست من یکم بد اومد منظورم با جناب emadpumad بود.نه به خدا این لینک خود اپل استوره که از 499 دلار شروع میشه تا 829 دلار.من هنوز برام حل نشدست؟تازه با حساب کردن نرخ حواله زدن دلار به حساب دوستم بره من گرون تر در میومد

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

شرمنده

داره خودمونی میشه ramin5749's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ipad1 64 gig wifi only هشتصد و سی تومن طبقه ی همکف علاالدین 10/22

6. این کاربر از ramin5749 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تعمیرات هارد دیسک رضا امیر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    USA

پيش فرض

قرار بود دوستم بره من از اپل استور یه ایپد 2 تری جی 64 تهیه کنه(shopping online);که قیمت در میومد 829دلار.با این قیمتی که شما فرمودید با توجه به دلار 1700 ه در میومد 1410!(همین بود فرادید منم دیدم)یعنی طبق این قیمت خیلی ارزش نداره بگم برام بیاره چون تفاوتش خیلی کمه!!!ولی عجیبه فروشنده فقط 50 تومان سود میکنه تو ایران؟
    سلام
    چند تا مطلب خوندم در مورد قیمت آی پد و اختلافش با ایران خواستم چند تا توضیح بدم:
    1- عموما" شما دو قیمت دارید یکی بالاتر و یکی پایین تر با حدود 20 % اختلاف و هر دو این ها درسته
    2- یکی اورجینال است و با احتساب قیمت حواله دلار ( به ریال) بعلاوه حدود 10% مالیات های گمرکی و ارزش افزوده و... و حدود 10 % سود فروشنده
    3- بعضی دیگر ریفر هستند و حدود 15 تا 20% از قیمت اورجینال ارزون تر
    4- بعضی دیگر دوباره بسته بندی شده اند و قبلا" یک بار فروش رفته اند و مشتری پس داده به هر دلیل ( سالم هستند نو هستند و دارای گارانتی ) حدود 10 تا 15 % زیر قیمت به فروش میروند و در کشور ما یا قبل از ورود دوباره سلفون کشی میشوند.
    5- بعضی دیگر تمامی تخفیفات را دارد و بصورت قاچاق هم وارد میشود پس حدود 30% با اصل آن اختلاف قیمت خواهند داشت.

توجه: در امریکا (و به ندرت دیگر کشور ها) شما هر کالایی را که بخرید می توانید پس از حتی گذشت 3 ماه آن را پس دهید. مثلا" شما یک دست کت و شلوار بخرید و بعد از مهمانی با بسته بندی ببرید پس بدهید ( حتما" باید مارک ها و یا بسته بندی و رسید را نگه دارید) حالا برای فروش مجدد به دلیل اینکه پک بسته بندی یک بار باز شده 10% تخفیف دارید .
    این کار برای این است که در اینجا به شدت
    مشتری مدار هستند و اگر مشتری از چیزی که خریده خوشش نیاید بتواند آن را پس دهد بدون لزوم آوردن هیچ دلیلی و
    رقابت شدید بین فروشندگان است که جذب مشتری کنند.

در ضمن ما نیز در اسلام قانون مغبون شدن را داریم اما خوب از آنجا که ......

8. 6 کاربر از رضا امیر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

شرمنده
    عجیب که هست اما گفته ی خودشون هم عاقلانست ، اینا خریدای قبلشونه ، با احتساب این بازار دلار کمی می کشن روش تا همین زندگیشون بگذره ، یعنی به فکر این نیستند بیان 2 تومن بفروشن که بتونن دوباره وارد کنند تا ضرر نکنند ، چیزایی رو که قبلاً کمتر خریدن و از قبلاً مونده رو ایقد می فروشن ، بعد من ازشون سوأل کردم : خب شما کاسبید و تا آخر کاسب می مونید و باید جنس دوره ی بعد رو بخرید و بیارید بفروشید ، اینجوری که نمی تونید بخرید ، پس چرا مطابق همین نرخ دلار نمی فروشین جنساتونو ؟؟؟؟؟ فکر می کنی طرف چی گفت ؟؟؟
    گفت همینجوریه دیگه خدایی می ریم جلو ببینیم چی می شه
    آیپد اومده تا تفریحات قشر های مختلف جامعه رو یکی کنه ، یعنی مثلاً قرن های پیش تو اروپا فقط اشراف بستنی می خوردند ، اما الانا همه می تونن بستنی بخورن ، اپل خواست که در رابطه با تکنولوژی و تبلت ها و ... این اختلاف طبقاتی ( حتی برای زمان کوتاه ) به وجود نیاد ، یعنی ما فقیرا هم آیپد 2 داریم ، اون سوپراستار آمریکایی هم همین آیپدی که ما دستمونه رو داره ، اما اپل باید اینو بدونه که این هدفش تو ایران عملی نیست چون که آیپد 3 رو فقط اشراف ایرانی می خرن ما که وسعمون نمی رسه برا آیپد 3 ، 2.5 تومن پول بدیم

10. 2 کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

امروز ۲ بهمن
    آیپد ۲ ۶۴ گیگ تریجی طبقه دوم پایتخت ۱۷۴۰۰۰۰ !!!!!

12. 3 کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

ipad 2 64 gb 3g دارم 3 ماهه خریدمش فقط باهاش کتاب خوندم در حد آکبند بدون هیچ گونه خط و خش . 5.0.1 جیلبریک شده هم هست میخوام بفروشمش لپ تاپ بخرم چون واسه پروژه هام نیاز دارم . اگر کسی قیمت خوب خواست بهش میدم چون الان واقعا قیمت بالا رفته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام

آخرین قیمت و البته ارزونترین قیمت Ipad 2 3G+Wi-Fi با ظرفیت 64GB رو می خواستم!!

ممنون

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام

آخرین قیمت و البته ارزونترین قیمت Ipad 2 3G+Wi-Fi با ظرفیت 64GB رو می خواستم!!

ممنون
    این روزا خبری از ارزونی نیست
    ۱۷۶۰ تا ۱۸۹۰ !
    پاساژ پایتخت ۱۱ بهمن ۹۰

16. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •