تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 52 اولاول ... 38444546474849505152 آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 514

نام تاپيک: مـشاوره برای خرید iPad / آیپد

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یاعلی سلام

من سرعت و باطری دستگاه برام مهم هست و کلا میخوام بدونم ایپد ایر دیوایس قوی تر و بهتری هست یا ایپد مینی 2

در مجموع میخوام بدونم کدوم دیوایس از نگاه اپل در کتگوری تبلت مرجع تر هست براشون و مهمتره آیپد ایر یا ایپد مینی 2 باطریش و سرعت دستگاه هم واسم خیلی مهمه مرسی
    سلام سرعت هاشون که همه شون خوبند از نظر من و باتری های قوی ای هم دارند. آیپد ایر بهتر هست ولی مینی از این لحاظ بهتره که جمع و جور تره. ولی کلا آیپد هر مدلی باشه خوبه. من خودم بین این دو آیپد ایر رو انتحاب می کنم

موفق باشید

داره خودمونی میشه italto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یاعلی سلام

من سرعت و باطری دستگاه برام مهم هست و کلا میخوام بدونم ایپد ایر دیوایس قوی تر و بهتری هست یا ایپد مینی 2

در مجموع میخوام بدونم کدوم دیوایس از نگاه اپل در کتگوری تبلت مرجع تر هست براشون و مهمتره آیپد ایر یا ایپد مینی 2 باطریش و سرعت دستگاه هم واسم خیلی مهمه مرسی
    یاعلی سلام دوستان دیگر هم اگر ممکنه لطف کنند و نظر بدن مرسی

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

میخوام آیپد ایر وای فای بگیرم تنها چیزی که برام الان مهمه از کجا بگیرم و اینکه موقع خرید به چی ها توجه کنم که اصل باشه و آکبند و اینکه بهم نندازن . و موقع خرید چه چیزهایی هست .. راهی برای شناسایی اصل و تقلبیش هست موقع خرید؟
    مرسی

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض مـشاوره برای خرید iPad / آیپد

میخوام آیپد ایر وای فای بگیرم تنها چیزی که برام الان مهمه از کجا بگیرم و اینکه موقع خرید به چی ها توجه کنم که اصل باشه و آکبند و اینکه بهم نندازن . و موقع خرید چه چیزهایی هست .. راهی برای شناسایی اصل و تقلبیش هست موقع خرید؟
    مرسی

سلام ... اول از همه از جاي معتبر خريد كنيد ... سريال رو ( پشت جعبه ) از اينجا چك كنيد : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نبايد تاريخي براي اتمام گارانتي زده باشه ! از اينجا ميفهميد دستگاه نو هست يا دست دوم !

سلفون نازك و يك دست دور جعبه هست ، در كناره ها به صورت t شكل جمع شده .

داخل پورت usb شارژر سريال نامبر بايد باشه ( قسمت سفيد رنگ داخل )

Sent from my iPad using Tapatalk
    Last edited by hormozan m; 28-07-2014 at 16:30. دليل: غلط نگارشي

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام ... اول از همه از جاي معتبر خريد كنيد ... سريال رو ( پشت جعبه ) از اينجا چك كنيد : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نبايد تاريخي براي اتمام گارانتي زده باشه ! از اينجا ميفهميد دستگاه نو هست يا دست دوم !

جای معتبر توی پایتخت بیشتره یا حافظ ؟
    چطوری جای معتبر رو میشه تسخیص داد ؟
    بعد اونجا خودشون این امکان رو میدن که چک کنی از طریق اینترنت خودشون .. چون گوشیم اینترنت نداره :(
    بعد وقتی سریال رو وارد میکنی تاریخ اعلام میکنه .. اگه چیز دیگه ای عیر تاریخ وارد نشون داد .. نشون دهنده چیه ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

بعد اونجا خودشون این امکان رو میدن که چک کنی از طریق اینترنت خودشون .. چون گوشیم اینترنت نداره :(
    بعد وقتی سریال رو وارد میکنی تاریخ اعلام میکنه .. اگه چیز دیگه ای عیر تاریخ وارد نشون داد .. نشون دهنده چیه ؟

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

من تهرات نیستم .. معمولا خود ساکنین یک شهر میتونن مکان های معتبر رو تشخیص بدن( علائدین معتبر نیست معمولا )

بله معمولا اجازه میدن ... ( اینجا که اینطوریه )

وقتی قبل از روشن کردن دستگاه سریال رو وارد میکنی هیچ تاریخی نباید زده باشه ! اگر زده باشه یعنی اینکه قبلا اکتیو شده و نو نیست !

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من پایتخت از بقیه جاها معتبر تره و اینکه میشه گفت اکثر مغازه هاش هم اپل کار می کنند.

ببینید برای اصل یا تقلبی بودن پرسیدید که باید خدمت تون عرض کنم آیپد اصل یا تقلبی نداره همشون اصل هستند ! چون چیزی نیست که بگیم از روش کپی شده از اصلش هم بهتر. فقط موقع خرید به پارت نامبر دستگاه هم حواستون باشه بهتره که LL/A بخرید. پارت نامبر های امارات برنامه Facetime رو ندارند.

و اینکه به گارانتی و اینکه تا حالا فعال نشده باشه همونطور که دوستمون هم فرمودند دقت کنید.

برای اینکه از اینترنت هم استفاده کنید فکر می کنم به مغازه و فروشنده برمیگرده.

موفق باشید.

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض مـشاوره برای خرید iPad / آیپد

به نظر من پایتخت از بقیه جاها معتبر تره و اینکه میشه گفت اکثر مغازه هاش هم اپل کار می کنند.

ببینید برای اصل یا تقلبی بودن پرسیدید که باید خدمت تون عرض کنم آیپد اصل یا تقلبی نداره همشون اصل هستند ! چون چیزی نیست که بگیم از روش کپی شده از اصلش هم بهتر. فقط موقع خرید به پارت نامبر دستگاه هم حواستون باشه بهتره که LL/A بخرید. پارت نامبر های امارات برنامه Facetime رو ندارند.

و اینکه به گارانتی و اینکه تا حالا فعال نشده باشه همونطور که دوستمون هم فرمودند دقت کنید.

برای اینکه از اینترنت هم استفاده کنید فکر می کنم به مغازه و فروشنده برمیگرده.

موفق باشید.
    درسته مسلما ایپد تقلبی وجود نداره منظور دوستان بیشتر پلمب بودن و تقلبی نبودن لوازم جانبی توی جعبه است که در مورد ایرپاد (ایفون ) و شارژر زیاد اتفاق میافته
    همچنین ممکنه قبلا از ایپد باز شده باشه و درصورت داشتن مشکل دوباره پلمپ اش کرده باشن

Last edited by arash59b; 28-07-2014 at 22:18.

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سخت افزار اير ٢ بالاتره يا ايپد ٥؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •