تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 30

نام تاپيک: درخواست برنامه مدیریت گیم نت

در آغاز فعالیت biyavar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    afg-kabul

13 smartluanch

این نرم افزار برای گیم نت . کافی نت مورد استفاده قرار میگیره : جالبی این نرم افزار اینه که خیلی نسبت به گیم پورت بهتره و باگ هم نداره من خودم الان یک ساله که استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم
    پیشنهاد می کنم شما هم از این برنامه استفاده کنید اولش یه کمی تنظیمات مربوط به گیم و اکانت ها سخت به نظر می رسه اما وقتی باهاش کار کنی خود به خود مشکلات حل میشه این نرم افزار میتونه وقتی سرور خاموش میشه وبعد از مدتی دوباره به کار میوفته تمام تایم ها رو محاسبه کنه در ضمن وقتی در گیم پورت سرور خاموش می شد باید کل سیستم ها رو ریستارت می کردی ولی این مشکل در اسمارت لانچ نیست
    تازه حواستون باشه کرک هم برای این نرم افزار هست ولی وقتی کرک نباشه فقط سه تا سیستم رو میشناسه
    یه مشکلی که هست شاید مشکل نباشه و از داخل تنظیماتش بشه درستش کرد ولی با سمارت لانچ مثل گیم پورت نمیشه با یه اکانت چند نفر بازی کنن در کل نرم افزار با حالیه تازه پوسته های مختلفی داره و میشه بارش پوسته دانلود کرد
    شما میتونید خود ستاپ نرم افزار رو از سایت اصلی اسمارت لانچ دانلود کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد میتونید کرک رو سرچ کنید واستفاده کنید ولی یادتون باشه وقتی کرک رو اجرا میکنید اسمارت لانچ باز نباشه چون ارور میده
    وقتی اسمارت لانچ رو دانلود میکنید باید سه تا فایل رو دانلوود کنید اول نرم افزارServer/Admin بعدش نرم افزار Clint و آخریش Netfromwork 2 یا بالاتر این آخریش توی سی دی های نتورک تولز پیدا میشه نتفروم ورک رو توی تمام سیستم ها نصب کنید چه سرور چه کلاینت بعد نرم افزار سرور رو سر سرور و کلاینت رو سر سیستم هایی که گیم بازی میکنید نصب کنید توجه کنید شکل آیکن سمارت لانچ همش یکی هست فقط رنگش فرق داره رنگ ابی ادمین هستش برای کنترول تایم ها و بقیه چیزا رنگ نارنجی نرم افزار سرور یا همون هسته نرم افزار که تمام اطلاعات پیش اونه از ادرس گیم ها گرفته تا لیست انتظار گیمر ها ورنگ سبز مال کلاینت هاست همون سیستم هایی که سرشون گیم نصب می کنید
    قابل توجه دوستان وقتی که نرم افزار رو نصب می کنید به صورت پیش فرض یوزر و پسوردشAdmin هستش در ضمن بعدا حتما تغییرش بدد چون با این یوزر پسورد میشه به سرور و ادمین دسترسی داشت و مهمتر از اون میشه داخل محیط ویندوز شد
    خوب من کار دارم باید برم اگه سوالی در مورد این نرم افزار داشتید به من یه ایمیل بزنید امید وارم بتونم کمک کنم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by biyavar; 23-11-2011 at 14:35. دليل: قلت املاعی

2. 3 کاربر از biyavar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت booysusa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همه ایران سرای من است

پيش فرض

من حدود 2 سالی میشه دارم از smart lauch استفاده میکنم ، کارش باهاش خیلی راحته ، به نظر من از خودش بهتر خودشه ، فقط یه مشکل (اگ بشه اسمشو مشکل گذاشت ) چون ما نسخه کرکیشو استفاده میکنیم ، نمیشه روی ویندوز سون7 نصبش رد

اگر هم کسی Smartlaunch 4.1 Administrator رو روی ویندوز ضون7 نصب کرده ممنون میشم به منم بگه چطوری این کارو کرده!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

4 کرک اسمارت لانچ 4.1

باسلام خدمت شما که این نرم افزار مفید و عالی رو معرفی کردین
    راجع به کرک این نرم افزار باید بگم یه کرک عالی و تضمینی سراغ دارم که میتونین از سایت shahrefarangh.blogfa.com تهیش کنید که کامل کامل هستش و بدون هیچ محدودیتی کار میکنه و صد در صد تضمینیه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام عزیز من اسمارت لانچو روی ویندوز 7 نصب کردم بدون هیچ مشکلی کار میکنه ولی باید بگم مهم کرکش هست که اونم از سایت shahrefarangh.blogfa.com میتونین تهیش کنید .

داره خودمونی میشه hector2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    پرشین کیمیست

پيش فرض

با سلام
    دوستان بنده چند سالی است که در ترکیه کافی نت و گیم نت دارم و خودم هم فوق لیسانس کامپیوتر دارم و برنامه نویس هستم
    به جرعت می تونم بگم یکی از بهترین برنامه های مدیریت کافی نت و گیم نت در دنیا برنامه AKINSOFT CafePlus است.قدرت و توانایی که این برنامه داره واقعا شاهکاره و من را بعنوان یک برنامه نویس همیشه انگشت به دهان می گذارد.این برنامه حتی امکان ارسال اس ام اس،سفارش قهوه،خواندن عناوین روزنامه ها و شبکه ها را به کاربران هم می ده و حتی میشه براش کاربر از طیق وایرلس تعریف کرد یعنی کاربران بازی در گیم نت شما می توانند همسایه های شما باشند.به جرعت می توان بگم که در دنیا برنامه ای به این قدرت و کاملی وجود ندارد.از امکانات جالبش می توانیم به قابلیت norton ghost مانند این برنامه اشاره کنیم یعنی کاربر هر برنامه ای که بریزد و نصب کند وقتی لوگ اف می کند همه این برنامه ها پاک می شود و کامپیوتر بر می گردد به همان برنامه هایی که شما برایش تعریف کردید
    سرچ کنید می توانید نسخه کرکشو پیدا کنید.نسخه من اورجینال هست و حقیقتا وقتی با این برنامه کار می کنم انگار دارم با بهترین برنامه شاهکار دنیا کار می کنم
    قابلیت بسیار زیاد دیگر نیز این برنامه دارد که خودتون متوجه اش می شوید

7. 2 کاربر از hector2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه farhad.helix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

با سلام خدمت همگی من تازه امروز sing up کردم.8 ساله کارم راه اندازی گیم نت و کافی نت و امور شبکه ایه در تهران و کرجه.سوالی اگه داشتید در خدمتتون هستم

داره خودمونی میشه farhad.helix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من حدود 2 سالی میشه دارم از smart lauch استفاده میکنم ، کارش باهاش خیلی راحته ، به نظر من از خودش بهتر خودشه ، فقط یه مشکل (اگ بشه اسمشو مشکل گذاشت ) چون ما نسخه کرکیشو استفاده میکنیم ، نمیشه روی ویندوز سون7 نصبش رد

اگر هم کسی Smartlaunch 4.1 Administrator رو روی ویندوز ضون7 نصب کرده ممنون میشم به منم بگه چطوری این کارو کرده!!
    چرا نشه برادر كلي گيمنت كه همشون ٧ داشتن و راه اندازي كردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه P2X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

چجوری؟... میشه اگه امکانش هست برنامه رو با کرک مطمئن و اگه تونستین یکمی آموزش قرار بدین....

اگه نباشه جاش خالی می مونه P2X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

چجوری؟... میشه اگه امکانش هست برنامه رو با کرک مطمئن و اگه تونستین یکمی آموزش قرار بدین....

در آغاز فعالیت M.T.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

نرم افزار گیم نت Gamelord

اینم اسکرین شات های نسخه جدید

وب سایت

mtpsoft.ir
    Last edited by M.T.P; 06-09-2013 at 16:00.

13. این کاربر از M.T.P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •