تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 25 اولاول ... 11171819202122232425 آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 247

نام تاپيک: ا AMD Radeon HD 7000 Series ا

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramincybran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

شما واقعا باید بن بشی با این مسخره بازی هات ! بنده حرفی از قبول داشتن یا نداشتن زدم الان ؟ هنوزم میگم تامز جیره خوره ! ولی با جیره خوریش که اینطور بنچ مارک هایی رو میذاره بحثش جداست !!!
    همیشه که شما یه چیزی واسه گفتن داری !
    !! یعنی فقط WTF !!
    3Dmark 11? وقتی من Heaven 2 رو گذاشتم چی ؟! اون موقع اون استاندارد نبود قدیمی بود ( با اینکه از 3d mark 11 جدیدتر بود !! ) بعد الان بنچ مارک 2 سال پیش شده بنچ مارک معتبر بازار چون با Nvidia خوب فریم میده ؟!
    بنچ مارک های کرایسیس رو مثلا در Guru3d نگاه کن ! هر سایت تست هاش با شرایط متفاوت هست و نمیدونم چه گندی توی این بنچ مارک زدن که اینطوری شده
    چیز دیگه ای گیر نیاوردی دیگه ... اون همه بنچ مارک کشک دیگه الان کرایسیس مهم ترین چیز شد و 7970Ghz وایییی 32 درصد ضعیف تره ! فاجعست !!

شما به من بگو High res Textures اهمیت بیشتری داره یا نسخه اولیه Crysis 2 با کیفیت تکسچر های پایین تر ؟! جواب سوال مشخصه ...
    و Performance ها هم مشخص . بهانه دیگه ای نبود ؟( رزولوشن 1920 در 1200 هست )
    مگه من تست های Metro 2033 رو نذاشتم ؟! چرا الکی کل کل میکنی شما ؟ بنچ مارک های صرفا تئوری مهم تره یا بازی های روز ؟!!! شما کارتت رو واسه بنچ مارک میخری یا بازی کردن بازی های روز ؟
    دیگه مسخره بازی هم حدی داره واقعا !!
    همیشه وقتی یه بنچ مارک با Nvidia بهینه تره از نظر شما بهترین و معتبر ترین بنچ مارکه !!! یعنی در چه حد Fan ؟ تا این حد نمیتونی برد AMD رو تحمل کنی ؟!
    Market Share رو نگاه کن ... بعد یکم فکر کن همین بنچ مارک ها چقدر میتونن درش دخیل باشن ... بعد بیا این حرفا رو بگو ... شما به همه مثل چشمت اعتماد داری !!!
    الان مثلا میخوای باخت Nvidia رو با این حرفا جبران کنی شما ؟!!
    خدایی باید بن بشی ! توی همه سایت های دیگه نویز این کارت 2 تا 5 DBA بیشتر از 680 بوده ... من نمیدونم تامز چی فکر کرده این چارت رو گذاشته
    بعدشم ... دیدی به چیز دیگه ای نمیتونی گیر بدی ؟ الان حسابی دارم میخندم ... نویز ؟!!! از همون ایراد بگیر ...
    دما و نویز چقدر مهمه !!! که اینقدر ایراد میگیری . اصلا این کارت صداش در حد M1A1 Abrams هست . که چی ؟ فعلا که طبق گفته اکثر سایت ها ارزش خرید بیشتری از 680 داره !!
    نظر شما محترم و به نظر بنده کاملا اشتباه هست این چیزیه که شما فکر میکنی . توی یه رنج قیمت وقتی یه کارت با Performance بهتر وجود داره پس ارزش خرید بالاتری هم داره . نویز و مصرف بحث های جانبیه ...
    پیشرفت رو کسانی میبینن که معنیش رو متوجه بشن نه شما که دنبال هر چیز کوچیکی میگردی که AMD رو تخریب کنی
    در کل واقعا حرف درست و حسابی نزدی دوست عزیز. واقعا از پست هات معلومه تحمل این پیروزی رو نداری و مثلا میای به یه بنچ مارک گیر میدی یا چون 680 در 3d mark 11 بهتر عمل میکنه میگی اون بنچ مارک استاندارد ترینه...
    بنده دیگه همینجا قول میدم جواب پست های بی اساس و Troll وار و Hating شما رو ندم . واقعا دیگه شما شورش رو در اوردی . برنده شدن 7970Ghz در رنج قیمت 499 دلار کاملا مشخصه
    حالا شما اگه صدای کمتر رو به Performance ترجیح میدی میتونی 680 رو بگیری ... بنده بحثم فقط سر Performance بود در ضمن بنچ مارک های غیر از بازی هارو فراموش کردی که در GPGPU و نرم افزار های 3D دیگه کارت 7970 و نسخه جدیدش یه قول محسوب میشن ؟ این یعنی Performance بهتر در بازی ها و Performance فوق الاده بهتر در GPGPU که برنامه نویسان و مدل ساز های 3 بعدی رو حسابی راضی میکنه
    حالا ارزش کدوم کارت بیشتره ؟!! کارت با نویز کمتر یا Performance بیشتر ؟!
    منطقی و شاد باشید بحث واسه بنده تموم شده هست

چرا بن بشم bz7 جون ؟؟؟؟من بی گناهم. دلت میاد ؟؟ ؟؟؟

من تا مدتی دیگه کلا تا 8 الی 9 ماه نیستم - خودت اینجا تک و تنها میخوای با خودت حرف بزنی؟؟ چرا ارزوی رفتن منو میکنی ؟؟ وقتی من برم کی بیاد عذابت بده - هااا ؟ کی بیاد چوب لای چرخت بزاره ؟ باهات کل کل کنه ؟؟

ببین عزیز یه چیزیو من بگم این دوستانی هم که تاپیک هارو میخونن متوحه میشن.

دقیقا تمام بامبول ها مثل جیره خوار بودن ادیتور tomshardware-hardwarecanucks-annadtech-obrhardwrare .... همه این ادیتور ها از نظر شما جیره خوارن. همه تست هایی که توی اونها AMD ضعیفه قدیمی و غیر استاندارد و عیر قابل قبول ان و ....

مثلا همین الان بحث کرایسیس 2 رو وسط کشیدی ؟ من چند تا بنچمارک برات اوردم و دقیقا همین نتایج رو با اختلاف بالاتر نسبت به 7970 اصلی تایید کردن ؟ یا بعضی سایت ها که حتی 7970 رو سریعتر دونستن ؟؟؟

این برای بار سوم :

pure OC :

اینم HIGHRES TEXTURE دارش.

خوب این سایت هم اختلاف حدودی 20% سریعتر بودن 680 داره ( که بسیار زیاد هست)

این برای HEXUS :

که در اینجا هم GTX680 با اختلاف 23% مشابه TOMS HARDWARE خوب 680 رو برتر دونسته .

اینم برای GURU3D که میبینیم :

که میبینیم 680 با اختلافی اندک برنده هست.

یک سایت دیگه هم هست که در Ultra preset تست نگرفته اما در extreme preset گرفته:

hardware canucks :

خوب همونطور که دیدید اینها همه واسه یک بازی بود اونم crysis2 که خوب اکثر سایت های مطرح با اختلاف حدودی 20% فقط توی این بازی 680 رو برتر دونستن.اما باز هم سایتهایی هستن که در اونها 7970 رو برتر دونسته باشن من یادم رفته گمونم در 1 بنچمارک 7970 درصدی برتر بود(مثل نتیجه xbitlabs) .
    جدای از تست های بالا

اینم یک تست دیگه :

توی تست vrzune الان اختلاف 680 با 7970 به نزدیک به 30% رسیده که از تامز-پیور و هگزوس هم بیشتره.(در fullhd resouloution)

ن
    بازم هست -
    در تست های بالا سایت هایی که amd رو سریعتر دوستن راستگو و باقی همه دروغ گو

در نهایت باز هم AMD جز حؤکت ارزشمند تیم درایوری ایش کار خاصی نکرد .(اونم بعد از 6 ماه )

همون 7970 رو اورکلاک کرد - داغ ترین SINGLE GPU موجود که بماند - نویزی ترین گرافیک تاریخ که از 2 هسته ای موتور جت 6990 هم پر سروصداتره رو تولید کرد - اگر همین برتری درایوری 12.7 نمیبود باز هم 7970GHZ به مراتب از 680 فعلی ضعیف تر بود و اختلاف منفی 6% تا 2% الان رو نمیدیدم.(که در fullhd هم از نظر بعضی سایت ا ضعیف تره اونم با اختلاف 6%)

البته من این نکترو بگم شخصا اصلا مشکلی با نویز در حد جت یا گرمای زیاد ندارم-اما اینهارو به شرطی قبول میکنم که اختلافی اب رقیب داشته باشه - نه اینکه در رزولوشنی که من بازی میکنم حتی ضعیف تر هم باشه یا اگه به نظر بعضی سایتها قویتره به خاطر بهینه سازی درایوری هست که در اینده برای انودیا چند برابرش ایجاد میشه.

در نهایت باز هم میگم کارت 3GB در برابر 2GB و رابط 384bit علیه 256bit و از همه مهمتر تراشه ای با 20% ترانزیستور بیشتر تنها با اورکلاک وبهینه سازی درایوری 12.7 بعد از 6 ماه خودش رو به 680 تازه 3 ماه عرضه شده رسونده.تازه 50$ هم با اورکلاک به قیمت کارت اضافه کرد.دست گلش درد نکنه

برای همین امتیاز فاجعه وار 70 رو در زمان عرضه فعلی گرفت :

امتیاز فاجعه وارHD7970GHZ ه 70 از Techspot که از کمترین امتیازهای ممکنه هست

این امتیاز 7970 اصلی و بدون اورکلاک : امتیاز بالای 85 :

اینم برای 680 که نشون میده وضعیت چیه : امتیاز 90 از نظر ادیتور این سایت

خلاصه اگر این کارت به وعده هایش عمل میکرد و مصرف کمتر در ازای پرفورمنس بیشتر میداد مطمئن باشید بشدت استقبال میشد (یا لاقل قیمت رقابتی)

Last edited by ramincybran; 25-06-2012 at 20:14.

2. 3 کاربر از ramincybran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز BZ7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

چرا بن بشم bz7 جون ؟؟؟؟من بی گناهم. دلت میاد ؟؟ ؟؟؟
    من هرچی میخوام جواب ندم !! حرف های بی معنی شما رو که میبینم نظرم عوض میشه . فروم اگه صاحب داشت و همه مثل شما Troll و Fan نبودن خیلی قبل تر از اینا بن شده بودی

من تا مدتی دیگه کلا تا 8 الی 9 ماه نیستم - خودت اینجا تک و تنها میخوای با خودت حرف بزنی؟؟ چرا ارزوی رفتن منو میکنی ؟؟ وقتی من برم کی بیاد عذابت بده - هااا ؟ کی بیاد چوب لای چرخت بزاره ؟ باهات کل کل کنه ؟؟

ببین عزیز یه چیزیو من بگم این دوستانی هم که تاپیک هارو میخونن متوحه میشن.
    خدا رو شکر راحت میشم از دستت !!
    دقیقا تمام بامبول ها مثل جیره خوار بودن ادیتور tomshardware-hardwarecanucks-annadtech-obrhardwrare .... همه این ادیتور ها از نظر شما جیره خوارن. همه تست هایی که توی اونها AMD ضعیفه قدیمی و غیر استاندارد و عیر قابل قبول ان و ....
    بیشتر همین سایت ها گفته بودن قویتره یا در حد هم هستن !
    مثلا همین الان بحث کرایسیس 2 رو وسط کشیدی ؟ من چند تا بنچمارک برات اوردم و دقیقا همین نتایج رو با اختلاف بالاتر نسبت به 7970 اصلی تایید کردن ؟ یا بعضی سایت ها که حتی 7970 رو سریعتر دونستن ؟؟؟

این برای بار سوم :
    برادر عزیز چرا دوست داری بحث رو الکی عوض کنی ؟ بحث ما سر 7970 قدیمی نیست !! اینا هم بنچ مارک های قبل از درایور 12.7 هستن !!!

-
    در تست های بالا سایت هایی که amd رو سریعتر دوستن راستگو و باقی همه دروغ گو
    680 در گیمینگ از 7970 قدیمی سریع تره و اینو همه میدونن نیازی به اثبات نیست . خالی بندی های شما که میگی 23 درصد ! ( بر پایه یک بازی !!! ) جالبه واسه من.

در نهایت باز هم AMD جز حؤکت ارزشمند تیم درایوری ایش کار خاصی نکرد .(اونم بعد از 6 ماه )
    همین دیگه . وقتی Nvidia اومد GPU Boost رو استفاده کرد خیلی حرکت خفنی بود الان که AMD اومده اینکارو کرده و کارت جدیدش هم بیشتر اورکلاک میشه اصلا مهم نیست ! از نظر شما چیزی مهمه که دوست داشته باشی

همون 7970 رو اورکلاک کرد - داغ ترین SINGLE GPU موجود که بماند - نویزی ترین گرافیک تاریخ که از 2 هسته ای موتور جت 6990 هم پر سروصداتره رو تولید کرد - اگر همین برتری درایوری 12.7 نمیبود باز هم 7970GHZ به مراتب از 680 فعلی ضعیف تر بود و اختلاف منفی 6% تا 2% الان رو نمیدیدم.(که در fullhd هم از نظر بعضی سایت ا ضعیف تره اونم با اختلاف 6%)
    داغ ترین GPU دنیا نیست . میدونم دیگه اینقدر ناراحتی داری اینو میگی ... !!
    نویزی ترین گرافیک تاریخ !! !!!!! یعنی تا این حد بهت برخورده که داری اینجوری دروغ سر هم میکنی واسه مردم ؟!

هنوز از 480 عزیزتون خنک تره !!!
    دماش هم که اینجا با 680 برابره ؟ بنده Guru3d رو به عنوان یه سایت منصف دونستن چون اینقدری معروف نشده که Nvidia بخواد به ادیتور هاش پول بده که از کارت های Nvidia تعریف کنن
    تا الان که دیدم نقد ها همه منطقی و بی طرف انجام شده

پر صدا ترین هم نیست !!! :

ممنون میشم این 1 کلاغ 40 کلاغ هارو بیخیال بشی ... !

البته من این نکترو بگم شخصا اصلا مشکلی با نویز در حد جت یا گرمای زیاد ندارم-اما اینهارو به شرطی قبول میکنم که اختلافی اب رقیب داشته باشه - نه اینکه در رزولوشنی که من بازی میکنم حتی ضعیف تر هم باشه یا اگه به نظر بعضی سایتها قویتره به خاطر بهینه سازی درایوری هست که در اینده برای انودیا چند برابرش ایجاد میشه.
    شما مشکل اصلی با AMD داری عزیزم !

در نهایت باز هم میگم کارت 3GB در برابر 2GB و رابط 384bit علیه 256bit و از همه مهمتر تراشه ای با 20% ترانزیستور بیشتر تنها با اورکلاک وبهینه سازی درایوری 12.7 بعد از 6 ماه خودش رو به 680 تازه 3 ماه عرضه شده رسونده.تازه 50$ هم با اورکلاک به قیمت کارت اضافه کرد.دست گلش درد نکنه

شما چرا ناراحتی ؟ وقتی قیمت یکی هست ! Price/Performance مطرح میشه ... اما شما وقتی نمیخوای قبول کنی و میخوای دنیای کوچیک خودت مثل وقتی که 680 قویترین بود قشنگ باشه میای Transistor/Performance و Memory Bandwidth رو وسط میکشی . قیمت ها یکی هست متوجه هستی ؟ دیگه اینا مطرح نیست !! کی اینو به شما باید بفهمونه ...

برای همین امتیاز فاجعه وار 70 رو در زمان عرضه فعلی گرفت :
    خدایی پست های منو نمیخونی یا داری Troll بازی در میاری ؟ امتیاز 70 واجعه وار هست ولی تکرار کردن یه صحبت مسخره در مورد امتیاز یک سایت ! فاجعه وار نیست ... !!

حرص بنده در میاد در این مواقع ! چون کاربر های عادی متوجه نیستن دیگه فکر میکنن شما خیلی حالیته و داری درست میگی

برادر عزیز ! این صحبت بچه گانه هست !

قسمت Cons رو خوندی ؟!! یکی از دلیل های اصلی که امتیاز 70 گرفته اینه که 670 با 100 دلار کمتر قدرتی نزدیک به 680 داره و ارزش خریدش خیلی زیاده
    و اینکه این سایت در نظر گرفته کارت های اورکلاک شده ای قبلا موجود بوده و نیازی به این مدل نبود که اینم نظر شخصی ادیتور هست. و اینکه دما و نویز کارت رو هم مد نظر قرار دادن
    این امتیاز فقط برای Performance که نیست !

امتیاز 85 کارت 7970 در زمان عرضه به این دلیل بود که 22% از کارت 580 قویتر بود . و اون زمان در رده Good Power Consumption بود. سواد که داری ! قسمت Pros رو بخون
    این کارت در زمان عرضه بی رقیب بوده و هیچ کارت دیگه ای هم نبوده که از این بهتر یا نزدیک به این کارت عمل کنه . پس امتیاز خوبی میگیره

کارت 680 زمانی عرضه شده که قیمت 7970 حدود 550 دلار بود !! و وقتی همه Performance بهتر و قیمت 500 دلاری رو دیدن و همینطور مصرف پایین تر ... و اینکه در اون زمان هم بی رقیب بود امتیاز 90 رو گرفت

این امتیاز ها دیگه الان معتبر نخواهند بود چون همه اینا در زمان عرضه کارت ها با شرایط کاملا متفاوت بوده
    حالا من چطوری باید شرایط متفاوت رو برای شما توضیح بدم که متوجه بشی ؟!

در ضمن رفتی نقد Phantom رو گذاشتی که امتیاز 90 گرفته ؟

دوستان عزیز خودتون بیبینین این امتیاز به GW Phantom داده شده نه به 680 Reference ...
    چرا میخواین با یه سری دروغ بهتر بودن فرضی Performance در کارت 680 رو ثابت کنین ؟!

میشه لطفا تمومش کنین ؟ واقعا حرفاتون بی معنی هست . شما اگه 2 تا بنچ مارک میذاری که 680 قویتره ببین من چند تا از ضعیف تر بودنش معرفی کردم
    اگه چیز دیگه ای غیر از امتیاز سایت ها نویز و دما برای ایراد گرفتن ندارین ( که همگی بهانه هستن ! ) لطفا نظر ندید دیگه . واقعا بحث رو از حالت منطقی دارین خارج میکنین !

اخه یعنی چی نقد 680 Phantom رو جای 680 Reference جا میزنین ؟! درسته این کار ؟

طولانی هست ولی خواهشمندم Conclusion سایت Guru3 رو بخون :

So allow me to out some numbers, DX11 based Sniper Elite V2 at the excellent image quality settings in 1920x1200 pushes 42 FPS on average, the R7970 GHz edition actually is the fastest single GPU based card with this title. Crysis 2 in DX11 with the HQ texture pack for example at the same resolution pumps out 66 FPS and Anno 2070 does an amazing 90 FPS at that resolution. All with excellent image quality settings and AA levels.

The weird thing remains that the R7970 GHz edition overall is very strong in the new and latest titles, but seems to perform a little less with older titles however. Games like COD and Far Cry 2 is where the card seems a tad slower then the competition, however the older titles are still running 100+ FPS, so if you look at that retrospect... would that really be an issue for you?
    Hardware variables then. The cooling is sufficient enough and during gaming temperatures will stay at or below 80 Degrees C. The IDLE noise levels are fine. When stressed massively the card will however be audible at a noticeable yet DECENT enough level. So that's ok, but not perfect.
    The power consumption of this product is okay as well. NVIDIA changed the dynamics with the series 600 release, but still our measurements learn us that the board TDP is slightly below 230 Watts during stressed and hefty gaming. Please do remember, that's a peak measurement, not average.
    On the topic of power consumption, impressive remains the boards IDLE power state, we measure give or take 10 Watts in idle desktop mode and when not in use (monitor in energy saving mode) it can throttle down and disable huge segments of the GPU allowing it to draw 2.7 Watt only.
    When you look at the overall package, performance, the new Eyefinity updates, PCIe gen 3 compatibility and all other stuff then we can only conclude that we happily embrace the Radeon HD 7970 GHz edition in the enthusiast graphics card arena. For those that embrace multi-monitor gaming will love the 3GB framebuffer / graphics memory.
    Overclocking - it remains impressive as well. With AfterBurner we increased voltage to 1.3V and that gave us the opportunity to increase the clock frequency to 1200 MHz on the graphics core. Granted it was borderline stable though, I however foresee great things with custom cooled SKUs as that is the one thing haunting extreme overclocks with voltage tweaking really.
    The memory was able to be clocked at 1625 MHz, GDDR5 is quad data rate memory, so effectively it's doing 6500 without any issues. So yeah, once more we expect to hear about your overclock and tweak experiences in our forums a lot in the months to come. That again was something impressive to witness and certainly boosted performance even higher.
    In closing we can only commend the GHz model of the Radeon HD 7970, and that's rare to hear from us considering it is a respin product. If AMD can push enough volume on the market combined with the right price then purchasing this card is a safe bet. Once pricing drops to 400~439 EUR then these cards are going to make the most sense. Overall as stated there are wins and losses for both GPU teams, the Radeon HD 7970 GHz edition however performs really well and definitely comes recommended by us for the 1920x1200 and higher resolution gamers out there.
    Last edited by BZ7; 26-06-2012 at 00:17.

4. این کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

e.

من هرچی میخوام جواب ندم !! حرف های بی معنی شما رو که میبینم نظرم عوض میشه . فروم اگه صاحب داشت و همه مثل شما Troll و Fan نبودن خیلی قبل تر از اینا بن شده بودی
    خدا رو شکر راحت میشم از دستت !!

اخه چطور دلت میاد به خاطر برند امریکایی AMD ارزوی بن شدن یک کاربر ایرانی رو بکنی بی رحم-یا اینکه ارزوی از دست من خلاص شدن رو بکنی بابا این یک برند امریکاییه اگه سهام دارش هم بودی نباید به خاطر ارق ملی همچین حرفی میزدی- ما ایرانی ایم بلاخره نباید به خاطر محصولات US منو بفروشی

از اینها که بگذریم بزار در اخرین روز هایی که هستم یکم.....بدم . بلاخره هر از چند گاهی یک تشر و 'گوش زد به لازمه نمک بحثه : دی

داغ ترین GPU دنیا نیست . میدونم دیگه اینقدر ناراحتی داری اینو میگی ... !!
    نویزی ترین گرافیک تاریخ !! !!!!! یعنی تا این حد بهت برخورده که داری اینجوری دروغ سر هم میکنی واسه مردم ؟!
    هنوز از 480 عزیزتون خنک تره !!!
    دماش هم که اینجا با 680 برابره ؟ بنده Guru3d رو به عنوان یه سایت منصف دونستن چون اینقدری معروف نشده که Nvidia بخواد به ادیتور هاش پول بده که از کارت های Nvidia تعریف کنن
    تا الان که دیدم نقد ها همه منطقی و بی طرف انجام شده
    پر صدا ترین هم نیست !!! :
    ممنون میشم این 1 کلاغ 40 کلاغ هارو بیخیال بشی ... !
    اول از همه این guru3d گمونم از معروفترین و سابقه دار ترین سایت های بنچمارک هست و کمتر سایتی قدمت اونو داره-حالا شما تاحالا اسمشو تازگی شنیدی میگی تازه معروف شده بحث دیگست هااا - بعد هم من بنچمارک همه سایت ها از جمله همین GURU رو کاملا قبول دارم-هیچ کدومم هم از نظر من جیره خوار نیستن - بچه بازی که نیست پسر - اینا هرکدوم متد خودشون رو دارن.

بابا به جون خودت من از خودم نگفتم نویزی ترینه چرا اینو میگی ؟

ببین:

میگم نویزی ترین گرافیک تاریخه از نظر تست tomshardware هه جون خودت بیا اینم تستش :

این نظر تامز :

همین تامز 6990 رو صداش رو به یک هواپیمای جنگی FA/18 Hornet تشبیه کرده بود

نظر اناند تک هم شبیه به تامز هستش.

بحث تفاوت این کارت با 480 اینه که اون 480 مادر مرده Heat sink اش از نوع Vapor chamber نبود - اما این 7970 متاسفانه با استفاده از این نوع هیتسینک هم باز هم نمیتونه تراشه کوچکی با این فرکانس وحشتناک رو خنک کنه. مورد دیگه اینه که در زمان 480 ما به این علت قبول میکردیم که 480 با اون شرایط هم مشکلی نداره چون بین 480 و 5870 در میانگین بازی ها اختلاف وحشتناک و در بعضی دیگه راحت با 5970 با اون ministutter های وحشتناک و معروفش برابری میکرد.اما این 7970 ghz لالقل توی رزولوشنی که من بازی میکنم از نظر hardware canucks تا 6% هم از 680 ضعیف تره - چه توجیحی داره ؟؟

وقتی یک کارت از چیزیه که بوده میان بشدت اورکلاکش میکنن تا با بهبود درایور 12.7 بعد از 6 ماه به رقیب کوچیکتر - بسیار کم صداتر و کم مصرف تر و بدون درایور های بهینه برسه . نتیجش این میشه دیگه.هنوز خیلی راهه تا درایور های بهینه برای کارت کوچکتر و میان رده کپلر بیاد(انشالا مثل AMD تا 3 ماه دیگه همه اختلاف هارو به استاندارد 3dmark11 میرسونه با شرایط همون 680 - (کارتی با مصرف - نویز - دما بی نهایت کمتر و به لحاظ تکنیکی غیر قابل مقایسه -)

باز هم میگم این تراشه ای هست با 3.5 میلیارد ترانزیستور علیه 4.3 میلیارد - (20% اختلاف که این اختلاف بین 580 و 6970 تنها 13% بود اما 580 برابر 15% میانگین سریعتر بود و از نظر بعضی سایت ها خیلی بیشتر) - 2GB Vram علیه 3GB vram و مهمتر از اون رابط 384bit این 7970 که باعث میشه 50% پهنای باند بالاتری نسبت به 256bit این 680 داشته باشه.)

کلا تراشه ای با این با این ابعاد امکانت تازه به 680 میان رده با اون وضع و مشخصات(از همه مهم تر امتیاز استاندارد 3DMARK11 هست که در همه سایت ها به طور میانگین 680 از همین 7970GHZ که اورکلاک سنگین 7970 هم هست سریعتره - این درد داره )
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک 47622.png  
    Last edited by ramincybran; 26-06-2012 at 14:15.

6. 7 کاربر از ramincybran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

دوست عزیز، BZ7!

بنده که بحث با شما رو ادامه ندادم چون اصلا بحث با شما هیچ نتیجه ای نداره! چندین صفحه از تاپیک برای این بحث جلو رفته به هیچ نتیجه ای هم نرسیده اون هم به خاطر شما و تعصب شدیدتون به برند مورد علاقه...

اول یک مورد رو مشخص کنم:

شما واقعا باید بن بشی با این مسخره بازی هات !
    شما به هیچ عنوان در مقامی نیستی که در مورد بن شدن کاربران اظهار نظر کنی! هر مشکل شخصی و عقیدتی که شما با رامین داری به خودت مربوطه و البته حق داری که از دکمه "گزارش تخلف" استفاده کنی... یا این که به مدیران و ادمین ها PM بدی!

شما یه بررسی از 7970 نوشتی و کار خیلی خوبی هم بود، اما اگه 80% بررسی شما واقعا عالی و قابل قبول بود با اون 20% بقیه که حرف های تعصبی و فنبوی گونه بود کل پستت رو خراب کردی! و انتظار هم داری ازت تشکر بشه و وقتی هم نمیشه صحبت از "کلن" و این جور حرف ها میکنی...

مشکل شما اینه که همه چیز رو از یه دید شدیدا AMD پسند نگاه میکنی، تا موقعی که سایت ها از 7970 بد میگن و توی بنچمارک هاشون AMD ضعیف تر ظاهر میشه همشون میشن جیره خوار و وابسته به Nvidia (همه سایت هایی مثل Tomshardware, Anandtech, Hardwarecanucks و OBR از نظر شما توی این دسته هستند) و بعدش که شرایط عوض میشه دید شما هم نسبت به اون سایت ها عوض میشه.

مشکل نویز بسیار بالای این کارت اصلا مشکل کوچیکی نیست که شما اون رو مد نظر قرار نمیدی، یه بار هم قبلا گفتم، مشکلاتی مثل نویز و دما در صورتی میتونن نادید گرفته بشن که کارت از نظر پرفرمنس واقعا خاص و قوی باشه مثل GTX 480 توی زمان خودش... (که البته باز برای یه یوزر عادی ممکنه نویز و دمای بالا دردسر بشه.)

+

قضیه درایور هم که کاملا مشخصه GK104 به دلیل استفاده از متد SW Scheduling در زمان بندی Thread ها خیلی خیلی بیشتر از Tahiti به درایور وابسته هست، دموی UE4 یا Samaritan رو که با یه 680 رندر شدن نشون میدن که Nvidia برای نسل بعد فعلا از رقیب به شدت جلو تره.

از این به بعد پست هایی که دارای حرف های منحرف کننده و توهین آمیز باشن پاک میشن + مدیریت هم برای فرد خاطی تصمیم گیری میکنه.

8. 9 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

من که هر چی میگم همه در فروم طرفداری همدیگه رو میکنن... اخطار ها و تشکر ها و .... همه گویا این مورد هستن !
    ظاهرا قبول کردن واقعیت ها خیلی سخته برای شما دوستان گرامی !!

هرطور راحت هستید ... بیشتر از این آب در هاون کوبیدنه

همه توضیحات موجوده . کسانی که واقعیت رو میخوان متوجه برتری Performance میشن کسانی هم که میخوان چشمشون رو روی واقعیت ها ببندن از مشکلات جزئی دیگه ایراد میگیرن !

در کل بحث کردن در فرومی که کسی واقعیت رو نمیخواد و همه سعی میکنن از هم دفاع کنن به جایی نمیرسه و ارزشی نداره ...
    با تشکر از جناب Stream که تذکر بی موردی رو به من دادن بابت توهینی که نکرده بودم ( دلیل تذکر توهین به اعضا بود !! )
    مثلا جناب رامین که با دروغ میخوان نقد 680 Phantom رو جای 680 Reference جا بزنن نباید تذکر بگیرن ( دادن آمار اشتباه و منحرف کننده بحث به کاربران )
    ولی بنده چون میگم شما از هم طرفداری میکنین سریع بهتون بر میخوره و تذکر به بنده میدین و اسمش رو توهین به اعضا میذارین

ظاهرا طبق رفتار های شما ، همه قصد اینو دارین که به زور ! با اتکا به بهانه های بچه گانه و حتی استفاده از حق های ناظر بودن انجمن بگین 680 کارت خوبی هست ولی 7970Ghz بده ( !!! ) و اگه یه کاربر خارج از انجمن این پست هارو بخونه کاملا متوجه این مسئله خواهد شد

مثلا جناب رامین بار ها در مورد تعداد ترانزیستور میگه و هنوز فکر کنم اطلاع نداره که کارت 7970 ( هر دو مدل ) به طرز وحشتناکی در General Purpose و نرم افزار های 3D بهتر از 680 عمل میکنه ( ظاهرا تعداد ترانزیستور و Shader ها فقط وقتی مهمه که بنچ مارک ها بازی باشن ... وگرنه زمان GP و 3D دیگه حرفی ازش زده نمیشه انگار اصلا هیچ صحبتی از این موارد نشده بود !!! )
    اختلاف برتری کارت 7970Ghz در اینگونه تست ها از 10 تا 3500 درصد بوده !! ( غیر از یک بنچ مارک !! فقط یک بنچمارک از تست های General Purpose که 680 حدود 70 درصد بهتر عمل کرده بود همه تست ها گویای برتری کامل 7970Ghz و حتی 7970 اصلی بودن )

یا میگن از نظر Memory کارت 7970 برتری داره ... دیگه شما ببخشید که Nvidia برای کاهش قیمت میاد Perfromance رو فدا میکنه ...

من دیگه در این مورد بحثی نخواهم کرد چون بحث با شما دوستان فایده ای نداره
    موفق باشید
    Last edited by BZ7; 26-06-2012 at 16:50.

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با تشکر از جناب Stream که تذکر بی موردی رو به من دادن بابت توهینی که نکرده بودم ( دلیل تذکر توهین به اعضا بود !! )
    مثلا جناب رامین که با دروغ میخوان نقد 680 Phantom رو جای 680 Reference جا بزنن نباید تذکر بگیرن ( دادن آمار اشتباه و منحرف کننده بحث به کاربران )
    ولی بنده چون میگم شما از هم طرفداری میکنین سریع بهتون بر میخوره و تذکر به بنده میدین و اسمش رو توهین به اعضا میذارین
    اخه چرا تحمت به من بدبخت میزنی ؟؟؟

حالا من کاری به باقیه بحث ها ندارم - شما توی techspot اگه رفتی یه جا نقد از 680 reference پیدا کردی که مثل 7970 و 7970ghz بهشون گرید(نمره) داده باشه من همینجا استعفا میدم

تنها 680 ای (و حتی 670) که techspot تست کرده مدل فانتوم بودن - همینقدر نرفتی بگردی نتونستی نمره 680refrence بیاری داری مغلطه بیخود میکنی به من بدبخت هم تهمت - برو ببین اول چنین چیزی وجود داره اصلا بعد بیا تهمت بزن - به قول خودت اینا هرکدوم نسبت به توانایی هاشون تست میشن و همین فانتوم ها با اون قیمت چنین امتیازاتی گرفتن.

جدای از اینها - حالا شما برو تست از 7970 non reference ای بیار که Techspot تست کرده باشه : -ببین هست همچین چیزی که من از منظور نیاورده باشم -یه تست از طفلی گیگابایت 7950 هست که طفلی این وسط بیگناهه ما بهش کاری نداریم.(اتفاقا اون رو هم میخواستم بیارم چون امتیاز عالیه 90 رو داشته که حرف نداره - نیست بیاد امتیاز 70 بگیره .

وقتی تستی از 680 اصلی یا مدل غیر رفرنس 7970 نیومدن تست کنن Techspot مهندس - میخوام برم از گور ...... بیارم

در کل دوست من عاشق مظلوم نمایی و اتهام زدن به دیگران هستی - من نوعی که هیچی - همه سایت های Tomshardware و Annandtech و obr-hardwrae و hardware canucks و .... جیره خوار انودیا ان (در تاپیک های مقایسه CPU هم همه جیزه خوار اینتل)

یکم به خودت دقت کنی میبینی همه دارن بهت یک چیزی میگن -بعد که اینقد ...... میدی دوست من مثل MICRO & Mini shutter که نمیدونم از کجا اوردی مثلا میخواستی بجای micro stutter بگی - بعد حرف های که خود ما میگفتیم تعاریف ministutter رو میای دوباره مینویسی میگی ریویو من را بخوانید.

زشته دیگه - یکم خودتو اصلاح کن دوست عزیز
    Last edited by ramincybran; 26-06-2012 at 18:16.

11. 4 کاربر از ramincybran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

با سلام.
    راستش به عنوان یکی از مخاطبان و خواننده پستهای این تاپیک، بعد از این همه بحث، ذکر یک نکته رو لازم میبینم!
    دوست عزیز، BZ7، شاید یکی از دلایلی که افراد زیادی به گفته های شما توجه نمیکنن و یا اینکه کم توجه میکنن،
    ادبیات بسیار تند و پستهای هاشیه دار هست. این ادبیات چندین بار دیگه هم در چندین جای مختلف از شما سر زد،
    اما کماکان به ادامه این رویه پافشاری می کنید. نباید این رو فراموش کنیم که قبل هر چیز و هر بحثی، در این انجمن،
    همه ما دوست هستیم و نباید برخی نظرات باعث بشه این حرمت مقدس رو زیر پا بگذاریم.
    این مورد رو هم در نظر بگیرین که گفتن حرف حق با جبهه گیری نامناسب، هم نا حق جلوه میده(البته منظورم این بحث
    نیست و یک قانون کلی رو متذکر شدم!). میشد این بحث رو به نحوی دوستانه پیش برد. عقاید هر کس محترم هست و
    ما هم باید خودمون رو مکلف به احترام گذاشتن به اون بدونیم. اما.....
    در این پستهای اخیر هم به شخصه زاویه پردازی تندی از رامین و عرفان عزیز ندیدم. ولی شما پیوسته با استفاده از الفاظ
    تحریک آمیز سعی در برهم زدن این آرامش داشتین.
    من هم با این نظر عرفان موافقم که نقد شما در مورد 7970 خیلی دقیق و جالب بود، اما با برخی مطالب و پستها، اون نقدتون
    رو کمرنگ کردین!!! به نظر اگر تصمیم نهایی رو به خواننده واگذار میکردین خیلی بهتر بود تا اینکه بخواین چیزی رو اثبات کنین.
    بهترین قاضی خوانندگانی هستن که این پستها رو میخونن.
    در هر حال امیدوارم از این به بعد کمتر شاهد این چنین بحثهایی باشیم.
    با ارزوی موفقیت.

13. 7 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من که هر چی میگم همه در فروم طرفداری همدیگه رو میکنن... اخطار ها و تشکر ها و .... همه گویا این مورد هستن !
    ظاهرا قبول کردن واقعیت ها خیلی سخته برای شما دوستان گرامی !!

هرطور راحت هستید ... بیشتر از این آب در هاون کوبیدنه

همه توضیحات موجوده . کسانی که واقعیت رو میخوان متوجه برتری Performance میشن کسانی هم که میخوان چشمشون رو روی واقعیت ها ببندن از مشکلات جزئی دیگه ایراد میگیرن !

در کل بحث کردن در فرومی که کسی واقعیت رو نمیخواد و همه سعی میکنن از هم دفاع کنن به جایی نمیرسه و ارزشی نداره ...

ظاهرا طبق رفتار های شما ، همه قصد اینو دارین که به زور ! با اتکا به بهانه های بچه گانه و حتی استفاده از حق های ناظر بودن انجمن بگین 680 کارت خوبی هست ولی 7970Ghz بده ( !!! ) و اگه یه کاربر خارج از انجمن این پست هارو بخونه کاملا متوجه این مسئله خواهد شد
    شما همین الان تهمت دروغگویی به کاربر دیگه زدید، و بعد می گید چرا به شما تذکر داده میشه و به بقیه تذکر داده نمیشه، دلیلش فقط و فقط اینه که شما دارید توهین می کنید و بقیه توهین نمی کنن.

شما در همین یک پست هم توهین کردید، هم طعنه زدید هم متلک انداختید هم به شعور بقیه توهین کردید هم به صداقت مدیران و ناظرها و نهایتا هم می گید تذکر بی مورد بهتون داده شده. شما احتمالا درک درستی از مدیریت انجمن ها ندارید، وظیفه مدیرها تشخیص صحت حرف های کاربرها یا داوری درباره صحیح و غلط بودن و حق دادن یا ندادن به این کاربر یا اون کاربر نیست، مدیریت سعی می کنه فضایی مناسب برای بحث ها درست کنه و با هرکسی که این فضا رو با بی احترامی و توهین آشفته کنه برخورد می شه.

دکمه تشکر هم وسیله ای است شخصی برای مفید یا غیر مفید دونستن یک پست و نحوه تشخیصش هم با همون شخصیه که تشکر می زنه، نه شما. هیچ کاربری درباره چگونگی استفاده اش از دکمه تشکر مورد بازخواست قرار نمی گیره، شما هم این اجازه رو ندارید در فضای انجمن از چگونگی تشکر کردن سایر کاربرها انتقاد کنید.

در صورتی که با این قوانین مشکلی دارید انجمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به روی شما بازه.

"با اتکا به بهانه های بچه گانه و حتی استفاده از حق های ناظر بودن انجمن بگین 680 کارت خوبی هست ولی 7970Ghz بده"
    من نمی بینم پستی از شما پاک شده باشه یا ویرایش شده باشه یا دسترسی شما گرفته شده باشه یا ... لطفا توضیح بدید ناظر ما چطوری از حق ناظر بودنش برای اینکه بگه 680 کارت خوبیه یا نه استفاده کرده ؟!

15. 9 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

درود خدمت دوستان گلم.
    خیلی وقت هست که دیگه تو این فروم پست نمیدم. اما امروز اومدم اینجا و دیدم که چه بالایی بر سر این تاپیک اومده و دوستان سره هیچ و پوچ افتادن به جون هم. البته حقیقت واضح هست و نیازی به اثبات دوباره نیست. ما ضامن دوزخ و بهشت مردم نیستیم. هر شخصی میتونه درباره محصول مورد نظرش صحبت کنه و مقایسش کنه. اما در چهارچوبی مستند و حفظ حرمت ها.
    بنظر من مدیریت اینجا خیلی مدارا میکنن و البته کاربرا باید این امر رو مد نظر قرار بدن و به جون هم نیوفتن. انجمن بزرگ P30world با این کارها بالا که نمیره هیچی. بازم میاد پایینتر.
    موفق باشید

17. 4 کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

ظاهرا BIOS جدیدی در اینترنت منتشر شده که ادعا میکنن نسخه های قدیمی 7970 رو به 7970Ghz Edition تبدیل میکنه !
    البته ظاهرا از نظر سخت افزاری نسخه Ghz Edition تفاوت هایی در سنسور هاش برای بهتر شدن عملکرد Powertune داره اما به نظر نمیرسه مشکل زیادی وجود داشته باشه

مزایای این BIOS :

• کلاک Default پیش فرض 1000 مگاهرتز
    • 1500 مگاهرتز فرکانس Memory
    • قابلیت GPU Boost و اورکلاک خودکار تا 1050 مگاهرتز

لینک دانلود ظاهرا از کار افتاده . به محض پیدا کردن لینک جدید ، اون رو برای دانلود قرار میدم و میتونین روی GTX680 رو حسابی کم کنین ... !

19. این کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •