تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 11 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 103

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه های سراسری

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

• مهلت ارسال درخواست مهمان: مهلت ارسال درخواست تا پایان روز دوشنبه مورخ يازدهم مهر ماه 1390 مي باشد
    • هزينه ارسال درخواست مهمان : هر داوطلب براي ارسال درخواست مهمان و انتخاب كد رشته محل هاي مورد درخواست بايد مبلغ چهل هزار ريال معادل چهار هزار تومان و فقط به صورت پرداخت اينترنتي پرداخت نمايد، براي پرداخت پس از ورود به سيستم از يكي از سه روش در ادامه مراحل و با كليك بر روي دكمه پرداخت اينترنتي مي تواند با يكي از كارت هاي عضو شتاب نسبت به پرداخت مبلغ اقدام نمايد توجه داشته باشيد قبل از پرداخت مبلغ نمي توانيد نسبت به ارسال درخواست مهمان و انتخاب كد رشته محل هاي مورد درخواست اقدام نماييد
    • نكته بسيار مهم : پرداخت مبلغ به معناي ارسال درخواست مهمان و انتخاب كد رشته محل هاي مورد درخواست نمي باشد و داوطلب حتما بايد مراحل را تا انتها و دريافت شماره رسيد ادامه دهد
    • نكته بسيار مهم : داوطلباني كه رشته قبولي آنها از رشته هاي پيام نور مي باشد مي توانند در رشته اي كه پذيرفته شده اند درخواست خود را براي رشته محل هاي نيمه حضوري ، مجازي و بين الملل و موسسات غيرانتفاعي ارائه دهند ولي حق انتخاب كد رشته محل هاي دانشگاه پيام نور را براي مهمان شدن از طريق اين سيستم ندارند و بايد به دانشگاههاي پيام نور مراجعه نمايند
    • دريافت رسيد 15 کاراکتري : فقط در صورتي اطلاعات شما بدست ما رسيده است که از سيستم يک رسيد 15 کاراکتري دريافت نموده باشيد اين رسيد را پس از انجام مراحل تکميل و ارسال اطلاعات و در يک صفحه مجزا دريافت مي نماييد
    • دريافت مجدد شماره رسيد : در صورتي که ارسال درخواست مهمان و انتخاب كد رشته محل هاي مورد درخواست را انجام داده باشيد از بخش مشاهده و پرينت اطلاعات اقدام نماييد
    • توجه ویژه : در طی ارسال درخواست مهمان و انتخاب كد رشته محل هاي مورد درخواست از کلیک برروی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرور گر برروی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت به صفحه اصلی بازگشته و مراحل انتخاب رشته را دوباره انجام دهید
    • توجه ویژه : توجه داشته باشيد هر داوطلب فقط يکبار مجاز به ارسال درخواست مهمان و انتخاب كد رشته محل هاي مورد درخواست مي باشد
    • توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل و یا داشتن سوال می توانیدبه ترتیب ذیل عمل نمایید :
      • مشکل در روند انتخاب رشته اینترنتی : مراجعه به بخش ارتباط با بخش فنی از منوی سمت راست
      • هر گونه سوال در مورد شرایط و ضوابط انتخاب رشته : تماس با شماره تلفن های
      • 99

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

اگه شما امسال کنکور داده باشی تا سال 92 نمیتونی کنکور بدی حتی اگه انصراف بدی ولی بعد از 92 میتونی انصراف بدی و دوباره کنکور بدی..................البته میگن 93 کنکور حذف میشه
    فکر می کنم حرف شما اشتباست، ایشون فقط از کنکور سال بعد محرومند و در کنکور 92 میتونن شرکت کنند. در واقع قبول شدگان دوره روزانه فقط از کنکور سال بعد محرومند

داره خودمونی میشه pink oak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    in sky

پيش فرض

فکر می کنم حرف شما اشتباست، ایشون فقط از کنکور سال بعد محرومند و در کنکور 92 میتونن شرکت کنند. در واقع قبول شدگان دوره روزانه فقط از کنکور سال بعد محرومند
    فکر کنم بد نوشتماگر سال 90 کنکور داده باشن 91 نمیتونن کنکور بدن و 92 میتونن شرکت کنن پس یعنی تا92 نمیشه کنکور بدن اون 93 کنکور حذف میشه جنبه خبری داشت

4. این کاربر از pink oak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hesedahomm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام
    کسی نمیدونه این مصاحبه هایی که بعضی از رشته های دانشگاههای مذاهب اسلامی و شهیدمطهری تهران دارن چجوریه؟؟؟؟کتبیه یا شفاهی؟؟؟در چه رابطست؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه You & I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    کـــرمانشاه

پيش فرض

دفترچه دانشگاه ملی امسال کی میاد؟؟؟

داره خودمونی میشه pink oak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    in sky

پيش فرض

دفترچه دانشگاه ملی امسال کی میاد؟؟؟
    هرسال 16 اذر حالا اگه تعطیل باشه یکی دو روز عقب جلو میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض مشکل در مشاهده سوابق تحصیلی

سلام
    من یه بار وارد صفحه مشاهده سوابق شدم ولی از اینترنت بیرون اومدم تا سوابق رو با کارنامه چک کنم بعد که دوباره به اینترنت وصل شدم تا تایید رو بزنم گفتم بزار یه بار رفرش کنم صفحه رو که دیگه اون صفحه باز نشد و الان هم که میخوام دوباره وارد بشم این خطا رو میده:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خوشبختانه کد سوابق تحصیلی رو بداشتم ولی نگرانم که چی شد آخه من که دکمه تایید رو نزدم...
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با رفتن به قسمت نمایش کارنامه داوطلب مشکل حل شد.
    شرمنده که تاپیک بیخود زدم.

داره خودمونی میشه my godddd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض قضیه ی شماره دانش آموزی چیه؟

سلام به اساتید محترم
    کسی اطلاع داره که بچه های پیش دانشگاهی واسه چی باید شماره دانش آموزیشون رو تا 8 آذر ببرن کافی نت؟

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    من فارغ التحصيل دوره پيش دانشگاهي ترمي واحدي سال 82 هستم . گفته شده كه كساني كه ميخواهند در رشته پزشكي پذيرفته شوند بايد حداقل معدل 16 داشته باشند . ميخواستم ببينم اين شامل حال منم ميشه ؟ چون جاي ديگه گفته كه فارغ التحصيلان قبل از 84 سوابق تحصيلي براي آنها اعمال نخواهد شد .
    با تشكر . . . .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •