تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 30 از 30

نام تاپيک: * بررسی عملکرد کارت گرافیک ها و پردازنده ها در Crysis 2 با DirectX11 و High Res-Textures *

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

منم دقیقا همین نظر را دارم
    وقتی کسی معنی برابر بودن 570 با 6970 را متوجه نباشه و مدام وقتشو هدر بده که یک سایت طرفدارnvidia پیدا کنه من چی بگم
    وقتی یک دنیا بنچمازک درست هم مخالف حرفهایشان باشد به خاطر اینکه طرفدار متعصب هستند نمیبینند
    6970 برابر 570 هست. ولی این مثل روز واضحه که در تسلیشن پرفرمنس و مینیمم فریم(که بسیار از AVG مهم تره) از 570 به طرز قابل توجهی عقب تره.

کلا تا حالا Crysis 2 توی 3 تا سایت بررسی شده... Tomshardware Guru3d HardwareHeaven که هر سه تاش این جا گذاشته شده.
    حالا منظور شما از این حرف که میگی من میگردم دنبال سایت های Nvidia فن چیه من نمیدونم...!!!

شما هم بهتره یه مقدار توی پست دادن هات دقت کنی وگرنه ناچار میشم گزارش بدم... شما این تاپیک رو که کلا 2 صفحه هست کامل نخوندی اومدی هی الکی پست میدی معلوم هم نیست منظورت از این حرف ها چیه...
    یه بار پست های خودت رو بخون جدا همش داری این شاخه اون شاخه میکنی... یه موضوع هست این که Crysis 2 DX11 روی این بحث کن. نرو سراغ موضوعات دیگه!!!

موفق باشی.

2. 5 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramincybran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من نمیدونم دارین از چی حرف میزنید؟حالم هم از چرت و پرت گفتن بهم میخوره
    در ضمن اولین پردازنده 2 هسته ایی amd برای سال 2003 هست که 4 سالی عقیتر از پردازشگر اینتلی هست
    xenos r510 هم دارای 40 پردازشگر سایه زن هست که معادل گرافیک آنبرد میشه که دقیقا معادل مشخصات xbox360 هستش و شما شاید نمیدونی معنی معادل یعنی چی
    در ضمن نمیدونم وقتی یک کارتی بهتره الکی ایراد میگیریناون سایت هم که شاهکاره اونقدر طرفداری مشخصه که هر بجه ای متوجه میشه
    اگر تو این سایت بخواین هر کارت مرجع amd را با مدلی از nvidia داشته باشین با یک مدل فوق اور شده از nvidia که قیمتی به مراتب بالاتر داره مواجه میشیماین طرفداری محض هست
    مثلا اومده کارت گرافیک فوق اور شده گیگابایت 560tiرا با فرکانس هسته 1 گیگاهرتز با کارت 2 گیگابایت 6950 مقایسه کردهجالب هست کهکارت گیگابایت تو بازی کرایسیس 2باز هم عقب می افته
    من جدا در عجب میمونم تاحالا چندین بار توسط من تو همین وبسایت یا د 99% دفعات توی هات اورکلاک انچنان مورد لطف قرار گرفتی حرف های بی منطق و بی منبع من در اوردیتون رو شده باز هم سرتون بالا و با اقتدار تمام به محمل گویی در چندین فروم به صورت متداول ادامه میدید.

یکمم خجالت خوب چیزیه خدا شاهده یک انسان صحیح سالم بود با اون ضایع شدن ها از فروم لاقل فرار نمیکرد بلکه سرشو مینداخت پایین دفعه بعد به خوبی گوش میداد .

حالا من ذره ذره حرف های فضاییتونو رو میکنم که با اینکه همون دفعه این همه واستون توضیح دادم و اشتباهتتو بهت گوشزد کردم اما بازم متاسفانه به گفتنه حرف های خیلی ببخشید بی منبع و چرند ادامه میدید:

اول:
    در ضمن اولین پردازنده 2 هسته ایی amd برای سال 2003 هست که 4 سالی عقیتر از پردازشگر اینتلی هست
    چرا دوست عزیز در یک موضوعی که اطلاع ندارید یا نمیتونید با یک سرچ ساده در گوگل اونو بفهمید ظهار نظر میکنید؟این حرفا رو از کجا در میاری؟خدا شاهده من موندم.

اون روشن سازی من در هات اورکلاک این بود که شما ادعاکردی اولین پردازنده 2 هسته ای مال amd بوده بعد من برات شجره نامشو رو کردم:(قبلا گفتم یک بار دیگه هم میگم)

اولین پردازشگر 2 هسته ای non-embedded مربوط به برند IBM هست سری POWER 4 که در سال 2001 عرضه شد.

اولین پردازشگر 2 هسته ای embedded هم بازم مربوط به IBM هست سری POWER 5 که در سال 2004 عرضه شد.

اولین پردازشگر 2 هسته ای AMD هم در سال 2005 عرضه شده (حالا اینکه 2003 رو از کجا در اوردی اشتباهی اون لینکی که در هات به عنوان منبع داده بودم رفتی زمان عرضه Athlon 64 رو نگاه کردی در صورتی که باید میرفتی athlon 64x2 رو مشاهده میکردی که تاریخ عرضه اونو 2005 زده.

دفعه بعد که خواستی بحث کنی دوست عزیز برید یک دقیقه وقت بزارید یک سرچی بکنید و با این حرف های من در اوردی سطح دانش سایت رو پایین نیارید اینطوری اطلاعات غلطی که دائما دارید در سطح فروم پخش میکنید باعث میشه دوستان رو مثل همیشه گمراه کنی.

xenos r510 هم دارای 40 پردازشگر سایه زن هست که معادل گرافیک آنبرد میشه که دقیقا معادل مشخصات xbox360 هستش و شما شاید نمیدونی معنی معادل یعنی چی
    این پستت توی هات اورکلاک بود . تازه بعد از اون همه مدت هنوز هم یاد نگرفتی قضیه از چه قرار بوده.xenos پسر گل 40 پردازنده شیدر نداشته بلکه 48 تا پردازنده نسل اولیه داشته و نکته دیگه 4350 هم 48 تا نداشته تا معادل لقب بگیره بلکه 80 پردازنده شیدر داشته.(یک نکته ریز هست که بعدا عرض میکنم)تا میای یک چیزیرو درست کنی کلا میزنی خراب ترش میکنی و ابرو خودتونو بیشتر میبرید.یکمقدار تحقیق کوچولو تو حرفاتون باشه اینجور اتفاق واستون نمیوفته.

نوشته اصلی توسط MILAD
    4350=گرافیک xbox 360 =یعنی همون گرافیک آنبرد کامپیوتر ها
    ps3=7600 gt
    اینم جواب من که فک میکنم برای این گونه کامنت های من دراوردی و چرند کافی باشه:

وای من چرا صفحرو اینجا ندیده بودم

میگم دوست عزیز شما کلا کل ساختاره این دو کنسول رو الان شکافتی نه؟؟ چنان با قاطعیتم گفتی ادم حس میکنه سران مایکروسافت و سونی این هارو الان گفتن. این هارو کاربران ساده یک سایت تماما بازی مثل ---------- میدونن که rsx معدل نسل 7800 و 7900 با کمی اضافات معماری g80 هستن و xenos هم معادل نسل x1900 و البته +یونفاید شیدر های نسل اولیه که البته این بحث ها مربوط به 5 سال پیشه

دوست من قبل از اینکه در فرومی که اکثر افرادش افرادی با اطلاع در زمینه سخت افزار هستن کامنتی رو عنوان کنید قبلش کمی مطالعه داشته باشید تا اینجور اطلاعات فضایی ندید.

دیدم در تاپیک سری 7000 هم دایره علوم سخت افزار رو ترکوندید لاقل اینجا کمی اروم تر جلو برید.
    الان به نظرت کافیه یا باز هم باید ادامه بدم: (خدا شاهده هرکی دیگه بود با شرمساری لاقل کمی عبرت میگرفت )

در ضمن نمیدونم وقتی یک کارتی بهتره الکی ایراد میگیریناون سایت هم که شاهکاره اونقدر طرفداری مشخصه که هر بجه ای متوجه میشه
    اگر تو این سایت بخواین هر کارت مرجع amd را با مدلی از nvidia داشته باشین با یک مدل فوق اور شده از nvidia که قیمتی به مراتب بالاتر داره مواجه میشیماین طرفداری محض هست
    مثلا اومده کارت گرافیک فوق اور شده گیگابایت 560tiرا با فرکانس هسته 1 گیگاهرتز با کارت 2 گیگابایت 6950 مقایسه کردهجالب هست کهکارت گیگابایت تو بازی کرایسیس 2باز هم عقب می افته
    lمیدونی دوست عزیز همه سایت ها دروغ و جفنگ میکن و این وسط شما با این دانش فوقولادتون راست میگی. (خدا شاهده اعتماد به نفس گاندی اینقد نبود)

جدا با این حرف های الکی در فروم های مختلف مطرح میکنید به چی میخواید برسید؟ مثلا عنوان این حرف مسخره که 6970 از 590 هم قوی تره

مثلا با دیدن این بنچمارک عقل و شعور ادمی همچین تصمیمی میگیره؟

در این رزولوشن فضایی تقریبا دست نیافتنی برای ایرانی های گرامی و بیصرفه(فریم خنده دار) و خوب تکنولوژی eyfinity الان نتیجه میگیریم 6970 در هر شرایطی 590 رو میخوره اره؟

اونوقت با این حساب باد این نتیجرو بگیریم در سنگین ترین و پرگرافیک ترین بازی عصر حاضر یعنی witcher 2 در رزولوشن ها منطقی و به دور از بحث eyfinity در هر شرایطی 580 این 6990 رو قورت میده نه؟

یعنی جدا سطح درک ما باید اینقدر باشه؟

دوست من اینقدر با حرف های الکی و بی پایه و اساس وقت کاربران با اطلاع این فروم و فروم ها دیگرو نگیرید فقط باعث میشید الکی سایت متشنج بشه با حرف های الکی که تعداد کمیشو فقط من درهمین کامنت مثال زدم.

کمی مطالعه هم بد نیست سعی کنید یک مقدار هم که شده مطالعه داشته باشد تا اینگون پست هارو انشالا در اینده ازتون نبینیم.

موفق باشید
    Last edited by ramincybran; 24-07-2011 at 11:47.

4. 2 کاربر از ramincybran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال millad1388's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    طهران-همیشه در تهرانپارس ...

پيش فرض

باز هم سال 2005 پردازنده 2 هسته ایی داده ولی اینتل سال 2007 پردازنده نسل جدیدش با معماری core را داد بیرون میخواستم بگم نسل جدید amd از کی اومده اینطورس شد
    میدونم اون 48 پردازشگر سایه زن داره و گرافیک 4350 و 5450 و 4550 دارای 80 تا ریز پردازشگر سایه زن هستند و گرافیک آنبرد چیپ 780 و 880 دارای 40 سایه زن هست منظور من قدرتشون بود که همشون در یک حد هستند
    در ضمن مشخصات گرافیک PS3 در حد 7600GSحساب میشه
    حالا بعضی ها تو مغزشون نمیره که چطور با همچین گرافیک پایینی که در حد گرافیک آنبرد هست این قدر بازی ها رو تو وضوح 1920 در 1080 خوب اجرا میکنه یک بحث دیگه است
    معنی معادل هم یعنی قدرت یکسانی دارند که مثل اینکه شماها معنی معادل رو نمیدونید
    یعنی الآن witcher 2 شد بهترین بازی کره زمین البته بازی خیلی خوبیه و امتیاز بالای هم گرفته ولی منظورم من راجع به تفاوت بازی ها بود که از تفاوت کارتها به مراتب بیشتره
    شاید یکی اون بازی رو اصلا دوست نداشته باشه ولی شما طرفداران nvidia مخصوصا میگردین دنبال بازی هایی که nvidia توش بهتره منم بلدم بنچمارک خفن بگذارم که که amd از رقیبش به طور وحشتناکی از رقیبش جلو میزنه پس یک بازی ملاک نیست و مجموع بازها ملاکه
    نمیخواستم جواب بدم که پست شلوغ بشه الکی ولی..............
    Last edited by millad1388; 19-07-2011 at 19:57.

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

11

من نگرانم که اگه این آقا اینطوری ادامه بده
    این تاپیک ارزشمند
    به روزگار تاپیکهای قبلی که ایشون باعث شد بسته بشن دچار بشه

7. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

اقا میلاد کلا عاشق بحثه.
    اتفاقا این ید نیست خوب است.در صورت رعایت کردن.{احترام}
    این بحث ها بهتر است با ارامش انجام گیرد تا هم تاپیک قفل نشود و هم بتوانیم تجربه بیشتری از این بحث ها کسب کنیم.

در صورتی که حرف های تکراری نباشد

9. 2 کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramincybran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

باز هم سال 2005 پردازنده 2 هسته ایی داده ولی اینتل سال 2007 پردازنده نسل جدیدش با معماری core را داد بیرون میخواستم بگم نسل جدید amd از کی اومده اینطورس شد
    خیلی خوب فقط دفع بعد دقت کن وقتی میگی اولین شرکتی که پردازنده 2 هسته ای زد کی بود با تحقیق بگید.نکته دیگه تعداد هسته ها ملاک نیست همین الان 6 هسته ای های amd در برابر 4 هسته ای های i7 اینتل تکلیفشون مشخصه.

میدونم اون 48 پردازشگر سایه زن داره و گرافیک 4350 و 5450 و 4550 دارای 80 تا ریز پردازشگر سایه زن هستند و گرافیک آنبرد چیپ 780 و 880 دارای 40 سایه زن هست منظور من قدرتشون بود که همشون در یک حد هستند
    خوب شما باز هم خیلی اشتباه میدونی دوست عزیز.

کی گفته xenos 48 تا پردازشگر شیدر داره؟ من گفتم پردازنده داشته نه اینکه پردازنده شیدر.xenos پسر گل در واقع 48 تا پردازنده sp یا همون چیزی که الان stream processor میخونیم داشته و درواقع sp دارای 5-wide vector unit هستش.

یعنی مجموع پردازنده های شیدر xenos برابر 48 تا نیست بلکه 48*5 یعنی 240 عدد پردازنده شیدر که واحد های تکی alu هستن.

اگر بخوای به قول خودت معادل بگیری باید با R600 GT که 2900GT معادل بگیریش که اون هم 240 پردازنده شیدر داره. یعنی 3 برابر 4350 و 5450 و 4550 که هرکدوم 80 تا پردازشگر شیدر یا همون 16 پردازشگر SPU از نوع SIMD هستن.

اگر بخوای به لحاظ قدرت محاسباتی تفکیک کنی باید بدونی که XENOS قدرت محاسباتی برابر 240 گیگا فلاپس داره و اون 3 تایی که شما نام بردی به ترتیب 92 و 96 و104 گیگا فلاپس توانایی پردازش دارن.

نحوه محاسبه اینها رو در یکی از فروم ها به طور اختصاصی توضیح دادم .

این هم نشونه کم دقتی و اعتماد به نفس زیادتونه که باید کمی کنترلش کنین اگرنه باز هم من دوباره به خدمت میرسم.

در ضمن مشخصات گرافیک PS3 در حد 7600GSحساب میشه
    اخه چرا اینقدر علاقه داری حرف های بی پایه اساس اون هم با اعتماد به نفس تمام بزنی دوست عزیز؟؟

اخه چند بار باید شرمنده میگم ضایع بشید تا این روش تونو کنار بزارید؟؟

شما این مطلب رو از کجا در اوردی؟نکنه شما سازنده تراشه rsx هستی ها؟

rsx برپایه nv47 هست که میشه همون نسل 7800 . Based on NV47 Chip (Nvidia GeForce 7800 Architecture

در مقام مقایسه با 7900gtx و 7800gtx باید بدونی کانفیگ کور یا config core بدون rop برای rsx هست 24 : 24: 8 برای درک بهتر چون rsx از نوع unified نیست هسته ها به ترتیب Vertex shader : Pixel shader : Texture mapping unit اینجوری شمارش میشن و همین تعداد هسته برای 7900 به صورت 24 : 24 : 8 iهست اما فرکانس اون 650 و rsx برابر 550 یعنی برابر 7800gtx 512 mb هست.

حالا شما 7600 gs رو از کجا در اوردین خدا عالمست.تعداد هسته های اون بر اساس Vertex shader : Pixel shader : Texture mapping unit میشه 12 : 12: 5 .اصلا هیچ ربطی به هم ندارن.مثله صحبت های قدیم من دراوردی بی پایه و اساس.

معنی معادل هم یعنی قدرت یکسانی دارند که مثل اینکه شماها معنی معادل رو نمیدونید
    دیگه با صحبت هایی که بالا کردم سنگ پای قزوین بود خورد میشد و سرش رو مینداخت پایین و عین یک کاربر خوب و بی ادعا به کارش ادامه میداد.

یعنی الآن witcher 2 شد بهترین بازی کره زمین البته بازی خیلی خوبیه و امتیاز بالای هم گرفته ولی منظورم من راجع به تفاوت بازی ها بود که از تفاوت کارتها به مراتب بیشتره
    شاید یکی اون بازی رو اصلا دوست نداشته باشه ولی شما طرفداران nvidia مخصوصا میگردین دنبال بازی هایی که nvidia توش بهتره منم بلدم بنچمارک خفن بگذارم که که amd از رقیبش به طور وحشتناکی از رقیبش جلو میزنه پس یک بازی ملاک نیست و مجموع بازها ملاکه
    نمیخواستم جواب بدم که پست شلوغ بشه الکی ولی..............
    اینکه ویچر 2 و crysis 2 پرگرافیک ترین بازی های حال حاظر هستن نیازی به اثبات نداره و اما اینکه شما با اینها مشکل داری چون انویدیا قویتره مثل همون مباحث خزعبلاتی همیشگی تونه که متاسفانه هیچ جا بهش رسیدگی نمیشه.

همین الان در یک فروم دیگه اینقدر به خاطر حرف ها و محملات بی پایه و اساس که در یکی از تاپیک ها سخنوری کرده بودید از شما گفته شده که هر کاربر دیگه بود اگر تیتانیوم میبود اب میشد و دیگه اون طرف ها پیداش نمیشد.یا لاقل یکم عبرت میگرفت و خودشرو اصلاح میکرد.

اقا میلاد کلا عاشق بحثه.
    اتفاقا این ید نیست خوب است.در صورت رعایت کردن.{احترام}
    این بحث ها بهتر است با ارامش انجام گیرد تا هم تاپیک قفل نشود و هم بتوانیم تجربه بیشتری از این بحث ها کسب کنیم.

در صورتی که حرف های تکراری نباشد
    بحث زمانی خوبه که روی اصول و پایه اساس باشه.

معذرت میخوام تاپیک های تخصصی کودکستان که نیست هرکس هرچی دلش خواست بگه و بعد از رو انها نتیجه گیری هم بکنه.

ایشون متاسفانه سابقه بدی ایجاد کردن و من هم ایشون رو نمیشناختم تا اینکه دیدم در چند تا از تاپیک ها اظهار نظر های عجیب و متاسفانه بی پایه و اساس میکردن مجبور شدم بشدت برخورد کنم.

قصد من خدایی نکرده ضایع کردن ایشون نیست بلکه به راه درست بحث کردن برنشونه.اگه به بحث یک نفر الان میتونه بیاد چنان تئوری های بده که صنعت ریز تراشهه ها به خودش ندیده اخرشم بگه منبعش خودمم(ایشون در این مورد هم سابقه دارن) .اینکه نشد
    Last edited by ramincybran; 20-07-2011 at 09:38.

11. 5 کاربر از ramincybran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

سلام به همگی.

دوستان سایت Techspot هم در آخرین بررسی خودش از کارت گرافیک Gigabyte GeForce GTX 580 SOC از Crysis 2 + DirectX11 Enabled استفاده کرده است.
    سیستم تست:
    Core i7 Test System Specs
    - Intel Core i7 965 Extreme Edition (Overclocked @ 3.70GHz)
    - x3 2GB G.Skill DDR3 PC3-12800 (CAS 8-8-8-20)
    - Asus P6T Deluxe (Intel X58)
    - OCZ ZX Series (1250w)
    - Crucial RealSSD C300 256GB (SATA 6Gb/s)
    - Gigabyte Radeon HD 6970 (2048MB) Crossfire
    - Gigabyte Radeon HD 6990 (4096MB)
    - Gigabyte Radeon HD 6970 (2048MB)
    - VisionTek Radeon HD 6950 (2048MB)
    - Asus Radeon HD 6870 (1024MB)
    - HIS Radeon HD 5870 (1024MB)
    - Gigabyte GeForce GTX 590 (3072MB)
    - Gigabyte GeForce GTX 580 SOC (1536MB)
    - Asus GeForce GTX 580 (1536MB)
    - Gigabyte GeForce GTX 570 (1280MB)
    - Gigabyte GeForce GTX 560 Ti (1024MB)
    - Inno3D GeForce GTX 480 (1536MB)
    - Palit GeForce GTX 470 (1280MB)
    - Microsoft Windows 7 Ultimate 64-bit
    - Nvidia Forceware 275.33
    - AMD Catalyst 11.6

و تست ها:

نتایج کاملا واضح و معلوم هستند و نیازی به توضیح اضافه نمیبینم...

موفق باشید.

13. 3 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dark fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

این تست زیاد درست نیست.. درایور ها قدیمیه.. مثلا مال AMD ورژن 11.6 درصورتی که الان 11.8 اومده (که اتفاقا یکی از
    خصوصیاتش افزایش کارایی کرایسیس 2 هست! تو توضیحاتش نوشته! )
    من با 2تا 6950 میانگین حدود 60 میگیرم! تا 90 هم میرسه! هرکی خواست مدرک هم میذارم (حداکثر جزئیات و ابعاد)
    واسه NVIDA هم احتمالا درایور های جدید تر هست.. چون گمون نکنم 590 میانگین 54 بده!!

15. این کاربر از dark fear بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

سلام
    یه چیزی بود که باید میگفتم حالا جای دیگه بهتر نبود اینجا میگم-شرمنده
    من متحیر موندم تو این فروم!!!!!!!!!
    وقتی به بخش های مختلف سر میزنم و پست ها رو میبینم واقعا تاسف میخورم
    همش کل کل همش حرفهای تکراری که این که من میگم درسته--این بهتره--این فقط--
    همش تعصب
    هر کی از هر جا میرسه نظر کارشناسانه میده تو هر بحثی که اصلا سر هم در نمیاره بعد هم بجای قبول اشتباه فقط توجیه
    کاربرهای قدیمی و فعال هم همش کاربر جدید که وارد بحث میشه رو چپ و راست میکوبن که رو حرفشون حرف نزنن
    هر کی حالا هر نظری داره بگه اما نظر خودشو بگه نه این که بزاره پای تحقیقات علمی بی نقص!

مدیران و کاربرهای فعال هم بجای تمسخر میتونن با دلیل مدرک بگن اشتباه میکنین ولی محترمانه نه با تمسخر

یعنی چی که میگید تو که سرت در نمیاد حرف نزن؟؟؟درسته خودم میگم نباید کل کل بشه اما هر کی ازاده نظر خودشو حالا درست با غلط بگه که اگه اشتباه بود بهش محترمامه میگید ولی این که میگید تو حرف نزن یا اون دوستمون که میگه من تو اون

سایت بهت لطف کردم!! پس چجوری روت میشه باز حرف بزنی؟؟!!!!!

فروم جای بحث ازادانه هر کس نظر خودشو محترمانه بگه و البته طبق قوانین اون فروم
    چرا بحث رو حساس میکنید و همش به فکر جواب دادن دندان شکن به پست های دیگه هستیم؟
    اینجا نه پولی به کسی میدن که درست جواب بده نه پولی میگیرن از کسی که اشتباه بگه(میگم اگه پولی بود کشت و کشتار راه میوفتاد ها)
    اصلا اگه این بحث ها نباشه و من بی سواد نیام حرف اشتباه نزنم و شما درستشو بهم نگید که این همه من و امسال من وقت میزارن میان اینجا چیزی یاد نمیگیرن پس چه فایده؟؟فایدش همینه که فقط به هم توهین کنید و کل کل و هر کی هم بیشتر توهین کنه و پشتش گرم باشه تو این جنگ یا کل کل یا مسابقه... برنده شده.همین

من خودم چند تا نظر سنجی قدیم زدم که بین انویدیا و ای تی ای واینل و ای ام دی کدوم بهتره که اینقدر توهین کردن و کل کل و دعوا و....که بسته شد
    حالا جالب اینجاست کار مدیرای فروم اینجا فقط شده دیکتاتوری
    یعنی وقتی کاری از دستشون بر نمیاد برای جمع کردن بحث و به جای اخطار به شخص متخلف و جلوگیری از فعالیتش سریعا تاپیک و قفل میکنن(این همه ادم نظر دادن تو تاپیک وقت گزاشتم مدیر محترم با یه کلیک ناقابل قفل میکنه و .......همه.
    یعنی مثل این میمونه که یکی مریض شده دستش زنبور نیش زده بعد به جای درمان دستشو قطع کنیم

من اینارو کلی گفتم شخص خاصی مد نظرم نبود امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه و مدیران هم تاپیکو طبق معمول قفل نکنن و منو هم قفل نکنن

17. 3 کاربر از omidbooter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال plsboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Beneath My Roof

پيش فرض

من جدا در عجب میمونم تاحالا چندین بار توسط من تو همین وبسایت یا د 99% دفعات توی هات اورکلاک انچنان مورد لطف قرار گرفتی حرف های بی منطق و بی منبع من در اوردیتون رو شده باز هم سرتون بالا و با اقتدار تمام به محمل گویی در چندین فروم به صورت متداول ادامه میدید.

یکمم خجالت خوب چیزیه خدا شاهده یک انسان صحیح سالم بود با اون ضایع شدن ها از فروم لاقل فرار نمیکرد بلکه سرشو مینداخت پایین دفعه بعد به خوبی گوش میداد .

حالا من ذره ذره حرف های فضاییتونو رو میکنم که با اینکه همون دفعه این همه واستون توضیح دادم و اشتباهتتو بهت گوشزد کردم اما بازم متاسفانه به گفتنه حرف های خیلی ببخشید بی منبع و چرند ادامه میدید:

اول:

چرا دوست عزیز در یک موضوعی که اطلاع ندارید یا نمیتونید با یک سرچ ساده در گوگل اونو بفهمید ظهار نظر میکنید؟این حرفا رو از کجا در میاری؟خدا شاهده من موندم.

اون روشن سازی من در هات اورکلاک این بود که شما ادعاکردی اولین پردازنده 2 هسته ای مال amd بوده بعد من برات شجره نامشو رو کردم:(قبلا گفتم یک بار دیگه هم میگم)

اولین پردازشگر 2 هسته ای non-embedded مربوط به برند IBM هست سری POWER 4 که در سال 2001 عرضه شد.

اولین پردازشگر 2 هسته ای embedded هم بازم مربوط به IBM هست سری POWER 5 که در سال 2004 عرضه شد.

اولین پردازشگر 2 هسته ای AMD هم در سال 2005 عرضه شده (حالا اینکه 2003 رو از کجا در اوردی اشتباهی اون لینکی که در هات به عنوان منبع داده بودم رفتی زمان عرضه Athlon 64 رو نگاه کردی در صورتی که باید میرفتی athlon 64x2 رو مشاهده میکردی که تاریخ عرضه اونو 2005 زده.

دفعه بعد که خواستی بحث کنی دوست عزیز برید یک دقیقه وقت بزارید یک سرچی بکنید و با این حرف های من در اوردی سطح دانش سایت رو پایین نیارید اینطوری اطلاعات غلطی که دائما دارید در سطح فروم پخش میکنید باعث میشه دوستان رو مثل همیشه گمراه کنی.

این پستت توی هات اورکلاک بود . تازه بعد از اون همه مدت هنوز هم یاد نگرفتی قضیه از چه قرار بوده.xenos پسر گل 40 پردازنده شیدر نداشته بلکه 48 تا پردازنده نسل اولیه داشته و نکته دیگه 4350 هم 48 تا نداشته تا معادل لقب بگیره بلکه 80 پردازنده شیدر داشته.(یک نکته ریز هست که بعدا عرض میکنم)تا میای یک چیزیرو درست کنی کلا میزنی خراب ترش میکنی و ابرو خودتونو بیشتر میبرید.یکمقدار تحقیق کوچولو تو حرفاتون باشه اینجور اتفاق واستون نمیوفته.

اینم جواب من که فک میکنم برای این گونه کامنت های من دراوردی و چرند کافی باشه:

الان به نظرت کافیه یا باز هم باید ادامه بدم: (خدا شاهده هرکی دیگه بود با شرمساری لاقل کمی عبرت میگرفت )

lمیدونی دوست عزیز همه سایت ها دروغ و جفنگ میکن و این وسط شما با این دانش فوقولادتون راست میگی. (خدا شاهده اعتماد به نفس گاندی اینقد نبود)

جدا با این حرف های الکی در فروم های مختلف مطرح میکنید به چی میخواید برسید؟ مثلا عنوان این حرف مسخره که 6970 از 590 هم قوی تره

مثلا با دیدن این بنچمارک عقل و شعور ادمی همچین تصمیمی میگیره؟

در این رزولوشن فضایی تقریبا دست نیافتنی برای ایرانی های گرامی و بیصرفه(فریم خنده دار) و خوب تکنولوژی eyfinity الان نتیجه میگیریم 6970 در هر شرایطی 590 رو میخوره اره؟

اونوقت با این حساب باد این نتیجرو بگیریم در سنگین ترین و پرگرافیک ترین بازی عصر حاضر یعنی witcher 2 در رزولوشن ها منطقی و به دور از بحث eyfinity در هر شرایطی 580 این 6990 رو قورت میده نه؟

یعنی جدا سطح درک ما باید اینقدر باشه؟

دوست من اینقدر با حرف های الکی و بی پایه و اساس وقت کاربران با اطلاع این فروم و فروم ها دیگرو نگیرید فقط باعث میشید الکی سایت متشنج بشه با حرف های الکی که تعداد کمیشو فقط من درهمین کامنت مثال زدم.

کمی مطالعه هم بد نیست سعی کنید یک مقدار هم که شده مطالعه داشته باشد تا اینگون پست هارو انشالا در اینده ازتون نبینیم.

موفق باشید
    سلام عزیز
    من اصلا کاری به بحثهایی که کردین ندارم ولی این بنچمارکهای گذاشتین حتی به گفته خودتون هم نمیشه بهشون اطمینان کرد...
    به عنوان مثال آخه من که یه 4870 ذپرتی دارم, ولی witcher رو روی حداکثر گرافیکش با dx9 با این آماری که از 580 و 6970 گذاشته اصلا نباید بتونم اجرا کنم در صورتیکه من دارم حداقل 40 fps رو میگیرم!!!!!!
    یکمی واسه من عجیبه این بنچها...
    واسه crysis 2 با dx9 هم روی highest detail و res 1920*1080 حداقل 30 fps رو میگیرم...
    Last edited by plsboy; 19-08-2011 at 14:50.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •