تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: رام چیـست ؟

پروفشنال ASUS POWER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اراک

14 رام چیـست ؟

سلام
    می شه در مورد دام برای گوشی های آندروید توضیح بدید ، چون ظاهرا مشکل فارسی نوشتن و ... با نصب این رام ها حل می شه
    آموزش نصبش هم می خواستم
    با تشکر

داره خودمونی میشه Arash_4dls's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز.رام همون سیستم عامل موبایل شماست که ورژن های جدیدش رو میتونید از سایت سازنده دریافت کنید.مدل گوشیتون چیه؟ ورژن آندروید نصب شده روی گوشیتون رو هم ذکر کنید.رام در آندروید همانند فریمور در نوکیاست.با این تفاوت که رام در آندروید قابل ارتقاست.در صورتی که مدل گوشیتون رو ذکر کنید بهتر میتونم راهنماییتون کنم

3. این کاربر از Arash_4dls بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام دوست عزیز.رام همون سیستم عامل موبایل شماست که ورژن های جدیدش رو میتونید از سایت سازنده دریافت کنید.مدل گوشیتون چیه؟ ورژن آندروید نصب شده روی گوشیتون رو هم ذکر کنید.رام در آندروید همانند فریمور در نوکیاست.با این تفاوت که رام در آندروید قابل ارتقاست.در صورتی که مدل گوشیتون رو ذکر کنید بهتر میتونم راهنماییتون کنم
    HTC wildfire

رامش هم 2.2 هست
    Last edited by ASUS POWER; 13-07-2011 at 10:51.

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

پس با app2sd مشکلی ندارید.تا حالا گوشیو آپدیت کردید؟ (وقتی میگن گوشی آپدیت شده،در اصل رام به ورژن جدیدتر ارتقا پیدا کرده)

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

پس با app2sd مشکلی ندارید.تا حالا گوشیو آپدیت کردید؟ (وقتی میگن گوشی آپدیت شده،در اصل رام به ورژن جدیدتر ارتقا پیدا کرده)
    خیر ، تا به حال update نشده
    وقتی هم می خوام updateش کنم می گه آپ تو دیته و نیازی بهش نیست

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ممکنه با توجه به موقعیت شما،این پیغام رو میده.بهتره با روش تعویض آی/پی یا همون وی .. .. IP خودتون رو تغییر بدید و دوباره امتحان کنید ببینید بازم پیغام آخرین آپدیت رو میده یا نه.اگه باز هم با چنین پیغامی رو به رو شدید یا واقعا آخرین بیس باند و آپدیت رو دارید و یا باید از طریق منوی ریکاوری رام جدید رو به گوشی منتقل کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

ممکنه با توجه به موقعیت شما،این پیغام رو میده.بهتره با روش تعویض آی/پی یا همون وی .. .. IP خودتون رو تغییر بدید و دوباره امتحان کنید ببینید بازم پیغام آخرین آپدیت رو میده یا نه.اگه باز هم با چنین پیغامی رو به رو شدید یا واقعا آخرین بیس باند و آپدیت رو دارید و یا باید از طریق منوی ریکاوری رام جدید رو به گوشی منتقل کنید
    چطور رام جدید رو منتقل کنم ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

چطور رام جدید رو منتقل کنم ؟
    از طریق منوی ریکاوری.باید رام جدید رو در که در اینترنت هست دانلود کنید.نام فایل به صورت زیره :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حجمش بالای 100 مگابایت هست.باید بگردید و بهریتن و جدیدترین رام رو مخصوص گوشی خودتون انتخاب کنید.توضیح مختصر اینکه این فایل زیپ رو به مموری گوشی انتقال میدید.بعد هم از طریق منوی ریکاوری Update from zip رو میزنید و گوشی شروع به آپدیت شدن میکند.توجه داشته باشید که منوی ریکاوری روی گوشی باید نصب شده باشد.توسط این منو خیلی کارها میشه انجام داد.در صورتی که آشنایی با دستورات ندارید و احتمال می دهید که ممکنه به گوشی آسیب بزنید در حین انجام عملیات نصب منوی ریکاوری و تعویض رام،به هیچ وجه این کار رو انجام ندید.چون ممکنه گوشی دیگه بالا نیاد و به اصطلاح Dead بشه که به فارسی میشه مردن

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

از طریق منوی ریکاوری.باید رام جدید رو در که در اینترنت هست دانلود کنید.نام فایل به صورت زیره :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حجمش بالای 100 مگابایت هست.باید بگردید و بهریتن و جدیدترین رام رو مخصوص گوشی خودتون انتخاب کنید.توضیح مختصر اینکه این فایل زیپ رو به مموری گوشی انتقال میدید.بعد هم از طریق منوی ریکاوری Update from zip رو میزنید و گوشی شروع به آپدیت شدن میکند.توجه داشته باشید که منوی ریکاوری روی گوشی باید نصب شده باشد.توسط این منو خیلی کارها میشه انجام داد.در صورتی که آشنایی با دستورات ندارید و احتمال می دهید که ممکنه به گوشی آسیب بزنید در حین انجام عملیات نصب منوی ریکاوری و تعویض رام،به هیچ وجه این کار رو انجام ندید.چون ممکنه گوشی دیگه بالا نیاد و به اصطلاح Dead بشه که به فارسی میشه مردن
    چطور به منو دسترسی پیدا کنم ؟
    با دستوراتش هم مسلما آشنا نیستم
    راهنمایی کنید لطفا
    ممنون

کـاربـر بـاسـابـقـه mojtaba182003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    IRAN . YAZD

پيش فرض

گوشي من samsung gio هستش ورژن جديد داره كه فارسي باشه ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •