تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام سیستم عامل را برای سرور میپسندید؟

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Windows

9 100.00%
  • Linux

0 0%
  • Unix

0 0%
  • Os2

0 0%
  • Other

0 0%
صفحه 333 از 337 اولاول ... 233283323329330331332333334335336337 آخرآخر
نمايش نتايج 3,321 به 3,330 از 3369

نام تاپيک: بحث های تخصصی و عمومی شبكه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

خسته نباشید. من یه گوشی نوکیا دارم که از طریق بلوتوث پی سی و ساخت کانکشن از اینترنتش اسفاده می کنم، (البته بگم که از طریق کابل کار نمی کنه که نمی دونم چشه) ولی آموزشی که می خوام اینه که بتونم اینترنت گوشیمو از ویندوز به مودم تی پی لینکم بفرستم تا از طریق پخش اینترنت از طریق امواج وای فای، دیگر دستگاه ها هم از اینترنت برخوردار بشن. آیا امکانش هست؟
    گوشی: C6-01 nokia
    مودم: TP link TD-W8968

اگه نباشه جاش خالی می مونه masood.ashoori789's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خسته نباشید. من یه گوشی نوکیا دارم که از طریق بلوتوث پی سی و ساخت کانکشن از اینترنتش اسفاده می کنم، (البته بگم که از طریق کابل کار نمی کنه که نمی دونم چشه) ولی آموزشی که می خوام اینه که بتونم اینترنت گوشیمو از ویندوز به مودم تی پی لینکم بفرستم تا از طریق پخش اینترنت از طریق امواج وای فای، دیگر دستگاه ها هم از اینترنت برخوردار بشن. آیا امکانش هست؟
    گوشی: C6-01 nokia
    مودم: TP link TD-W8968
    برای استفاده از کابل ، باید درایور کامل گوشی رو نصب کنید تا به عنوان یک مودم نصب بشه . بعد کانکشن دایل آپ میسازید و کانکت میشه.

برای وای فای ، نمیشه بدید به مودم خودتون، باید مودم پورت usb داشته باشه برای اینکار ، ولی میشه وایرلس لپ تاپ رو با نصب نرم افزار هات اسپات (سرچ کنید ) ، بین سایر مصرف کننده ها شیر کنید. لپ تام میشه مثل وای فای هات اسپات گوشی اسمارت ، شاید کمی گنگ باشه ، کمی سرت و آزمون خطا کنید متوجه میشید روال رو . سخت نیست

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    چطور میتونم از مودم یک IP یا آدرس سایت رو بلاک کنم که دیگه قابل دسترسی نباشه؟
    مودم من TPLink 8968 هست و از قسمت security - IP filtering و Parentel Control - URL Filter اقدام کردم ولی سایت یا IP باز هم در دسترس بود!
    قبلا که مودم دیگه ای داشتم این کار انجام داده بودم ولی نمیدونم چرا روی این مودم جواب نمی گیرم.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنن دوستان
    احیانا سایت ssl نداره ؟ چون نمیشه اون ها رو فیلتر کرد ، با یک سایت معمولی تست کنید و اینکه بررسی کنید فیلترینگ و فایروال مودم روشن باشه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ممنون، توضیحاتی که فرمودید بلد بودم. ولی فکر کنم راهی باشه چون تنظیمات این مدل مودم خیلی زیاده و گسترده. در مورد گوشیم هم وقتی در حالت هات اسپوت می زارم یه برنامه نصب می کنه و از طریق اون به اینترنت وصل میشه ولی بعد از حدودا 5 مگابایت ترافیک از کار می افته. البته روش شما رو هم تست می کنم که مطمئنم جواب میده

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ممنون، توضیحاتی که فرمودید بلد بودم. ولی فکر کنم راهی باشه چون تنظیمات این مدل مودم خیلی زیاده و گسترده. در مورد گوشیم هم وقتی در حالت هات اسپوت می زارم یه برنامه نصب می کنه و از طریق اون به اینترنت وصل میشه ولی بعد از حدودا 5 مگابایت ترافیک از کار می افته. البته روش شما رو هم تست می کنم که مطمئنم جواب میده
    درسته. مودم خوبی هم هست، ولی پورت usb قابلیت اتصال اینترنت نداره، فلش و پرینتر و ...
    نرم افزاره هم که گفتم اینه Connectify Hotspot 

کار کردم قبلا ، بد نیست ، بدیش اینه باید لپ تاپ روشن بمونه

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    برای شرکت با حدودا 6 یا 7 کاربر میخوام شبکه با یک سرور راه بندازم البته الان شبکه هست به صورت معمولی میخوام سرور اضافه کنم
    این سیستم کاره من راه میندازه
    کیس مینی hp 8200
    cpu intel ci5-3470 یا i5 2400
    ram 4gb ddr3
    hdd 250 gb

سرور هم برای فایل شرینگ و محدودیت دسترسی کاربرا میخوام و انتی ویروس تحت شبکه میخوام نصب کنم پرینتر هم که داریم 3 تا

اگر سیستم مناسب نیست یه سیستم مناسب معرفی کنید ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

با سلام سال نو مبارک ، دوستان آیا میشه با دیش و LNB و کانکتور ts5 با مودم huawei E3372 اینترنت 4G ایرانسل رو دریافت کرد؟

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    یه سیستم جدید (کلاینت)به شبکه داخلی شرکت که تحت دامین هست joinکردم .نمیدونم کجارو اشتباه کردم که برای هر کاری نیاز به دسترسی یوزر پسوورد سرورداره.چه بخوای نرم افزار نصب کنی چه بخوای تنظیمات انجام بدی داعم اجازه سرور رو میخواد ؟؟؟!!!!

آخر فروم باز tajrobenik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    برای شرکت با حدودا 6 یا 7 کاربر میخوام شبکه با یک سرور راه بندازم البته الان شبکه هست به صورت معمولی میخوام سرور اضافه کنم
    این سیستم کاره من راه میندازه
    کیس مینی hp 8200
    cpu intel ci5-3470 یا i5 2400
    ram 4gb ddr3
    hdd 250 gb

سرور هم برای فایل شرینگ و محدودیت دسترسی کاربرا میخوام و انتی ویروس تحت شبکه میخوام نصب کنم پرینتر هم که داریم 3 تا

اگر سیستم مناسب نیست یه سیستم مناسب معرفی کنید ممنون
    تا بیست سیستم ورک گروپ کافیه. لازم به دومین نیست.
    البته اگه تخصص کار با سرور داشته باشین احتمالا راحت تر باشه/.

10. این کاربر از tajrobenik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mamad.parsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام بنظر منم اگه این انحمن راه بیفته خیلی هم خوبه سوالات اینجا پرسیده میشه و راهنمایی های انجام میشه که بدرد همه میخوره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •