تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام سیستم عامل را برای سرور میپسندید؟

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Windows

9 100.00%
  • Linux

0 0%
  • Unix

0 0%
  • Os2

0 0%
  • Other

0 0%
صفحه 334 از 337 اولاول ... 234284324330331332333334335336337 آخرآخر
نمايش نتايج 3,331 به 3,340 از 3369

نام تاپيک: بحث های تخصصی و عمومی شبكه

در آغاز فعالیت mamad.parsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

شما یوزرت رو محدود نکردی؟؟با چه یوزری وارد میشی؟؟

آخر فروم باز gog2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ايران

14 قطع کردن اینترنت در شبکه بدون قطع شدن امکان شیر و غیره در شبکه

من چند کامپیوتر را با یک مودم adsl وای فای بدون هیچ ای پی شبکه کردم و همینطور که می دونید بدون اعمال هیچ گونه تنظیم خاصی کامپیوتر ها شبکه می شن و البته اینترنت هم در همشون بر قرار می شه
    حالا من میخام صرفا اینترنت را در برای یک کامپیوتر خاص برای یک مدت قطع کنم و بعد دو باره وصل کنم وقتی کارم تموم شد ، بدون اینکه شبکه و اشتراک گذاری قطع بشه.

و البته اینترنت و شبکه کامپیوتر های دیگر هم سر جاش باشه و البته ممکن برای هر چند کامپیوتر داخل شبکه این کارو انجام بدم برای همین ای پی فرق می کنه و چون همیشه یک کامپیوتر خاص رو نمی خام اینترنتشو قطع کنم برای همین نمی تونم از ای پی فیلتر خود مودم استفاده کنم و قطع کردن اینترنت نیز دائمی نیست و موقته مگر در موارد خاص

حالا اگه روشی و یا نرم افزار خاصی هست که به راحتی بتونه این کار را برای کامپوترهای مختلف شبکه انجام بده و هر وقت خاستم اینترنت رو قطع و وصل کنم ممنون می شم راهنمایی کنید

در ضمن ویندوز همه کامپیوتر ها سون است و سرور ویندوز نداریم و نخواهیم داشت.

آخر فروم باز kar1591's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساوالان

پيش فرض

با سلام
    دو کامپیوتر رو از طریق کابل شبکه میخواستم شیر کنم
    کابل رو وصل کردم
    ای پی کامپیوتر اول و دوم رو وارد کردم
    پوشه مربوطه رو تنظیمات شیرش رو انجام دادم
    تو کامپیوتر دیگه که جستجو میزنم این خطا رو میده
    لطفا راهنمایی کنید

آخر فروم باز kar1591's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساوالان

پيش فرض

با سلام
    دو کامپیوتر رو از طریق کابل شبکه میخواستم شیر کنم
    کابل رو وصل کردم
    ای پی کامپیوتر اول و دوم رو وارد کردم
    پوشه مربوطه رو تنظیمات شیرش رو انجام دادم
    تو کامپیوتر دیگه که جستجو میزنم این خطا رو میده
    لطفا راهنمایی کنید

با این روش حلش کردم

1. Click the Start button and type gpedit.msc in the Search programs and files bar and hit enter.
    2. At the left pane, go to Local Computer Policy > Computer Configuration > Windows Settings > Security Settings > Local Policies > Security Options
    3. Look for “Accounts: Limit local account use of blank passwords to console logon only” and double click on it.
    4. By default the Enable option is selected and all you need to do is select “Disable” and click OK.

5. این کاربر از kar1591 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    دوستان اینجا کسی روی اینترنت مخابرات تونل IPSec داره؟
    از شعبه مرکزی به 3 نقطه دیگه در شهر ارتباط داریم. روی اینترنت شاتل و آسیاتک مشکلی ندارم، ولی با اینترنت مخابرات اختلال شدیدی دارم
    ضمنا در همه شعب از روتر های میکروتیک استفاده شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    علاوه بر اینکه می توانید به سایت های آموزشی در این زمینه سر بزنید من گذراندن دوره های کارآموزی هم براتون مفید می دونم می تونید به سایت shayeganco.ir سر بزنید شاید بتونید به عنوان کارآموز باهاشون همکاری داشته باشید...فایده کارآموزی این هستش که نه تنها هزینه مالی صرف نمی کنید بلکه به صورت عملی و کاربردی می آموزید

پروفشنال Netw0rks's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

سلام

یه سایت خاصی هست که روی مرورگر باز میشه ولی ازش ping ندارم

کسی میدونه دلیلش چی میتونه باشه ؟

پروفشنال yaghob.boss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

سلام دوستان من یه مودم ایرانسل tk 2510 دارم و یه مودم adsl زایکس . اینترنت رو از مودم ایرانسل می گیرم با کابل میدم به زایکسل همچنین یه پرینتر هم با کابل لن به زایکسل وصله . 2 تا سیستم دارم با وای فای به زایکسل وصل هستن و اینترنت رو از اون میگیرن و پرینتر هم به همین صورت شر کردم . تا اینجا همه چیز عالیه . فقط 2 تا مشکل دارم کارتخوان رو به مودم زایکسل وصل میکنم کار نمیکنه در صورتی که مستقیم به مودم ایرانسل وصل میکنم کار میکنه و اینکه وقتی گوشی موبایل به زایکسل وصل میکنم برنامه های مثل اینستاگرام ایرانسل من و.... خیلی کند هستن یا اصلا باز نمیشه ولی وقتی به یک وی پی ان ( هیتلر شکن) وصل میشه همه برنامه ها خیلی خوب کار میکنن . لطفا راهنمایی کنید کجای کار مشکل داره توی مودم زایکسل

پروفشنال yaghob.boss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

کسی نیست راهنمایی کنه

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

پيش فرض

سلام دوستان من یه مودم ایرانسل tk 2510 دارم و یه مودم adsl زایکس . اینترنت رو از مودم ایرانسل می گیرم با کابل میدم به زایکسل همچنین یه پرینتر هم با کابل لن به زایکسل وصله . 2 تا سیستم دارم با وای فای به زایکسل وصل هستن و اینترنت رو از اون میگیرن و پرینتر هم به همین صورت شر کردم . تا اینجا همه چیز عالیه . فقط 2 تا مشکل دارم کارتخوان رو به مودم زایکسل وصل میکنم کار نمیکنه در صورتی که مستقیم به مودم ایرانسل وصل میکنم کار میکنه و اینکه وقتی گوشی موبایل به زایکسل وصل میکنم برنامه های مثل اینستاگرام ایرانسل من و.... خیلی کند هستن یا اصلا باز نمیشه ولی وقتی به یک وی پی ان ( هیتلر شکن) وصل میشه همه برنامه ها خیلی خوب کار میکنن . لطفا راهنمایی کنید کجای کار مشکل داره توی مودم زایکسل
    شما به صورت دستی به دستگاهها IP میدی یا اینکه به صورت خودکار دریافت می‌کنند؟
    با توجه به اینکه شما گفتید دستگاه POS شما با وصل کردن به مودم ایرانسل به درستی کار میکنه احتمال زیاد DHCP Server روی هر دو دستگاه فعال هست.
    شما باید ایتدا DHCP Server روی مودم زایکسل رو غیرفعال کنید و IP مودم رو به رنج IP مودم ایرانسل تغییر بدی.
    به احتمال زیاد با تغییر این مورد مشکلتون حل بشه.
    شاد باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •