تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام سیستم عامل را برای سرور میپسندید؟

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Windows

9 100.00%
  • Linux

0 0%
  • Unix

0 0%
  • Os2

0 0%
  • Other

0 0%
صفحه 52 از 337 اولاول ... 24248495051525354555662102152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 3369

نام تاپيک: بحث های تخصصی و عمومی شبكه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان
    دوستان عزيز براي سرور 2003 چه نرم افزار امنيتي و آنتي وايروس معرفي ميكنيد
    آيا نياز هست كه نرم افزارهاي مشابه Internet Security روي سرور نصب بشه يا نه؟
    ضمنا ما 2 دفتر با فاصله 200 متر داريم كه براي شبكه محلي يكي از روتر D-Link و براي يكي ديگر از روتر Linksys استفاده ميكنيم. لطفا راهنمايي بفرماييد چگونه ميتوانم از طريق 2 روتر همه client ها را ببينم
    IP آدرس يكي از 192.168.15.1 و براي ديگري از 192.168.0.50 استفاده ميكنه
    البته من نتونستم آدرس IP خود روتر را تغيير بدم. با توجه به اينكه با جلوي پنجره قراردادن اين 2 روتر ، همديگر را پوشش خواهند داد چگونه ميتوانم تنظيمات را انجام داده و نتيجه بگيرم
    با تشكر

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ضمنا ما 2 دفتر با فاصله 200 متر داريم كه براي شبكه محلي يكي از روتر D-Link و براي يكي ديگر از روتر Linksys استفاده ميكنيم. لطفا راهنمايي بفرماييد چگونه ميتوانم از طريق 2 روتر همه client ها را ببينم
    IP آدرس يكي از 192.168.15.1 و براي ديگري از 192.168.0.50 استفاده ميكنه
    البته من نتونستم آدرس IP خود روتر را تغيير بدم. با توجه به اينكه با جلوي پنجره قراردادن اين 2 روتر ، همديگر را پوشش خواهند داد چگونه ميتوانم تنظيمات را انجام داده و نتيجه بگيرم
    با تشكر
    سلام
    دقيقا بگيد منظورتون از ديدن كلاينت ها چيه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    با سپاس از پاسخ شما
    هدف من دسترسي به تمامي كلاينت ها ست يعني بتوانيم از يك دفتر كه ADSL داريم كاربران دفتر ديگه هم بتونند از اينترنت استفاده كنند
    در صورت امكان براي Win2003 آنتي وايروس هم معرفي كنيد.
    متشكرم

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    با سپاس از پاسخ شما
    هدف من دسترسي به تمامي كلاينت ها ست يعني بتوانيم از يك دفتر كه ADSL داريم كاربران دفتر ديگه هم بتونند از اينترنت استفاده كنند
    در صورت امكان براي Win2003 آنتي وايروس هم معرفي كنيد.
    متشكرم
    سلام
    دوست من در مورد اينكه بخواي تمام كلاينت ها به هم دسترسي پيدا كنند بايد همه آنها رو در يك رنج ip قرار بدي و با يك Mask مناسب كه البته اينكار زياد جالب به نظر نميرسه براي شركت هايي كه pc زياد دارند. به هر حال مثلا ميتوانيد از رنج 192.168.10.1 تا 192.168.10.254 رو با مسك 255.255.255.0 به كار بگيريد. البته بايد يا با روش static و يا با استفاده از يك route protocol پورت ها رو به هم معرفي كنيد. اگر config آي پي هم مشكل داريد بگيد براتون بنويسم البته بايد بگيد چند تا pc داريد و ...
    در ضمن من با سيسكو آشنا هستم و با device ها اصلا با آنتي ويروس ها و ... (مايكروسافت باز نيستم) آشنايي ندارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با سپاس از پاسخ شما
    اجاز دهيد سؤالم را بطور ديگري بيان كنم
    چگونه و با چه تجيهزاتي ميتوانيم 2 دفتر را كه در هر كدام حدود 10 كاميپوتر وجود داشته باشد را شبكه كنيم
    هر دفتر از شبكه بي سيم استفاده ميكند كه آدرس IP هاي آنها با هم متفاوت مي باشد البته بعضي وقتها يكي 2 تا از كامپيوترهاي دفتر B كه آدرس IP آنها با IP روتر دفتر A تنظيم ميشه با درصد كمي همديگر را ميبينه و دريافت و ارسال و اينترنت با سرعت پايين انجام ميگيره. اما ميتوانيم با جابجاكردن 2 تا روتر جلو پنجره اين درصد را براي روترها بيشتر كنيم اما چگونه ميتوانيم روتر ها همديگر را ببينند ؟ اطلاعت من كافي نيست. لطفا از دوستاني كه آشنايي به ارتباط Point 2 Point دارند مرا راهنمايي كنند.
    متشكرم

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من فكر ميكنم تجهيزاتي كه داريد كافي هست. فقط بايد دستور ping رو بزنيد و ببينيد چند درصد فركانس داريد. در ضمن فكر كنم ip ها رو دستي( static) تنظيم كنيد بهتر باشه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من فكر ميكنم تجهيزاتي كه داريد كافي هست. فقط بايد دستور ping رو بزنيد و ببينيد چند درصد فركانس داريد. در ضمن فكر كنم ip ها رو دستي( static) تنظيم كنيد بهتر باشه...
    باسپاس از شما
    دوست عزيز، ping با 14ms و بعضا بيشتر و كمتر طول ميكشه. با توجه به اينكه بعضي وقتها هم نميشناسه يا بهتره بگم نميتونه ببينه ، براي تقويت سيگنالها چه بايد كرد؟
    من شنيدم با يك سري تجهيزات از جمله يك بشقاب كه فقط به يك سمت اطلاعات را ارسال ميكنه ميتوان اين نقص را رفع كرد. اگر كسي از دوستان تجربه عملي يا تئوري و همچنيان تجهزات را ميشناسند لطفا راهنمايي نمايند.
    متشكرم

حـــــرفـه ای rootnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من متوجه نشدم
    این ۲ تا دفترتون با هم ارتباط دارن؟ با چه وسیله ای؟
    مثلا این روتر دفتر الف با روتر دفتر ب ارتباط دارند؟ با چی؟
    نمی دونم شاید هم منظور شما از روتر access point باشه چون می گی بی سیمه
    نا مفهومه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزيز شما من واضح تر مطرح ميكنم
    ما 2 دفتر داريم با 2 تا Access Point كه هر كدام با چندا كامپيوتر را در محل خود شبكه شده است
    يكي با اكسس پوينت D-link و ديگري linksys حال ميخواهيم . بعضي وقتها چنانچه در دفتر A كدهاي IP را با آدرس سرور يا بهتره عرض كنم با آدرس IP هاي اكسس پوينت ديگر ست ميكنيم ، هراز گاهي با سيگنال ضعيف همديگر را Ping ميكند.
    حال ميخوام بدانم چگونه ميتوان اين سيستم را تقويت كرد؟
    متشكرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه kbdfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    از دوستان كسي ميتونه توضيحاتي در مورد Repilcate كردن دوتا كامپيوتر كه سرور هستند رو بده
    سيستم عامل يكي 2000وديگري 2003 هست اگه منبعي هم معرفي كنين ديگه بهتر حالا چه انگليسي چه فارسي.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •