تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام سیستم عامل را برای سرور میپسندید؟

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Windows

9 100.00%
  • Linux

0 0%
  • Unix

0 0%
  • Os2

0 0%
  • Other

0 0%
صفحه 324 از 337 اولاول ... 224274314320321322323324325326327328334 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,231 به 3,240 از 3369

نام تاپيک: بحث های تخصصی و عمومی شبكه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    من چند تا سیستم دارم که با هم از طریق سوئیچ شبکه شده اند و مودم هم به سوئیچ وصله و همه سیستم ها اینترنت دارند. یکی از سیستم ها از طریق شبکه قابل شناسایی نیست ولی اینترنت داره. و در قسمت network سیستم فقط یک modem router نوشته و اسامی سیستم های دیگه نیست.

ممنون میشم کمک کنید.

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

من چند تا سیستم دارم که با هم از طریق سوئیچ شبکه شده اند و مودم هم به سوئیچ وصله و همه سیستم ها اینترنت دارند. یکی از سیستم ها از طریق شبکه قابل شناسایی نیست ولی اینترنت داره. و در قسمت network سیستم فقط یک modem router نوشته و اسامی سیستم های دیگه نیست.
    شاید توی یک گروپ نیست با بقیه؟

در آغاز فعالیت zare.exe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بارسلون

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    ببخشید من یه مشکل دارم خواستم از شما راهنمای بگیرم.
    من میخام یک پوشه رو تو ویندوز سرور با همه کاربرا با مجوز read درست کنم که کاربر در حالت عادی فقط بتونه اون پوشه رو read کنه و در داخل اون پوشه های مختلفی باشه که یه کاربر مثلا بتونه به پوشه شماره 1 رایت کنه ولی به پوشه 2 نه. و همچنین کاربر دیگه بتونه به پوشه ماره 2 رایت کنه ولی به پوشه شماره 1 نه. ممنون میشم راهنماییم کنید که چظوری این کار رو انجام بدم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام خدمت دوستان.
    من یه سوال فنی دارم
    من کافی نت دارم و برای اینترنت از سرویس adsl استفاده می کنم. جدیدا جا به جا شدم و هنوز اینترنتم وصل نشده ولی یه usb wireless دارم که به سیستم سرور وصل کردم و اینترنت رو از همسایه از طریق wireless دریافت می کنم. من چطور میتونم اینترنت رو واسه بقیه سیستم ها شیر کنم. سیستم ها با کابل شبکه به هم متصل شده اند و به سوییچ وصل هستند و از سوییچ هم به کارت شبکه .
    در واقع میخوام اینترنت رو اول به کارت شبکه سیستم بدم و از اونجا به سوییچ و در آخر به تمامی سیستم ها
    ممنون میشم راهنمایی کنید

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    ببخشید من یه مشکل دارم خواستم از شما راهنمای بگیرم.
    من میخام یک پوشه رو تو ویندوز سرور با همه کاربرا با مجوز read درست کنم که کاربر در حالت عادی فقط بتونه اون پوشه رو read کنه و در داخل اون پوشه های مختلفی باشه که یه کاربر مثلا بتونه به پوشه شماره 1 رایت کنه ولی به پوشه 2 نه. و همچنین کاربر دیگه بتونه به پوشه ماره 2 رایت کنه ولی به پوشه شماره 1 نه. ممنون میشم راهنماییم کنید که چظوری این کار رو انجام بدم.
    شما باید اول در ویندوز سرور با یوزر ادمین وارد سیستم ها بشین بعد واسه هر کدوم از فولدر ها پرمیژن تنظیم کنید که واسه هر اکانت چه حالتی رو بتونن داشته باشن. تنظیم خوندن و نوشتن هم همه با همه .فقط باید قبلش یوزر رو مشخص کنید مثلا یوزر جدید رو اضافه میکند و واسه اون یوزر پرمیژن تنظیم میکنید که مثلا فقط این فولدر رو بخونه. و واسه بقیه فولدر ها هم همینه.
    محل دقیقش رو باید با سیستم برم. الان ویندوز سرور ندارم !

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام خدمت دوستان.
    من یه سوال فنی دارم
    من کافی نت دارم و برای اینترنت از سرویس adsl استفاده می کنم. جدیدا جا به جا شدم و هنوز اینترنتم وصل نشده ولی یه usb wireless دارم که به سیستم سرور وصل کردم و اینترنت رو از همسایه از طریق wireless دریافت می کنم. من چطور میتونم اینترنت رو واسه بقیه سیستم ها شیر کنم. سیستم ها با کابل شبکه به هم متصل شده اند و به سوییچ وصل هستند و از سوییچ هم به کارت شبکه .
    در واقع میخوام اینترنت رو اول به کارت شبکه سیستم بدم و از اونجا به سوییچ و در آخر به تمامی سیستم ها
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    باید مودم رو به حالت hotSpot قرار بدین که هم گیرنده بشه هم فرستنده. اگر مودم خوب باشه حتما این گزینه رو داره . البته با این کار از طریق وای فای گیرنده میشه .مگه اینکه از اون مودم به یک مودم دیگه دیتا بفرستید بعد اون مودم که کابل هم میخوره رو باز Hotspot کنید و دیتا رو با کابل برسونید به سیستم ها .

داره خودمونی میشه farhad.helix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان

ممنون میشم کمک کنید.
    workgroup اون سیستم رو چک کنید احتمالا به بقیه فرق میکنه

داره خودمونی میشه z.seifadini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام دوستان من چندتا سوال داشتم اگه میشه کمکم کنین ممنون میشم

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام دوستان من چندتا سوال داشتم اگه میشه کمکم کنین ممنون میشم
    این چرا چرت و پرت نوشته؟؟؟
    جدول گسیل به جلو چیه؟؟؟؟
    عجب
    یعنی گند زدن با این ترجمه هاشون
    اصطلاح اصلی ش رو بنویس شاید بتونم راهنمایی ت کنم
    انگلیسی ش ببین تو پاورقی چی نوشته همون رو بنویس اینجا
    شبکه داده گرام دیگه چیچیه؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه z.seifadini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

والا من اصلا نمیدونم چیه استادمون درسم نداده سوال میده اگه میدونین کمکم کنین
    شبکه داده گرام همون datagram هست
    جدول گسیل به جلو forwarding table هست منظورش از مسیریا router هست و واسط همون interface هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •