تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام سیستم عامل را برای سرور میپسندید؟

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Windows

9 100.00%
  • Linux

0 0%
  • Unix

0 0%
  • Os2

0 0%
  • Other

0 0%
صفحه 3 از 337 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 3369

نام تاپيک: بحث های تخصصی و عمومی شبكه

آخر فروم باز nightmare's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی mkoleiny جان من قبلا تونستم در سطح خیلی ساده ارتباط بینFedora Core 4 و Linux Mandrake با ویندوز رو بر قرار کنم...
    (البته در مورد پارتیشن های لینوکس هیچ اطلاعاتی ندارم ، من اون ارتباط هارو از طریق vmware workstation بر قرار کردم.)
    یکی از دوستانم روی Novell 5 یکمی کار کرده و الان تقریبا می تونیم با Active Directory ناول کار کنیم.
    به نظرت میشه ارتباط کامل و درستی بین Novell , Windows و Linux بر قرار کرد؟
    راستی در مورد پارتیشن های لینوکس هم یه توضیحی بدی و یا لینکی معرفی کنی خیلی ممنون میشم.
    با تشکر.

پروفشنال mkoleiny's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

چه ارتباطی بین linux و windows میخوای؟ اگه میخوای از توی ویندوز linux کار کنی؟ میتونی از ssh استفاده کنی. باید اول rpm های ssh رو توی linux نصب کنی و بعد با یه برنامه که حتما لینکشو برات میزارم میتونی به linux وصل شی.
    در مورد پارتیشن های لینوکس هم لینک دارم ولی خونست که حتما اونم برات میزارم. الان کافی نتم شرمندم.
    ولی در مورد novell بگم که رو من حساب نکنید چون اصلا کار نکردم. البته اینشالا از شما یاد میگیرم.

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

راستی در مورد برنامه هم ممنون. البته من هنوز download نکردم ولی پیشاپیش خیلی متشکرم.
    در مورد team work هم حتما عزیز جان. من پایم.

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

راستی اگر پایه باشید + linux رو هم بگیریم.
    راستی به دوستایی که mcp دارن بگو که چند روز بعد که زمان دقیقشم میگم میتونند توی profile ام سی پیشون توی یه live confrance که مدیر کل بخش certification مایکروسافت هم حضور داره شرکت کنند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

با سلام
    من یک شبکه محلی دارم که از طریق یک سرور لینوکس و ورتر 2610 به اینترنت وصل شده است .( dhcp روی سرور فعال است). ولی مشکل من دانلود بیش از اندازه تعدادی از کاربرانم است از همه دوستانی که اطلاعاتی در زمینه محدود کردن دانلود کاربران دارند خواهش میکنم منو کمک کنند.(ببخشید که بی مقدمه سوال پرسیدم) از همه ممنون

آخر فروم باز nightmare's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چه ارتباطی بین linux و windows میخوای؟ اگه میخوای از توی ویندوز linux کار کنی؟ میتونی از ssh استفاده کنی. باید اول rpm های ssh رو توی linux نصب کنی و بعد با یه برنامه که حتما لینکشو برات میزارم میتونی به linux وصل شی.
    در مورد نوع ارتباط که خوب زیاد نمی دونم اما اگه بشه یسری تنظیمان مربوط مثل DHCP , IpSec ... رو از طریق ویندوز روی لینوکس اعمال کرد....
    راستی من یه برنامه پیدا کردم به نام Ext2ifs که فکر می کنم از طریقش میشه لینوکس رو از توی ویندوز دید. اما در مورد ssh و rmp هیچ اطلاعاتی ندارم.
    در مورد پارتیشن های لینوکس هم ازتون ممنونم. اگه بشه Novell رو هم حتما میگیم. چیزه خاصی به اون صور نداره که آدم گیچ بشه...
    در مورد + Linux هم اتفاقا تو فکرش بودیم ، به نظرم عالیه . اما یکم فرصت و زمان می خواد برای ما چون می خوایم تازه MCSA بگیریم ....
    راستی به دوستایی که mcp دارن بگو که چند روز بعد که زمان دقیقشم میگم میتونند توی profile ام سی پیشون توی یه live confrance که مدیر کل بخش certification مایکروسافت هم حضور داره شرکت کنند.
    حتما می گم. فقط میشه تاریخش رو بگید ؟ واقعا از لطفتون ممنون.

تا بعد...

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

bm19140 شما ميتونيد از طريق firewall لينوكس دانلود رو ببنديد يا به سايتها و فايلهاي خاصي اجازه ورود بدين.

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

rpm نام فايلهايي است كه در لينوكس نصب ميشن براي سرويسهاي مختلف. يعني شما اگر هر سرويسي كه بخواهيد توي لينوكس اجرا كنيد از جمله dhcp,dns,... بايد ابتدا rpm مربوطه رو نصب كنيد.

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

live confrance در 20 جون برگزار ميشه. با حضور andy ruth كه program architector مايكروسافته برگزار ميشه.

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

ssh مخفف secure shell ميباشد که برای کنترل سيستم عامل های مختلف از طريق remote به کار ميره. به محض اينکه خونه کامپيوترم روبه راه شد برنامشم براتون آپلود ميکنم.

11. این کاربر از mkoleiny بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •