تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام سیستم عامل را برای سرور میپسندید؟

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Windows

9 100.00%
  • Linux

0 0%
  • Unix

0 0%
  • Os2

0 0%
  • Other

0 0%
صفحه 103 از 337 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 3369

نام تاپيک: بحث های تخصصی و عمومی شبكه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

نه دوست عزیز کانفیگش مشکل نیست
    معمولا تنظیمات از طریق یک مرورگر مثل اپرا یا از طریق برنامه ای که در سی دی همراه دستگاه هست انجام می گیرند
    یعنی در address bar ای پی اکسس پوینت رو وارد می کنید و پس از وارد کردن یوزرنیم و پسورد می تونید تنظیمات رو انجام بدهید
    من چون سرور لینوکس هست(برنامه داخل پک دستگاه تحت ویندوز هست و من هم هیچوقت امتحانش نکردم) و همچنین برای سهولت کار همیشه از مرورگر برای تغییر کانفیگ استفاده می کنم
    برای داشتن یک شبکه وایرلس با حداقلی از امنیت و برخورداری از یک سرویس قابل قبول توجه به نکات مختلفی می تونه مهم باشه که البته هیچکدام به تنهایی چیز مهمی به حساب نمیان
    فهمشون به هیچوجه مشکل نیست و می تونید به راحتی اونها رو در تنظیمات خودتون لحاظ کنیید
    چون سوالتون خیلی کلی بود من هم وارد جزییات نشدم اما اگر نکته خاصی مد نظرتون هست در حد توان در خدمت هستم
    خیلی خیلی ممنون
    در همین حد می خواستم بدونم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

ادمين هستش!
    فرقي نمي كنه! اگه ip كامپوتر طرف رو تو قسمت سرچ بنويسم چيزي پيدا نميكنه.اگر از my network places هم كه قبلاً نام كامپيوترها رو مي ديدم نيز برم وصل نميشه
    بله.هر دو تا فيلد داخلش IP‌متعلق به DNS رو نوشته
    کارت شبکه رو تست کنید از این طریق: برید توی help and support بعد آخرین گزینه pick a task که توش tools داره رو انتخاب کنید . سمت چپ از قسمت tools این رو انتخاب کنید network diagnostics بعد scan your system
    اگه از این تست هم موفق بیرون اومد یه احتماله دیگه هم هست این که سیستم تون ویروسی باشه
    اگه ویروسی بوده چاره ای جز عوض کردن ویندوز نیست

3. این کاربر از undertaker_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

quote=undertaker_ss;3249590]کارت شبکه رو تست کنید از این طریق: برید توی help and support بعد آخرین گزینه pick a task که توش tools داره رو انتخاب کنید . سمت چپ از قسمت tools این رو انتخاب کنید network diagnostics بعد scan your system
    اگه از این تست هم موفق بیرون اومد یه احتماله دیگه هم هست این که سیستم تون ویروسی باشه
    اگه ویروسی بوده چاره ای جز عوض کردن ویندوز نیست[/quote]
    موقعي كه فقط به LAN‌ شركت وصله ا گزينه رو passe داد.ولي جلويDHCPEnabled ‌ و DNSEnabledForWINSResolution و IPXEnabled v رو False نوشته.
    ولي وقتي به اينترنت وصل ميشه.يكي،دوبار جلوي كارت ها False‌ نوشت.
    سيستم من آنتي ويروس kaspersky داره كه هر روزه با وصل شدن به سرور شركت آپديت مي شود.به همين دليل فكر نمي كنم احتمال ويروسي شدن سيستم وجود نداشته باشد.فكر مي كنم كه بيشتر از دست كاري خودم يا پاك كردن نخواسته فايل از سوي يكي از نرم افزارها اتفاق افتاده باشد.ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

موقعي كه فقط به lan‌ شركت وصله ا گزينه رو passe داد.ولي جلويdhcpenabled ‌ و dnsenabledforwinsresolution و ipxenabled v رو false نوشته.
    ولي وقتي به اينترنت وصل ميشه.يكي،دوبار جلوي كارت ها false‌ نوشت.
    سيستم من آنتي ويروس kaspersky داره كه هر روزه با وصل شدن به سرور شركت آپديت مي شود.به همين دليل فكر نمي كنم احتمال ويروسي شدن سيستم وجود نداشته باشد.فكر مي كنم كه بيشتر از دست كاري خودم يا پاك كردن نخواسته فايل از سوي يكي از نرم افزارها اتفاق افتاده باشد.ممنون
    من دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه
    به احتمال زیاد ویندوزتون مشکل داره
    واسه منم چند دفعه اتفاق افتاده که وقتی هیچ دلیل منطقی واسه یه مشکل پیدا نمی شه ویندوز مشکل داره

6. این کاربر از undertaker_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه
    به احتمال زیاد ویندوزتون مشکل داره
    واسه منم چند دفعه اتفاق افتاده که وقتی هیچ دلیل منطقی واسه یه مشکل پیدا نمی شه ویندوز مشکل داره
    بهر حال ممنونم.i

8. این کاربر از sadaf158 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoomany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان

بیسوادی بنده رو به بزرگی خودتون میبخشید. نمیدونم این سوال به این تاپیک ارتباط داره یانه.

درهرصورت اجازه بدید مطرح کنم.

یه جایی دیدم نوشته بود:

"کارشناس noc زمینه کاری: پایش شبکه"

حالا میخواستم بدونم معنی این عبارات چیه؟

پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

NOC مخفف Network Operations Center هستش یعنی جایی که تجهیزاتی مثل سرور ها، روترها و ... اونجا قرار میگیرن و عملیات مدیریت و مونیتورینگ و troubleshooting و نگهداری شبکه توسط admin شبکه از این قسمت انجام میگیره. در مقیاس های بزرگ NOC ها به محل عملیات مربوط به دیتا سنترها و تجهیزات backbone شبکه هم گفته میشه. کلا میتونه از مقیاس campus network تا یه data center متغیر باشه. و کسانی که در این بخش ها مشغول به فعالیت هستن از همه موارد مدیریتی مربوط به یه شبکه داخلی تا مدیریت و نگهداری شبکه هایی که به ISP ها و نگهداری و سرویس به وب سرور ها و mail server ها و ... میتونن رنج فعالیتی داشته باشن، بستگی داره که تعریف شما از این NOC چی باشه.
    Last edited by paranoid_android; 10-12-2008 at 17:06.

11. این کاربر از paranoid_android بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoomany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

noc مخفف network operations center هستش یعنی جایی که تجهیزاتی مثل سرور ها، روترها و ... اونجا قرار میگیرن و عملیات مدیریت و مونیتورینگ و troubleshooting و نگهداری شبکه توسط admin شبکه از این قسمت انجام میگیره. در مقیاس های بزرگ noc ها به محل عملیات مربوط به دیتا سنترها و تجهیزات backbone شبکه هم گفته میشه. کلا میتونه از مقیاس campus network تا یه data center متغیر باشه. و کسانی که در این بخش ها مشغول به فعالیت هستن از همه موارد مدیریتی مربوط به یه شبکه داخلی تا مدیریت و نگهداری شبکه هایی که به isp ها و نگهداری و سرویس به وب سرور ها و mail server ها و ... میتونن رنج فعالیتی داشته باشن، بستگی داره که تعریف شما از این noc چی باشه.

سلام
    خیلی ممنون دوست من.
    درباره پایش شبکه چطور؟ معنی اون چیه؟

پیشاپیش ممنون

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

سلام
    خیلی ممنون دوست من.
    درباره پایش شبکه چطور؟ معنی اون چیه؟

پیشاپیش ممنون
    فکر میکنم همون نظارت و مانیتورینگ شبکه باشه

14. این کاربر از paranoid_android بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال SuB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سابستان

پيش فرض

بله با خرید یک اکسس پوینت می تونید از طریق کابل اترنت اون رو به سوییچ شبکه وایر وصل کنید و نیاز به وسیله دیگری در شبکه ندارید فقط کافیه کلاینتهایی که می بایست از طریق اکسس پوینت به شبکه وصل بشند دارای کارت شبکه وایرلس باشند (مثل نوت بوکها که در پست قبلی بهشون اشاره کردم)
    من از مدل زیر استفاده می کنم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تا این لحظه باهاش مشکلی نداشتم لطفا به این نکته دقت کنید که از انجایی که استانداردهای رمزگذاری بیسیم چندین بار تغییر کرده (استانداردهای قدیمی مثل wep به علت نقایصی که در الگوریتم اونها وجود داشته در عرض ۵ دقیقه هک می شن)محصولی رو انتخاب کنید که جدیدترین استانداردها و الگوریتم ها رو ساپورت کنه.اکسس پوینت از اون دسته محصولاتی است که دست دوم خریدنش اصلا صرف نمی کنه
    واگر کسی از دستگاهی قدیمی استفاده می کنه بد نیست که سری به سایت سازنده بزنه که اگر نسخه جدیدی از فیرمویر برای اون دستگاه اومده بود که احتمالا امکان استفاده از استانداردهای جدیدتر رو ممکن کنه فیرمویر رو اپدیت کنه
    مسیله دیگری که به هنگام خرید می بایست بهش توجه داشته باشید برد دستگاه با توجه به نیاز شماست برد اسمی این دستگاهها در فضای ازاد به چند صدمتر می رسه و در فضای داخل ساختمان که دیوارها و سایر موانع برد رو کاهش می دهند تا صد متر هم میرسه
    در مورد مدلی که استفاده می کنم تا بحال در چند ریویو خارجی انتقاداتی رو راجع بهش خوندم که بیشتر مربوط به فیرمویر های قدیمی تر این مدل می شد
    برای اطلاع از حدود قیمت روز می تونید به فروشگاه های اینترنتی سخت افزار یه سری بزنید
    با سلام

برد واقعی این اکسس پوینت شما در داخل ساختمان چقدر هست؟

از برد واقعی آداپتورهای وایرلس اطلاعی دارید؟ (آداپتورهای usb)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •