تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سوالات کنکور سال 90 در چه سطحی بود؟(سراسری)

راي دهنده
368. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سخت

197 53.53%
  • متوسط

127 34.51%
  • آسان

44 11.96%
صفحه 147 از 598 اولاول ... 4797137143144145146147148149150151157197247 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,461 به 1,470 از 5972

نام تاپيک: <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یادگار کانون رو ببین . نه کلاساش شب برگزار نمیشه . فرقش اینه که تسهیلات نداره . مجانی هم نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamsoddin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

با سلام خدمت کنکوریهای 90

اومدم بگم که من کنکور 89 دادم ونتیجه ش یه کم برام ناراحت کننده بود
    واینکه امیدوارم درصداتون خیلی بالا پایین نباشه که رتبه تون به شدت افت میکنه ومیشه مث کارنامه ی من
    Last edited by shamsoddin; 04-08-2011 at 05:04.

3. 2 کاربر از shamsoddin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

13

سلام
    خسته نباشید
    لطفا هر چه سریع تر جواب بدین
    (فقط کسی جواب بده که کاملا وارد باشه)

اطلاعاتی در رابطه با علوم سلولی مولکولی می خوام

دوره اش چند سال طول می کشه ؟

چند واحد ِ ؟

پس از تموم شدن دوره چه مدرکی به آدم می دن ؟ کارشناسی ، کارشناسی ارشد و یا ...؟

همین سوالات رو در رابطه با علوم تغذیه دارم ...

و اینکه علوم سلولی مولکولی بهتره یا علوم تغذیه ؟

لطفا اطلاعاتی مختصر در رابطه با آینده شغلی هر کدوم از اینا بدین ...

با تشکر
    ُسلام
    علوم سلولی مولکولی خودش چندتا زیر شاخه داره.کدومو منظورتون هستش؟
    بیوتکنولوژی.میکروبیولوژی.س لولی مولکولی.بیوشیمی و ....
    همه اینا 4 سال طول میکشه اخرش هم به شما مدرک کارشناسی تقدیم می کنن!
    علوم سلولی مولکولی شاخه هاش رشتهای علوم پایه محسوب می شن.اینم می دونید که علوم پایه تو ایران جایگاه پولی نداره.یعنی به خاطر علاقه باید رفت فقط چون بازار کارش کمه.علوم تغذیه رشته خیلی خوبیه کارم براش هستش.به نظرم اگه کاری فکر می کنید علوم تغذیه برید وگرنه از زیر شاخه سلولی مولکولی میکروبیولوژی که هم بازار کار داره تا حدودی هم علوم پایه هستش.تو ارشد هم وارد تخصصش می شید
    بله فکر میکنم برقرار باشه به صورتی که برای رشته های پزشکی و دندون 40 درصد دختر 40 ردصد پسر و 10 درصد آزاد محاسبه میشه . البته دوستان بهتار باید در جریان باشند . پارسال که اینطوری بود
    چه چیزیزایی اینا هم درست می کنن!
    چند درصدش می ره حالا برای سهمیه؟
    شرمنده ؛

من یه سوال دیگه هم داشتم :

اونم اینکه شیمی فناوری اطلاعات چه جور رشته ایه ؟ چه آینده ای داره ؟ و برای دانشگاه شهید بهشتی چه رتبه ای می خواد ؟
    مهندسی شیمی منظورتونه اینجا یا شیمی خالی؟
    مهندسی شیمی رشته عالیه ولی شیمی علوم پایه هستش و تکلیفش مشخصه دیگه!
    از تو یادگار مانگار ببینید
      محتوای مخفی: کانون 
    http://kanoon.ir/

avator20002000

البته من نمیدونم که رتبم واقعا این باشه اینجور که میگن امسال سخت تر بوده نسبت به سال پیش و
    درصدامم این بوده:
    ادبیات 55
    عربی30
    دینی 55
    زبان خارجه 40
    ریاضی 5
    فیزیک 8
    شیمی 20
    زابلستان یا کابلستان احتمال قبولی هست؟
    سلام.من اسمم سامان هستش
    منطقه 3 هستید فکر کنم.درست متوجه شدم دیگه؟
    عمومی ها رو خوب زدید ولی برای اختصاصی ها اصلا خوب نزدید مخصوصا فیزیک!
    روزانه که اصلا شبانه هم باید امید وار باشید ولی نگفتید برای چه رشته ای می خوایید تو اون شهر؟
    بچه های بوشهر ایا با رتبه 1000 منطقه 3 احتمال قبولی رشته حسابداری شبانه خلیج فارس وجود داره؟
    کلاساش شب برگزار میشه؟!
    چه فرقی با روزانه داره؟
    خواهشا جواب بدین
    تو یادگار زده
    نه عزیم شما هم می شی مثل روزانه ها فقط یه سری تفاوت داره
    یه ذره(یه اپسیلون دانشگاه ازاد) پول میدی+تو مدرکت می زنن طرف شبانه بوده
    وگرنه هیچ تفاوتی با هم ندارن

5. 3 کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه m6788's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تو مدرکت می زنن طرف شبانه بوده
    مدرکاشون هیچ فرقی نداره! روزانه ها یه سری امتیاز دارن ندادن شهریه و ژتون غذا و خوابگاه و وام دانشجویی...
    البت شنیدم روزانه ها موقع گرفتن مدرکشون از پشت پاشون در میارن پول زیادی اون موقع ازشون میگیرن!روی چند میلیمون و فکر کنم
    بعد از گرفتن مدرک یه چند سالی اینجا مهمونن!(باید تو مملکت خودشدن خدمت کنن) البت این فکر کنم این آخری برای شبانه ها هم باشهالبت اینها همه رو شنیدم و شنیدن کی بود مانند دیدن

درصدامم این بوده:
    ادبیات 55
    عربی30
    دینی 55
    زبان خارجه 40
    ریاضی 5
    فیزیک 8
    شیمی 20
    زابلستان یا کابلستان احتمال قبولی هست؟
    بابا مرد مومن معلومه که هست اونم روزانه تازه حلوا حلواتم میکنن!

بچه های بوشهر ایا با رتبه 1000 منطقه 3 احتمال قبولی رشته حسابداری شبانه خلیج فارس وجود داره؟
    بله شما رو دیگه علاوه بر قبولی و حلوا حلوا قیمه قیمه هم میکنن
    آقایونی که سرشون تو حساب کتاب درصد میدن رتبه میگیرن یه فایل پی دی اف گذاشته بودم در صفحات قبل(در انبوهی از پست های خزعبل گشتم ولی پیداش نکردم)مال سایت کانون اکثریت رتبه های لازم برای دانشگاه ها ی مختلف و رتبه هاشون بود با درصد دروس میتونن دانش کنن بدردشون میخوره(از صفحه 100 به بعد دنبالش بگردن)

یه نکته مهم دیگه هم بگم آقایون به سهمیه مناطق هم توجه کنید خیلی تاثیر داره طرف رتبه 2000 میاره میره صنایع دانشگاه تهران روزانه (تهرونی)اون موقع شهرستانی برای همین رشته باید حداکثر 1000 باشه!در کل برای رتبه های پایین یه 1000 یا 500 تای جابه جایی داره
    جمله تکراری:آقا ما رفتیم چندتا ارک بکشیم یرگردیم ببینیم شاخ کنکورو شکستیم یا شاخشو کرد...
    منطقه 3 6000 کجاش خوبه داداش ؟
    اخه چرا فرافکنی میکنید شما خودتون نشستید تهرون میگید لنگش گن!!!
    اگه خودش هم اهل منطقه 3 باشه رتبه اصلیش همین 6000 میشه و راحت مثلا مهندسی روزانه صنایع بیشتر دانشگاه های منطقه دو قبوله!

درصد هایی که من اینجا دیدم اکثریت فضایی هستن در واقع امیدوارم دستتون رو پایین گرفته باشید وگرنه ممکنه ضد حال بخورید شدید!(این حالتتون میشه)
    پس خیلی در فضا نباشید مثلا فکر کنید سوالات رو جابه جازدید!!!(کاری که نزدیک بود خودم انجام بدم و شاید هم انجام دادم)
    در واقع اینجوری اگه رتبتونم خوب بشه خیلی بیشتر بهتون میچسبه

Last edited by m6788; 04-08-2011 at 07:59.

7. این کاربر از m6788 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

برای منطقه 3 که خوبه .ولی چه رشته ای هستید؟
    کجاش خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    منطقه 3 6000 کجاش خوبه داداش ؟
    دقیقا.
    wxy4u،
    فکر نکنم مهندسیا حتی شبانه بتونی راحت قبول شی ( البته نمیخوام ضد روحیه بدم، ولی خب درجواب دوستمون که گفتن برا منطقه سه خوبه اینو گفتم ). البته احتمال داره ولی خب کم دیده شده.( البته اینو بگم شما الان شاید زیادی بد بین شدین، و کی میدونه رتبش چنده؟ حتما بذار نتایج بیاد بعد بیا اینجا بگو رتبت و رشته هایی که دوست داری، بچه ها کمک می کنن )
    گرچه همین رتبه ( از نظر عددی، نه درصدی ) برای منطقه دو و یک خوبه. ولی خب برا شما دردی رو دوا نمی کنه.
    حالا امتحانش ضرری نداره شاید قبول شدی. ولی الکی انتخاب نکن هر چی بود رو. اونی که علاقه داری فقط انتخاب کن.
    اگه نشد هم بذار برا سال بعد.

---------- Post added at 08:27 AM ---------- Previous post was at 08:25 AM ----------

بعد از گرفتن مدرک یه چند سالی اینجا مهمونن!(باید تو مملکت خودشدن خدمت کنن) البت این فکر کنم این آخری برای شبانه ها هم باشهالبت اینها همه رو شنیدم و شنیدن کی بود مانند دیدن
    اون خدمت رو می تونی پولش رو بدی. خیلی نیست. حدودای یک تومن و البته کمتر از یه تومن.

9. 2 کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

مدرکاشون هیچ فرقی نداره! روزانه ها یه سری امتیاز دارن ندادن شهریه و ژتون غذا و خوابگاه و وام دانشجویی...
    البت شنیدم روزانه ها موقع گرفتن مدرکشون از پشت پاشون در میارن پول زیادی اون موقع ازشون میگیرن!روی چند میلیمون و فکر کنم
    گفتم توش می نویسه شبانه!می گید نه برید تحقیق کنید!
    درسته جفتشون تقریبا یکیه ولی به حرحال توش می نویسه شبانه
    کجاش خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دقیقا.
    wxy4u،
    فکر نکنم مهندسیا حتی شبانه بتونی راحت قبول شی ( البته نمیخوام ضد روحیه بدم، ولی خب درجواب دوستمون که گفتن برا منطقه سه خوبه اینو گفتم ). البته احتمال داره ولی خب کم دیده شده.( البته اینو بگم شما الان شاید زیادی بد بین شدین، و کی میدونه رتبش چنده؟ حتما بذار نتایج بیاد بعد بیا اینجا بگو رتبت و رشته هایی که دوست داری، بچه ها کمک می کنن )
    گرچه همین رتبه ( از نظر عددی، نه درصدی ) برای منطقه دو و یک خوبه. ولی خب برا شما دردی رو دوا نمی کنه.
    حالا امتحانش ضرری نداره شاید قبول شدی. ولی الکی انتخاب نکن هر چی بود رو. اونی که علاقه داری فقط انتخاب کن.
    اگه نشد هم بذار برا سال بعد.

---------- Post added at 08:27 AM ---------- Previous post was at 08:25 AM ----------

اون خدمت رو می تونی پولش رو بدی. خیلی نیست. حدودای یک تومن و البته کمتر از یه تومن.
    نه توقع داری بگم افتضاحه؟با 6000 می تونه به غیر انتفاعی فکر کنه.چرا مردمو ناامید می کنی؟!!
    یه سال نشستن هم همیشه خوب نیستش باید خودشون شرایطشونو بسنجن اگه خوب بود براشون بمونن و گرنه که اشتباهه

11. 2 کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

واقعا که آدم نمیدونه به این کانون چی بگه امسال همشون عضو کانون بودنسریع عکساشونو چسبوندن میگن :
    امسال هم نفرات برتر کنکور عضو کانون بودند...
    همینتوری خون مردمو تو شیشه میکنن
    حق با شماست.
    اصلا میدونی اونایی که نفرات اول هستن معمولا تو چند آزمون شرکت می کنن. اگه اینطوره تعاونی سنجش بیاد بگه همشون عضو تعاونی سنجش بودن؟
    یادتونه پارسال اشکان اسماعیلی یه مصاحبه تو سایت گاج داشت، از طرفی تو سایت کانون هم نوشته بود کانونی؟

مثلا خود من همش رفتم گزینه دو، یه آزمون کانون، سه آزمون سنجش و یکی هم استانی بود. اکثرا همینطورن. مخصوصا اون نفرات اول که دیگه همه آزمونا شرکت می کنن.
    راستی رتبه اول ریاضی رو دیدین؟ سه آزمون بیشتر کانون شرکت نکرده، اومدن اسمش رو به عنوان کانونی زدن!!!

13. 2 کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

رتبه 4 ریاضی از کرجه
    از فردا دبیرستانش خودشو میکنه تو چش ما

15. این کاربر از xerxes again بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

نه توقع داری بگم افتضاحه؟با 6000 می تونه به غیر انتفاعی فکر کنه.چرا مردمو ناامید می کنی؟!!
    آقا غیر انتفاعی که صد در صد. من منظورم دولتی بود. اینجوری که شما گفتین برا منطقه سه خوبه، اینگار برا مناطق دیگه بده. برا همین خواستم بگم اینطور نیست و دقیقا عکس همینه که گفتین.
    ولی خب غیر انتفاعی فکر کنم همه رشته و دانشگاهها رو بتونن بیارن + گفتم که نمیخوام ناامیدشون کنم، و اگه ایشون رشته های مورد علاقشون رو بگن و البته صبر کنن تا نتایج بیاد، همه کمکش میکنیم. فقط فعلا نتایج نیومده که به قطع بشه چیزی گفت.
    امیدوارم سوء تفاهمی که پیش اومده شما رو ناراحت نکرده باشه و اگر هم باعث ناراحتیتون شده عذر میخوام و واقعا قصدم این نبود.
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

تو یادگار کانون واسه تجربی ها تو بعضی از موارد رتبه هایی رو نوشته که که با عقل جور در نمیاد .

مثلا گفته گیاه پزشکی دانشگاه تهران روزانه با رتبه 87198 منطقه 2 قبول شده در صورتی که آخرین رتبه مجاز به انتخاب رشته در سهمیه منطقه دو 63307 بوده !!

نتیجه این میشه که یکی روزانه و شبانه مجاز نشده اما دانشگاه تهران روزانه قبول شده !

البته از این موارد زیاده تو یادگار کانون واسه همین میگم اشتباه نیست اما چطور ممکنه کسی میدونه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •